Žďár n/S – Havlíčkův Brod 3:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Gregar (Spálovský), 23. Kunstmüller (Prokš), 43. Medek (Prokš) – 16. Cachník (Voříšek), 22. Cachnín (Voříšek, Vala), 34. Třetina (Přidal), 39. Třetina (Holenda, Pejchal), 39. Přidal (Třetina, Semrád), 40. Telc (Cachnín, Voříšek)
SHK Hodonín – Mor. Budějovice 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Dobiáš (Janás, Fajkus), 20. Janás (Dobiáš, Fajkus), 31. Hložánek (Mlynář), 42. Dřímal (Čejka), 58. Mlynář (Komínek, Ševčík) – 22. Sigmund (Hovsepyan, Bazala), 27. Trnka
Opava – Šumperk 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 59. Gulda (Wolf, Zelenkov) – 11. Milfait (Jaroš, Haloda), 38. Spratek (Hroch, Kofroň)
Kopřivnice – Nový Jičín 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Hrubý (Gola) – 19. Macuh, 19. Finsterle (Králík, Rufer), 50. Kafka (Kobylík), 52. Finsterle (Kafka, Králík), 60. Kafka (Finsterle)
Buffalo – Vegas 4:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Okposo (S. Reinhart, Sheary), 40. S. Reinhart (Ristolainen, Eichel), 48. Eichel (S. Reinhart, C. Miller), 60. Lazar – 22. Nosek (Stephenson, Theodore), 42. R. Smith (Theodore, W. Karlsson)
Toronto – New Jersey 7:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Tavares (Sandin, W. Nylander), 10. F. Gauthier, 20. Hyman (Sandin, Spezza), 23. W. Nylander (Engvall, Tavares), 31. Matthews (Marner, Tavares), 44. Matthews (Marner, Hyman), 59. Matthews – 27. Coleman (Wood, Butcher) (TS), 52. Coleman (N. Gusev, C. Carrick), 56. Coleman (Butcher, Zajac), 59. P. K. Subban (Bratt, Simmonds)
Tampa – Los Angeles 4:3
01:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 11. Killorn (Volkov, Shattenkirk), 12. Stamkos (Cirelli, T. Johnson), 59. Kučerov (Cirelli), rozh. náj. Stamkos – 5. J. Carter (Clifford, Forbort), 7. Clifford (J. Carter), 52. D. Brown (Prochorkin, Walker)
NY Islanders – Detroit 8:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Eberle (Barzal, Lee), 4. Jo. Bailey (Kühnhackl, Dal Colle), 8. B. Nelson (Beauvillier), 19. Lee (Barzal, Eberle), 22. B. Nelson, 23. Dobson (Pulock, Komarov), 46. Beauvillier (Pulock, Leddy), 50. Komarov (Mayfield) – 12. Hronek (Fabbri, D. Larkin), 54. Smith (Ehn, Nemeth)
Pittsburgh – Minnesota 7:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Malkin (Rust, Crosby), 18. McCann (Simon, Marino), 35. Rust (Malkin, Kahun), 36. Malkin (Letang, Crosby), 48. Crosby (McCann), 49. Simon (Crosby), 57. Galchenyuk (Agozzino, Hörnqvist) – 38. Parise (Fiala), 43. M. Foligno (J. Eriksson Ek, Kunin), 60. Parise
Columbus – Boston 3:0
01:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Wennberg (Gavrikov, Gerbe), 46. Stenlund (N. Foligno, Bemström), 54. Riley Nash
Ottawa – Chicago 2:3
01:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Co. Brown (DeMelo, Pageau), 8. Tierney (Chabot, Co. Brown) – 38. D. Kubalík (P. Kane, J. Toews), 44. D. Kubalík (J. Toews, Koekkoek), 61. J. Toews (P. Kane)
Winnipeg – Vancouver 4:0
02:10, konec
Branky a nahrávky: 2. Connor (Niku, Laine), 15. Roslovic (Lowry, Dahlström), 22. Wheeler (Pionk, Connor), 58. Connor (Scheifele, Laine)
Colorado – Dallas 2:3
03:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 10. Zadorov (MacKinnon), 16. Landeskog (MacKinnon, Graves) – 30. Gurjanov (Hintz, J. Klingberg), 55. Dickinson (Cogliano, Comeau), 62. Lindell (Pavelski)
Edmonton – Nashville 4:2
03:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Nugent-Hopkins (Draisaitl), 20. Draisaitl (Chiasson, McDavid), 30. J. Archibald (McDavid, Klefbom), 60. Draisaitl (McDavid) – 11. F. Forsberg (Duchene), 16. Blackwell (Bonino, Y. Weber)
Arizona – San Jose 6:3
03:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Kessel (Stepan), 26. Kessel (Dvorak, Garland), 38. Hall (Oesterle, Garland), 49. Crouse (Stepan, Kessel), 59. Garland (Hall, Demers), 60. Hall (Crouse, Stepan) – 27. Labanc (E. Kane), 30. Meier (Marleau, Suomela), 58. E. Kane (Labanc, E. Karlsson)
Vladivostok – Omsk 2:5
10:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Drobin, 31. Bakoš (TS) – 21. Pjanov (Manuchov), 28. A. Potapov (Vojnov), 37. Širokov (Franson, Pjanov), 47. Zernov (Ručkin, Andrighetto), 55. McMillan (Šumakov, Vojnov)
Bílina – Nová Paka 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Procházka (Urban, Štěpánek), 29. Tjurin (Mašek, Kučera), 29. Urban (Zdeněk), 37. Šmejc (Dubrovin, Fábry) – 49. Houška (Hric, Hnik)
Vrchlabí – Mostečtí Lvi 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Mrňa (Hlaváč, Urban), 18. Matějček (Sýkora, Rolinek), 23. Hozák (Kastner), 30. Sýkora, 47. Kastner (Rolinek, Matějček), 50. Hlaváč (Mrňa) – 31. Čmolík (Šesták, Havlůj), 56. Smolka (Kýhos, Nedrda)
Děčín – Jablonec n/N 5:4
18:00, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 24. Fojt (Tůma, Volráb), 47. Kuchynka (Faigl, Zdvořáček), 52. Zajan (Oliverius, Balcar), 52. Zdvořáček (Faigl, Oliverius), rozh. náj. Sýkora – 10. Maďar (Pavlů, Plíhal), 42. Kačírek (Král, Jursa), 55. Jursa (Kačírek, Král), 59. Krejsa (Kačírek, Král)
Řisuty – Trutnov 5:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Novák F. (Potěchin, Patyk), 10. Okegawa, 40. Danov (Fortelka, Patyk), 59. Holub (Formánek, Keszi), 60. Patyk (Fortelka, Zderadička) – 11. Kubinčák (Starý, Višňák)
Písek – China Golden Dragon 5:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Bednařík (Rod), 12. Arnošt (Bednařík), 15. Matějka (Hanus, Bárta), 46. Bednařík (Matějka, Arnošt), 60. Bednařík (Arnošt) – 16. Nagy, 58. Li, 60. Nagy (Li)
Bratislava Capitals – Martin 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Surovka (Kalináč, Hudec), 28. Sloboda (Selleck, Slovák), 59. R. Varga (Varga, Buc) – 55. Dírer (Poliaček, Brezniak)
Pov. Bystrica – Skalica 0:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Šmída (Štumpf, Okoličány), 43. Šmída (Štumpf)
Topoľčany – Levice 4:5
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 20. Laššo (Jurák), 22. Miklík (Jurák), 53. Pekarčík (Ďurčo), 60. Jakúbek – 27. Vorobyev (P. König), 30. J. Šiška (Tábi), 40. Tábi (Sarvaš), 48. Tužinský (M. Novák), 64. P. König
Dubnica – Žilina 4:3
18:00, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 33. Kanaet (Lantoš, Hudák), 57. Ďurina (Chatrnúch, Ďuriš), 60. Rajnoha (Lantoš), rozh. náj. Kristín – 2. Ondruš (S. Rehák, Nádašdi), 3. Gálik, 58. Markovič (Síkela, Záhradník)
N. Město n. M. – Náchod 1:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 50. Chmelík (Krejcar) – 4. Vanát (Prouza), 17. Havrda (Rojšl, Chaloupka), 26. Řezníček, 29. Prouza (Verner, Vanát), 40. Verner (Vanát, Řezníček), 57. Prouza (Verner, Vanát)
Nový Bydžov – Opočno 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Pilný (Černý), 56. Kubišta (Novák), 57. Chára (Eis) – 22. Veselý (Brebera), 31. Šafář (Bureš, Brebera)
Trutnov – Hronov 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 48. Kozák – 44. Matouš (Petr, Škoda), 50. Maršík (Petr, Škoda), 53. Matouš (Petr, Škoda)
Krnov – Nový Jičín 2:3
18:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 20. Ševčík (Tichý, Tošenovjan), 60. Tichý (Michálek, Kysela) – 27. Már (Zedník), 53. Timura (Štěpjak), rozh. náj. Andrýsek (TS)
Studénka – Rožnov p. R. 6:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Pokorný (Čáň, Sluštík), 12. Pokorný (Čáň, Sluštík), 19. Rosypka (Janečka), 29. Tomášek (Linduška, Tomášek), 41. Slovák (Novák, Tomášek), 52. Rosypka (Janečka)
H. Benešov – Bohumín 0:15
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Chaloupka (Javín, Ivan), 15. Chaloupka (Černín, Prokop), 19. Chaloupka (Ovčaří), 20. Putniorz (Pavelek), 21. Chaloupka (Javín), 33. Chaloupka (Ivan, Besta), 37. Ivan (Javín, Kropka), 38. Kropka (Chaloupka, Dvořák), 38. Bilík (Dvořák), 44. Chaloupka (Putniorz, Ivan), 46. Ivan (Kropka, Ovčaří), 49. Chaloupka (Ovčaří), 54. Kropka (Prokop, Chaloupka), 56. Prokop (Ivan), 57. Prokop (Chaloupka)
Wolves Č. Těšín – Frýdek-M. "B" 2:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Piecha (Foltyn), 60. Malíř (Matějíček) – 12. Fojtík (Vacula), 46. Heralt (Golasovský), 48. Puzoň (Mičulka), 49. Heralt (Valíček), 58. Fiala (Vančo-Minařík, Mičulka), 58. Indrst (Puzoň, Golasovský)
SK Karviná – Orlová 5:4
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 9. Vlček (Fejko, Chomič), 11. Kasperlík (Juhász, Vlček), 38. Fejko (Vlček), 50. Kasperlík (Juhász, Fejko), 63. Juhász (Kasperlík, Deutsch) – 4. Zientek (Rambousek), 13. Grepl (Štefanka), 20. Klíma (Rambousek, Grepl), 22. Dang (Korec)
Choceň – Litomyšl 6:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Štefka (Pilař, Rudy), 6. Štefka (Pilař, Krejza), 21. Martinec (Lichtag, Šeda), 40. Pilař (Krejza), 49. Knytl (Martinec), 53. Pilař (Černý) – 38. Dvořák (Švec, Cink), 48. Dvořák, 57. Skoumal (Cink)
Chrudim – Hlinsko 6:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Pilař (Štěpánek), 7. Štěpánek (Koreček, Polák), 30. Karásek (Polák), 31. Plch (Dobiáš), 34. Kišš (Polák), 57. Dobiáš (Cvrček) – 9. Sobotka (Dítě), 26. Homola (Hudec, Dítě), 59. Lenoch
Chotěboř – Moravská Třebová 6:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Lacina (Vlček), 17. Kraučuk (Lacina, Vantuch), 35. Klofáč (Kraučuk), 39. Dvořák, 42. Hospodka (Vantuch), 56. Kraučuk (Suchý, Klofáč) – 44. Augustin (Pavlovský, Čikl), 60. Augustin (Janků)
Česká Třebová – Světlá nS 6:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Korhoň (Veverka, Prachař), 15. Plášek (Žouželka, Filip), 16. Fúzik (Vaňo, Pražák), 18. Prachař (Korhoň, Veverka), 32. Jemelka (Korhoň, Král), 44. Velinský (Filip, Holík) – 46. Blažek (Kořínek), 51. Kubát (Špatenka), 58. Blažek (Doležal, Špatenka)
Blansko – Rosice 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Grünwald (TS), 27. Kuběna (Grünwald, Pilát), 29. Antoňů (Jílek, Antoňů), 32. Šmahel (Verner), 44. Šmahel (Drenčko), 54. Jakubec (Kuběna) – 30. Říčka (Krejčí, Gonos), 36. Říčka (Gonos, Svatuška)
Kroměříž – SHKM Hodonín 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 60. Zavřel (Vaněk) – 1. Kuba (Sajdl), 19. Dufek (Peš, Směřička)
Velké Meziříčí B – Velká Bíteš B 7:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Střecha (Paták, Burian), 33. Rozmarín (Matov, Pejchal), 35. Kadela (Střecha), 35. Střecha (Paták), 46. Sobotka (Paták), 51. Burian (Bula, Vlašín), 57. Ambrož (Střecha, Střecha)
Auta&Auta Cheb – Maan Cheb 6:2
19:45, konec
Branky a nahrávky: 16. Neupauer (Čábelka), 24. Kassal (Belka, Petřík), 24. Šebek (Kostelecký, Rybák), 27. Rybák (Kostelecký, Šebek), 31. Belka (Matoušek, Čábelka), 43. Riedl (Neupauer, Čábelka) – 33. Velek (Pastorek, Šmíd), 44. Sedlák (Šmíd)
Benátky n/J B – PZ Kladno 5:4
17:45, konec
Branky a nahrávky: 7. Čermák (Novák, Suk), 13. Donini (Junek, Najč), 24. Novák (Čermák), 27. Novák (Čermák), 33. Najč (Donini) – 3. Jágr (Bulva), 32. Šťastný (Votoupal), 46. Slabý (Petrus), 50. Pulda (Jágr, Bulva)
Klášterec nO – Ústí n/L 2:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Zahradník (Kokman), 19. Kroupar – 1. Koval (Průša), 12. Morvay (Koval), 34. Koval (Čaloun), 58. Vondráček
Orli Znojmo – SK Karviná 6:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Hudeček (Nečas, Cakl), 15. Cakl (Pokorný), 39. Pokorný (Korčián), 52. Langmann (Böhm), 54. Barták (Neckař, Böhm), 58. Hudeček (Cakl, Nečas) – 38. Heczko (Kriščák)
Litomyšl – Pardubice 0:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Pilař (Panchartek), 11. Vašek (Macas, Smejkal), 22. Pilař (Panchartek, Bárta), 34. Panchartek (Pilař, Bárta), 46. Pilař (Votava, Bárta), 47. Panchartek (Pilař)
Kometa Brno – SHKM Hodonín 18:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Antony, 1. Antony, 1. Antony, 1. Zduba (Röss), 1. Zduba (Röss), 1. Zduba (Röss), 7. Pavlík (Zubíček), 7. Pavlík (Zubíček), 7. Pavlík (Zubíček), 9. Antony (Zduba, Červenka), 9. Antony (Zduba, Červenka), 9. Antony (Zduba, Červenka), 10. Florýk (Frimel), 10. Florýk (Frimel), 10. Florýk (Frimel), 12. Halačka, 12. Halačka, 12. Halačka, 17. Červenka (Zduba), 17. Červenka (Zduba), 17. Červenka (Zduba), 27. Červenka (Zduba), 27. Červenka (Zduba), 27. Červenka (Zduba), 27. Florýk (Hejduk, Antony), 27. Florýk (Hejduk, Antony), 27. Florýk (Hejduk, Antony), 35. Pavlík (Halačka, Röss), 35. Pavlík (Halačka, Röss), 35. Pavlík (Halačka, Röss), 37. Kadaňka (Fencl), 37. Kadaňka (Fencl), 37. Kadaňka (Fencl), 38. Pavlík (TS), 38. Pavlík (TS), 38. Pavlík (TS), 48. Röss (Vildomec), 48. Röss (Vildomec), 48. Röss (Vildomec), 49. Antony, 49. Antony, 49. Antony, 54. Smrž (Florýk), 54. Smrž (Florýk), 54. Smrž (Florýk), 56. Frimel (Florýk), 56. Frimel (Florýk), 56. Frimel (Florýk), 58. Pavlík (Halačka, Vildomec), 58. Pavlík (Halačka, Vildomec), 58. Pavlík (Halačka, Vildomec), 60. Huleja, 60. Huleja, 60. Huleja – 23. Běloch (Marek), 23. Běloch (Marek), 23. Běloch (Marek), 24. Huňady, 24. Huňady, 24. Huňady, 39. Huňady (Marek), 39. Huňady (Marek), 39. Huňady (Marek), 41. Dolinský (Marek), 41. Dolinský (Marek), 41. Dolinský (Marek)
Kometa Brno – SHKM Hodonín 6:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Kukleta (Balej, Bína), 16. Němec (Kukleta), 21. Němec (Balej, Kukleta), 35. Kukleta (Balej, Němec), 45. Crhák (Kukleta), 51. Šichtař (Němec) – 17. Hloušek (Strnádel), 22. Kurka (Zelinka), 23. Halaš (Prchal), 33. Špaček
Třebechovice p. O. – Opočno 5:9
17:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Dvořák (Kozáková), 39. Dvořák (Kozáková), 47. Žaba (Kozáková), 49. Kozáková (Dvořák), 56. Lindr (Mottl) – 16. Zamastil (Havlíček), 21. Havlíček (Bašek), 26. Zamastil (Havlíček), 26. Zamastil (Havlíček), 35. Šeda (Mráz), 49. Štěpán (Šeda), 54. Havlíček (Bašek), 56. Bašek (Havlíček), 57. Zamastil (Bašek)
Klatovy – Pilsen Wolves 0:12
17:15, konec
Branky a nahrávky: 2. Pšenička (Brož, Komorous), 11. Svrček (Plašil), 12. Svrček, 18. Pšenička (Paroubková), 20. Plašil (Svrček), 25. Paroubková (Brož), 28. Svrček (Brož), 52. Brož (Svrček, Taliga), 53. Pšenička (Puhman), 54. Brož (Taliga), 59. Pšenička (Komorous), 60. Pšenička (Bílek)