0:7
konec (0:2)
26.07.2014, 17:00 • Lorecká 59, K. Hora • Richard Wagner (@Groundhoppik)
Tipsport: 7.0 5.0 1.3 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 7.0 - 5.0 - 1.3
Sparta Kutná Hora – FK Viktoria Žižkov
0:7
konec (0:2)
Branky: 21. Folprecht, 36. Podrázký (pen.), 59. Voltr, 61. Súkeník, 64. Marek, 67. Folprecht, 84. Folprecht
Karty:
Neproměněná penalta:
Sparta Kutná Hora:
Šimon – Skokan, Franc, Antoš (72. Hačka), Šesták (62. Pospíšil), Vácha "K", Vančura, Křelina, Tomíšek, Schwarz (89. Král), Urban.
Náhradníci: Cink – Král, Kvíčala, Hačka, Pospíšil, Vocel.
Trenér:
FK Viktoria Žižkov:
Holý – Dressler, Podrázký (65. Karafiát), Bazal (65. Kučaba), Marek (75. Podzimek), Súkeník, Folprecht, Šťastný "K", Hovorka, Bartošák, Voltr.
Náhradníci: Kolář – Karafiát, Hejný, Bodeček, Podzimek, Kučaba, Reiter.
Trenér:
Rozhodčí: Ondřej Lerch – Miroslav Fišer, Jan Machálek
Diváci: 550
Kladno – Písek 10:15 3:4
Vyšehrad – Táborsko 10:15 1:4
Aritma – Admira Praha 10:15 1:2
Neratovice – Vltavín 10:15 2:0
Havířov – Třinec 10:20 1:2
Karlovy Vary – Sokolov 10:30 0:7
Český Brod – Převýšov 17:00 0:7
Ústí n/O – Chrudim 17:00 0:2
Jablonec n. J. – Zápy 17:00 1:0
Olympia Radotín – Dvůr Králové 17:00 2:1
Hranice – Orlová • po penal. (4:3) 17:00 1:1
Pelhřimov – Třebíč 17:00 0:1
D. Benešov – Uničov • po penal. (2:3) 17:00 1:1
Žďár n/S – Rosice 17:00 1:3
Petrovice – Hlučín 17:00 0:1
Vyškov – Prostějov 17:00 1:2
Litoměřicko – Ústí n. L. 17:00 1:4
Dobrovice – Králův Dvůr 17:00 3:0
Slavičín – Olomouc 17:00 0:6
Jíloviště – Meteor • po penal. (4:2) 17:00 1:1
Cheb – Bohem. Pr. 17:00 0:3
Hořovicko – Tachov 17:00 0:1
Krupka – Chomutov • po penal. (3:4) 17:00 2:2
Sušice – Domažlice 17:00 1:5
Turnov – Pardubice • po penal. (2:4) 17:00 1:1
Klatovy – Most • po penal. (4:2) 17:00 0:0
Doubravka – Vlašim 17:00 0:9
Česká Třebová – Živanice 17:00 0:4
Velké Karlovice – Kroměříž 17:00 0:1
Rýmařov – Zábřeh • po penal. (4:5) 17:00 1:1
Blansko – HFK Olomouc • po penal. (4:3) 17:00 0:0
Nový Jičín – Opava 17:00 0:1
Kozlovice – Karviná 17:00 0:2
Tasovice – Zlín 17:00 1:3
Brumov – Frýdek-Místek 17:00 0:3
Líšeň – Znojmo 17:00 1:3
Břeclav – Vel. Meziříčí 17:00 2:3
Brozany – Benešov 17:00 2:1
Kutná Hora – Žižkov 17:00 0:7
Vysoké Mýto – Letohrad 17:00 2:0
Žilina B – Šaľa 17:00 3:0
Skalica – Trnava B 17:30 4:3
Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 17:30 0:1
Šamorín – Pohronie 17:30 2:0
MFK Košice B – Dolný Kubín 17:30 4:2
Prešov – Poprad 17:30 5:1
Bardejov – Bodva Moldava 17:30 3:0
R. Sobota – Lok. Košice 17:30 2:1
MFK Zvolen – Trebišov 17:30 5:0
Nitra – Dubnica 19:30 2:0
Michalovce – L. Mikuláš 19:30 1:0
Z kutnohorského fotbalového stadionu se s vámi loučí Richard Wagner. Mějte se krásně a někdy příště se těším na počtenou! (18:50:28)
90
89
88
86
84
David Šimon nejprve svým výběhem pod nohy Davida Podzimka znovu zachránil svůj tým od branky, ale následně Podzimek, když viděl, že na brankáře nemá, poslal centr na ZDEŇKA FOLPRECHTA, jenž si na penaltě zpracoval mč a mezi nohy obránce zakončil do odkryté části svatyně Sparty!
83
82
80
78
75
74
72
71
69
67
Několikrát se dnes Davidu Šimonovi nebo obraně Sparty podařilo zamezit tomu, aby ZDENĚK FOLPRECHT podruhé zavěsil. Nakonec se dostal k odraženému míči a střelou po zemi na zadní tyč nedal Šimonovi nárok na zákrok.
65
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Bazal, přichází Kučaba.
64
Svého zápisu mezi střelce se dočkal i PETR MAREK, který se na levém křídle chopil míče a křižnou ranou na zadní tyč zvýšil již na 5:0.
62