konec (1:0)

28.08.2014, 20:45 • KC Stadium, Hull (ENG) • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 1.65 4.0 5.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (22:45:17)
S úvodním hvizdem začala aktivita Hullu, který se dostal do vedení už v 6. minutě, ale pak na své aktivitě ubral a do hry se dostal belgický Lokeren. Hosté na soupeře vytvářeli tlak, ale gólu se dočkali až ve 49. minutě, kdy na 1:1 vyrovnal Remacle. Nicméně v 55. minutě vedli opět domácí hráči, když Brady bezpečně proměnil pokutový kop. V 71. minutě se nechal vyloučit Sagbo, který od sudího vyfasoval červenou kartu, a oslabil tak svůj tým. V posledních minutách se anglický celek snažil dát gól na 3:1, který by zajistil postup, ale to se nestalo.
Rozhodčí Hategan dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zápas, ve kterém Hull City AFC porazil KSC Lokeren 2:1. Nicméně tato výhra Hullu nestačila na postup, protože v úvodním duelu byl poražen (Lokeren 1:0 Hull City). Do základní skupiny Evropské ligy postupuje KSC Lokeren.

90+7

90+6

Hull City se postupně dostal na útočnou polovinu, kde přihrávku obdržel Huddlestone a dostal se ke střele, avšak jeho pokus byl zablokován, a tak se stav skóre nemění.

90+5

Lokeren vyrazil do útoku, ale Leye si nepohlídal ofsajd a rozhodčí hru přerušil.

90+4

Proti pravidlům se provinil Huddlestone, který zfauloval protihráče a hosté budou rozehrávat.

90+3

Domácí tým měl k dispozici autové vhazování a poté se dostal ke střele, kterou se prezentoval Livermore, ale brankáře Lokerenu nepřekonal.

90

Poslední střídání v sestavě Lokerenu: odchází Nill De Pauw a na trávník přichází Grégory Mertens.

89

Protože Jelavić fauloval, tak hosté budou rozehrávat.

88

Dohráno má Jordan Remacle, kterého vystřídal Evariste Ngollock.

87

Brankář Verhulst znovu v akci, ale tentokrát v dobrém světle. Jedovatou střelou se prezentoval Huddlestone, ale Verhulst zasáhl opravdu výtečně.

86

Brankář Davino Verhulst byl potrestán žlutou kartou.

86

Do protiútoku vyrazili domácí hráči, ale Ince se zapomněl v ofsajdu a útočná akce skončila.

85

Remacle rozehrál nakrátko a chvíli na to hosté o balon přišli.

85

Máme tu další přerušení hry, protože Davies fauloval a Lokeren bude zahrávat volný přímý kop.

83

Leye se pral o balon, ale pomohl si faulem a rozhodčímu to neuniklo.

83

Remacle zahrával hned dva rohové kopy v řadě za sebou, ale on ani jeho spoluhráči branku domácích neohrozili.