To je z dnešního onlajnu z play-off NHL vše, Philadelphie se zatím může radovat. Série se přesouvá na její led. Program dne v noci je velmi nabitý a je teprve v začátcích, sledujte ho na našem serveru! (21:08:02)
1. Ray Emery (PHI) 31 zákroků, 2 góly, 93,9 %

Jakub Voráček (PHI) – 1+0, 2 střely, čas na ledě 17:14

vhazování: 36:31
hity: 30:35
trestné minuty: 12:18
přesilové hry: 1/6 – 1/3
Philadelphia dokázala po dlouhé době vyhrát v Madison Square Garden a srovnává stav série na 1:1! Jedním gólem se na tom podílel také český útočník Jakub Voráček.

60:00

59:35

Philadelphia právě vstřelila branku!
Hra v oslabení bez brankáře domácímu týmu příliš nevyšla, od červené čáře trefil odkrytou branku v pádu WAYNE SIMMONDS – 2:4! Asistence: Matt Read.

59:14

Lundqvist je na střídačce, domácí v pěti!

58:41

Derek Dorsett (NYR) dostává dvouminutový trest, šance Rangers se znovu o trochu snížila!

58:38

Henrik Lundqvist odjel na střídačku, vzápětí se ale musí vrátit mezi tři tyče. Domácím hráčům se příliš nedaří.

58:22

Hra je přerušena, vhazovat se bude v útočné třetině Philadelphie. Tento průběh zatím nenasvědčuje příliš dramatickému závěru.

58:11

Puk za brankou Henrika Lundqvista.

57:11

Domácí hokejisté se usadili v útočné třetině, Flyers je ale do předbrankového prostoru nechtějí pustit.

56:48

Nashovu přihrávku nedokázal Stralman zachytit v útočném pásmu, je z toho další ofsajd Rangers.

56:27

Rána Couturiera sražena do rohu, hosté se nechtějí zbavit kotouče.

55:47

Brian Boyle postupoval po levém mantinelu a z kruhu poslal svůj kotouč do náruče jistého Emeryho.

55:14

Útok domácího týmu končí postavením mimo hru.

54:52

Luke Schenn od modré čáry nechal vyniknout švédského brankáře ve službách Rangers, hosté stále drží puk daleko od vlastní branky.

54:27

Nyní je dokonce pískáno zakázané uvolnění domácího New Yorku.

2:4

Branky a nahrávky: 5. St. Louis (Stepan, Nash), 9. Pouliot (Brassard, Zuccarello) – 15. Voráček (Hartnell, Giroux), 26. Akeson (Schenn B., Lecavalier), 32. Schenn L. (Hall, Raffl), 60. Simmonds (Read)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Staa, Stralman, Klein, Moore – Nash, Stepan, St. Louis – Fast, Richards, Hagelin – Zuccarello, Brassard, Pouliot – Dorsett, Moore, Boyle

Philadelphia Flyers: Emery (Heeter) – Coburn, Timonen, Grossman, Streit, Schenn L., MacDonald – Voráček, Giroux, Hartnell – Simmonds, Schenn B., Raffl – Akeson, Couturier, Read – Hall, Lecavalier, Rinaldo

Rozhodčí: Furlatt, McCauley – Driscoll, Shewchyk