Tenis

ATP Kitzbühel (antuka)

Dominic Thiem (5) – Jiří Veselý

2:0 6:3, 7:6 (3)

31.07.2014, 16:59 • Centrální dvorec, Kitzbühel Tennis Club, Kitzbühel, Rakousko • Milan Ouředník

Tipsport: 1.72 1.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tenisového Kitzbühelu vám přinášíme ještě zápas Lukáše Rosola s Maximem Ginzálezem, které začíná za pár minut, do té doby, na počtenou ! (18:36:53)
V další kole na domácího mladíka čeká vítěz zápasu Schwartzman – Granollers-Pujol, které právě probíhá.
Utkání nabídlo celkem vyrovnaný tenis, ale pevnější nervy a i větší dávku štěstí předvedl Thiem, ale i díky podpoře domácích tribun vítězí a postupuje do čtvrtfinále.

Konec zápasu

7:6

Přímým bodem ze servisu končí Thiem zápas.

6-3

Thiem se celou výměnu bránil, ale i tak vykouzlil úžasný prohoz, před kterým se Veselý jen sklonil.

5-3

Další míček od Veselého, který zastavila síť a již třetí minibrejk pro Thiema.

4-3

Thiemův sprint na Veselého jedovku nestačil – minibrejk je znovu minulostí.

4-2

Konec přestávky, podávat bude ještě jednou Dominic Thiem.

4-2

Následuje přestávka a výměna stran.

4-2

Přímý bod ze servisu pro Thiema, který vede o dva body v tiebrejku.

3-2

Další prohoz visel ve vzduchu, ale tentokrát Thiemův projektil zastavila páska.

3-1

Tak to je neuvěřitelné! Thiem vyběhal dvě Veselého smeče, při třetí se dostal do hry a soupeře prohodil.

2-1

Přesnou smečí bere Thiem bod, na tahu je opět Veselý a jeho dva servisy.

1-1

Následně stejná hrubka od Thiema a minibrejk je pryč.

1-0

Hned na úvod minibrejk po Veselého brekhendovém pokusu do sítě.

6:6

Ani dvanáct her nestačilo k rozluštění tajenky druhého setu. Na řadu tak přichází zkrácená hra.