Play-off NHL

Philadelphia Flyers – New York Rangers

1:4

konec (1:2, 0:1, 0:1)

23.04.2014, 02:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Libor Štěpán (@libstep73)

Tipsport: 2.5 3.84 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tento zápas je to ode mne vše. Přeji vám dobré ráno a úspěšný den. (05:00:33)

PHI 7 – NYR 6.
Poslední třetina se odehrála podle očekávaného scénáře. Flyers se snažili tlačit, ale na stranu Rangers se přiklonilo i štěstí v podobě nevědomého fantastického zásahu Lundqvista koncem hole. Hosté pouze vyhazovali puky a snažili se o rychlé brejky. Jeden jim vyšel, když se po návratu z trestné lavice prosadil sváteční střelec Carcillo. Od té doby se v podstatě nehrálo. Letci nebyli schopni vůbec ničeho a Jezdci si tak bezpečně pohlídali vítězství. Hosté zopakovali výsledek z úvodního utkání série a ujímají se vedení 2:1 na zápasy.

60:00

59:30

Hartnell také netrefil prostor mezi tyčemi.

59:20

Obránce Moore dlouho napřahoval, a když konečně vystřelil, minul.

58:45

Jakékoliv snahy hráčů v oranžových dresech vypadají hodně křečovitě.

58:18

57:39

Domácí se i ve čtyřech dostali do brejku, ale nic z něj nezískali.

57:26

Až nyní Richards pálil.

57:18

Hosté v přesilovce nikam nespěchají a snaží se hlavně držet puk.

56:18

Po odpískání ještě vznikla před brankou rozmíška a jejím výsledkem je vyloučení Simmondse za hrubost. Již tak téměř znehodnocené dnešní akcie Letců padají ještě více dolů.

56:18

Po delší době se Lundqvist dotkl puku, aby sebral ze vzduchu odražené nahození od mantinelu.

55:10

Rangers pouze bruslí k červené a zahazují puky, následně dobře napadají. Flyers nedokážou překonat střední pásmo.

54:08

Až nyní se dokázali usadit v útočné třetině a ohrozit branku, avšak byl to takový platonický pokus.

1:4

Branky a nahrávky: 18. Streit (Voráček, Giroux) – 4. Stepan (Nash, St. Louis), 11. St. Louis (Girardi, Nash), 26. Girardi (Richards, Hagelin), 51. Carcillo (Boyle)

Philadelphia Flyers: Emery (Mason) – Coburn, Timonen, Grossmann, Streit, L. Schenn, MacDonald – Voráček, Giroux, Hartnell – Simmonds, Lecavalier, B. Schenn – Akeson, Couturier – Read – Hall, Raffl, Rinaldo.

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Staal, Stralman, Klein, J. Moore – Nash, Stepan, St.Louis – Brassard, Richards, Hagelin – Zuccarello, Boyle, Pouliot – Dorsett, D. Moore, Carcillo.

Rozhodčí: Charron, Devorski – Barton, Racicot

Diváci: 20 096