0:7

konec (0:2, 0:3, 0:2)

20.04.2014, 15:30 • Siemens Arena, Vilnius • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 17.0 14.0 1.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Dovolím si připomenout, že od 19 hodin můžete na onlajnech sledovat utkání mezi domácí Litvou a Nizozemskem. Na počtenou! (17:52:06)
Utkání mezi Rumunskem a Polskem žádné překvapení nepřineslo a skončilo jasným vítězstvím favorizovaných Poláků v poměru 0:7. Ve třetí třetině jsme viděli ještě dvě trefy. V minutovém intervalu se prosadili Laskiewicz s Malasinskim a vyhnali tak z klece rumunského gólmana Ruczuje. Polský národní tým byl jednoznačně lepší po celé utkání a konečné skóre tedy naprosto odráží, co se dnes na ledě dělo.

Střely na branku ve 3. třetině – 8:14, celkem – 14:36
Statistiky na vhazování ve 3. třetině – 14:14, celkem – 29:42
Dnešní utkání sledovalo 809 diváků
Nejlepším hráčem zápasu ze strany Rumunska byl vyhlášen obránce Szolt Mastaleriu. Za Polsko dostává cenu střelec dvou gólů Tomazs Malasinski.

60:00

59:59

V úplném závěru našel Kolusz křížnou přihrávkou Droniu, který z pravého kruhu těsně minul.

59:08

Začíná zkrácená přesilovka Poláků.

59:01

Poslední minuta zápasu.

58:27

Baginski Rumunům vypíchl puk a od vlastní modré čáry ujížděl sám na branku. Byl však faulován vracejícím se Zsokem a nemohl tak zakončit. Zavánělo to i trestným střílením, ale sudí bude jen vyluovat.

57:54

Poláci vytlačili hru do středního pásma.

57:07

Matyas Biro se dostával až před branku a vynutil si faul Lopuského. Početní výhodu bude hrát Rumunsko.

56:44

Zápas se pomalu chýlí ke svému konci. Dokáží Rumuni alespoň jednou pokořit Odrobného?

56:19

Icing Rumunska. Hra se stěhuje před Corneu.

56:03

Opět Gergo Biro, který se podél pravého mantinelu natlačil až do zakončení. Odrobny má puk ve výstroji a stále tak drží čistý štít.

55:27

Pozornost Odrobného vyzkoušel ranou z dálky Gergo Biro. Polský brankář kotouč zachytil a přidržel.

54:39

Z pravého kruhu pálil Kowalowka. Tečovat se ještě snažil Pasiut, ale kotouč drží na hrudi Cornea.

54:10

Polsko v plném počtu.

53:52

Rumuni v této přesilovce nic nepředvedli a už asi ani nic nepředvedou.

0:7

Branky a nahrávky: 3. Dronia (Kolusz, Zapała), 19. Laskiewicz (Witecki), 28. Malasinski (Zapala), 37. Kowalowka (Pasiut, Laskiewicz), 40. Kolusz (Dutka, Dronia), 43. Laskiewicz (Lopuski), 44. Malasinski (Zapala, Dutka)

Rumunsko: Ruczuj (od 46. minuty Cornea) – Mastaleriu, Pysarenko (C), Bors (A), Nagy, Hodos, Sallo, Lusneac, O. Biro – Virag, Imecs, Zsok – Fodor, Mihaly, Moldovan – Georgescu, Timaru (A), Munteanu – Pascaru, M. Biro, G. Biro. Trenér: Kjell Lindqvist (SWE)

Polsko: Odrobny (Kosowski) – Dronia, Dutka, Pociecha, Dabkowski, Wajda, Kotlorz, Wanacki, Rompkowski – Zapała, Malasinski, Kolusz (C) – Chmielewski, Kowalowka, Pasiut – Witecki, Laskiewicz (A), Lopuski – Baginski (A), Strzyżowski, Dziubinski. Trenér: Igor Zacharkin (RUS)

Rozhodčí: Solem (NOR) – Kovacs (HUN), Reimer (DEN)