Opava – Havlíčkův Brod 6:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Rousek (Šindelář, Herman), 31. Gulda (Štindl, Hendrych), 40. Wolf (Štindl, Peslar), 48. Štindl (Gulda, Wolf), 57. Štindl (Peslar), 59. Malina (Šindelář, Herman) – 5. Ludvík (Síla, Pospíchal), 42. Ludvík (Voříšek, Kulhánek), 50. Přidal (Vala), 60. Tecl (Síla)
Nový Jičín – Mor. Budějovice 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Kafka, 9. Finsterle (Kafka, Rufer.), 26. Macuh (Irgl), 56. Kuba (Kafka, Finsterle) – 23. Trnka (Krutiš, Piš)
SHK Hodonín – Šumperk 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Slabý (Polák), 21. Komínek (Hložánek, Horák), 26. Čejka, 33. Janás (Jurča, Sedláček) – 51. Jaroš (Vachutka, Milfait), 57. Jaroš (Vachutka), 59. Milfait (Jaroš, Vachutka)
Žďár n/S – Val. Meziříčí 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Bureš (Kališ, Wasserbauer), 13. Wasserbauer (Čermák), 15. Čermák (Chlubna), 60. prokš (Čermák) – 12. Vaněk (Seidler, Baroš)
Ufa – Barys 5:2
12:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Kugryšev (Kadějkin), 19. Hartikainen (Omark), 42. Kadějkin (Kugryšev, Lisovec), 50. Hartikainen (Larsen, Omark), 57. Sošnikov (Omark) – 33. Ohtamaa (Videll, Dietz), 44. R. Starčenko (Ohtamaa, Videll)
Jekatěrinburg – Kazaň 2:3
13:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Platt (Litovčenko, Obidin), 34. Dawes (Holland, Macek) – 2. Chenkel (M. Gluchov), 22. E. Galimov (Zaripov, Jarullin), 27. A. Galimov (Frattin)
Jokerit – Kunlun 4:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Joensuu (Eronen, O'Neill), 44. M. Niemi (Oksanen), 55. Joensuu (Lehtonen, D. Sklenička), 59. Lehtonen (Kontiola) – 9. Yip (Shinkaruk, Miller), 17. T. Murphy (Miller, Yip), 22. Bartley (Yip, Brulé)
Spartak Moskva – Čeljabinsk 4:0
15:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Nikoncev (Rylov), 44. R. Hanzl (Karsums), 50. Hersley (Rylov, Zubov), 51. Chochlačov (Hersley, Karsums)
Minsk – Čerepovec 1:3
15:10, konec
Branky a nahrávky: 18. Jerjomenko (Gragnani, Spooner) – 26. Kinrade (Kodola, Markovin), 36. Provolněv (Sizov, A. Alexejev), 52. Petunin (Markovin)
Viťaz – Jaroslavl 2:5
15:30, konec
Branky a nahrávky: 32. Varfolomejev (Orlovič-Grudkov), 41. Byvalcev (V. Lajunen) – 17. S. Da Costa (Alexejev), 19. Tkačjov (Misjul, Kudrjavcev), 43. Kajumov (Alexejev), 59. Lander (Iljenko), 60. Lander (Kudrjavcev)
Riga – Vladivostok 1:2
16:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 54. Ďaloga (Meija) – 4. Vicharev (Lalonde), rozh. náj. Bakoš
Řisuty – Vrchlabí 4:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Paršakov (Danov), 12. Fortelka (Kolářík, Patyk), 24. Patyk (Fortelka), 45. Rudovský (Vyskočil, Keszi) – 3. Bednář (Hlaváč, Havránek), 17. Hlaváč (Bednář, Mrňa), 27. Hozák (Bendík, Bednář), 28. Sýkora (Bednář), 34. Chalupa (Vašíček), 55. Kastner (Chalupa), 59. Kastner (Chalupa, Hozák)
Trutnov – Bílina 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Škvrně (Kynčl, Kubinčák), 35. Fedulov (Škvrně, Višňák), 42. Kubinčák (Fedulov, Planý) – 7. Mašek (Kobes, Šmejc), 60. Šmejc (Kobes)
Jablonec n/N – Dvůr Králové n. L. 4:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Maďar (Nevyhoštěný, Kačírek), 13. Nevyhoštěný (Pavlů, Kačírek), 21. Kačírek (Maďar, Nevyhoštěný), 58. Homolka (Nezbeda, Nevyhoštěný) – 10. Valášek (Havlas), 20. Fořt (Svoboda, Ježek), 22. Valášek (Luštinec, Karlík), 39. Dušek (Půhoný, Petira), 40. Ježek (Fořt, Svoboda)
Mostečtí Lvi – Nová Paka 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Mical (Čmolík, Šesták), 44. Bakrlík (Havlůj, Urbánek), 50. Kýhos (Urbánek, Havlůj) – 40. Hidveghy (Hotěk, Kloutvor)
China Golden Dragon – Kobra 3:6
15:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Bláha, 15. Kučera (Bláha), 28. Xiang (Li) – 3. Petrov (Hlinka, Pelant), 6. Petrov (Smejkal, Šefl), 42. Bříška (Bárta, Popela), 51. Davídek (Petrov, Šteiner), 57. Šťastný (Davídek, Šteiner), 58. Petrov (Davídek, Heldák)
Příbram – David Servis 7:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Panna (Tlačil, Šinágl), 29. Sirotek (Josefus, Saňa), 34. Tlačil (Panna), 35. Josefus (Gengel, Káník), 38. Tlačil (Chlouba, Kutlák), 50. Chlouba (Rohlík, Gengel), 59. Rohlík (Gengel, Šinágl) – 43. Šulčík (Vak), 48. Sičák (Ferebauer, Vak)
Klatovy – Kolín 2:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Hanzlík (Kaňák, Hasman), 39. Roubal (Hasman, Houfek) – 2. Kysela (Kozák), 31. Semirád (Stehlík, Březina), 52. Jankovský (Stehlík, Březina), 60. Pýcha
Písek – Tábor 4:7
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Arnošt (Matějka, Hanus), 10. Arnošt (Matějka, Hanus), 26. Arnošt (Hanus, Bílek), 40. Hanus (Bednařík, Bílek) – 3. Dančišin (Radoš), 4. Šulek (Bárta, Trummer), 24. Bárta (Trummer), 24. Matušík (Heřman), 49. Radoš (Skočovský, Matušík), 51. Trummer (Šulek, Skočovský), 57. Havran (Zayml, Heřman)
Karlovy Vary – SHK Mustangové 2:3
16:00, po s.n. (0:3)
Branky a nahrávky: 13. Geier (Schneider), 45. Geier (Wágner) – 1. Hering (Doležal, Kubeš), 29. Hering (Kubeš), rozh. náj. Motyčka
Zlín sledge – Studénka Sledge 4:3
16:06, konec
Branky a nahrávky: 10. Ligda (Joppa, Korman), 22. Ferenčík (Ligda), 33. Julina, 36. Joppa (Korman, Julina) – 11. Kalegaris (Lisov), 15. Lisov (Panfilov, Kalegaris), 28. Lisov (Panfilov)
HC Čápi – Poběžovice 1:5
09:15, konec (18)
Branky a nahrávky: 30. Jandík (Farný) – 6. Kaufner, 13. Semeník (Rašek), 44. Semeník (Rašek), 45. Huspeka (Rašek), 45. Hromada (Rašek)
Marsy Klatovy – HC 2009 Nýrsko 4:0
10:55, konec (18)
Branky a nahrávky: 4. Kučera (Pytel), 7. Pytel (Henrich), 11. Volena (Pytel), 14. Pytel (Mareš)
Vačice – Tomahawk 0:0
12:45, zrušeno (18)
VUT Cavaliers Brno – BO Ostrava 2:5
11:40, konec (14)
Branky a nahrávky: 5. Stupka (Gombarčík), 40. Dlouhý (Antal, Dobšák) – 4. Zberovský (Janík), 14. Richtár (Berovský, Prepsl), 21. Dvořák, 25. Kovalski (Dvořák), 60. Sysala (Kovalski, Gola)
HC TNP Praha – Kobra Praha B 5:1
19:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Neuman (Kadaně, Novák), 28. Neuman (Šramota), 31. Kadaně (Novák, Major), 34. Mišner (Mrázek), 54. Mrázek (Mišner, Šramota) – 37. Zmeškal (Dostál, Slanina)
Hvězda Praha – Sparta 3:20
15:15, konec
Branky a nahrávky: 25. Vohralík (Šlechta), 36. Šedivý, 42. Soukup – 17. Kolupaev (Soukup), 19. Zub (Žuffa), 22. Poláček (Platil), 25. Heřman (Kolupaev, Platil), 28. Zub, 31. Heřman, 32. Platil, 36. Žuffa (Sivek), 36. Stefaňuk (Čechmánek), 41. Stefaňuk, 42. Heřman (Platil), 43. Žuffa, 47. Platil (Kolupaev), 48. Poláček (Gottwald), 49. Platil, 50. Kolupaev (Exner), 50. Platil (Gottwald), 53. Heřman, 56. Heřman (Kolupaev), 57. Poláček
Písek – Motor ČB B 8:11
10:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Valvoda, 9. Valvoda (Voráček, Kunt), 27. Šálek (Řežábek), 28. Valvoda (TS), 35. Velíšek (TS), 50. Hodík (Voráček), 59. Štěpán, 59. Štěpán (Voráček) – 9. Záviš, 12. Záviš, 24. Chaloupka (Záviš), 31. Chaloupka, 36. Leština, 40. Chaloupka (Walter), 41. Láf, 44. Záviš, 44. Šnajdr, 47. Šnajdr, 52. Záviš
Č. Krumlov – HC Vimperk 12:7
11:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Lukeš (Fošum, Chalupka), 10. Lukeš (Fošum), 10. Lukeš (TS), 23. Štoll (Benda), 36. Marian, 38. Chalupka (Fošum), 42. Lukeš (Fošum), 46. Lukeš (Fošum), 47. Štoll (Marian), 53. Chalupka (Lukeš), 55. Štoll (Janíček), 59. Chalupka (Janíček) – 11. Voldřichová (Tesař), 25. Tesař (Voldřichová), 34. Voldřichová (TS), 35. Tesař (Voldřichová), 40. Voldřichová (Stöhr), 54. Stöhr (TS), 58. Skalický
MAD BULL – Veselí nLuž. 4:9
12:15, konec
Branky a nahrávky: 26. Albrecht, 27. Štetka, 32. Michel, 35. Albrecht – 6. Volf, 12. Volf, 18. Dvořák, 20. Cháb, 32. Volf, 36. Pekař, 54. Cháb, 55. Hamršmíd, 55. Nevšímal
Motor ČB B – Strakonice 19:1
13:15, konec
Branky a nahrávky: 1. Šíma (Máče), 2. Vostracký (Šíma), 2. Šíma (Kosař), 6. Řeřábek, 7. Kosař (Šíma), 8. Vostracký, 18. Vostracký, 19. Vostracký (Chaloupka), 19. Eliáš, 20. Šíma, 22. Vostracký, 24. Kosař, 25. Vostracký (Šíma), 32. Eliáš, 37. Šíma, 41. Vostracký (Šíma), 44. Vostracký (Chaloupka), 45. Vostracký (Šíma), 47. Eliáš – 6. Malec
Tábor – Soběslav 7:7
15:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Susko (Čaněk, Hrobský), 24. Čaněk, 26. Hrobský, 31. Čaněk (Susko), 37. Susko (Čaněk), 38. Švadlena, 51. Susko (TS) – 8. Pánková (Doskočil), 8. Keňo (TS), 9. Keňo, 21. Macháček, 29. Keňo, 46. Doskočil (Pánková), 57. Macháček (Hořický)
HC Boskovice – Blansko 0:0
14:30, konec
Blansko – Orli Znojmo 0:0
15:30, konec
HC Boskovice – Orli Znojmo 0:0
16:45, konec
Velká Bíteš B – Ledeč n. S. 0:0
10:00, konec
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 0:0
11:00, po prodl.
Světlá nS – Náměšť n. O. 0:0
12:00, konec
Telč – Pelhřimov 0:0
14:30, konec
Kopřivnice – Třinec 6:1
12:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Paseka (TS), 19. Paseka (Havel), 25. Havel (Polášek), 31. Ocásek (Polášek, Krupník), 54. Chalupa (Paseka), 58. Polášek – 47. Smolka (Kytka)
Plzeň 1929 B – HC Rokycany 9:2
10:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Mertl (Hobl), 14. Mertl (Hobl), 17. Klapáč (Sládek, Kreuzman), 20. Klapáč (Holub), 23. Klapáč (Kreuzman), 40. Mertl (Hobl), 46. Turek (Singer, Mečl), 46. Turek (Holub), 53. Turek (Pustovost) – 12. Brožík, 41. Brožík (Šipla, Špaček)
HC Domažlice – Pilsen Wolves 2:29
11:45, konec
Branky a nahrávky: 5. Černý, 32. Wolf (TS) – 2. Svrček (Taliga), 2. Taliga (Svrček), 4. Taliga (Komorous, Svrček), 5. Pšenička (Bílek), 5. Svrček (Puhman, Taliga), 6. Bílek (Kleistner, Pšenička), 7. Svrček (Plašil), 8. Taliga, 10. Plašil, 14. Svrček, 16. Svrček (Taliga), 23. Plašil (Taliga), 24. Taliga (Svrček, Plašil), 29. Taliga (Komorous), 30. Svrček (Taliga), 31. Bílek (Pšenička), 32. Paroubková, 33. Pšenička (Bílek), 40. Svrček (Komorous), 43. Pšenička, 44. Kus (Kleistner, Bílek), 44. Svrček (Taliga), 44. Taliga (Svrček, Plašil), 47. Bílek, 48. Schwarz (Svrček), 53. Taliga (Komorous), 56. Paroubková, 57. Svrček (Taliga), 58. Kleistner (Kus)
Třemošná – Klatovy 8:4
15:15, konec
Branky a nahrávky: 7. Vaňourek (Tichý, Bešta), 8. Vaňourek (Šejdl), 15. Vaňourek (Šejdl), 17. Vaňourek, 29. Tichý (Šnajdr), 43. Vaňourek (Němec), 45. Šejdl (Soukup), 51. Tomka (Němec) – 16. Lavička (Hanzlík), 28. Lavička (Tuček), 48. Staněk (Lavička), 48. Tuček (Strnad)
Černošice – Rakovník 11:0
10:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Kincl (Plesník), 6. Strejčovský (Arnold), 24. Trachta (Šimon), 26. Sedlář, 30. Trachta (Davidenko), 31. Flossmann (Trachta), 34. Šimon (Flossmann), 42. Tvrdík (Arnold), 45. Šimon (Strejčovský, Švanda), 50. Flossmann (Pravda), 51. Steciv (Pravda, Tvrdík)
Poděbrady – Kutná Hora 22:0
10:15, konec
Branky a nahrávky: 3. Sedlák (Popek, Chramosta), 6. Chramosta (Havlina), 9. Luxemburková (Meišner), 13. Havlina (Klíma), 15. Klíma, 16. Meišner (Hrbek), 19. Sedlák (Luxemburková), 23. Sedlák (Pinkas), 24. Luxemburková (Popek, Jech), 26. Pinkas (Chramosta, Sedlák), 33. Luxemburková (Popek, Jech), 42. Popek (Meišner), 46. Havlina (Chramosta, Sedlák), 49. Chramosta (Pinkas, Havlina), 51. Chramosta (Havlina), 52. Meišner (Popek, Luxemburková), 52. Meišner (Popek), 54. Meišner (Popek), 55. Hrbek (Luxemburková), 59. Klíma (Sedlák, Chramosta), 60. Klíma (Pinkas), 60. Pinkas (Havlina, Chramosta)
Lev Benešov – V.Popovice 15:0
10:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Dvořáková, 3. Vovsík, 10. Švancar (Vovsík), 12. Kaňka (Pejša), 15. Vovsík, 19. Švancar (Pejša), 22. Pejša (Dvořáková), 23. Vovsík (Pařízek), 27. Švancar (Vovsík, Pecka), 31. Pejša (Švancar, Fanta), 52. Vovsík (Pecka, Švancar), 53. Pejša, 58. Kůstka (Pejša), 59. Pejša (Dvořáková), 59. Vovsík (Pařízek, Kůstka)
Mladá Boleslav – HC Nymburský Lev 3:7
14:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Mansfeld, 12. Pletka (Šindelářová), 52. Šindelářová (Pletka) – 2. Cvrček, 6. Stuška (Cvrček), 28. Cvrček (Mach), 38. Mach (Kočvara), 47. Šedivý (Cvrček), 53. Jaroš (Šedivý, Lambert), 55. Kočvara (Řidka)
Kolín B – Neratovice 23:7
16:15, konec
Branky a nahrávky: 1. Mén, 7. Junek (Mén), 9. Gráf (Tinka), 9. Brázda (Zíma), 10. Junek, 10. Sysala, 16. Brázda (Mach), 18. Junek, 26. Vondráček (Franc), 27. Zdeněk (Vondráček), 30. Zdeněk (Junek), 32. Mach (Zíma), 33. Franc, 35. Junek, 37. Vít (Zíma), 38. Junek (Vít), 40. Zdeněk (Vondráček), 44. Zdeněk (TS), 45. Mén (Junek), 50. Gráf (Hora), 54. Mén, 58. Mén (Junek), 59. Mén (Zdeněk) – 2. Oplíštil (Rosyvková), 11. Zurynek (Oplíštil), 16. Starnovský, 26. Zurynek (Zeus), 32. Vlk (Šikýř), 34. Zeus (Zurynek), 47. Starnovský (Oplíštil)
Ústí n/L – Klášterec nO 5:2
14:15, konec
Branky a nahrávky: 15. Šedý, 16. Kapusta (Šedý), 25. Zikmund, 31. Šedý, 56. Kapusta – 35. Mikeš (Pokorný, Snopek), 55. Janouch (Dvorožňák)
Uh. Hradiště – Kroměříž 16:7
14:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Pelikán (Vaněk), 6. Vaněk (Pelikán, Sladký), 15. Vaněk (Pospíšil), 18. Horký (Sladký, Bartoš), 24. Sladký (Stýblo), 25. Vaněk (Sladký), 29. Korvas (Sladký), 32. Horký (Korvas, Vaněk), 45. Korvas (Vaněk), 46. Lačňák, 46. Sladký (Pelikán), 50. Horký (Korvas), 51. Vaněk (Sladký), 54. Korvas (Pospíšil), 56. Lačňák (Vaněk, Sladký), 57. Horký (Vaněk) – 26. Scholz, 29. Mišurec, 33. Maček (Mišurec), 39. Harásek (Palička), 48. Harásek (Palička), 59. Scholz (Harásek), 60. Trnavský