Třinec – Olomouc 2:3
15:00, po s.n. (3:4)
Branky a nahrávky: 3. Hrňa (Gernát, Marcinko), 25. Wolski (P. Vrána, Gernát) – 11. P. Musil (Klimek, Jaroměřský), 27. Jaroměřský (Nahodil, Klimek), rozh. náj. Irgl
Litvínov – Zlín 2:6
15:30, konec
Branky a nahrávky: 48. Jarůšek, 57. Mahbod (Kašpar, M. Hanzl) – 26. Ferenc (Šlahař, Okál), 30. Dufek (Freibergs, Claireaux), 32. Okál (Honejsek, Freibergs), 35. Freibergs (Dufek), 53. Okál (Honejsek, Šlahař), 60. Nosek (Šlahař)
Sparta – Kladno 4:8
16:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Košťálek (Rousek, Kudrna), 11. Řepík (Tomášek, Tomáš Dvořák), 18. Říčka (V. Růžička, Pech), 28. Říčka (Kalina, Pech) – 9. Zikmund (Austin, Jágr), 13. Melka (Austin), 29. O'Donnell (T. Kaut), 34. Vampola (Austin, Jágr), 43. Jágr (Zikmund), 47. Š. Bláha (Stach), 50. Jágr (Zikmund, Austin), 54. J. Strnad
Mountfield HK – K. Vary 5:0
16:00, konec
Branky a nahrávky: 13. M. Chalupa (Cingel, Gaspar), 14. Cingel (Mazanec), 36. Koukal (Jergl), 42. Lev (R. Pavlík, Klíma), 45. Smoleňák (M. Chalupa, Šalda)
Liberec – Kometa Brno 5:0
16:20, konec
Branky a nahrávky: 11. Kotvan (Marosz), 24. Knot (Lenc, Kotvan), 42. A. Musil (Graborenko), 49. L. Hudáček (Bulíř), 54. L. Hudáček (Bulíř)
Plzeň – Pardubice 5:0
16:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Kodýtek (Straka), 10. Rob (Gulaš, V. Němec), 29. Kantner (Gulaš), 36. P. Zdráhal (Rob), 47. Gulaš
Ottawa – Montreal 1:2
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 54. Batherson – 9. Suzuki (Petry, Tatar), 65. Kovalčuk
Washington – New Jersey 1:5
01:08, konec
Branky a nahrávky: 29. J. Vrána (Carlson, Bäckström) – 6. Hischier (Butcher, C. Carrick), 24. N. Gusev (Butcher, Simmonds), 27. Coleman (Zajac, A. Greene), 33. Hischier (Palmieri), 56. Wood
NY Islanders – Boston 2:3
01:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 5. Mayfield (Barzal, Dobson), 50. Barzal (Jo. Bailey) – 29. DeBrusk (Bjork, McAvoy), 46. J. Moore (Heinen, Coyle), 62. Bergeron (Krug, T. Rask)
Carolina – Los Angeles 2:0
01:10, konec
Branky a nahrávky: 5. Niederreiter (T. Teräväinen, Aho), 60. T. Teräväinen
St. Louis – NY Rangers 5:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Bortuzzo (Barbašev, Pietrangelo), 19. Dunn (Sanford), 22. Perron (B. Schenn, Pietrangelo), 31. Sanford (Barbašev, J. de La Rose), 35. Schwartz (B. Schenn, Sundqvist) – 2. Chytil (R. Lindgren, Panarin), 29. B. Howden (Chytil, Bučněvič)
Chicago – Anaheim 4:2
02:30, konec
Branky a nahrávky: 9. J. Toews, 25. D. Kubalík (P. Kane, J. Toews), 33. D. Kubalík (C. Murphy, Z. Smith), 44. Määttä (DeBrincat, Kämpf) – 4. Jones (O. Kaše), 43. Rakell (Lundeström, Comtois)
Vegas – Columbus 0:3
04:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Bemström (S. Jones, Stenlund), 23. Dubois (Harrington, Milano), 49. Wennberg (Stenlund, Werenski)
Calgary – Edmonton 4:3
04:08, konec
Branky a nahrávky: 5. E. Lindholm (Mangiapane, Tkachuk), 20. J. Gaudreau (Monahan, Hanifin), 32. Dubé (D. Ryan), 41. E. Lindholm (Giordano, J. Gaudreau) – 6. Nugent-Hopkins (Yamamoto, Draisaitl), 10. McDavid (Bear), 22. Nugent-Hopkins (Yamamoto)
San Jose – Dallas 2:1
04:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Burns (Meier, E. Karlsson), 23. Marleau (Hertl, Burns) – 2. Ja. Benn (Seguin, Heiskanen)
Minnesota – Vancouver 1:4
22:07, konec
Branky a nahrávky: 32. M. Foligno (Kunin, Brodin) – 30. E. Pettersson (Q. Hughes, J. T. Miller), 33. Horvat (Pearson), 34. Stecher (J. T. Miller), 60. Horvat (Ch. Tanev)
Detroit – Buffalo 1:5
23:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Bowey (Fabbri, D. Larkin) – 3. Rodrigues (Lazar, Sheary), 5. Rodrigues (Jokiharju, Montour), 13. Girgensons, 43. Bogosian (Lazar, Frolík), 44. Ristolainen (Dahlin, Eichel)
Šumperk – Litomyšl 4:6
12:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 4. Vogel (Kavan, Horký), 18. Haluza (Kučera), 44. Kesler (Kavan, Štrbík), 47. Vogel (Holub, Haluza) – 5. Voříšek, 14. Voříšek (Fila), 31. Kašpar (Voříšek), 37. Edl (Vytlačil), 49. Voříšek, 58. Kašpar (Lichtag, Jakubec)
Kobra – Ústí n/L 6:2
12:15, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 6. Káninský, 16. Mucha (Ksandr, Káninský), 24. Káninský (Ksandr, Cichoň), 39. Mucha (Janiurek, Skorčík), 55. Šálek, 60. Sup (Míšek, Skorčík) – 35. Harkabus (Stuchlý, Mareš), 52. Brandner (Šindelář, Mareš)
Písek – Havlíčkův Brod 3:4
14:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 3. Schwartz (Tampier, Šafář), 9. Brož (Schwartz), 25. Brož (Schwartz) – 10. Dymák (Machovský), 18. Cachnín (TS), 48. Krejčí (Musil, Pejchal), 52. Pokorný (Vacík)
Warriors Brno – Poruba 3:2
15:15, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 19. Rašovský (Kavický), 34. Daněk (Snášel), 53. Vysloužil (Mudrych, Klimeš) – 43. Anlauf (Barčák), 59. Pavlík (Brodek, Žídek)
Přerov – Vsetín 3:1
17:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 24. Kolařík (Hanák, Fencl), 28. Zmeškal (Dřímal, Lekeš), 31. Fencl (Borot, Dřímal) – 32. Houser (Vrána, Apolenář)
Chrudim – Kralupy n. Vltavou 2:3
17:30, po s.n. (0:1) (Sk. A)
Branky a nahrávky: 34. Pavlík (Langr, Formánek), 36. Langr (Formánek, Pavlík) – 6. Němec (Januška, Marek), 35. Marek (Januška, Němec), rozh. náj. Soukup
Vladivostok – Kazaň 5:1
08:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Pilipenko (Glazačev), 16. Korosteljov (V. Butuzov, Želdakov), 28. Pilipenko (Mereskin, Glazačev), 34. Almqvist (Ljungh, Lalonde), 45. Almqvist (Vicharev, Ljungh) – 31. Azevedo (Jarullin, K. Petrov)
Barys – Jaroslavl 4:3
12:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 9. Michajlis (Šestakov, Blacker), 20. Knight (Ohtamaa, Videll), 31. Boyd (Michajlis, Blacker), 63. Sagadejev (Gurkov) – 21. Lander, 32. Rafikov (Pääjärvi), 46. S. Da Costa (Lander)
Ufa – Riga 5:0
12:30, konec
Branky a nahrávky: 3. V. Žarkov (Kadějkin, Koledov), 26. Hartikainen (Sošnikov, Manninen), 27. Gimatov (Sošnikov, Manninen), 46. Kručinin (Burmistrov, Chochrjakov), 49. Gimatov (Baškirov, Kadějkin)
Čeljabinsk – Soči 2:3
13:00, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 5. Hyka (Bailen), 28. Hyka – 11. Točickij (Rundblad, Šmeljov), 46. Vyglazov (J. Alexandrov), rozh. náj. Točickij
CSKA Moskva – Jekatěrinburg 2:3
15:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 2. Kaprizov (Slepyšev, Šalunov), 4. Al. Popov (Tolčinskij, Kiselevič) – 30. Dawes (Trjamkin, Golyšev), 30. Chripunov (Dacjuk, A. Garejev), rozh. náj. Sexton
Nižněkamsk – Viťaz 2:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Porjadin (Šiksatdarov, White), 53. Pajgin (Bryncev, P. Kulikov) – 17. Makejev, 24. Varfolomejev (P. Černov), 44. Q. Howden (Mojsejev)
Petrohrad – Dynamo Moskva 2:1
15:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 49. Ožiganov, 62. Zub (Lehterä, Jakupov) – 9. Afinogenov (Igumnov)
Minsk – Spartak Moskva 1:5
15:10, konec
Branky a nahrávky: 46. Spooner (Prince, Anosov) – 8. Juňkov (Nikoncev, Talalujev), 17. Daugavinš (Chochlačov, A. Galimov), 21. I. Višněvskij (Daugavinš, Rylov), 26. Nikoncev (I. Višněvskij, Chochlačov), 58. Nikoncev (Chochlačov, I. Višněvskij)
EC-KAC – Znojmo 4:0
16:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Koch (Obersteiner, Neal), 25. Kozek (Comrie, Richter), 49. M. Geier (Hundertpfund, S. Geier), 57. Ganahl (Bischofberger)
Zvolen – HC Slovan 2:5
16:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Betker (McPherson, Corrin), 18. Mráz (Corrin, Betker) – 12. Kytnár (Sersen), 33. Kytnár (Matoušek, Štajnoch), 41. Zigo (Abdul, Puliš), 46. Kytnár (Meszároš, Basaraba), 54. Zigo (Abdul, Puliš)
Detva – Michalovce 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Gašpar, 46. Podešva (Žilka, Ščurko), 52. Gašpar (Čacho) – 7. Lalancette (Korhonen, Spilár), 48. Hričina (Spilár, Lalancette)
Lipt. Mikuláš – Poprad 3:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 20. Ró. Huna, 30. Ró. Huna, 40. Kramár (Kriška, Piatka) – 15. Bjalončík (Matej Paločko), 37. Bjalončík, 53. Zagrapan (Svitana, Takáč), 61. Vandas (Svitana)
MAC Budapešť – Nitra 2:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Szigeti (Pitt, Bodó), 39. Stretch (McNally) – 4. Lušňák (Kubka, Blackwater), 5. Kollár (Fominych, Mezei), 22. Morrison (Koyš, Kerbashian), 28. Blackwater (Morrison, Kerbashian), 40. Yellow Horn, 54. Koyš (Fominych, Kollár)
Miskolc – Banská Bystrica 1:4
17:34, konec
Branky a nahrávky: 26. Beauviller (D. Rodman, Ross) – 33. Šille (Ďatelinka, Gabor), 34. Hohmann (Cardwell, Bubela), 38. Hohmann (Hickmott, Ďatelinka), 58. Hickmott (Hohmann)
Košice – Trenčín 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Haščák (Skokan, Květoň), 25. Rapáč (Bortňák, Jokeľ), 54. Suja (Koch, Pavlin) – 14. Kajínek (Lapšanský), 51. Sojčík (Lapšanský, Valach)
Bratislava Capitals – Skalica 6:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Buc (Slovák, T. Varga), 30. T. Varga (Buc, Martinelli), 36. Surovka (Kalináč, Hudec), 49. Buc (Martinelli, R. Varga), 56. Buc (R. Varga), 60. T. Varga (R. Varga) – 19. Šmída (Štumpf, Horváth), 29. Dvonč, 45. Okoličány (Štumpf, Šmída), 59. Trenčan (Dvonč)
Studénka Sledge – SHK Mustangové 9:1
11:15, konec
Branky a nahrávky: 8. Panfilov (Severin, Popov), 9. Popov (Kalegaris, Panfilov), 13. Popov (Kudrna), 14. Panfilov, 23. Popov (Kudrna), 27. Panfilov (Popov), 41. Severin (Panfilov), 42. Kudrna (Panfilov), 44. Popov (Panfilov) – 2. Kubeš
Zlín sledge – SOHO Olomouc 5:1
11:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Korman (Joppa, D. Hábl), 25. Julina (Z. Hábl), 32. Korman (Joppa, Z. Hábl), 33. Z. Hábl (Korman), 45. Julina (Ligda) – 4. Palát (Kardoš)
ESA – HC Lovosice 21:0
16:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Pellarová (Kamasová, Kubisková), 9. Kamasová (Branická), 11. Mrhalová (Svobodová, Kobyláková), 12. Branická (Srbová, Bednářová), 15. Srbová (Kobyláková, Branická), 16. Kamasová (Mrhalová, Branická), 20. Branická (Mrhalová, Svobodová), 22. Mrhalová, 25. Kubisková, 31. Branická (Pellarová), 33. Bednářová (Mrhalová), 34. Mrhalová (Svobodová), 37. Mrhalová (Svobodová, Branická), 38. Pellarová (Kubisková, Branická), 42. Pellarová (Kobyláková), 42. Mrhalová (Kubisková, Branická), 51. Svobodová (Pellarová, Kamasová), 53. Srbová (Mrhalová), 55. Kubisková (Svobodová, Pellarová), 59. Branická, 59. Mrhalová (Svobodová, Bednářová)
Jaroměř – Nový Bydžov 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Karel (Vejman, Kotrč), 44. Háze (Kotrč) – 41. Chára (Eis), 43. Kubišta (Chára), 43. Černý (Pilný), 58. Eis (Kubišta, Chára)
Opočno – N. Město n. M. 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Řehák (Srpek), 24. Řehák (Komárek), 29. Rail (Burdych, Hejduk), 35. Rejchrt (Brebera), 40. Řehák (Kubíček) – 14. Vitebský (Rychtera, Lelka), 55. Steklík (Dufek, Březina)
Náchod – Třebechovice p. O. 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 47. Srba (Vanát), 49. Havrda (Macháň, Chaloupka), 50. Vondřejc (Podzimek, Zeman), 53. Šrenk (Macháň, Havrda) – 13. Drašnar (Drašnar, Šeda), 31. Klemenc (Drašnar, Wolf)
Chotěboř – Lanškroun 8:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Klofáč (Lacina, Činčila), 14. Ludvík (Svoboda, Lacina), 25. Mendl (Vantuch), 37. Vlček (Činčila, Lacina), 41. Březina (Lacina, Vlček), 51. Suchý (Hospodka, Vantuch), 54. Vantuch (Hospodka), 58. Vantuch (Hospodka, Suchý) – 37. Boruch (Nastoupil)
Moravská Třebová – Chrudim 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Augustin (Hradil, Pavlovský), 36. Marek (Augustin, Pavlovský), 37. Rajnoha (Langr, Augustin), 41. Augustin (Hradil, Pavlovský), 59. Faltus (Cach, Marek) – 15. Polák (Plch), 25. Klement (Karásek), 47. Karásek (Klement)
Světlá nS – Choceň 7:6
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 10. Kubát (Včela, Zvěřina), 19. Špatenka, 21. Doležal (Kořínek, Fibikar), 35. Kratochvíl (Blažek, Dolinský), 50. Kohout (Včela, Kubát), 60. Kratochvíl (Kořínek, Doležal), 64. Kratochvíl (Doležal) – 5. Prachař (Šeda, Martinec), 17. Martinec (Prachař, Šeda), 20. Štefka (Krejza, Pilař), 24. Martinec (Štefka), 25. Martinec (Šeda), 58. Martinec (Prachař)
Hlinsko – Česká Třebová 0:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Korhoň (Král, Prachař), 19. Plášek (Filip), 43. Vaňo (Pražák, Hemský), 52. Hemský (Fúzik), 59. Korhoň (Hemský)
Brimstones – Maan Cheb 1:2
19:45, po s.n.
Branky a nahrávky: 43. Kapoun (Račan, Kula) – 19. Jaksch, rozh. náj. Velek (TS)
Žižkov Praha – Kobra Praha B 4:11
19:45, konec
Branky a nahrávky: 8. Táborský (Čvančara), 14. Táborský (Čvančara), 32. Kašpar (Fojt), 38. Rosenberg (Kašpar) – 25. Kastner, 25. Dostál (Malovický, Michalů), 38. Zmeškal (Dostál, Malovický), 43. Zemánek (Mužík), 43. Vencl (Novák, Zmeškal), 46. Gron (Lacina, Maciboba), 47. Malovický (Dostál, Sládek), 51. Šubrt (Svoboda), 56. Šubrt (Zemánek), 56. Novák (Sládek), 57. Novák (Lacina)
Letňany – Říčany 4:5
09:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Adamec (Kalčev), 26. Koranda, 32. Kalčev (Kraus), 33. Adamec (Kraus) – 7. Hartman (Dvořák), 23. Kapoun (Hartman), 31. Kapoun, 37. Novotný (Dvořák), 60. Hartman
Motor ČB B – Veselí nLuž. 7:17
10:45, konec
Branky a nahrávky: 23. Šíma, 27. Vostracký (TS), 29. Kysilka (Vostracký), 34. Eliáš (Vostracký), 36. Šíma, 38. Šíma (Vostracký), 46. Šíma – 7. Nevšímal, 10. Haruda (Cháb), 13. Nevšímal, 16. Volf (Przeczek), 22. Haruda (Dvořák), 32. Cháb, 33. Nevšímal, 37. Haruda (Dvořák), 40. Volf (Cháb), 41. Cháb (Volf), 42. Cháb (Nevšímal), 45. Nevšímal (Cháb), 48. Cháb (Przeczek), 52. Przeczek (Nevšímal, Cháb), 53. Haruda (Dvořák), 58. Koutenský (Krčil), 60. Koutenský (Cháb)
Tábor – Motor ČB B 3:7
10:45, konec
Branky a nahrávky: 39. Švadlena (Fabišík), 48. Čaněk, 55. Čaněk (Susko) – 1. Záviš (Kosař), 1. Láf (Sedlář, Čečetka), 28. Láf (Walter, Záviš), 45. Kosař (Záviš), 48. Sedlář (Kosař), 52. Walter, 59. Kosař (Záviš)
HC Střelci J. Hradec – Soběslav 11:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Blažek (David), 10. Bártů, 15. Kolář (Bártů), 16. David, 21. Kopřivová, 33. David (Stankovský), 37. David (Hembera), 45. Kopřivová, 46. Hembera (Stankovský), 50. Buzek, 57. Blažek (TS) – 20. Macháček, 25. Macháček (Beran), 60. Pánek
Kometa Brno – Orli Znojmo 0:0
09:00, konec
Orli Znojmo – Vyškov 0:0
10:15, konec
Kometa Brno – Vyškov 0:0
11:30, konec
Jihlava – Telč 0:0
11:15, konec
Jablonec n/N – Frýdlant 12:3
10:15, konec
Branky a nahrávky: 2. Elis (Novák), 5. Resl (Kulda), 25. Kulda (Šourek), 26. Bleša (Šourek), 30. Kulda, 36. Šourek, 40. Kyzivát, 48. Kulda, 52. Tesárek (Kulda), 55. Resl (Bleša), 55. Kulda, 56. Kulda – 35. Křelina (Piňevský), 41. Závěta (Piňevský, Tůma), 46. Křelina (Lilko)
HC Turnov – Lomnice n/P 8:8
11:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Feštr, 6. Kubín (Gargela), 12. Randák (Feštr), 19. Soumar (Lamač), 23. Gargela (Křeček), 38. Křeček (Soumar), 41. Kubín, 53. Feštr (Randák) – 6. Němec, 8. Zembol (Šimek), 10. Novák, 30. Zembol (Novák), 35. Novák, 42. Novák, 47. Novák (Zembol), 57. Zembol (Sisr)
Č. Lípa – Bílí Tygři Liberec 0:22
12:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Jiránek (Čančík), 6. Volavka, 14. Čančík (Somorovský), 15. Jiránek (Čančík), 18. Filo (Jiránek), 19. Čančík (Somorovský), 21. Al-Dhaief (Krechler), 24. Rašťák (Hlubuček), 27. Somorovský, 30. Tokar (Racek), 30. Filo, 31. Krechler (Vávra, Volavka), 31. Racek (Rašťák), 33. Čančík, 36. Volavka (Fadrhonc), 39. Fadrhonc (Volavka), 43. Al-Dhaief (Fadrhonc), 45. Volavka (Čančík), 48. Čančík, 51. Volavka (Krechler), 55. Cerman (Čančík), 60. Racek
Krnov mládež – SK Karviná 6:24
10:15, konec
Branky a nahrávky: 4. Genzer, 34. Krváč (TS), 34. Agel (TS), 36. Jarolím (Genzer), 44. Genzer (TS), 49. Genzer (Agel) – 3. Volf, 4. Helis (Volf), 6. Volf, 8. Chlebík (Volf), 10. Vincenec (Chrobok), 10. Boniatti, 11. Chrobok, 13. Boniatti (Chrobok), 17. Helis, 18. Boniatti (Chlebík), 20. Helis (Chlebík), 20. Bojko, 21. Boniatti (Helis), 23. Helis (Chlebík), 24. Boniatti (Volf), 26. Helis, 33. Helis, 38. Boniatti, 40. Chlebík (Boniatti), 47. Bojko, 47. Chlebík (Vincenec), 50. Volf (Vincenec), 53. Volf, 55. Volf (Staníček)
Kopřivnice – Černí Vlci 4:7
12:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Hlinka, 28. Polášek (TS), 39. Hlinka (Kijonka), 49. Kijonka (Horkel) – 14. Machač, 17. Vik (Koliba), 21. Koliba (TS), 22. Hajda, 41. Machač (Vik), 48. Vik (Koliba), 60. Vik (Holý, Devera)
Orlová – Vlci Č. Těšín 13:7
14:45, konec
Branky a nahrávky: 2. Janeta, 16. Slezák (Janeta), 19. Niesyt, 19. Hašek, 20. Slezák (Janeta), 22. Niesyt (Pečonka), 22. Niesyt (Janeta, Fišer), 31. Slezák (Pečonka), 33. Janeta, 35. Hašek, 41. Hašek, 46. Slezák (Pečonka), 46. Janeta – 6. Franek (Šenkýř), 13. Šenkýř (Prunner), 19. Vavříček, 27. Prunner, 47. Rajca (Šenkýř), 53. Franek (Prunnerová), 57. Šenkýř (Prunner)
Hlinsko – Moravská Třebová 3:6
10:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Michálek (Šudoma), 38. Sitař, 43. Michálek (Sitař, Lapáček) – 3. Sekáč (Schober), 4. Muselík, 27. Holub, 39. Holub (Sekáč), 53. Sekáč, 55. Sekáč
Poděbrady – Lev Benešov 5:7
11:15, konec
Branky a nahrávky: 1. Luxemburková (Klíma), 4. Luxemburková (Klíma), 40. Polačko (Luxemburková), 54. Sedlák (Popek, Havlina), 58. Sedlák (Chramosta) – 11. Dvořák, 25. Vovsík (Dvořák), 42. Pejša (Švancar), 48. Dvořák, 51. Veber, 55. Švancar (Dvořáková), 59. Vovsík
Příbram B – Černošice 2:13
11:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Němec (Makovec), 57. Květoň (Mlčoch) – 13. Kincl (Švanda), 15. Strejčovský (Trachta), 20. Davidenko (Trachta), 20. Kincl (Sedlář), 26. Flossmann (Davidenko), 44. Kincl, 47. Steciv (Kraffer), 50. Steciv (Pravda), 51. Arnold (Kincl, Strejčovský), 53. Pravda (Steciv), 54. Steciv (Tvrdík), 59. Plesník, 60. Sedlář (Davidenko)
Neratovice – Benátky n/J B 12:7
15:15, konec
Branky a nahrávky: 11. Zurynek (Chabada), 13. Michálek, 23. Chabada (Zurynek), 25. Zurynek (Vlk), 26. Zurynek, 32. Vlk (Chabada), 32. Zurynek (Michálek), 36. Michálek (Čížková), 50. Chabada (Michálek), 51. Zurynek (Chabada), 59. Chabada (Zurynek), 60. Michálek (Anděl) – 2. Příhoda (Blecha), 6. Příhoda (Pavlíček), 11. Příhoda, 14. Lysák (Palatka), 39. Příhoda (Blecha), 42. Blecha (Baja), 50. Blecha
Uh.Ostroh – Val. Meziříčí 16:1
13:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Nevídal (Zalubil), 4. Veselý (Mojžiš), 18. Němčický (Veselý, Tomek), 19. Němčický, 22. Tomek, 23. Zalubil, 26. Nevídal (Zalubil), 34. Zalubil, 38. Veselý, 38. Veselý (Němčický), 41. Mojžiš, 42. Veselý (Straka), 43. Tomek (Ivan), 44. Mojžiš, 48. Ivan (Šácha), 55. Mojžiš – 24. Kubiš
Uh. Hradiště – Brumov 9:3
14:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Stýblo (Lačňák, Vaněk), 18. Horký (Pelikán), 33. Stýblo (Lačňák), 34. Tureček (Lačňák), 38. Horký, 44. Tureček, 55. Pospíšil (Vaněk), 56. Tureček, 60. Tureček (Lačňák, Stýblo) – 6. Maňas (Kroupa), 50. Macháč, 60. Ridoško