0:2 4:6, 2:6

03.09.2014, 18:46 • Arthur Ashe Stadium • Slavomír Jansa (@SLaveek1)

Tipsport: 1.74 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše, přeji krásný zbytek dne, na shledanou! (20:19:34)
Viktorie Azarenková dnes předvedla dobrý výkon, avšak na ruskou Soupeřku to nestačilo. První set byl velmi vyrovnaný, až v závěrečné fázi přišla chyba Azarenkové. Také druhý set byl vyrovnaný do stavu 2:3, poté se přestalo Bělorusce dařit, čehož Makarovová dokázala využít. V semifinále tak narazí na vítězku souboje Williamsové s Pennettaovou.

Konec zápasu

2:6

Hned první mečbol využívá po další chybě Victorie Azarenkové a vítězí ve čtvrtfinále US Open.

15-40

Makarovová si vybojovala vítězným bekhendem mečbol!

15-30

Také teď Azarenková netrefila kurt při křižném úderu.

15-15

Křižný forhend běloruské tenistky zastavuje páska.

15-0

Přímý bod z podání pro Azarenkovou.

2:5

Konec přestávky, podávat bude Victoria Azarenková.

2:5

Následuje přestávka a výměna stran.

2:5

Také Azarenková kazí bekhendový úder. Na přestávku odchází Makarovová s náskokem jednoho brejku.

30-40

Makarovová bekhendem minula kurt.

15-40

Dobré podání nedokázala Azarenková plnohodnotně vrátit do kurtu a poté už měla její soupeřka lehkou pozici.

15-30

Azarenková snižuje.

0-30

Ani druhý return Bělorusky neskončil v kurtu.

0-15

Makarovová začíná nechytatelným servisem

2:4

Azarenková měla soupeřku na lopatkách, ale poslední úder do odkryté části dvorce poslala do pásky, od které se míček odrazil do autu.

40-A

A Jekatěrina Makarovová se dostává k dalšímu brejkbolu.

40-40

Jestřábí oko potvrdilo výrok rozhodčího, že Azarenková v další výměně netrefila kurt.