Zlín – Mladá Boleslav 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Okál (Šlahař), 32. Dufek (Nosek, Köhler), 45. Freibergs (Okál), 47. M. Novotný (Claireaux, Ferenc) – 25. Najman (P. Kousal, Ševc)
Plzeň – Třinec 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Vracovský (Malát), 15. P. Zdráhal (Budík, Gulaš), 32. Vráblík (Mertl), 43. Budík, 54. Mertl (Gulaš) – 3. Chmielewski (O. Kovařčík), 23. O. Kovařčík (M. Doudera)
Vítkovice – Mountfield HK 1:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Mallet (Dočekal) – 36. Cingel (Eklund, Lev), 38. Smoleňák (Eklund), 57. Smoleňák (F. Pavlík, Koukal), 60. Smoleňák (Perret, Koukal)
Kladno – Litvínov 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Austin (Zikmund), 41. Zikmund (Austin, Vampola), 44. Vampola (Melka) – 15. Jurčík (Trávníček), 16. Mahbod (M. Hanzl), 34. Gerhát (Petružálek, Moravčík), 42. F. Lukeš (M. Hanzl, Petružálek), 52. F. Lukeš (J. Říha, Petružálek)
Olomouc – Sparta 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. J. Káňa (Olesz), 6. Olesz (J. Knotek), 19. Klimek (Nahodil, P. Musil), 56. Jaroměřský (Strapáč) – 49. Říčka (Kudrna)
Liberec – K. Vary 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. J. Vlach (Derner, M. Zachar), 53. M. Zachar (L. Krenželok) – 37. Flek (Stříteský, T. Rachůnek), 44. M. Rohan (Kohout, O. Beránek), 46. Plutnar (Kohout, Černoch)
Pardubice – Kometa Brno 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Blümel (Rolinek, Mikuš), 22. Kusý (Látal), 32. R. Kousal (J. Kolář), 59. Mandát – 14. Svozil, 41. Rákos
Kralupy n. Vltavou – Žďár n/S 5:3
17:15, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 9. Marek (Němec, Januška), 22. Kučera (Bradáček, Klapka), 27. Marek (Němec, Januška), 41. Hašlar (Litera, Šíba), 48. Soukup – 25. Malenovský (Štola), 29. T. Doležal (Pachl), 41. Pachl (Jindra)
Vsetín – Poruba 8:2
17:45, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 10. Hilšer (Klímek), 18. Holáň (Hišer, Vavřík), 19. Kožený, 20. Baďura (Houser), 43. Vavřík (Klímek, Holáň), 46. Klímek (Vavřík, Hilšer), 48. Kožený (Kočí, Pospíšil), 57. Vašenka (Kočí, Apolenář) – 4. Barčák, 25. Žídek (Häring)
Ústí n/L – Chrudim 1:6
18:45, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 12. Šindelář (Harkabus) – 18. Pavlík (Langr, Dubovčí), 19. Hykl (Votava), 21. Langr (Formánek, Pejzl), 32. Matušek (Hykl), 55. Půlpán (Hybeš), 56. Hykl (Cimburek, Odehnal)
Warriors Brno – Havířov 1:3
18:45, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 23. Marčík (del Fevero) – 32. Pindel (Juhász, Koubek), 40. Revaj (Mrkvica, Byčkov), 42. Revaj (Tomeček)
Havlíčkův Brod – Kobra 5:4
19:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 1. Pejchal (Cachnín, Musil), 7. Cachnín (Pejchal, Krejčí), 24. Musil (Cachnín, Pejchal), 37. Musil (Cachnín), 44. Machovský (Juřica, Křišta) – 20. Mucha (Ksandr), 47. Janiurek (Mucha), 50. Ribarovski (Výrut, Janiurek), 60. Černý (Ženíšek, Janiurek)
Nižněkamsk – Novosibirsk 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Berglund (Enlund, Chajrullin), 12. P. Kulikov (Šiksatdarov, Padakin), 14. Z. Mitchell, 16. Enlund (Šarifjanov, Chajrullin), 17. P. Kulikov (Pajgin, Padakin), 25. Chajrullin (Enlund, Šaripzjanov) – 19. Romajev, 27. Romajev (Jokipakka, Jermakov), 42. Puustinen (Česalin, I. Makarov)
N.Novgorod – Magnitogorsk 1:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Šachvorostov – 4. Mozjakin, 13. Potěchin, 41. A. Nestrašil (Antipin)
Znojmo – Moser Medical Graz 99ers 4:2
19:15, konec
Branky a nahrávky: 47. Vopelka (Bořuta, Novák), 48. McRae (Flick), 57. Bořuta (McRae), 58. Flick – 24. Hillding (Oberkofler, Hamilton), 60. Hillding (Oberkofler, Ograjensek)
Nitra – Trenčín 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 58. Scheidl (Morrison) – 12. Mikyska (Bezúch, McCormack), 13. Paukovček (Hecl), 49. Bezúch (McCormack, Mikyska), 51. Hecl (Valach, Paukovček), 55. Švec
Detva – Košice 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Zuzin, 30. Podešva (Turan), 53. Šišovský (Chovan), 60. Šišovský – 13. Skokan (Haščák, Chovan), 58. Chovan (Skokan)
Poprad – Banská Bystrica 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Preisinger (D. Brejčák, Handlovský), 34. Dalhuisen (Larkin, Jacobs), 51. Zagrapan (Ulrych, Erving), 59. Dalhuisen (Jacobs) – 28. Mlynarovič (Nemčík, J. Brejčák), 29. Bubela (Ihnačák, Šille)
Nové Zámky – Miskolc 10:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Pavúk (Bajtek, Rogoň), 7. Andrisík (Števuliak, Hruška), 11. Stupka (Hatala, Pospíšil), 22. Jurík (Bajtek, Drtina), 32. Pospíšil (Ordzovenský), 33. Bajtek (Jurík, Drtina), 34. Stupka (Pospíšil, Odrdzovenský), 35. Mikula, 44. Pospíšil (Pavlas), 53. Hatala (Hruška, Pospíšil) – 12. Vandane (Harrison), 13. Magosi (Ross, Göz)
HC Slovan – Michalovce 3:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Basaraba (Bondra), 31. St. Pierre (Sersen, Basaraba), 57. Zigo (Abdul, Puliš)
MAC Budapešť – Lipt. Mikuláš 4:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Terbócs, 29. Sofron, 30. Strech (Sofron), 43. Kreisz (Pitt, Orbán Blake) – 18. Huna Rudolf, 51. Surový
Skalica – Martin 1:2
17:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 20. Koziot (Hílek, Höhl) – 6. Poliaček (Dvořák, Dírer), 42. Rudzan
Trnava – Pov. Bystrica 7:4
17:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 6. Ševčík (Lukačovič, Kamenický), 13. Kamenický (Mrava, Ševčík), 23. Kamenický (Ševčík, Mrava), 27. Kamenický (Schmidt), 43. Lindeman (Hudec), 48. Lindeman (Hudec, Bobál), 60. Ševčík (Mrava) – 4. Turan (Németh, Krieger), 23. Rufati (Šefčík), 50. Knudsen, 60. Zlocha (Rodionov)
Spišská N. Ves – Dubnica 3:2
17:30, po prodl. (Sk. A)
Branky a nahrávky: 53. Vartovník (Fabián.), 59. Vartovník (Chovan), 63. Fabián (Vartovník) – 24. Ďuriš (Lantoš, Klimenta), 34. Chatrnuch (Kanaet)
Žilina – Levice 1:2
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 24. Rehák Dominik (Húževka, Macek) – 12. Kudrna (Prus, Hrušík), 40. Beták (Piačka, Gubo)
Topoľčany – Bratislava Capitals 2:4
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 44. Jakúbek (Kluka), 50. Hřebíček – 10. Surovka (Bača), 43. Smolka (Šalka, Martinelli), 53. Hudec (Martinelli, Surovka), 56. Slovák
HC Vimperk – Pelhřimov 2:5
19:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Paule (Horejš, Sitter), 55. Sitter – 9. Hadrava (Kopic, Vysloužil), 32. Vysloužil (Kasalý), 43. Svoboda (Vylíčil, Votápek), 51. Svoboda (Kasalý), 57. Vysloužil
Kralovice 1944 – Spartak Škoda Sedlec 3:9
18:45, konec
Branky a nahrávky: 10. Marek, 26. Marek (Holzman), 40. Štefl (Havlíček) – 17. Procházka (Weishäupl, Míča), 18. Míča, 20. Míča (Korsa), 25. Míča (Hrabák), 28. Pech (Hrabák), 32. Komrska (Procházka), 35. Weishäupl (Pech, Varga), 38. Hašek (Tupec), 38. Procházka (Pech)
Rapid Plzeň – HCK Meteor 5:5
19:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Šimůnek (Novotný), 16. Děkan (Huml, Šimůnek), 24. Hrdlička, 36. Pohanka (Novotný), 44. Pohanka (Hrdlička) – 7. Binder (Jícha, Molaček), 29. Jícha (Soukup), 29. Binder (Jícha), 30. Görner (Fait), 34. Görner (Soukup)
Pubec Plzeň – SAXANA Group 4:6
20:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Jindra (Neruda, Bělohlávek), 18. Brožík (Křen), 30. Viazanko, 37. Galis (Ortmann, Jindra) – 3. Maxa (Jonák), 13. Jonák, 15. Jonák (Maxa, Bárek), 24. Šanda (Lodr, Suchý), 31. Fiala, 44. Fiala
Soběslav – PZ Kladno 1:5
17:40, konec
Branky a nahrávky: 51. Korytar (Slabý) – 17. Slabý (Čech), 21. Karmazin (Šimáček), 27. Šťastný (Darsa), 52. Šťastný (Darsa), 58. Čech (Šimáček)
Smíchov 1913 – Poděbrady 3:5
18:25, konec
Branky a nahrávky: 22. Drokin (Zíma), 23. Zelenka (Malý), 32. Zíma (Krupka, Malý) – 31. Diviš (Toupal, Horák), 34. Toupal (Diviš, Koleček), 36. Plaček (Kos), 39. Toupal, 57. Toupal (Papoušek)
Technika Brno – HC Boskovice 6:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Ognar (Mach, Válek), 18. Ognar (Kadlic), 24. Hassani, 41. Hassani (Kadlic), 50. Kelbl (Kadlic, Hassani), 58. Ognar (Hassani) – 13. Němec (Müller, Pospíšil), 59. Müller (Pospíšil, Kousal)
SK Karviná – SHKM Hodonín 3:4
19:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 18. Bogár (Plánka, Grendziok), 22. Kriščák (Benda), 40. Kulawiak (Benda) – 9. Charvát (Šenk, Marek), 43. Schneider (Běhal), 51. Kotásek (Holeš), 60. Běhal (TS)
Hvězda Praha – Mělník 18:1
19:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Dani (Najman, Kulich), 16. Klepáček, 17. Kužel (Najman, Richtr), 18. Klepáček (Slavata, Ladman), 25. Ladman (Slavata), 29. Jeřábek, 31. Dani (Najman), 32. Ladman (Jeřábek), 35. Ladman (Slavata), 37. Dani (Ladman), 42. Topol (Dani), 44. Slavata (Zemchenkov, Klepáček), 48. Ladman (Klepáček), 49. Dani (Najman), 55. Klepáček (Slavata, Zemchenkov), 58. Dani (Kulich, Jeřábek), 59. Dani (Adamec), 59. Klepáček (Jurda, Slavata) – 2. Špaldoň
Třebechovice p. O. – Moravská Třebová 0:10
19:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Zýka (Bek), 19. Procházka (Randis), 27. Meluzin (Hlavatý), 31. Schön (Hlavatý), 34. Procházka (Laštůvka), 44. Laštůvka (Zýka), 49. Procházka (Hlavatý), 57. Hlavatý (Žouželka), 57. Myslikovjan (Bek), 58. Hlavatý (Procházka)
Náchod – Lokomotiva Č. Třebová 5:3
20:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Prouza (Posnar), 18. Lebeda (Prouza), 30. Šichan (Prouza), 37. Vanát, 52. Vanát – 19. Pirkl (Švub, Matějka), 41. Švub (Pirkl), 59. Švub (Dvořák)
Nový Bydžov – Hlinsko 6:3
20:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Jiroutek (Zámečník, Hudec), 17. Hladík (Hudec), 25. Hladík (Zámečník), 37. Hladík (Zámečník, Březák), 39. Králíček, 59. Zámečník (Hladík) – 11. Barták (Florián), 40. Vamberský (Pavlata), 48. Sekyra (Hamák)
Prostějov 1913 – Orli Znojmo 0:4
17:45, konec
Branky a nahrávky: 14. Jaskula (Marek, Cakl), 24. Voldřich (Přezvinský, Kukla), 53. Neckař (Pozděna, Přezvinský), 54. Jaskula (Nečas, Hudeček)
Brumov – Břeclav 4:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Strnka (Urban, Macháč), 38. Smolík (Urban), 50. Vaněk (Urban), 57. Macháč (Divoš, Mudrák) – 7. Kunc (Ambrož, Zapletal), 13. Havelka (Ambrož, Kunc), 17. Ambrož (Havelka), 36. Kunc (Havelka, Ambrož), 46. Dolák (Kareš), 49. Kunc (Ambrož, Havelka)
Č. Lípa – Frýdlant 10:3
18:10, konec
Branky a nahrávky: 15. Stejskal (Lorenz, Lukáš), 16. Čunát (Stejskal, Lorenz), 17. Špindler (Lorenz), 19. Stejskal (Havel), 19. Sameš (Fajkus), 20. Stejskal (Lorenz, Havel), 25. Stejskal (Sameš, Čunát), 45. Lorenz (Stejskal), 51. Havel, 58. Sameš (Lorenz) – 25. Švadlenka (Krebs), 57. Krebs (Švadlenka), 57. Švadlenka (Salač)
Kobra Praha B – PZ Kladno 2:7
18:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Leinweber (Palaščák), 22. Leinweber (Palaščák), 22. Leinweber (Palaščák), 28. Palaščák, 28. Palaščák, 28. Palaščák – 17. Martinů (Matějka), 17. Martinů (Matějka), 17. Martinů (Matějka), 26. Trojna (Martinů), 26. Trojna (Martinů), 26. Trojna (Martinů), 30. Matějka, 30. Matějka, 30. Matějka, 39. Pavlíček (Martinů), 39. Pavlíček (Martinů), 39. Pavlíček (Martinů), 45. Reckziegel (Trojna), 45. Reckziegel (Trojna), 45. Reckziegel (Trojna), 53. Suk (Trojna), 53. Suk (Trojna), 53. Suk (Trojna), 60. Suk (Matějka), 60. Suk (Matějka), 60. Suk (Matějka)
HC Rokycany – Pilsen Wolves 1:21
16:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Šipla – 2. Taliga (Komorous), 3. Plašil, 6. Svrček (Taliga), 10. Svrček (Plašil), 10. Pšenička (Taliga), 13. Svrček (Bílek), 15. Taliga (Kus), 25. Svrček, 29. Taliga (Svrček), 30. Svrček (Taliga, Komorous), 33. Puhman (Pšenička, Bílek), 33. Taliga, 34. Bílek (Plašil), 36. Taliga, 39. Svrček (Taliga), 39. Kus (Puhman), 40. Svrček (Taliga), 42. Taliga, 44. Svrček (Komorous), 44. Pšenička, 45. Taliga (Plašil)