Menu

Hokej »

Tipsport extraliga (ČR)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 4. Hrbas (Klepiš), 18. Pláněk (Lunter), 26. Klepiš (Skalický), 35. Jeglič (Fillman, Vondrka) – 2. V. Hübl (Petružálek), 41. M. Hanzl (Mahbod), 44. Jánošík (Trávníček, Helt), 48. Jánošík (Petružálek, V. Hübl), 56. V. Hübl, 57. Jarůšek (Myšák)

Play-off Hokejové Ligy mistrů

18:00, konec (ČF)

Branky a nahrávky: 45. Vincour (Smoleňák, Pavlík) – 5. Simion (Díaz)

18:00, konec (ČF)

Branky a nahrávky: 51. Lasu (Carlsson, Grönlund), 54. Mustonen (Moverare) – 25. Fuchs (Salmela), 34. Brunner (Kreis), 41. Pouliot (Rajala, Moser)

18:00, konec (ČF)

Branky a nahrávky: 7. Berglund (Johansson, Bergfors), 10. Possler (Nilsson, Alsing), 31. Östman (Eriksson, Possler), 35. Nilsson (Hedman, Wandell), 56. Hedman (Standberg, Högström) – 9. Jaffray (Mauer)

20:15, konec (ČF)

Branky a nahrávky: 40. Jooris (Genazzi, Emmerton) – 32. Kovacs (Sellgren, Ilomäki), 42. Kovacs (Sellgren, Sondell)

Erste Bank Eishockey Liga

19:15, konec

Branky a nahrávky: 10. Mikkelson (Pilloni) – 19. Flick (Bořuta, Luciani), 26. Bartoš (Beránek, Mrázek), 33. Luciani (Flick, McRae), 58. Svoboda (Flick, Luciani)

NHL

01:00, konec

Branky a nahrávky: 36. Lemieux (Trouba, Zibanejad) – 2. Tuch (Marchessault, McNabb), 4. Tuch (Schmidt, W. Karlsson), 25. R. Smith, 27. Pacioretty (Glass, Mark Stone)

01:08, konec

Branky a nahrávky: 3. Eichel (Ristolainen), 5. Skinner (Jo. Larsson), 7. Sheary (Skinner, Jo. Larsson), 17. Sheary (Jo. Larsson, McCabe), 20. Asplund (Mittelstadt), 25. Olofsson (Montour, Eichel), 33. Jokiharju (Olofsson, Eichel) – 29. Hischier (Vatanen, N. Gusev)

01:30, konec

Branky a nahrávky: 31. D. Larkin (Bertuzzi, Zadina) – 9. Lee (Barzal, Pulock), 14. Beauvillier (Jo. Bailey, Pulock), 37. Eberle (Lee, Leddy), 54. Eberle (Pulock, Komarov)

02:38, konec

Branky a nahrávky: 3. MacEachern (Dunn), 15. Schwartz (Pietrangelo, Perron), 49. B. Schenn (Walker, Schwartz), 59. Bozak

04:00, konec

Branky a nahrávky: 6. D. Grant (Deslauriers, Rowney), 10. Silfverberg (H. Lindholm, Rakell), 27. Rowney (H. Lindholm, Del Zotto), 60. D. Grant (Getzlaf, H. Lindholm) – 27. MacDermid (Lewis, Amadio), 32. Prochorkin (Walker, Toffoli)

KHL

15:00, konec

Branky a nahrávky: 12. Kugryšev (Kadějkin, Lisovec), 17. Arzamascev (Kugryšev, Kadějkin), 26. Larsen (Omark), 33. Omark (Larsen, Manninen), 48. V. Žarkov (Kugryšev) – 8. Sedlák (Virtanen), 21. Bailen (Sedlák, Hyka)

17:00, po s.n. (1:0)

Branky a nahrávky: 47. Alexejev (M. Osipov), 53. Savčenko (S. Da Costa, Polunin), rozh. náj. S. Da Costa – 37. Dronov (Mozjakin, A. Nestrašil), 49. Rasmussen (Potěchin)

17:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 18. Varnakov (Šenfeld), 38. Bočarov (Schroeder, Rattie) – 21. Dawes (Macek, Alexej Vasilevskij), 53. Sexton (Batyršin, Dawes), 63. Holland (Trjamkin)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 1. Lugin (Pogorišnyj, Točickij), 8. J. Alexandrov (R. Rosén, Strömwall), 21. Strömwall (Bertilsson), 28. Strömwall (TS) – 37. Znacharenko (A. Kosticyn, Stefanovič)

turnaj O Pohár DHL

16:00, konec (24)

Branky a nahrávky: 24. Malý (Vašíček D.), 35. Vašíček D. (Malý, Brabenec) – 8. Lang, 10. Lang (Janda), 16. Šedivý (Lukačka, Ďuriš), 49. Tecl (Síla, Voňka), 50. Síla (Lang, Váchal)

17:00, konec (23)

Branky a nahrávky: 10. Hasman (Ženíšek, Procházka) – 24. Mácha, 45. Kalač (Handl, Tichý)

Tipsport Liga (SR)

sk 17:00, zrušeno

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Kiss (Galanisz, Vas), 55. Részegh (Dudás, Vandane) – 1. Scheidl (Kerbashian, Morrison), 27. Kollár (Horn), 27. Buček (Kollár, Koyš), 45. Čaládi (Buček), 59. Yellow Horn (Scheidl)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Kelemen (Fatul), 31. Kelemen (B. Mráz, Betker), 42. Švarný (Trotter) – 2. Jacobs (Paukovček, Leclerc), 6. Handlovský (Jacobs, Vandas), 30. Svitana (Zagrapan), 47. Handlovský (Kozák), 60. Vandas (Erving, Nechvátal)

sk 18:00, po s.n. (1:2)

Branky a nahrávky: 39. Král (Podešva, Chovan) – 33. Matoušek (Viedenský)

sk 18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 5. Bartánus (Bubela, Lamper), 18. Hickmott (Southorn, Cardwell), 57. Bartánus (Bubela, Slovák), 61. Jääskeläinen (Southorn, Hickmott) – 18. Chalupa (Hvila), 38. Mašlonka (Lalancette, Dalhuisen), 45. Lalancette (Mašlonka)

sk 18:30, konec

Branky a nahrávky: 8. T. Urban (J. Jurík, M. Drtina), 14. V. Stupka (R .Hruška, T. Pospíšil), 25. T. Pospíšil (A. Hatala), 28. M.Drtina (F. Bajtek), 33. M. Andrisík (M. Holovič) – 3. B. Orbán (Ch. Langkow, S. Macaulay), 26. B. Orbán (Langkow), 49. Ch.Langkow (B. Orban)

1. liga (SR)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Poliaček (Dvořák, Burzík), 23. Dírer (Žiak, Nauš), 28. Poliaček (Langhammer, Dvořák), 41. Brezniak (Poliaček, Burzík), 51. Langhammer (Videlka, Murček), 52. Langhammer (Dvořák, Brezniak) – 33. Ragan, 58. Smidžár (Demek)

Univerzitní liga ledního hokeje

18:05, konec (11)

Branky a nahrávky: 10. Kovalski (Dýrr), 35. Kovalski (Gřešík), 54. Gola, 54. Sysala (Kovalski, Gřešík) – 1. Rubeš (Arnošt), 24. Dlabola (Hyršl, Martínek), 28. Bořík (Martínek), 30. Hyršl (Steklík), 35. Hyršl (Dlabola), 38. Rubeš (Hyršl)

Liga starších žáků ''A''

17:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Fibigr (Handl, Milata), 20. Petr (Bialy, Handl), 22. Petr (Pavelec, Handl), 31. Pavelec, 32. Petr (Handl), 32. Grulich (Štiak, Pavič), 46. Petr (Falhar, Chaloupka), 46. Milata (Bialy, Krčmarský), 47. Pavelec (Kočí, Handl), 51. Pavelec (Falhar), 53. Milata (Štiak, Pavič), 54. Petr (Falhar, Handl), 57. Pavič (Petr)

Liga mladších žáků ''C''

15:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Frnka (Fojtík), 21. Lacina (Dragon) – 22. Řípa (Sekanina), 54. Navrátil (Fehér)

Liga mladších žáků ''D'

18:30, konec

Branky a nahrávky: 6. Volejník (Dvořáček), 11. Němec (Balej, Mrázek), 13. Němec (Hons), 19. Dvořáček (Šichtař), 21. Dvořáček (Šichtař), 23. Balej (Landa), 35. Němec (Balej, Mrázek), 39. Šichtař (Dvořáček), 47. Němec (Dvořáček), 48. Mrázek (Hons, Brym), 49. Mrázek, 56. Daněk (Volejník), 59. Dvořáček (Němec, Šichtař) – 15. Kutmon (Moucha)

Soutěž 5. tříd Olomouckého kraje

16:45, konec

Soutěž 5. tříd Ústeckého kraje

16:45, konec

Branky a nahrávky: 18. Rubeš (Viedemann, Baudyš), 19. Baudyš (Rubeš), 60. Baudyš (Čermák) – 14. Gombár, 15. Hrebinec, 31. Cakl (Slabyhoud), 36. Gombár, 43. Cakl, 44. Gombár (Konvalinka), 51. Machek (Herolt)