Mladá Boleslav – Třinec 1:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 37. Hrdinka (Skalický) – 9. D. Musil (Wolski, Martin Růžička), 33. Hrňa (D. Musil, Hrehorčák)
Havlíčkův Brod – SHK Hodonín 4:5
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 3. Ludvík (Kuchta, Benák), 5. Kliment (Poppel, Třetina), 7. Poppel (Přidal, Třetina), 56. Cachnín (Voříšek, Semrád) – 5. Janás (Fajkus, Dobiáš), 17. Čejka (Bulín), 41. Mlynář (Komínek, Charvát), 57. Sedláček (Čejka), 61. Komínek (Dobiáš, Mlynář)
Kopřivnice – Šumperk 2:1
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 20. Daron (Gola), 62. Suchý (Štěpánek) – 11. Drtil (Müller)
Val. Meziříčí – Opava 3:2
18:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 45. Slovák (Vávra, Pořízek), 51. Vávra (Žák), rozh. náj. Vávra – 18. Rousek (Malina, Hendrych), 26. Ficek (Gulda, Wolf)
Mor. Budějovice – Žďár n/S 5:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Marcinko (Hovsepyan), 13. Špaček (Hovsepyan), 21. Krutiš, 27. Piš (Sigmund), 38. Sorger (Krutiš) – 27. Bureš (Medek), 32. Heinrich (Pleva), 43. Wasserbauer (Lojek, Čermák), 57. Chlubna (Prokš)
Boston – Vegas 3:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Lauzon (Krejčí, Kuhlman), 45. DeBrusk (Coyle, Halák), 53. Krejčí (Carlo, Heinen) – 2. Mark Stone (Schmidt), 31. Hague (Schmidt, Marchessault)
NY Rangers – NY Islanders 2:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 54. Bučněvič (Fox, Zibanejad), 56. Kreider (Zibanejad, R. Strome) – 14. Jo. Bailey (Dobson, Brassard), 17. Beauvillier (Jo. Bailey, Barzal), 30. Lee (Barzal, Eberle), 44. B. Nelson (Jo. Bailey, Pulock)
Carolina – Winnipeg 4:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Nečas (Dzingel, H. Fleury), 6. Williams (T. Teräväinen, Slavin), 19. T. Teräväinen (Aho, Svečnikov), 50. Williams (Svečnikov, T. Teräväinen) – 7. Laine (Scheifele, Connor)
Philadelphia – Pittsburgh 3:0
01:40, konec
Branky a nahrávky: 26. Voráček (Couturier, Farabee), 39. J. van Riemsdyk (Konecny, Giroux), 60. Braun
Chicago – Florida 3:4
02:45, konec
Branky a nahrávky: 34. Dach (DeBrincat, Koekkoek), 44. Caggiula (E. Gustafsson, Keith), 59. P. Kane (Dach, E. Gustafsson) – 25. Dadonov (Barkov, Matheson), 27. Vatrano (Toninato, Hoffman), 31. Vatrano (Ekblad, B. Boyle), 40. Vatrano (Hoffman, Huberdeau)
Poruba – Havířov 1:4
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 59. Häring (Pavlík, Žídek) – 10. Revaj (Byčkov), 19. Revaj (Byčkov, Uhlíř), 45. Grygar (Byčkov, Tomeček), 60. Tomeček (Hudeček, Čempel)
Kunlun – Chabarovsk 4:2
12:30, konec
Branky a nahrávky: 31. Lockhart (Foo, Wong), 36. Brulé (Yip, T. Murphy), 55. Cracknell (DeFazio), 60. Cracknell (Bartley, Chelios) – 7. Korobov (Turbin, Vl. Ušenin), 22. Gorškov (Vl. Ušenin, Vj. Ušenin)
Česko – Slovensko 4:5
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 10. Novotný (Čáp, Hrbek), 28. Krajčík (Přibyl, Puchala), 46. Juříček, 55. Brůna (Sapoušek, Němec) – 28. Ridzoň (Bartakovics), 33. Lachkovič (Kremnický), 36. Honzek (Nátny), 53. Molnár (Ridzoň), 64. Mešár (Petrovský, Šotek)
Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi 3:2
18:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 34. Fořt (Ježek, Půhoný), 54. Čáslava (Ježek), rozh. náj. Ježek – 23. Čmolík (Dohnal), 54. Kýhos (Kuncl, Nedrda)
Bílina – Jablonec n/N 5:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Tjurin (Zdeněk, T.Běhula), 20. Zdeněk (Kobes, T.Běhula), 25. Kučera (Kobes, Tjurin), 50. Zdeněk (Kobes, Kučera), 55. Kolíček (Kobes, Zdeněk) – 13. Bouřil (Tržický, Král), 29. Kotyza (Krejsa, Nezbeda), 43. Maďar (Nevyhoštěný, Kačírek), 49. Homolka (Nezbeda, Nevyhoštěný)
Vrchlabí – Trutnov 7:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Kastner (Hozák, Havránek), 14. Sýkora (Hlaváč, Kynčl T.), 16. Hlaváč (Matějček), 18. Sýkora (Mrňa, Bednář), 31. Voženílek, 33. Chalupa (Jirků, Hozák), 49. Havránek (Hlaváč)
Děčín – Řisuty 4:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Kuchynka (Faigl, Oliverius), 12. Faigl (Oliverius), 17. Faigl (Kaltenböck, Oliverius), 51. Kuchynka (Faigl) – 19. Potěchin (Fortelka), 26. Potěchin (Novák, Patyk), 33. Fortelka (Potěchin, Patyk), 42. Danov (Okegawa, Paršakov), 55. Keszi (Okegawa)
David Servis – Písek 2:1
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Šulčík (Marek), 63. Sičák (Silný) – 14. Rod (Bárta, Čížek)
Tábor – Klatovy 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Seidl (Radoš, Heřman), 32. Hajič (Heřman) – 14. Hasman, 17. Roubal (Hanzlík), 59. Kolda (Matiášek, Čejka)
Kolín – Kobra 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Robin Martínek (Josef Malý, Michal Procházka), 39. Petr Pýcha (Jan Stehlík, Jakub Semirád), 57. Dominik Zumr (Jan Stehlík, Václav Jankovský), 59. Jan Stehlík (Jan Hanzl, Václav Jankovský) – 5. Kamil Bříška (Dominik Štainer), 28. Aleš Furch (Filip Hlinka, Denis Heldák), 40. Kamil Bříška (Tomáš Šťastný, Aleš Knesl)
China Golden Dragon – Příbram 1:14
19:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Li (Xiang) – 11. Šinágl (Straka, Gengel), 13. Káník (Kolouch), 13. Gengel (Šinágl), 16. Straka (Kolouch, Josefus), 21. Rohlík (Gengel, Grubner), 28. Panna (Havlín, Kutlák), 31. Šinágl (Gengel, Straka), 36. Tlačil (Chlouba, Havlín), 38. Káník (Kolouch), 40. Tlačil (Kutlák, Chlouba), 42. Panna (Chlouba), 45. Tlačil (Chlouba), 51. Straka (Kolouch, Káník), 59. Tlačil (Grubner)
Topoľčany – Skalica 4:3
18:00, po s.n. (1:0) (Sk. A)
Branky a nahrávky: 6. Jakúbek (Podstavek), 50. Kováčik (Podstavek), 60. Miklík (Podstavek) – 38. Jaša (Mikéska), 42. Jaša (P. Kotzman, Mikéska), 51. Šmída (Horváth, Štumpf)
Martin – Dubnica 4:2
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 22. Nauš (Burzík, Murček), 48. Žiak (Rusina, Burzík), 56. Šimon (Babka, Paulíny), 59. Murček (Poliaček, Pokrivčák) – 26. Jakubík (Hudák, Trška), 29. Nemček (Hegyi, Ďurina)
Žilina – Trnava 7:2
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 22. Rehák Dominik (Nádašdi), 22. Prášil (Zahradník, Macek), 25. Kokavec (Ondruš), 26. Zahradník (Prášil, Macek), 29. Gálik (Pjatak, Leško), 34. Ondruš (Kokavec, Rehák Dominik), 48. Húževka (Minárik, Markovič) – 26. Ševčík (Klein), 31. Grell (Baránek Daniel, Mrva)
Levice – Pov. Bystrica 4:0
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 13. Cebák (Vorobyev, Mrázik), 20. Piačka (Mihálik), 51. Beták (Cebák, Hrušík), 57. Piačka (Vorobyev)
Bratislava Capitals – Spišská N. Ves 5:2
18:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 6. Šalka (Danišovský, Smolka), 7. R. Varga (T. Varga, Martinelli), 15. Kalináč, 25. Selleck (Sloboda, Buc), 33. Selleck (T. Varga) – 50. Vartovník (Fabian, Novák), 55. Fabian (Vartovník, Halász)
Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj 1:2
09:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 45. Holeček (Hradec) – 12. Csabi (Petr, Pavelec), 15. Bialy (Belan)
Liberecký kraj – Kraj Vysočina 0:3
09:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 38. Zamazal (Jungwirth), 39. Fábry (Peš, Coufal), 40. Šantora (Doležal)
Praha – Pardubický kraj 5:3
10:45, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 3. Štancl (Odehnal, Žmola), 14. Křišťan (Stepanchuk, Weitz), 20. Stepanchuk, 28. Weitz, 44. Odehnal (Štancl, Weitz) – 2. Kučera (Lang), 6. Hiemer (Novák), 7. Hemský
Olomoucký kraj – Zlínský kraj 2:7
10:45, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 14. Zavoral (Lichner, Compel), 36. Kuchta (Jeřábek, Drábek) – 15. Heš (Tobola, Jecho), 17. Ročák, 19. Holinka (Tobola), 22. Holinka (Adámek, Tobola), 26. Jecho (Adámek), 27. Jelének (Holinka, Šedlbauer), 29. Jecho
Ústecký kraj – Královéhradecký kraj 2:3
12:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 32. Holčák (Bednařík, Síč), 42. Tůma (Ščislák) – 3. Klíma (Mach, Felcman), 16. Šimek (Král), 43. Král (Sláma, Trejbal)
Jihomoravský kraj – Plzeňský kraj 4:2
12:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 26. Nesvadba, 29. Nekvapil (Máša, Šalé), 30. Šalé (Máša, Eich), 38. Modl (Zduba) – 12. Lučan (Křemen, Jiříček), 39. Benák (Mazanec, Lučan)
Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj 4:3
14:15, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 14. Štiak (Kovalčík), 15. Petr (Csabi), 15. Belan (Kovalčík), 26. Belan (Kovalčík, Bialy) – 18. Dautovský, 20. Pastor (Zeman), 26. Váňa (Beran, Slavík)
Kraj Vysočina – Jihočeský kraj 4:1
14:15, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 20. Fábry (Coufal), 26. Zamazal (Jeletz, Prchal), 29. Bláha (Prchal), 41. Fábry (Coufal) – 40. Willmann (Shaklein)
Pardubický kraj – Středočeský kraj 1:5
16:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 8. Vrba – 22. Král (Holeček), 29. Scafari (Houžvička), 40. Halman, 41. Hradec (Scafari), 43. Vochvest (Holeček)
Zlínský kraj – Liberecký kraj 4:1
16:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 6. Šedlbauer (Holinka), 11. Ročák (Adámek, Jecho), 23. Jecho (Ročák, Adámek), 37. Adámek (Holinka, Tobola) – 18. Zverka (Jakubec)
Praha – Ústecký kraj 4:4
17:45, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 4. Vašíček, 22. Vosmík (Tomas, Skalský), 24. Vašíček (Křišťan, Weitz), 29. Stepanchuk (Vašíček, Křišťan) – 8. Šprynar (Čech), 8. Bednařík (Tůma, Holčák), 19. Šprynar (Čech), 35. Skrutek (Maštalířský)
Olomoucký kraj – Jihomoravský kraj 3:0
17:45, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 26. Kuchta, 36. Jeřábek (Kuchta, Zavoral), 39. Kuchta (Jeřábek)
Karlovarský kraj – Královéhradecký kraj 3:8
19:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 16. Dautovský, 20. Pastor (Zeman), 20. Zeman (Pastor) – 1. Sláma (Bezpalec), 4. Vencl (Šimek), 7. Šimek (Král), 16. Sláma (Felcman, Fiala), 18. Sláma (Felcman, Fiala), 19. Vencl (Šimek, Král), 35. Král (Šimek, Vencl), 38. Král (Šimek, Bezpalec)
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 3:6
19:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 2. Sabiniok (Hohenberger, Šindelář), 4. Kučera (Bělohlav), 16. Kučera (Bělohlav) – 2. Hořejší (Jiříček), 7. Mazanec (Černý), 23. Reiser (Šmíd, Černý), 34. Hořejší (Jiříček), 42. Hořejší (Hromádka, Benák), 44. Mazanec (Hájek)
Třebechovice p. O. – Nový Bydžov 7:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Bartoň (Klemenc, Wolf), 24. Wolf (Šeda, Bartoň), 35. Menyhárt (Drašnar), 36. Wolf (Klemenc, Marša), 38. Klemenc (Bartoň, Souček), 46. Matouš (Jušta, Zahradník), 51. Zahradník (Matouš, Jušta) – 6. Chára (Nedbal, Kubišta), 9. Eis (Chára, Nedbal), 39. Chára (Zmítko)
Opočno – Hronov 3:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 16. Mervart (Veselý), 26. Hejduk (Šafář), 48. Řehák (Jakl) – 6. Hašek (Perutek), 9. Exner (Perutek, Frydrych), 41. Škoda (Petr), 65. Petr
Trutnov – Jaroměř 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Křížek (Furmánek, Klust), 10. Vacek (Šimoníček, Klust), 15. Furmánek (Křížek), 20. Chytráček (Smékal, Špetla) – 28. Bujňák (Vejman), 30. Mišinec (Mertlík), 44. Hynek
Frýdek-M. "B" – Bohumín 3:4
17:45, po prodl.
Branky a nahrávky: 30. Mičulka (Vančo-Minařík), 38. Valíček (Mičulka), 42. Heralt (Indrst) – 10. Bilík (Kropka, Černín), 36. Putniorz (Ivan), 53. Kropka (Javín, Ivan), 63. Javín (Chaloupka)
Studénka – Krnov 6:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Rosypka (Linduška), 28. Sochorek (Tomášek, Slovák), 32. Orszulik (Lyčka), 35. Čáň (Sluštík), 53. Čáň (Lyčka), 60. Trubka (Linduška) – 1. Weiss (Svoboda, Weiss), 40. Weiss (Kostovský, Svoboda), 44. Michálek (Tichý), 44. Ševčík (Havlíček, Michálek)
H. Benešov – Orlová 5:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 16. Hlísta (Krupa), 24. Vaněk (Fraš), 28. Vaněk (Podzimný, Berka), 40. Fraš (Vaněk, Podzimný), 63. Podzimný (Adamczyk, Hlísta) – 4. Zakuťanský (Klíma), 5. Dang (Korec, Štefanka), 11. Štefanka (Klíma), 14. Korec (Dang)
SK Karviná – Nový Jičín 7:6
18:30, po s.n.
Branky a nahrávky: 5. Holý (Bolek, Kasperlík), 23. Fejko, 31. Holý (Juhász, Procházka), 36. Holý (Juhász), 44. Juhász (Holý, Deutsch), 47. Plánka (Juhász) – 19. Chvostek (Štěpjak, Andrýsek), 25. Ertel (Chvostek, Andrýsek), 33. Zedník (Štěpjak), 34. Gřesík (Fajmon), 38. Zedník (Andrýsek, Štěpjak), 39. Gřesík (Hilšer)
Wolves Č. Těšín – Rožnov p. R. 10:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Pniok (Malíř, Matějíček), 7. Foltyn (Malyjurek, Michejda), 23. Smuž (Altera, Pniok), 30. Matějíček (Malíř), 43. Haas (Michejda), 45. Pniok (Matějíček), 46. Haas (Malyjurek, Michejda), 51. Pniok (Malíř), 54. Malíř (Pniok, Matějíček), 55. Foltyn (Malyjurek, Haas) – 12. Babiš (Prycl), 34. Kroupa (Skopal)
Chrudim – Litomyšl 10:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Štěpánek (Machač), 7. Novák (Kišš, Polák), 31. Plch (Novák), 32. Machač (Novák, Kišš), 34. Machač (Langr), 42. Novák (Dobiáš, Plch), 44. Plch (Kišš), 53. Kišš (Karásek), 55. Machač, 58. Machač (Polák, Koreček) – 42. Dvořák (Navrátil, Ostřanský)
Chotěboř – Světlá nS 1:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Ludvík (Kříž) – 24. Včela (Kohout, Kratochvíl), 31. Kratochvíl, 35. Kratochvíl (Včela), 46. Piskač (Kohout, Kratochvíl), 58. Doležal (Blažek, Špatenka)
Lanškroun – Choceň 3:7
19:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Markl (Pražák), 52. Boruch (Kužílek), 58. Markl (Čada) – 5. Krejza (Lichtág), 19. Prachař (Lichtag, Krejza), 29. Šeda (Štefka), 37. Šeda (Štefka), 40. Štefka (Lichtag, Martinec), 40. Černý (Lichtág), 56. Prachař (Šeda)
Moravská Třebová – Hlinsko 4:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Langr (Kobza, Faltus), 19. Faltus (Cach, Holub), 27. Čikl (Pavlovský, Langr), 37. Langr (Cekr, Pavlovský) – 53. Plachý (Pazourek), 60. Dítě (Homola)
Orli Znojmo – Prostějov 1913 2:8
17:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Nečas (Přezvinský), 56. Nečas (Hudeček, Přezvinský) – 4. Vyroubal (Tábor), 13. Mašek, 23. Soldán (Kolář, Miškovský), 32. Shchipakin (Zatloukal, Beneš), 36. Mašek (Tábor), 41. Stloukal (TS), 58. Tábor, 59. Tábor
Opava – Poruba 2:2
17:15, konec
Branky a nahrávky: 2. Nádeníček (Vavrečka), 55. Kutlák – 22. Pross (Vehovský, Sobolová), 53. Vehovský (Sobol)
Opava – Poruba 4:5
15:15, konec
Branky a nahrávky: 22. Lukáš (Římský), 35. Václavek (Hrdý), 45. Dietrich (Žídek), 48. Žídek (Dietrich) – 14. Stryczek (Foltýn), 21. Pěnčíková (Závišek), 25. Šipula, 26. Stryczek, 58. Foltýn (Myšík)