Mnichov – Junosť Minsk 6:0
20:00, konec (OF, 1.z. 3:2)
Branky a nahrávky: 36. Bodnarchuk, 47. Sanguinetty (Voakes), 50. Bourque (Kastner), 55. Peterka (Bourque, Abeltshauser), 55. Schutz, 56. Zitterbart (Voakes, Bodnarchuk)
Motor ČB – Chomutov 6:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Venkrbec (Christov), 6. Holec (R. Přikryl, Z. Doležal), 25. Christov (Venkrbec), 31. J. Kloz (M. Novák, Beránek), 45. J. Veselý, 58. Venkrbec – 8. Llewellyn, 12. Klíma (Rudovský, J. Černý), 20. Llewellyn (Žovinec, Stloukal), 58. Klíma (Suchý)
Benátky n/J – Frýdek-M. 4:5
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 3. Wiencek (R. Duda, Průžek), 13. A. Dlouhý (Kunst, Šafařovský), 24. Průžek (Rychlovský, D. Špaček), 30. Rychlovský (Chrtek) – 12. J. Adámek (Martynek, Przybyla), 24. Tomi (Kafka, Haman), 39. Kaukič (Martynek, Hrachovský), 57. Przybyla (Martynek, Eret), 64. Novotný (Kafka, Haman)
Třebíč – Prostějov 1:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Nedvídek (Vodný) – 6. M. Novák (Hamrlík), 10. Hrníčko (Nouza, Divíšek), 27. Žálčík (V. Meidl, Račuk)
Slavia – Vsetín 5:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 12. Vampola (Kuťák, J. Novák), 18. Vrdlovec (Jar. Brož, Hlaváč), 24. Šmerha (Vampola), 41. Vlček (Vampola, T. Duda), 65. Šmerha (Vampola) – 17. Pechanec (Teper, Slováček), 35. Vítek (Ondračka), 38. Šilhavý (Vítek, Hořanský), 58. Procházka (Ondračka, Dostálek)
Kadaň – Sokolov 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Kůs (Trefný), 41. J. Müller (Wojnar), 49. Čech (Wojnar), 51. J. Müller (Michnáč, Kůs) – 3. Vracovský (Kverka, Stříbrný), 6. M. Zadražil (Stříbrný, Šafář), 34. Vracovský (Kverka)
Havlíčkův Brod – Nový Jičín 7:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Ludvík (Kuchta, Benák), 12. Ludvík (Nepokoj, Vala), 17. Matušík (Voříšek, Kliment), 24. Přidal (Třetina, Pospíchal), 48. Přidal (Mikeš, Holík), 60. Voříšek (Juráň, Vala), 60. Cachnín (Kuchta, Vala) – 5. Finsterle (Kafka), 49. Finsterle (Kobylík, Kafka), 49. Slovák
Mor. Budějovice – Val. Meziříčí 3:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Horký (Procházka, Krutiš), 30. Horký (Krutiš, Procházka), 44. Čermák (Horký, Procházka) – 24. Seidler (Weintritt, Vaněk), 41. Vaněk (Seidler), 55. Seidler (Romančík), 62. Běhal (Romančík, Pořízek)
Žďár n/S – Šumperk 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 50. Gregar (Kališ, Prokš) – 4. Drtil (Haloda), 45. Milfait
Opava – Kopřivnice 5:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Hendrych (Zdeněk), 25. Peterka, 30. Cihlář (Černý), 50. Hendrych, 54. Zdeněk (Herman, Šindelář) – 47. Imrich (Suchý, Bochnak), 49. Mach (Sluštík), 52. Bochnak (Suchý, Mach)
Buffalo – Minnesota 1:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 57. Montour (Eichel, Olofsson) – 8. Parise (J. Eriksson Ek), 20. Parise (Suter, Fiala), 26. Brodin (Zucker, Zuccarello), 58. Zucker (E. Staal, M. Koivu)
New Jersey – Boston 1:5
01:00, konec
Branky a nahrávky: 39. Coleman (N. Gusev, Butcher) – 15. Grzelcyk (Marchand), 15. Pastrňák (Marchand, Krejčí), 44. Pastrňák (Marchand, Coyle), 51. Grzelcyk (McAvoy), 54. Clifton
Pittsburgh – NY Islanders 4:5
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 12. Rust (Guentzel, Malkin), 17. B. Tanev (Marino, McCann), 35. B. Tanev (M. Pettersson, Kahun), 43. Guentzel (Galchenyuk, Malkin) – 23. Beauvillier (Leddy, B. Nelson), 26. B. Nelson (Leddy, Brassard), 56. Jo. Bailey (Eberle, D. Toews), 59. Pulock (Brassard, Leddy), 63. B. Nelson (Beauvillier)
Columbus – Montreal 5:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Robinson (D. Savard, Wennberg), 33. Dubois (Bemström), 47. Bemström (Milano, Dubois), 52. Jenner (Bjorkstrand, Werenski), 55. Dubois (Nyquist, Bjorkstrand) – 17. Lehkonen (Danault, Kulak), 25. Armia (Chiarot, Petry)
Florida – Philadelphia 5:2
01:08, konec
Branky a nahrávky: 11. Sceviour (Matheson, Connolly), 13. Connolly (Trocheck), 27. Barkov (Dadonov, Brown), 31. Huberdeau (Barkov, Dadonov), 58. Hoffman – 7. Sanheim (P. Myers, K. Hayes), 35. Frost (Konecny)
Detroit – Ottawa 3:4
01:40, konec
Branky a nahrávky: 10. Fabbri (Filppula, Hronek), 19. Filppula (Helm), 58. Mantha (Hronek, Athanasiou) – 4. Duclair (Chabot), 25. Duclair (L. Brown), 26. Pageau, 31. B. Tkachuk (Duclair)
St. Louis – Tampa 3:1
02:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Perron (Parayko, R. O'Reilly), 47. Sundqvist (Thomas), 60. Schwartz (B. Schenn) – 17. Cirelli (Killorn, Hedman)
Nashville – Winnipeg 1:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 39. Bonino (Grimaldi) – 20. Laine (Connor), 24. Ehlers (Roslovic, Scheifele)
Chicago – Carolina 2:4
02:30, konec
Branky a nahrávky: 53. E. Gustafsson (P. Kane, DeBrincat), 54. C. Murphy (P. Kane, Dach) – 15. Nečas (Niederreiter, Wallmark), 21. Svečnikov (Slavin, Edmundson), 32. Niederreiter (Wallmark, D. Hamilton), 60. Aho
Dallas – Vancouver 6:1
02:38, konec
Branky a nahrávky: 8. Ja. Benn (Faksa, Comeau), 30. Ja. Benn (Perry, Heiskanen), 34. Fedun (Dickinson, Caamano), 43. Heiskanen (Dowling, Seguin), 44. Dowling (Seguin, Ja. Benn), 49. Perry (Lindell) – 32. Horvat (Boeser)
Calgary – Colorado 2:3
03:00, konec
Branky a nahrávky: 38. D. Ryan (Lucic), 56. Mangiapane (Kylington, Monahan) – 4. Burakovsky (MacKinnon, Makar), 19. Burakovsky (Donskoi, MacKinnon), 34. Kameněv (Compher, Ničuškin)
Vegas – Toronto 4:2
04:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Glass (Pacioretty, Schmidt), 49. Nosek, 51. Mark Stone (Glass, Theodore), 60. Eakin (Pacioretty, Marchessault) – 48. Spezza (I. Michejev), 53. Hyman (Spezza, Barrie)
San Jose – Edmonton 2:5
04:40, konec
Branky a nahrávky: 10. Labanc (Couture, E. Kane), 50. Goodrow (R. Šimek, Burns) – 4. M. Granlund (Klefbom, Haas), 8. Kassian (McDavid, Nurse), 20. Khaira (K. Russell, Sheahan), 38. Neal (McDavid, Klefbom), 47. McDavid (Nurse, Draisaitl)
Přerov – Warriors Brno 7:1
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 14. Hradil (Zmeškal), 35. Rozsahegyi (Gréč, Hanák), 35. Zmeškal (Borot, Gréč), 40. Borot (Gréč, Zmeškal), 43. Zmeškal (Gréč), 55. Dvořáček (Šabršula), 58. Dvořáček (Mynář, Gréč) – 1. Sedlaček
Novosibirsk – Kazaň 1:4
13:30, konec
Branky a nahrávky: 41. Milovzorov (Ruohomaa, Puustinen) – 3. Frattin (Kara, Osnovin), 34. K. Petrov (Azevedo, Wikstrand), 48. Zaripov (Judin), 53. K. Petrov (Azevedo, Rukavišnikov)
Soči – Čerepovec 4:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 35. Šmeljov (Točickij, Lugin), 48. Mosaljov (J. Alexandrov, Šikin), 59. Strömwall (R. Rosén), 60. R. Rosén (Strömwall) – 6. Jakimov (Kudako, Kinrade), 10. Jakimov (Liška, Kinrade)
Spartak Moskva – Jaroslavl 4:3
17:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 20. Cyplakov (Nikišin, Juňkov), 33. D. Višněvskij (Daugavinš, Zubov), 42. Hersley (Viklund, Fjodorov), rozh. náj. Rylov – 21. Iljenko (Nakládal, Sannikov), 54. S. Da Costa (M. Osipov, Rafikov), 59. Lander (Kronwall)
Viťaz – CSKA Moskva 2:3
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 12. Jo. Nättinen (Jormakka, Byvalcev), 54. Byvalcev (Jormakka) – 2. Grigorenko (Vey), 2. Tolčinskij (Al. Popov), 64. Okulov (M. Robinson, Mamin)
Riga – Dynamo Moskva 3:4
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 28. McMillan (Darzinš, Slepec), 42. M. Redlihs, 50. Sotnieks (Setdikov, Protapovič) – 30. Hietanen (Šipačov, Čajkovský), 39. Tarasov (Čajkovský, Hietanen), 57. Čajkovský (Šipačov, Jaškin), 65. Šipačov (Jaškin)
Bílina – Děčín 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Šimeček (Zdeněk), 27. Kubišta (Tjurin, Brzek), 34. Šimeček (Procházka, Richard Běhula), 38. Urban (Zdeněk, Procházka) – 6. Zajan (Sýkora, Petráš), 9. Sýkora (Zajan, Tůma), 57. Kaltenböck (Faigl)
Dvůr Králové n. L. – Řisuty 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Půhoný (Hoskovec), 24. Havlas (Luštinec, Valášek), 57. Hoskovec (Petira) – 32. Patyk (Danov, Parshakov), 50. Keszi (Kolářík)
Nová Paka – Trutnov 4:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Půlpán (Hnik, Hric), 26. Hric (Hnik), 57. Půlpán (Ukhin, Müller), 58. Ukhin (Půlpán) – 14. Poul (Tatar), 23. Poul (Tatar), 23. Kubinčák (Fedulov, Planý), 28. Svoboda (Bucek), 48. Šimoníček (Svoboda, Bucek), 60. Kubinčák
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 1:10
18:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Čmolík (Nedrda) – 4. Pavlů (Miškovský, Maďar), 10. Maďar, 14. Jursa (Tržický), 18. Pavlů (Maďar, Plíhal), 23. Král (Pulec, Homolka), 24. Miškovský (Pavlů, Maďar), 28. Bouřil (Pilař, Homolka), 34. Miškovský (Pavlů, Plíhal), 55. Plíhal (Pavlů, Miškovský), 57. Kačírek (Jursa)
David Servis – Písek 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Šulčík (Vak, Marek), 24. Vak (Šulčík, Sičák), 25. Tejko (Dudáček), 52. Šulčík (Vak, Sičák), 56. Tejko (Sumerauer, Krtek) – 1. Bárta (Paule, Karbulka), 51. Arnošt (Matějka, Wolf)
Tábor – Klatovy 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Zayml (Seidl, Havelka), 25. Heřman (Hajič), 30. Šulek, 37. Pejchal (Prášek, Hajič), 55. Šulek (Dančišin, Bárta) – 46. Uhlík (Adamec, Procházka), 53. Procházka (Uhlík, Slavík)
Kolín – Kobra 3:2
18:07, konec
Branky a nahrávky: 2. Němec (Martínek, Barták), 49. Šafránek (Malý, Semirád), 60. Němec (Hanzl) – 10. Šteiner (Mrkvička, Šťastný), 56. Šťastný (Tondr, Bříška)
China Golden Dragon – Příbram 4:5
19:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Husarik (Ma), 4. Zheng (Ma), 25. Nagy, 58. Zich (Zheng, Han) – 14. Rohlík (Havlín, Kolouch), 38. Brzák (Čurda), 38. Chlouba (Saňa), 52. Josefus (Straka), 52. Šinágl (Rohlík)
Skalica – Trnava 8:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Okoličány (Škápik, Šmída), 16. Koziot (Klučiar), 20. Okoličány (Škápik, Šmída), 39. Klučiar (Trnka, A. Kotzman), 41. Okoličány (Štumpf), 56. Trnka (Moritz, P. Kotzman), 57. Ivičič (Dvonč), 58. Klučiar (Koziot, Hohl)
Spišská N. Ves – Dubnica 2:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Boldižár (Halász), 32. Havrila – 13. Kristín (Matejka), 19. Jakúbek (Klimenta, Nemček), 31. Hudák (Kanet), 33. Jakubek (Klimenta), 43. Duriš (Kokavec), 58. Matejka (Homer)
Topoľčany – Martin 2:1
18:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 59. Laššo (Pätoprstý, Huba) – 38. Poliaček (Pokrivčák, Paulíny)
Pov. Bystrica – Žilina 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Dmitriev (Cíger), 47. Németh (Turan, Krieger) – 43. Záhradník (Prášil, Macek)
Engineers Prague – HC MUNI 2:4
19:45, konec (9)
Branky a nahrávky: 47. Kulich (Janata), 54. Kolář (Outrata) – 28. Kalus (Florek, Bustin), 35. Florek (Kalus), 47. Čtvrtníček (Kadlic), 52. Florek (Kalus, Hasoň)
Jaroměř – Náchod 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Vejman (Bujňák), 45. Háze (Souček), 48. Teuber (Záliš, Kobližek), 60. Kocián (Kobližek) – 28. Macháň (Rojšl), 59. Řezníček (Pánek)
Trutnov – Třebechovice p. O. 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Křížek (Kozák, Synek) – 10. Wolf (Filip, Jušta), 18. Wolf (Jušta), 21. Beránek (Bartoň), 40. Wolf (Zahradník)
Hronov – N. Město n. M. 10:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Maršík (Matouš), 4. Štelzig (Matouš), 11. Maršík (Petr), 17. Mach (Glos), 23. Kellner (Hašek), 30. Maršík, 33. Štelzig (Petr), 34. Matouš (Junek, Kellner), 39. Glos (Perutek), 40. Petr (Matouš) – 17. Šlaicher (Reichmann), 44. Moník (Rychtera), 49. Moník (Šlaicher)
Semechnice – Nový Bydžov 3:21
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Rejchrt (Haklička), 13. Rejchrt (Pekárek), 49. Čapek (Rejchrt) – 3. Eis (Chára, Kubišta), 4. Hlaváček (Divíšek), 9. Kubišta (Chára, Eis), 11. Černý (Kubišta, Hladík), 14. Jebavý (Hlaváček), 18. Hlaváček (TS), 18. Hladík (Černý), 21. Eis (Kubišta, Chára), 21. Hlaváček (Jebavý, Štěpán), 27. Eis (Chára, Kubišta), 30. Štěpán (Hlaváček, Zmítko), 36. Eis (Chára), 40. Chára (Daňo, Jebavý), 41. Kubišta (Eis, Chára), 45. Jebavý (Zmítko, Štěpán), 48. Šuvara (Hladík), 49. Jebavý (Divíšek, Hlaváček), 50. Šuvara, 54. Eis (Chára, Daňo), 57. Zmítko (Jebavý, Štěpán), 60. Černý (Mádle)
Orlová – Nový Jičín B 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Klíma (Pavlas, Mareček), 43. Mareček (Zientek) – 8. Gřesík (Hermann), 13. Holáň (Ertel), 20. Chvostek (Štěpjak, Zedník), 38. Chvostek (Zedník, Štěpjak), 58. Chvostek
Litomyšl – Choceň 6:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Voženílek (Drobný, Hejtmánek), 18. Ostřanský (Křesťan), 28. Ostřanský (Křesťan), 46. Drobný (Voženílek), 57. Ostřanský (Švec, Barkóci), 60. Barkóci (Navrátil) – 6. Šejnoha (Šeda), 24. Martinec (Šeda), 39. Pilař (Krejza, Rudy), 59. Martinec (Dudadík, Šeda)
Hlinsko – Chrudim 1:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Homola (Dítě) – 26. Polák (Kalous), 36. Koreček (Cvrček), 38. Polák (Haltuch), 56. Polák
Světlá nS – Česká Třebová 6:8
19:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Kopecký (Kubát), 9. Bradáč (Včela, Kopecký), 32. Včela, 45. Zvěřina (Štros), 51. Bradáč (Včela, Kubát), 56. Blažek (Piskač, Doležal) – 5. Filip (Žouželka, Křečan), 11. Veverka (Velinský, Král), 29. Korhoň (Holík, Filip), 34. Křečan (Filip), 37. Pažourek (Křečan, Filip), 56. Vaňo (Filip, Holík), 58. Filip (Vaňo, Pažourek), 60. Korhoň (Křečan, Filip)
Moravská Třebová – Chotěboř 9:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Janků (Augustin, Čikl), 6. Marek (Řehulka, Kudrna), 21. Augustin (Pavlovský, Čikl), 27. Pavlovský (Augustin, Čikl), 33. Čikl (Augustin, Pavlovský), 49. Cach (Řehulka, Marek), 54. Čikl (Augustin), 55. Hradil (Kudrna, Faltus), 58. Marek (Řehulka, Štrbík) – 16. Hospodka (Mašek, Vantuch), 30. Činčila (Svoboda, Mašek), 52. Vlček
Auta&Auta Cheb – Maan Cheb 10:1
19:45, konec
Branky a nahrávky: 2. Riedl (Čábelka, Neupauer), 5. Riedl (Kassal), 7. Rybák (Kostelecký), 10. Kostelecký (Riedl, Matoušek), 15. Čábelka (Kostelecký, Neupauer), 15. Čábelka (Kostelecký, Neupauer), 27. Matoušek (Riedl, Rybák), 29. Riedl, 30. Kostelecký (Matoušek), 37. Florián (Rybák), 39. Riedl (Neupauer) – 27. Velek
Uh.Brod – Polsko U18 5:2
16:45, konec
Branky a nahrávky: 13. Polehňa (Zalubil, Juračka), 31. Vítek (Martinec) – 27. Kubiszewski (Suski, Langner), 30. Rudnicki (Kasprzyk)
Klášterec nO – Sokolov 4:7
18:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Gruntová (Barantál), 35. Ševčík (Gruntová), 37. Barantál (Veverková), 42. Gruntová (Kokman) – 27. Kratochvíl (Veverka), 33. Sipl (Jurča), 36. Remta (Pastier), 38. Pastier (Kratochvíl), 46. Neubert, 55. Jurča (Kratochvíl, Pastier)
Studénka – Nový Jičín B 2:13
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Pšenica (Horák, Pochylý), 8. Sikora (TS), 8. Pilíšek, 16. Pilíšek, 17. Horák (Pilíšek), 20. Horák (Horák)
Studénka – Nový Jičín B 4:12
15:15, konec
Branky a nahrávky: 2. Pavel, 5. Brovják (Šeděnka), 14. Brovják (Pavel)