4:1

konec (0:0)

31.07.2014, 18:00 • Borås Arena, Boras • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.44 3.95 6.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Elfsborg poráží Hafnarfjördur 4:1 a vytvořil si tak výbornou výchozí pozici do odvety, která se hraje za týden na hřišti islandského týmu. Góly začaly padat až ve druhém poločase. Skóre utkání otevřel v 55. minutě z penalty Holmén, ovšem za hosty ještě stačil srovnat Lennon. Pak už se však trefovali pouze domácí – 70. minuta Frick, 81. Rohdén a 90. z penalty Hedlund. (19:54:51)

90+3

90+3

Ani Hewsonům zoufalý pokus se mezi tyče nevešel.

90+2

Balón se v šestnáctce odrazil k Hendrickxovi, který ho napálil nad. To byla asi poslední šance hostí ke korekci.

90+2

Žlutou kartu dostává Anders Svensson (IF Elfsborg).

90+1

Rozhodčí Hagen nastaví tři minuty.

89

Elfsborg právě vstřelil branku!
Za ranou SIMONA HEDLUNDA se Óskarsson pouze ohlédl. Domácí vedou 4:1 a to už je velmi dobrý výsledek do odvety, která se hraje za týden na Islandu.

89

Tentokrát byl Per Frick opravdu faulován a domácí budou zahrávat už druhou penaltu v dnešním zápase! Provinil se Hendrickx.

88

Per Frick dostal žlutou kartu za nafilmovaný pád v šestnáctce.

86

Larssonův centr prodloužil Holmén pouze do náručí gólmana FH Óskarssona.

85

Hendrickx musel faulovat Nilssona, standardní situace pro domácí tým.

83

Na druhé straně se svou rychlostí prosadil Steven Lennon, který utekl svým strážcům a z rohu šestnáctky vypálil metr vedle vzdálenější tyče.

83

Po rohovém kopu Larssona se dostal k zakončení Nilsson. zamířil pouze do rukavic Óskarssona.

81

Po obrovském závaru v hostující šestnáctce se míč odrazil k MARCUSOVI ROHDÉNOVI, který doslova prostřelil brankáře Óskarssona. Ten si na míč sáhl, ale kulatý nesmysl mu stejně propadl za brankovou čáru – 3:1!

78

Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Gudnason, přichází Óskarsson.

78

Hosté střídají. Rúnarssona nahrazuje Angličan Sam Hewson, který si v mládežnických kategoriích zahrál i za slavný Manchester United.

78

Claesson měl na noze třetí gól Elfsborgu! Míč, který směřoval do brány, vykopl z brankové čáry jeden z obránců FH!

77

Domácí jsou při chuti a stále se ženou za případným dalším gólem.

75

Nyní se snažil prosadit Mobaeck, ale po rohu Larssona míč nedokázal hlavou usměrnit mezi tyče.

4:1

konec (0:0)

Branky: 55. Holmén (pen.), 70. Frick, 81. Rohdén, 89. Hedlund (pen.) – 62. Lennon

Karty:   88. Frick (ELF), 90+2. Svensson (ELF) – 52. Snorrasson (HAF), 55. Jónsson (HAF)

IF Elfsborg: Stuhr-Ellegaard – Larsson (C), Mobaeck, Holmén, Lundqvist – Rohdén, Svensson, Claesson – Beckmann (36. Hedlund), Prodell (68. Frick), Nilsson
Náhradníci: Hassan – Klarström, Zeneli, Andreasson, Hedlund, Frick, Rotting

FH Hafnarfjördur: R. Óskarsson – Jónsson, Doumbia, P. Vidarsson, Hendrickx – Pálsson – Snorrasson (C), Rúnarsson (78. Hewson), D. Vidarsson, Gudnason (78. I. Óskarsson) – Lennon
Náhradníci: Finnbogason – Reynolds, Bödvarsson, Hewson, Gudmundsson, Óskarsson, Björnsson

Rozhodčí: Tom Harald Hagen – Lundberg, Engan (NOR)

Odveta: Hafnarfjördur - Elfsborg 2:1

Karaganda – Hajduk Split 14:30 4:2

Astana – AIK Stockholm 16:00 1:1

Neftçi Baku – Čichura 17:00 0:0