1. liga (SR)

MšHK Prievidza – HK Gladiators Trnava

3:1

konec (0:0, 1:1, 2:0)

19.09.2014, 17:00 • Zimný štadión Prievidza • Info o změnách stavu (Dominika Haršáni Handzušová) sk

Prievidžania napokon porazili Trnavu 3:1! V tretej tretine na strely 6:10, celkove 23:32. (19:41:18)

60:00

59:38

Prievidza dala gól!
Trnava predsa len skúsila hrať bez brankára, takže sa hralo piati proti piatim. Puk ale do opustenej brány poslal JURAJ ROŽNÍK.
Asistencie: Tomáš Môcik a Michal Beňadik.

58:34

Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za podrazenie.

56:36

Burzala na ľade, o chvíľu sa skončí aj kratulinká presilovka Trnavy.

54:47

Dnes tu máme festival píšťaliek...
Prievidza – Tomáš Môcik – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

54:36

Trnava – Ondrej Burzala – dve minúty za hákovanie. Nádej na vyrovnanie sa vzďaľuje...
Do konca tretej tretiny ostáva päť minút. Podarí sa Trnave vyrovnať, alebo si domáci víťazstvo ustrážia?

49:18

MATÚŠ VIEDENSKÝ posiela Prievidzu opäť do vedenia!
Asistencie: Michal Kováč a Tomáš Čičala.

46:36

Aj Čičala na ľade. Uvidíme, ako dlho vydrží hra piatich proti piatim...

46:01

Čunderlík na ľade, krátka presilovka Trnavy.

45:19

Kovalík je späť v hre, hrá sa teda štyria proti štyrom.

44:36

Prievidza – Tomáš Čičala – dve minúty za podrazenie.

44:01

Trnava – Martin Čunderlík – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

43:19

Prievidza – Matej Kovalík – dve minúty za seknutie.

40:01

Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine sme sa už dočkali aj gólov, ale vylučuje sa až pričasto aj naďalej. Strely na bránu v druhej tretine 11:10, celkovo priebežne 17:22.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:35

Burzala na ľade, Trnava náročné oslabenie ustála.

39:04

A máme tu menšiu potýčku.
Trnava – Pavol Poláček a Prievidza – Michal Beňadik – obaja dve plus dve minúty za údery.

3:1

Branky a nahrávky: 23. Budiak (Uharček), 50. Viedenské (Kováč, Čičala), 60. Rožník (Môcik, Beňadik) – 35. Brandis (Čunderlík, Hronec)

MšHK Prievidza: Volentier – Hús, Černý, Slota, Beňadik, L. Škrak – Mat. Viedenský, Mi. Kováč, T. Čičala – Budiak, M. Kovalík, Môcik – J. Rožník, Piják, Uharček ml.

HK Gladiators Trnava: Hála – Reho, P. Poláček, Šišmič, Marek Hronec, Závodský, Burzala, U. Demo – Lisoň, M. Baran, Tahotný – P. Barinka, M. Čunderlík, D. Hegyi – Achs, D. Schmidt, Hluch – Hrbáčik, Marcel Tvrdoň, Brandis – D. Božik.

Rozhodčí: Jakubec – Drblík, Žák