0:1

konec (0:0)

20.04.2014, 17:00 • Stinadla Stadium • Martin Pešout

Tipsport: 1.57 3.8 5.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Brno nakonec vyloupilo teplická Stínadla a šokuje domácí, které porazilo 1:0 gólem Schustera z 76. minuty, který zužitkoval přesný nákop Zavadila. Zatímco Teplice byly lepší v první půli, druhý poločas patřil Brnu, které mělo mnohem více šancí. (18:49:27)

90+1

Teplice operují na útočné polovině, ale daleko od branky Brna.

90

Sudí Příhoda nastavuje utkání o dvě minuty.

90

Taktické střídání Brna. Šislera nahradil Šumbera.

88

Brno v poklidu kontroluje těsný náskok.

87

Teplice ve druhé půli ztratily sílu a v závěru nemají ani šance na vyrovnání.

86

Závěrečný nápor Teplic není příliš silný, Brno po vstřelená brance nemá mnoho práce s ubráněním výsledku.

85

Jablonský se dopustil útočného faulu, Brno se opět ubránilo.

84

Krob centroval do vápna, hlavičku Jablonského si brankář Doležal pohlídal.

83

Brno v závěru utkání střídá, Skaláka nahrazuje Malík.

81

Litsingi uvízl v ofsajdu, tam teplické akce ve druhé půli končí hodně často.

80

Vysoké centry míří na teplické útočníky, zatím ale bez úspěšné koncovky.

79

Domácí posílají míče do útoku, Brno je dnes v defenzivě ale zcela bezchybné.

78

Teplice ve druhé půli opravdu zcela vypadly z role a ani po inkasované brance se jejich pojetí hry nezlepšuje.

76

Brno právě vstřelilo branku!
Tak tohle byla ukázková gólová akce Brna! Hosté zahrávali standardku a ve vápně byl na správném místě ALEŠ SCHUSTER, jenž nekompromisní hlavičkou nedal brankáři Grigarovi šanci – 0:1.

74

Brno poprvé střídá, Kroupu nahradil Janotka.

73

Brno má spoustu šancí, ale jejich zakončování je zcela šílené. Hned trojice Brněnských se valila na Grigara a Pašek se snažil přelobovat gólmana Teplic, ale v jasné pozici neuspěl.