Česko – Rusko 4:3
15:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 3. Kubíček (Jeník, Teplý), 8. Myšák (Teplý), 26. Blümel, 38. Jeník (Teplý, Šír) – 11. Zamula (Chovanov, Denisenko), 15. Podkolzin (Marčenko, A. Romanov), 27. Zamula (Voronkov, Alexandrov)
Švýcarsko – Kazachstán 5:3
15:08, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 3. Verboon, 19. Gerber (Aebischer), 31. Salzgeber, 49. Wetter (Aebischer, Sopa), 54. Verboon – 16. Musorov (Bojko), 25. Djomin (Bondarenko), 36. Musorov
Švédsko – Finsko 3:2
19:08, po prodl. (Sk. A)
Branky a nahrávky: 22. Höglander (Fagemo), 55. Fagemo (Höglander), 65. Holtz (Berggren) – 17. Puistola (Honka, Tanus), 34. Tanus (Puistola)
Kanada – USA 6:4
19:08, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 24. McMichael (Thomas), 27. Hayton (Lafreniere), 34. Foote (Smith), 51. Hayton (Lafreniere, Veleno), 57. Lafreniere, 59. Lavoie (Lafreniere) – 4. Pinto (Jones, Brink), 19. Kaliyev (Zegras, Turcotte), 53. Robertson, 57. Pinto (Robertson)
Liberec – Mladá Boleslav 2:0
16:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Marosz (Derner), 38. Ordoš (A. Musil)
Plzeň – Zlín 2:4
16:30, konec
Branky a nahrávky: 24. Rob (Čerešňák, Kracík), 43. Gulaš (Kantner, Budík) – 18. J. Ondráček, 39. P. Sedláček (Dufek, Freibergs), 50. Fryšara (Dufek), 52. Fryšara (Dufek, P. Sedláček)
Olomouc – K. Vary 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Skladaný (Vodný, Laš), 28. Nahodil (Klimek), 44. Burian (Strapáč, Irgl), 60. P. Musil (Klimek) – 22. M. Rohan (Raška I), 56. Plutnar (T. Rachůnek)
Pardubice – Mountfield HK 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 51. J. Kolář (Harju, Mikuš) – 25. Paulovič (R. Pilař), 37. Cingel (Smoleňák, M. Chalupa), 45. Dragoun (Jergl), 59. Perret (Lev)
Kometa Brno – Sparta 5:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 15. P. Holík (Mueller), 18. Hruška (Rákos), 25. Zaťovič (P. Holík, Vincour), 32. Pyrochta (M. Erat, Hruška), 56. Hruška (Rákos) – 12. Pech (Forman, M. Jandus), 20. V. Růžička (Blain, Kalina), 35. Blain (Pech, V. Růžička)
Kladno – Vítkovice 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. J. Strnad, 17. Austin – 52. Schleiss (Šidlík, P. Zdráhal)
Kanada – Rusko 3:2
12:30, po prodl. (Sk. A)
Branky a nahrávky: 19. Naudová (Labadová, Kingová), 24. Labadová (Wheelerová), 64. Goslingová (Buglioniová) – 51. Šaškinová (Koržakovová, Lučnikovová), 54. Šaškinová (Koržakovová)
Švýcarsko – Česko 2:1
16:30, po prodl. (Sk. B)
Branky a nahrávky: 44. Martinová (Christenová), 66. Zimmermannová (Christenová, Leemanová) – 17. Haasová (Habartová)
USA – Finsko 4:1
16:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 11. Murphyová (Winnová), 34. Wierenová (Edenová), 40. Wierenová (Lobdellová), 41. Guildayová (Edenová) – 12. Yrjanenová (Nuutinenová)
Švédsko – Slovensko 4:2
20:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 28. L. Johanssonová (Forsgrenová, G. Johanssonová), 35. Svenssonová (Albinssonová, L. Johanssonová), 39. Thuviková (Ahlmová, Hallová), 57. Blomová (G. Johanssonová, Grundströmová) – 57. Kapičáková (Halušková, Vysokajová), 60. Leskovjanská
Riga – Magnitogorsk 0:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 10. A. Nestrašil (Filippi, Mozjakin), 46. A. Nestrašil (Mozjakin, Filippi)
Jaroslavl – Jokerit 3:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 22. Kajumov (Kovalenko, Alexejev), 37. Kajumov (S. Da Costa, Alexejev), 53. Pääjärvi (J. Averin) – 8. Joensuu (Regin), 39. Joensuu (Moses, Eronen), 51. Lehtonen, 62. Savinainen (Haapala, Kontiola)
Linz – Znojmo 4:5
17:35, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 1. Umicevic (Lebler), 7. Lebler (Umicevic, Finn), 11. DaSilva (Roach, Florek), 43. DaSilva (Roach, Schofield) – 13. Flick (Sova, McRae), 15. Flick (Luciani, Mikliš), 37. Bartoš, 44. Berisha (McRae, Bořuta), rozh. náj. Berisha
Ambri-Piotta – Ufa 4:1
15:10, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 3. Sabolič (Zwerger, Fischer), 16. D'Agostini (Fora, Egli), 24. Müller (Zwerger, Miranda), 60. Müller – 39. Lisovec (Omark, Burmistrov)
Třinec – Team Canada 1:4
20:15, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 29. Chmielewski (D. Musil, Adamský) – 6. Versteeg (Jeffrey, Tambellini), 23. Clark (Noreau, Tambellini), 28. Clark (Mitchell), 59. Clark
Německo – Česko 4:1
19:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Borzecki (Elias), 26. Glötzl (Elias, Hänelt), 42. Szuber (Herrmann, Eham), 48. Elias (Hänelt) – 25. Slavíček (Naar, Koláček)
Nové Zámky – Zvolen 0:6
16:00, konec
Branky a nahrávky: 3. McPherson (Švarný), 23. Mráz (Marcinek, Tomko), 26. Parks (Trotter, Corrin), 28. Štrauch (Parks, Betker), 32. Parks (Trotter), 39. Špirko (McPherson, Tomko)
Miskolc – Poprad 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Beach, 10. Beauviller (Szirányi), 40. Galanisz (Beauviller) – 16. Ulrych (Paukovček), 36. Králik (Ulrych)
MAC Budapešť – Banská Bystrica 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Terbócs (Nagy), 58. Fejes (Bodó, Terbócs) – 4. Jääskeläinen (Hohmann, Southorn), 5. Gabor, 16. Mlynarovič (Šille, Nemčík), 17. Hohmann (Jääskeläinen, Mihalik), 25. Jääskeläinen (Hohmann, Hickmott)
Lipt. Mikuláš – Trenčín 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Kriška (Kurali, Piatka), 34. Piatka, 54. Ri. Huna (Mezovský, Droppa), 60. Petran (Piatka, Sukeľ) – 5. Valach (Štach, Bartovič), 26. Bezúch
Nitra – Detva 5:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Morrison (Yellow Horn, Kerbashian), 30. Buček (M. Versteeg, Fominych), 33. Kerbashian (Yellow Horn, Kubka), 36. Morrison (Yellow Horn, Scheidl), 49. Koyš (Korím, Fominych) – 31. Král (Ščurko, Podešva)
Košice – HC Slovan 2:1
19:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Vrábeľ (Jokeľ, Zeleňák), 46. Suja (Majdan, Zeleňák) – 8. Petráš (Žitný)