Menu

Hokej »

NHL

01:00, konec

Branky a nahrávky: 33. Hyman (Kerfoot, Ceci) – 31. MacKinnon (Rantanen, Makar), 47. Ničuškin, 59. Donskoi (Calvert, MacKinnon)

02:00, konec

Branky a nahrávky: 1. Blueger (M. Pettersson, B. Tanev), 40. Noesen (McCann, Kahun), 45. Galchenyuk (Lafferty)

03:30, konec

Branky a nahrávky: 15. Khaira (Draisaitl, Gagner), 38. Klefbom (Gagner, Neal) – 26. Anisimov (Naměstnikov, White), 26. Co. Brown (Tierney, Hainsey), 32. Ennis (Co. Brown, DeMelo), 42. Duclair (Ennis), 52. Naměstnikov (Tierney, Ennis)

04:10, konec

Branky a nahrávky: 44. Lizotte – 5. Carlson, 14. Carlson (Oshie, Eller), 59. T. Wilson

KHL

15:00, po s.n. (1:2)

Branky a nahrávky: 17. Kadějkin (Kugryšev) – 37. N. Kuljomin (Dorofejev), rozh. náj. Loktionov

17:30, konec

Branky a nahrávky: 4. Z. Mitchell, 26. Berglund (White, Aťušov), 31. S. Zacharčuk (Denis Kazionov, Berglund), 31. Šiksatdarov (Z. Mitchell, White), 59. Z. Mitchell, 60. Denis Kazionov (S. Zacharčuk) – 17. Karlin (Bailen, Avcin), 28. Calof (Sedlák, Hyka), 50. Avcin (Ščerbak), 60. Hyka (Bailen, Ščerbak)

17:30, po s.n. (3:0)

Branky a nahrávky: 12. Tomilin (J. Alexandrov, K. Vorobjov), rozh. náj. Altybarmakjan – 60. Chripunov (Holland, Trjamkin)

ELIOD Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

16:45, konec

Branky a nahrávky: 5. Sojka (Hurta), 5. Sojka (Hurta, Ullrych), 18. Sojka (Chrenka), 21. Ullrych (Koštoval, Chrenka), 32. Chrenka (Sojka, Ullrych), 39. Hrabík (Bareš, Vimmer), 42. Hurta, 51. Bareš (Adam), 52. Ullrych (Chrenka, Sojka), 53. Hrabík (Bareš) – 50. Broža (Frömel, Hoferek), 52. Tomeček (Laciga, Burian), 55. Fröml

17:00, konec

Branky a nahrávky: 5. D. Soukup (Jiříček), 7. M. Soukup (Šiler, Hodinář), 37. Marcel (D. Soukup), 44. Dáňa (Šiler, Hodinář), 60. Houdek (D. Soukup, Hauser) – 18. Slavíček (Hamršmíd, Brummel), 20. Hamršmíd (Novák), 31. Hofmann (Skoupý, Palát)

17:30, po s.n. (3:2)

Branky a nahrávky: 16. Minařík (Kočárek), 38. Brouček (Kadár), rozh. náj. Kadár – 4. Hlávka (Kyselý), 22. Hrůzek (Procházka, Przybyla)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 56. Badinka (Döring, Novotný) – 4. Melovský (Petr, Bystroň), 58. Kosina (Bystroň, Melovský)

17:55, konec

Branky a nahrávky: 15. Theimer (Adamec), 16. Theimer (Ducháč, Adamec), 20. Theimer (Zembol), 50. Adamec (Horáček, Tomov), 59. Straka – 29. Böhm (Kříž), 36. Kříž (Trunda, Plos), 50. Hujer (TS)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 35. Novotný (Formánek), 37. Paleček (Burda, Kubiček), 49. Burda (Matuška), 55. Herčík (Pavlata, Hebek), 57. Formánek (Herčík, Pavlata) – 5. Boltvan (Šalé, Harmim), 45. Pigl

18:30, konec

Branky a nahrávky: 8. D. Krejčí (Zych, Dymák), 11. Kravec (Holenda, Kutlvašr), 44. Bačkovský (Kravec, Jakubec), 52. T. Krejčí (Dymák, Zych) – 14. Hradil (Jobánek, Halík), 25. Jobánek, 53. Jobánek (Hradil, Holík)

ELIOD Extraliga dorostu - o udržení

17:15, konec

Branky a nahrávky: 8. Vavřík (Petrásek), 28. Dubský (Hromada, Hála)

Krajská soutěž mužů Plzeňského kraje

20:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Válka, 9. Pacanda (Sobota), 12. Sobota (Pacanda, Páník), 19. Sobota (Pacanda), 28. Válka (Krupička), 29. Pacanda (Sobota, Páník), 41. Pacanda (Fryš), 44. Sobota – 3. Šmolík (Vít)

Liga juniorů

17:30, konec

Branky a nahrávky: 23. Hynek (Kastner), 24. Hynek (Říha, Čonka), 45. Kastner (Tarant), 47. Kašpar, 55. Hynek – 14. Halman (Procházka, Kvapil), 28. Halman (Foltýn), 39. Foltýn (Skopový, Ludvík)

17:50, konec

Branky a nahrávky: 2. Houdek (Novák), 13. Houdek (Kratochvíl, Pánek), 16. Novák (Kratochvíl, Klečacký), 21. Máca (Himpan, Slabý), 35. Houdek (Kratochvíl), 36. Himpan (Pánek), 45. Himpan (Slabý, Čížek), 60. Himpan (Slabý) – 11. Knobloch (Štekr), 32. Bednář (Přívozník)

18:15, po s.n.

Branky a nahrávky: 45. Novák, 51. Novák (Mojžíš), 53. Holuša (Mojžíš, Novák) – 1. Štěpánek (Pavlíček, Klobouček), 37. Šifalda (Vlach), 54. Štěpánek (Gimmler), rozh. náj. Pavlíček (TS)

Liga dorostu

17:00, po s.n.

Branky a nahrávky: 9. Kotous (Srnec, Pitel), 27. Korndörfer (Pitel, Bukovský), 27. Burian (Pitel, Bukovský), 37. Kotous (Bukovský, Hohenberger), 38. Srnec (Strnad), 60. Bělohlav (TS) – 15. Toman, 17. Drbout (Sýkora), 25. Müller (Šíba), 32. Müller (Šíba), 45. Drbout (Růžek)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 52. Šimiček – 11. Škorpíková (Kriščák, Mendlík), 38. Mendlík (Kukucz), 44. Kriščák (Pekala, Mendlík), 44. Mikula (Gazur), 46. Škorpíková (Mendlík, Kriščák), 50. Kriščák (Mendlík, Vaněčková)

Liga starších žáků ''A''

17:15, konec

Branky a nahrávky: 34. Lewek (Hofman, Sławski) – 5. Grác, 13. Lišková (Němec), 53. Mičulková

Liga mladších žáků ''C''

15:30, konec

Branky a nahrávky: 5. Wilczok (Majkowski), 9. Janik, 10. Wilczok, 18. Bednarek (Wilczok), 24. Ziober (Zachariasz), 39. Zachariasz, 45. Centkowski (Mościcki), 51. Janik (Wilczok), 53. Bednarek, 54. Ziober (Bednarek) – 3. Krpec (Weizer), 7. Ostřížek, 14. Bobok, 18. Douda, 20. Grzymek (Bongilaj), 21. Ostřížek (Douda), 29. Douda (Bobok, Ostřížek), 30. Grzymek (Bongilaj), 33. Ostřížek (Douda), 41. Bobok (Ostřížek), 50. Douda (Ostřížek), 53. Ostřížek

Soutěž 5. tříd Olomouckého kraje

15:30, konec

Branky a nahrávky: 8. Králík (Peřina), 10. Peřina (Liptaj), 43. Liptaj (TS), 45. Matějka (Vyhnánek) – 20. Kutěj (TS), 27. Faltýnek, 28. Slavkovský (Ševcůj), 30. Holubář (TS)