Kvalifikace ME U21

Lotyšsko – Chorvatsko

1:3

konec (0:0)

03.09.2014, 16:00 • Zemgales Olympic Centre, Jelgava • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 8.4 5.1 1.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:57:33)
Střely celkem: Lotyšsko 7:18 Chorvatsko.
Střely na branku: Lotyšsko 3:12 Chorvatsko.
Střely mimo branku: Lotyšsko 4:4 Chorvatsko.
Rohové kopy: Lotyšsko 1:7 Chorvatsko.
Žluté karty: Lotyšsko 3:5 Chorvatsko.
Zákroky brankářů: Lotyšsko 9:2 Chorvatsko.
Rozhodčí Kralović dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zápas, ve kterém Lotyšsko nestačilo na Chorvatsko a podlehlo mu 1:3. Všechny góly padly až ve druhém poločase. Pravda, poločas první byl velmi opatrný a šance v něm nepřicházely. Nicméně poločas druhý tuto nepříznivou bilanci vynahradil a k vidění byly hned čtyři branky. O tu první se postaral už ve 48. minutě Bagarić a v 52. minutě se trefil také Rebić, který bezpečně proměnil pokutový kop. Nicméně domácí tým na druhou inkasovanou branku našel v 55. minutě odpověď a Gutkovskis snížil na 1:2. Aktivita Chorvatska byla ale čím dál větší a Lotyšsko bylo hodně pod tlakem, avšak v brance mělo spolehlivého brankáře, který svůj tým několikrát podržel, a tak si Čižovs zaslouží pochvalu. Nicméně v 70. minutě se přesně mezi tři tyče trefil Župarić, a upravil tak skóre na konečných 1:3.

90+4

90+4

Volný přímý kop si vzal na starost Jermolajevs, který se rozhodl pro střelu, ale ta mu vůbec nesedla a skončila vysoko nad brankou.

90+3

Lotyšsko bude zahrávat standardní situaci z dobré vzdálenosti.

90+3

Rozhodčí dnes uděluje už osmou žlutou kartu, tentokrát ji vyfasoval Domagoj Pavičić.

90+2

Mišić se provinil faulem, a tak bude Lotyšsko rozehrávat.

90+1

Rohový kop si vzal na starost Pavičić, ale on ani jeho spoluhráči se ke střele nedostali.

90+1

V šanci se ocitl Bagarić, ale Čižovs znovu svůj tým podržel a balon vyrazil na rohový kop.

90

Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89

Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Ante Rebić, přichází Petar Mišić.

88

Zápas se spíše už dohrává, na výkonu jde znát, že hráčům dochází síly.

87

Rozhodčí hned dvakrát přerušil hru, jako první fauloval Kirilins a pak také Pavičić.

85

Ante Rebić se provinil faulem a rozhodčí mu udělil žlutou kartu.

Šance Rebiće

84

Na levém křídle se uvolnil Rebić, který obdržel přihrávku a poté se prezentoval technickou střelou, proti které zasáhl výtečně Čižovs a balon vyrazil na rohový kop.

83

Faulem se provinil Rebić, ale kapsička sudího zůstala klidná. Rozehrávat bude domácí Lotyšsko.

80

Snížit na 2:3 chtěl Vorobjovs, ale brankář Zelenika se překonat nenechal a úspěšným zákrokem svůj tým podržel.