konec (4:1)

20.04.2014, 18:00 • Feijenoord Stadion • Filip Branšovský (@Filasek1892)

Tipsport: 7.5 4.75 1.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Neskutečná atmosféra panuje na Feijenoord Stadion a s tou se s Vámi loučím a někdy příště na počteno. Děkuji za sledovanost. (20:23:17)
Dnešní zápas začal velmi divoce, kdy v první minutě byl hned přerušen pro pyrotechniku na trávníku. O malou chvilku se pokračovalo a hráči Ajaxu dokázali vstřelit gól. Poté byl zápas opět přerušen a poslán do kabin. Poté co se dělo, to byla fantazie v podání hráčů Zwolle. 4 góly do konce poločasu to poslalo jednoznačně silný Ajax do kolen. Ve druhém poločase hráči Zwolle přidali 5. gól a zároveň v dnešním zápase poslední.
Hráči teď oslavují se svými fanoušky a čekají na závěrečný ceremoniál.
Je KONEC! Hráči Pec Zwolle to dokázali! Tým hrající střed Eredivisie slaví vítězství nizozemského poháru!
Dnes vidíte jak je fotbal krásný sport! Jasný outsider poráží silný Ajax Amsterdam.

90

Rozhodčí nenastavil ani minutku.

89

Nad stadionem se stahují mračna to nikomu vadit nemusí. Zápas bude každým okamžikem ukončen.

89

Poslední minuta uvidíme kolik rozhodčí nastaví nad rámec řádné hrací doby.

88

Hráči Zwolle drží míč na polovině soupeře a s rozehráním míče příliš nepospíchají.

87

Fanoušci Zwolle pomalu můžou začít slavit. Tři minuty do konce nenasvědčují tomu že by se stalo drama a Ajax dokázal vyrovnat.

87

Z rohového kopu nevzniklo nic vážného a bude to pouze odkop od brány.

86

Hráči Ajaxu se dostali k dalšímu rohovému kopu.

85

Gravenbeek se dostal sám před Vermeera, jeho střela těsně míjela tyč.

84

Za malou chvilku nám začne poslední pětiminutovka dnešního zápasu, kdy hráči Zwolle vedou nad Ajaxem 5:1!

83

Hráči Ajaxu se přeci jenom dostali do zakončení, brankář s přehledem kryje.

82

Ze hry odstupuje dvoubrankový střelec Thomas, jeho místo nahradí Gravenbeek

81

U míče jsou hráči Zwolle, připraveno také střídání na jejich straně.

81

Rohový odkop následuje další výhoda rohového odkopu.

81

Roh pro Ajax.

80

Posledních deset minut dnešního finálového zápasu.

5:1

konec (4:1)

Branky: 8. Thomas, 11. Thomas, 22. Fernandez, 33. Fernandez, 49. Polen – 3. Rhijn

Karty:   25. Polen (ZWO)

PEC Zwolle: Boer – Van Polen, Van der Werff, Broerse (Lachman), Van Hintum – Mokotjo, Klich, Saymak (Narsingh) – Drost, Thomas (Gravenbeek), Fernandez
Náhradníci: Begois, Lachman (Broerse), Narsingh (Saymak), Karagounis, Benson, Nijland, Gravenbeek (Thomas)

Ajax Amsterdam: Vermeer – Van Rhijn, Moisander (Poulsen), Denswil, Boilesen – Klaassen, Blind, Serero – Schöne, Bojan (Kishna), Sigthórsson
Náhradníci: Cillessen, Poulsen (Moisander), Van der Hoorn, Duarte, Ligeon, De Sa, Kishna (Bojan)