Menu

Hokej »

Euro Hockey Tour

12:30, po s.n. (1:2)

Branky a nahrávky: 30. C. Klingberg, 49. Wikstrand (Rödin, Friberg), 54. Händemark (Brodin), 58. Hansson (C. Klingberg, L. Johansson) – 11. Slepyšev (Okulov), 15. Žafjarov (Ar. Sergejev, K. Semjonov), 35. K. Semjonov (Žafjarov, Ar. Sergejev), 52. Sošnikov (Kuzmenko, Burdasov), rozh. náj. Sošnikov

16:30, po s.n. (0:1)

Branky a nahrávky: 23. Lammikko (Pokka, Kuusela), 41. Manninen (Pokka, Lindbohm) – 38. Jeřábek (R. Zohorna, H. Zohorna), 59. Filippi (T. Zohorna), rozh. náj. J. Krejčík

Turnaj čtyř (U20)

13:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 16. Hirvonen (Aku Räty, Rindell) – 26. Šír (Střondala, Plášek), 61. Šír (Plášek, Kukla)

Reprezentace do 19 let

16:00, konec

Branky a nahrávky: 44. Pištěk (Poppel, Křemen) – 19. Petman (Tuomisto, Luoto), 34. Nikkanen (Lahnaviik)

Turnaj pěti (U18)

16:30, konec

Branky a nahrávky: 4. Niederbach (Forsfjäll, Stenman), 17. Torgersson (Niederbach), 58. Szurowski (Nybeck, Andrae) – 43. Chlubna (Konečný, Malát)

World U17 Hockey Challenge

01:00, konec (SF)

Branky a nahrávky: 8. Jurov (Gajdamak, Ivanov), 35. Svečkov (Jurov, Mintjukov), 47. Lazutin (Poltapov), 59. Svečkov (Gajdamak)

23:00, po prodl. (3.)

Branky a nahrávky: 8. Harrison (Stillman), 58. Savoie (Lambos) – 16. P. Moravec (Ticháček), 38. Altrichter (Měchura, Sedláček), 70. Ryšavý (Ticháček, Svozil)

Reprezentace do 16 let

19:30, konec

Branky a nahrávky: 5. Šiler (Čech, Prčík), 20. Šiler (Becher, Sapoušek), 34. Kulich (Hujer, Slavíček), 53. Bareš (Šapovaliv, Hamara), 55. Hujer (Rymon), 57. Kulich (Rymon, Hamara)

Reprezentace žen do 16 let

14:15, konec

Branky a nahrávky: 3. Kozuhová (Hurschlerová), 15. Peterová, 27. Surdezová (Büchiová), 52. Büchiová (Surdezová) – 8. Gruntová, 15. Dýcková (Z.Mazancová), 30. Šapovalivová (Veverková), 38. Bartáková, 54. Šapovalivová

2. liga skupina Sever (ČR)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 12. Smolka (Mical, Kýhos), 21. Smolka (Mical), 29. Mála (Drašar, Řehoř), 54. Kýhos (Mical, Smolka), 59. Kýhos (Fučík, Drašar) – 15. Hidveghy (Malík, Hnik), 50. Kloutvor (Hašek, Suvorov), 52. Ukhin (Hric, Půlpán)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 32. Vyskočil (Zderadička, Keszi) – 17. Mrňa (Bendík, Matějček), 17. Mrňa (Dvořák, Jirků), 21. Matějček (Hlaváč), 53. Sýkora (Voženílek, Moník), 56. Chalupa (TS)

18:00, po s.n. (1:0)

Branky a nahrávky: 18. Fedulov (Višňák, Planý), 30. Planý (Kubinčák), 52. Višňák (Kubinčák), 54. Planý (Višňák, Kubinčák), rozh. náj. Višňák – 4. Šimečka (Urban, Zdeněk), 22. Urban (Zdeněk, Šimeček), 45. Šimeček (Běhula, Urban), 52. Šimeček (Kolíček, Zdeněk)

18:00, po s.n. (0:2)

Branky a nahrávky: 35. Pilař, 52. Plíhal (Čechura), 60. Pavlů (Plíhal) – 9. Tondr (Hrazdira, Brokeš), 11. Dušek (Půhoný), 16. Mocek (Šedivý, Brokeš), rozh. náj. Hoskovec

2. liga skupina Střed (ČR)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 18. Marek (Vak, Dudáček), 33. Kronus (Tejko), 42. Tejko (Ferebauer, Kronus), 46. Matys (Dudáček), 49. Vak (Šulčík) – 31. Adamec (Hajšman, Vajner), 45. Hasman (Roubal), 47. Hasman, 54. Hajšman (Princl)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 33. Arnošt (Matějka, Bednařík), 38. Šaršok (Šuhaj), 47. Arnošt (Bednařík, Tintěra), 51. Tintěra (Matějka, Hanus), 57. Arnošt (Matějka), 60. Arnošt (Bednařík) – 24. Šteiner (Furch, Kohút), 49. Bříška (Kohút, Furch), 54. Bříška (Mrkvička, Furch), 57. Kohút (Furch, Bříška)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Josefus (Kolouch), 28. Svoboda (Brzák)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Luboš Kozák (Marek Němec), 3. Šafránek (Hanzl), 25. Marek Březina (David Šafránek, Malý), 32. Josef Malý (David Šafránek, Patrik Mašín), 43. Jakub Semirád (David Šafránek), 45. David Šafránek (Malý), 49. Marek Němec (Lukáš Havelka), 50. Malý (Šafránek), 59. Luboš Kozák (Marek Březina, Marek Němec), 60. Josef Malý (Marek Březina, Petr Pýcha) – 16. Si Hanwen (Pavel Husarik), 55. Ma Xiaoyu (Hang)

2. liga skupina Východ (ČR)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Danielčák (Ševěček, Hendrych), 17. Peslar (Černý, Wolf), 23. Danielčák (Štindl, Hendrych), 46. Černý (Cihlář), 48. Rousek (Zelenkov, Šindelář), 53. Černý (Wolf), 60. Černý (Cihlář) – 11. Benák (Třetina, Kliment), 22. Voříšek (Matušík), 25. Semrád (Pospíchal, Mikeš), 56. Vala (Voříšek)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Palička (Macuh, Poruba), 20. Finsterle (Krutil, Kafka), 32. Macuh (Hruška, Palička), 52. Palička (Hruška, Macuh) – 28. Hovsepyan (Kosnar)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Janás (Čermák, Matula), 22. Čermák (Matula, Janás) – 4. Vachutka (Kabelka), 16. Scheuter (Gewiese), 16. Vachutka (Jaroš, Řezáč), 18. Hroch (Krejčiřík, Antonov), 24. Kabelka (Haloda), 25. Pokorný (Řezáč), 48. Antonov (Plhal, Hroch), 53. Antonov (Drtil), 55. Vachutka (Gewiese, Scheuter)

17:30, po s.n. (2:1)

Branky a nahrávky: 22. Heinrich (Bureš), 35. Gregar (Ferda, Pleva), 59. Wasserbauer (Bureš, Pleva), rozh. náj. Gregar – 19. Vaněk (Dvořák, Seidler), 31. Romančík (Andris, Žák), 45. Pořický (Běhal)

NHL

01:30, konec

Branky a nahrávky: 3. D. Larkin (Bowey, J. Bernier), 12. Fabbri (Bertuzzi, Mantha), 22. Fabbri (Bertuzzi, Cholowski), 59. Mantha (J. Bernier) – 2. Krejčí (Cehlárik), 38. Krug (Krejčí, Pastrňák)

02:00, konec

Branky a nahrávky: 32. Roslovic (Wheeler, Pionk), 37. Scheifele (Connor, Poolman), 54. Connor, 59. Lowry (Copp, Perreault) – 27. J. T. Miller (Stecher, Boeser)

03:00, konec

Branky a nahrávky: 22. Draisaitl (Nugent-Hopkins, Persson), 36. Haas (Benning, K. Russell), 37. Neal (Chiasson, Persson), 47. Chiasson (Nugent-Hopkins, McDavid)

19:00, konec

Branky a nahrávky: 18. Maroon (Gourde, Shattenkirk), 22. Hedman (Stamkos, Kučerov), 40. Maroon (Paquette, Shattenkirk), 50. Gourde (Paquette), 51. Joseph (Killorn, Cirelli) – 10. S. Reinhart (Ma. Johansson, Montour), 45. Olofsson (Eichel, S. Reinhart), 60. Eichel (Ristolainen, Dahlin)

19:10, konec

Branky a nahrávky: 6. Barzal (B. Nelson, Brassard), 47. Mayfield (D. Toews, Barzal) – 47. Barkov (Huberdeau, Yandle)

Německý pohár

sk 16:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 20. Tolčinsky (Kudako, Kodola), 42. Kodola (Voronin), 61. Tolčinsky – 28. Liška (Sukeľ, Kollár), 56. Krivošík (Kollár)

Česká para hokejová liga

13:25, konec

Branky a nahrávky: 25. Klíma (Novák), 41. Večerek (Flis)

14:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Forgo (Geier, Rennhack), 25. Geier (Rennhack, Wágner), 30. Geier, 31. Geier (Wágner), 44. Rennhack (Forgo, Geier) – 26. Ledvinka (Doležal), 40. Doležal (Kvoch)

14:10, konec

Branky a nahrávky: 7. Panfilov (TS), 10. Popov (Kalegaris), 39. Panfilov (Kalegaris), 40. Popov – 17. Joppa (Ligda), 20. Joppa (Hábl Z.), 43. Ligda (Joppa)

11. ročník Š.L.A.H. Šroubek Cup 2019/2020

16:30, konec (6)

Branky a nahrávky: 12. Muchka (Kopačka), 16. V. Bouzek st. (Cvachovec), 22. Muchka (Kopačka), 24. Muchka (L. Václavovic), 30. Cvachovec (V. Bouzek st.) – 43. Šebek (M. Vávra)

20:45, konec (6)

Branky a nahrávky: 28. Wiederstein (D. Václavovic), 35. D. Václavovic – 1. Burcal (Gajdušek), 2. Rajtmajer, 2. Rajtmajer (Gajdušek), 8. Mazanec (Pechan), 43. Mazanec

Univerzitní liga ledního hokeje

12:00, konec (2)

Branky a nahrávky: 35. Sokolík (Hubáček), 58. Dlouhý (Antal) – 15. Rolínek (Bahula), 25. Šuhaj (Fiala), 44. Kříž (Fiala), 55. Masopust (Hrůša, Šuhaj)

1. liga žen

14:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Kašparová, 32. Krejzlová, 36. Jacková (Suchánková), 38. Jacková, 42. Kašparová (Kašparová, Krejzlová), 55. Charvátová (Řepková) – 23. Králová (Horvátová, Šrámková), 37. Zavřelová (Horvátová)

Krajská liga: Liberecký kraj

16:00, konec

Branky a nahrávky: 12. Češka (Veber), 21. Minařík (Preussler, Gazsi), 23. Ineman (Preussler, Veber), 36. Valdhans (Gazsi, Minařík) – 9. Zákoutský (Duda, Kotyza), 23. Vondráček, 27. Švík, 35. Maděra (Hanuš), 51. Kotyza (Kysela, Zákoutský), 52. Kysilka (Zákoutský), 54. Vondráček (Kotyza)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 1. Beníšek (Rubeš, Beran), 4. Matějka (Beníšek, Slavík), 4. Matějka (Beníšek, Slavík), 7. Matějka (Rubeš, Chlum), 28. Matějka (Klinger, Beran), 33. Benda, 36. Chlum (Rubeš, Matějka), 38. Folda (Borecký), 59. Folda (Slavík, Borecký) – 3. Drahoňovský (Berka), 41. Junek, 57. Rudiš (Knap, Maryška)

Krajská liga: Moravskoslezský kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Kostovský (Polok), 9. Bednárek (Polok), 30. Kostovský (Ševčík, Bednárek), 33. Hon (Kylnar, Michálek), 41. Bednárek (Galvas, Polok), 45. Hudečka (Závodník), 53. Hon (Kylnar) – 17. Kroupa (Hep), 29. Halla (Kroupa), 31. Kroupa (Skopal), 38. Cvečka (Hep, Svozílek)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Fojtík – 11. Sochorek, 27. Tatarčík (Gola), 42. Pokorný (Slovák, Sluštík), 48. Trubka (Sochorek)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 47. Hlísta (Adamczyk), 49. Zigmund (Vaněk) – 13. Malyjurek (Szturc), 17. Malyjurek, 35. Malíř (Pniok), 39. Malyjurek (Szturc, Pniok), 41. Foltyn (Piecha), 46. Patrman (Pniok), 49. Foltyn (Piecha), 50. Malíř (Ščurek), 57. Pniok (TS)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 15. Putniorz (Pavelek, Ivan), 26. Kropka (Javín, Černín), 32. Kropka (Černín), 55. Putniorz (Pavelek) – 17. Holý (Bolek), 30. Pieczonka (Fejko), 52. Kasperlík (Malík)

Krajská liga: Jihočeský kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 11. Brychta (Kulík), 19. Dvořák (Daňhel), 25. Dvořák (Zadina), 30. Bambula (Hubata) – 1. Kopic (Vylíčil), 10. Vylíčil (Votápek), 14. Vylíčil (Votápek, Svoboda), 18. Siřiště (Šulák, Vrátný), 30. Svoboda (Vrátný)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 18. Fořt (Radosta), 24. Hastrman (Čunát), 29. Šimák (Bouška, Bílek), 37. Jelínek (Pletka), 48. Fořt (Pouch, Radosta), 53. Hájek (Bouška, Šimák) – 1. Mikeš (Jiřinec), 19. Švec, 50. Škoda

Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj

10:00, před zápasem

10:00, před zápasem

10:00, před zápasem

16:30, konec

Branky a nahrávky: 7. Červenka (Fridrich, Tomešek), 26. Nohál (Červenka), 28. Větříšek (Forman, Lažek), 44. Nohál (Fridrich) – 22. Tulpa (Častulík), 29. Podešva, 41. Podešva (Vaněk, Šarman), 47. Krůžela (Nesrsta), 50. Vaněk (Nesrsta), 54. Krůžela (Šimek)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 12. Štancl (Klaus), 15. Pelikán (Štancl, Klaus), 15. Hnilička (Skácel, Stehlík), 16. Šebek (Benýšek, Čejka), 25. Čejka (Benýšek, Šebek), 25. Bednář (Klaus, Štancl), 29. Klaus (Bednář), 51. Benýšek (Čejka, Hasoň), 55. Stehlík (Štancl), 59. Bednář (Čejka, Pelikán) – 4. Jakubec (Kuběna), 55. Vítek (Grünwald)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Göndör, 20. Kocúr (Hrbatý, Sedláček), 28. Dora (Hrbatý), 31. Hrbatý (Papp, Kocúr), 34. Lenkovič (Průdek, Zháňal), 60. Papp (Kocúr) – 58. Gazda (Murín, Jergl)

17:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 41. Grmela (Šidák) – 55. Čuřík (Šimo), 65. Paška (Handl, Sršeň)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 4. Střecha (Křenek, Matov), 11. Rozmarín (Vlašín, Střecha), 15. Rozmarín (Hrbatý), 16. Střecha (Křenek, Báňa), 31. Bula (Strnad), 34. Vlašín (Střecha) – 43. Ondráček (Kozel, Pokorný), 46. Beutl (Ondráček, Kozel)

Krajská liga: Středočeský kraj

16:30, konec

Branky a nahrávky: 5. Pulkrab (Staněk, Hofmeister), 10. Brejcha (Vladyka, Šalamoun), 27. Krudenc (Šalamoun, Brejcha), 38. Šalamoun (Brejcha, Krudenc), 38. Pulkrab (Loskot, Sem), 44. Jobek (Pulkrab, Hofmeister), 49. Šalamoun (Krudenc), 59. Šalamoun (Vokurka) – 3. Spitzer (Skokan, Sladký), 15. Skokan (Kysela, Kadlec), 35. Kadlec (Kadlec), 36. Zheliznyak (Pilný), 52. Kadlec (Sladký, Skokan), 59. Ježek (Kadlec), 60. Ježek

17:00, po s.n.

Branky a nahrávky: rozh. náj. Mahel (TS)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 13. Havel (Janele, Macek), 40. Cicvárek (Havel), 45. Lenc (Litera, Škarohlíd), 53. Havel (Janele, Macek), 57. Kapoun (Janele) – 2. Dušek (Kaňka, Kočí), 30. Kočí (Korvas, Dušek), 41. Martínek (Fedoročko)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 13. Žoha, 15. Vacek (Freisler, Maňas), 20. Černý (Kukačka), 30. Maňas (Vacek), 35. Maňas (Vacek, Kolaja), 36. Kukačka, 42. Hrubant (Kukačka), 48. Rejna (Žoha), 55. Kukačka (Synáč) – 9. Pojkar (Čapek), 14. Toupal (Žalud, Čapek), 17. Tuma (Čapek), 21. Tuma (Šafra), 22. Příhoda (Brandejský, Pojkar)

18:15, konec

Branky a nahrávky: 51. HÁVA (Verbík), 59. ŘEHÁK (Kaprál) – 36. KUNÁŠEK (Mäki)

Krajská liga: Ústecký kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 30. Vacek (Pokorný, Kuchař), 31. Kalla (Štosek), 32. Čichovský – 2. Koreš (Stoklásek, Krpenský), 17. Holan (Stoklásek), 33. Stoklásek (Hrdlička), 36. Stoklásek (Krstev), 43. Polanský (Hrdlička), 49. Bartók (Holan)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 16. Cerman (Pavlata), 31. Šulc (Pavlata, Vandas), 42. Suchánek (Gudera, Gudera), 43. Vandas, 53. Pavlata (Vitvar), 58. Suchánek (Vandas) – 5. Vlastník (Nerad, Bečka), 9. Hartman (Blažek), 9. Bečka (Pöschl), 19. Suk (Kosina), 21. Nerad (Kozelnický, Bečka), 22. Hartman, 28. Nerad (Vlastník), 47. Videv (Blažek), 52. Videv (Nerad), 52. Suk (Hartman), 58. Bárta (Nerad), 60. Bárta

Krajská liga: Karlovarského a Plzeňského kraje

18:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Polívka (Baxa), 8. Čada (Šíma), 13. Polata (Kulhánek, Baxa), 45. Baxa (Kubík) – 39. Jakubal (Hromádka), 57. Záhora (Funk)

18:15, konec

Branky a nahrávky: 1. Čuban (Vizinger, Vondryska), 3. Čuban (Plánička), 11. Hochman (Topinka, Kuželík), 14. Babka (Pitel), 20. Hochman (Babka), 24. Čuban (Vondryska, Vizinger), 26. Čuban (Vondryska), 27. Prokop (Pitel), 28. Krs (Vondryska, Topinka), 30. Babka (Kuželík), 35. Kuželík (Pitel), 39. Čuban, 42. Čuban (Babka), 44. Čuban (Vondryska, Vizinger), 46. Juráň (Bouček), 53. Čuban (Vondryska, Vizinger), 57. Prokop (Krs, Hochman), 58. Babka (Kuželík), 59. Juráň (Bouček) – 25. Šťástka, 34. Vondráček, 57. Šindar (Danyo)

18:30, 3. třetina

Branky a nahrávky: 15. Čadek, 16. Berčík (Jungvirt), 17. Čadek (Vávra), 23. Čadek, 38. Bartoš (Jungvirt), 39. Čadek (Kubeš), 49. Svoboda (Bolonin, Gažík) – 9. Soukup (Šibra), 13. Šucha (Šibra), 26. Michel (Šucha), 27. Mrázek (Sedláček), 39. Strmiska (Šibra, Dušek), 41. Šucha (Mrázek), 43. Soukup (Sedláček), 45. Šibra (Sedláček), 48. Dušek (Michel), 50. Javornický (Mrázek, Šibra)

18:30, po s.n.

Branky a nahrávky: 20. Račanský (Strýček), 45. Hlavatý (Račanský, Truhlář), 51. Hlavatý (Truhlář), 60. Truhlář (Šafařík, Račanský) – 7. Samek (Baďouček), 22. Tyll, 48. Markov (Valečka), 56. Samek (Valečka), 60. Markov (TS)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 52. Petrov (Prachař) – 1. Geltner (Kocman, Švík), 28. Kocman (Geltner, Švík), 45. Kocman (Pour, Petr), 50. Nový (Zajíček), 55. Švík

Krajská soutěž mužů Plzeňského kraje

11:15, konec

Branky a nahrávky: 14. Černý (Starý), 17. Neubauer (Korvas, Kačena), 30. Černý (Žáček) – 44. Spáčil (Šťastný)

16:00, před zápasem

17:30, konec

Branky a nahrávky: 6. Nekola (Černý) – 11. Plíhal (Krňoul, Mandous)

18:00, 3. třetina

Branky a nahrávky: 22. Havel (Janča), 24. Křen (Švátora, Hodaň) – 21. Holík (Havlíček), 21. Brejcha (Šebo, Švec), 24. Tytl, 25. Končel (Šebo, Brejcha)

18:15, konec

Branky a nahrávky: 8. Mašek (Bruml, Plhák), 27. Plhák (Jindřich, Mašek), 29. Mayer (Míka, Šmíd)

Krajská soutěž mužů Středočeského kraje

15:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Průcha, 21. Havlůj, 29. Palivec (Stach, Pavlíček), 35. Ďuračka (Náprstek), 43. Znamenáček (Longauer), 55. Pavlíček (Znamenáček) – 25. Loučka (Chvoj), 30. Řebík (Sedlmajer), 40. Veselý (Žilík), 44. Sedlmajer (Veselý), 45. Chvoj (Schlixbier)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 45. Vostárek (Pospíšil), 57. Havlíček (Truksa, Vostárek) – 26. Novák, 29. Hošek, 42. Hošek (Čermák), 60. Hošek (Tišev, Macura)

17:45, konec

Branky a nahrávky: 12. Novák (Bakule, Sládek), 13. Langer, 25. Bakule (Novák), 33. Belda (Foltýn, Langer), 37. Šmerhovský (Belda, Novák), 38. Šmerhovský (Novák), 50. Novák (Vintr) – 14. Zach (Pinkas), 15. Černý (Spilka, Martinek), 37. Spilka (Martinek, Chwastek), 59. Petržílka (Pospíšil)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 9. Šturm (Remeň), 11. Šturm, 36. Divíšek (Carvan) – 9. Pavlát (Kubr), 11. Volf (Möstl), 19. Volf (Husák), 27. Volf (Kiss, Möstl), 33. Husák (Möstl), 35. Kiss (Špaldoň), 39. Pavlát (Volf), 40. Kiss (Karfus, Kubr), 48. Volf (Möstl), 49. Möstl (Kubr), 49. Kiss (Kubr, Karfus), 55. Möstl (Husák, Zvolský)

Krajská soutěž mužů Vysočina

17:00, konec

Branky a nahrávky: 10. Bednář (Bednář, Špaček), 17. Sázavský (Bednář), 20. Sklenář (Janoušek, Bednář), 20. Sklenář (Janoušek, Bednář), 30. Krčál (Strnad), 31. Krčál, 47. Kejda (Bednář), 48. Strnad (Kejda, Bednář) – 40. Budín (Dočkal, Odvářka)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 3. Lesonický (Fiala), 36. Lučivňák (Jelínek, Švestka), 37. Jambor (TS), 44. Jelínek, 45. Jambor (Šedý) – 12. Sokolík (Berka), 32. Sokolík (Berka, Kret), 40. Šalanda (Prášek), 52. Šťastný

Krajský přebor můžu Prahy

17:00, konec

Branky a nahrávky: 14. Šilhan (Gebell, Horák), 57. Urban (Vobořil) – 19. Velas (Klečka), 26. Nacházel (Fuks, Klouda), 30. Fuks (Kolář), 45. Veselý (Kolář), 60. Kolář

19:30, konec

Branky a nahrávky: 9. Kazda (Valder, Červený), 18. Mrázek (Rulf, Šramota), 21. Mrázek (Rulf, Mišner), 28. Štěpán (Kazda), 29. Mrázek (Mišner) – 49. Nejepsa, 54. Koštoval (Nejepsa), 56. Drtina (Finstr)

Liga juniorů

09:00, před zápasem

09:00, před zápasem

09:00, před zápasem

10:00, před zápasem

10:15, konec

Branky a nahrávky: 2. Hradil, 5. Stejskal (Horníček, Čásenský), 6. Pechar (Hradil), 37. Hradil (Chlupáček) – 7. Koubský (Hladík), 29. Secký (Kopecký), 32. Koubský (Plíhal)

13:00, konec

Branky a nahrávky: 18. Novosedlík (Plánka), 25. Zajíček, 31. Havelka (Ambrož), 39. Zajíček (Jurica, Sokola), 40. Ambrož (Plánka), 48. Guldan, 59. Kunc (Ambrož, Schweitzer) – 2. Taršinský (Beneš), 33. Mikeš (Mrázek, Machalík), 50. Tábor, 58. Pokorný (Machalík, Mrázek)

16:15, konec

Branky a nahrávky: 4. Dvořák (Vondra), 19. Boštík (Cihlář), 30. Nunvář (Martinů), 40. Boštík (Cihlář, Nunvář), 51. Augustin, 52. Boštík (Nunvář), 52. Prokopec – 31. Hamák (Bříza, Adámek), 48. Florián

17:00, konec

Branky a nahrávky: 14. Doležal (Šlezingr, Hubálek), 25. Doležal (Paclík), 51. Hepnar (Paclík, Bureš), 60. Doležal (Hepnar), 60. Šembera (Paclík) – 17. Haklička (Prouza), 24. Vanát (Řehák), 53. Vanát (Haklička, Prouza)

18:00, po s.n.

Branky a nahrávky: 19. Zámečník (Hladík, Vrabec), 36. Václavek, 41. Hladík, 44. Hladík (Šimbovský), 60. Hladík (TS) – 7. Hladík, 40. Naisar (Hladík), 45. Hovorka (Mňuk), 50. Pěnáz (Paštika)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 4. Síla (Netolický), 36. Teuber (Síla), 36. Čihák (Netolický, Hynek), 44. Hynek (Čihák) – 17. Štembera (Schierl), 32. Šlaicher (Mlčák), 40. Šlaicher (Šlaicher), 49. Šlaicher (Šlaicher)

18:45, konec

Branky a nahrávky: 24. Svoboda (Kouba) – 1. Marek (Hospodka)

Liga dorostu

10:00, konec

Branky a nahrávky: 10. Pohan (Štorc), 25. Mareš (Štorc), 32. Bruk (Pessr, Ludvík), 34. Matoušek (Štorc, Mareš), 42. Ludvík (Rataj), 48. Bruk (Dvořák) – 7. Krasanovský (Rynda), 27. Let

10:30, konec

Branky a nahrávky: 15. Urban (Juříček), 38. Kysučan (Hub) – 13. Wilk (Holéczy, Rýpar), 49. Wilk (Berski, Stuchlík), 50. Malicki (Holéczy), 60. Malicki (Říhošek)

10:45, konec

Branky a nahrávky: 14. Císař (Drančák), 45. Šíma (Vondrášek) – 9. Matoušek (Ransbotyn), 10. Matoušek (Šipla), 11. Šrédl (Hanzlík, Šipla), 22. Matoušek (Šipla), 28. Matoušek (Ransbotyn)

11:15, konec

Branky a nahrávky: 7. Toman (Husák, Pavlík), 8. Müller, 22. Pavlík – 15. Krásný (Voska)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 18. Kašpar (Lochovský), 25. Lochovský (Fischer), 38. Lochovský, 46. Kašpar (Vimr), 50. Blaho (Vimr), 60. Kašpar – 2. Mareček (Kuchler, Vytejček), 9. Kušej (Mareš), 14. Hurný (Bartoň), 23. Mareček (Prchal), 27. Macek (Kuchler, Vytejček), 30. Bartoň (Hurný), 31. Vytejček, 36. Chlapec (Macek), 37. Prchal (Hurný, Mareček), 38. Hurný (Bartoň, Koval), 55. Koval (Morvay, Hurný)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Vrba (Šebík), 30. Kilarský (Yatkin), 44. Polanský, 58. Frank – 3. Holomoj (Hruška), 10. Holomoj, 13. Holomoj (Jelínek), 25. Kazda (Jelínek), 33. Červený (Weber, Mašek), 57. Weber

Liga starších žáků ''A''

11:00, konec

Branky a nahrávky: 51. Trojna, 58. Treutner – 12. Vimr (Slavík), 33. Zeman, 40. Vimr (Slavík, Zeman), 50. Zich (Váňa), 55. Slavík (Vimr), 59. Zeman (Vimr)

11:30, konec

Branky a nahrávky: 16. Čech (Šprynar, Holčák), 26. Holčák (Čech), 37. Maštalířský, 41. Šprynar, 44. Maštalířský (Tůma, Bednařík) – 11. Mahmutović, 17. Titlbach, 45. Mahmutović (Zeman, Mišovic), 56. Badinka

11:50, konec

Branky a nahrávky: 34. Čeloud – 6. Tomas (Štancl), 10. Tomas (Švec), 19. Tomas (Nemes), 23. Tichý (Helus), 44. Štancl (Tomas, Nemes), 46. Švec (Štancl, Nemes), 57. Štancl

12:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Svozil (Ungr), 3. Csabi (Belan), 10. Belan (Csabi), 14. Jung (Mlýnek), 18. Csabi (Belan), 35. Hansel (Mlýnek), 35. Csabi (Mlýnek), 43. Ungr, 46. Kurcab, 59. Svozil

12:00, před zápasem

12:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Mach (Chovanec), 45. Chovanec (Moťka, Mach), 47. Moťka (Mach) – 6. Salva (Mlejnek), 33. Holejšovský (Eismann), 37. Kvasňovský (Šilhan), 42. Sobotka (Rybár), 54. Rybár (Beran), 58. Holejšovský (Eismann), 60. Máhler (Mlejnek)

12:00, konec

Branky a nahrávky: 19. Březka (Svoboda), 51. Svoboda (Březka), 55. Budín (Březka) – 29. Kantor, 45. Šantora (Novák)

12:00, konec

Branky a nahrávky: 52. Judiak – 3. Křišťan (Stepanchuk, Vašíček), 4. Klička (Křišťan), 5. Odehnal, 12. Odehnal, 13. Křišťan, 14. Šimák (Novák), 15. Stepanchuk (Vašíček), 16. Křišťan (Stepanchuk, Vašíček), 16. Šrámek (Odehnal), 17. Žmola (Novák), 23. Žmola (Odehnal), 26. Šrámek (Odehnal), 28. Burda (Novák, Šimák), 29. Stepanchuk, 34. Žmola, 35. Odehnal (Klička), 41. Stepanchuk (Křišťan, Vašíček), 46. Vašíček (Křišťan), 46. Odehnal (Novák, Žmola), 53. Vašíček (Stepanchuk), 58. Křišťan (Vašíček)

12:15, konec

Branky a nahrávky: 7. Chlubna (Habermann, Topol), 25. Port (Coufal), 30. Coufal (Jeletz), 33. Matějíček (Coufal, Fábry), 39. Matějíček (Kudrna, Peš), 52. Bakus (Ošmera, Port)

12:15, konec

Branky a nahrávky: 9. Hohenberger (Bůžek), 21. Kučera (Schmidtmayer), 26. Lakomý (Kučera, Olejník), 41. Hohenberger (Bělohlav, Lakomý), 50. Lakomý (Pojar, Bůžek), 56. Willmann – 47. Ivanovic (Zwahlen), 54. Janoušek (Spěváček), 58. Ivanovic (Niederhafner), 60. Ivanovic (Bartheldy)

12:30, konec

Branky a nahrávky: 7. Šmíd (Beer, Hašek), 14. Šmíd (Hašek), 27. Reiser (Šmíd), 50. Beran (Šmíd) – 1. Řehoř (Pospíchal), 42. Cícha, 59. Řehoř (Kofroň, Eichler)

13:00, konec

Branky a nahrávky: 23. Janech (Jarmara), 26. Seidenglanz (Peškar) – 13. Štiak (Bialy), 21. Handl (Bialy, Štiak), 24. Kočí (Štiak, Handl), 44. Štiak (Handl), 45. Krčmarský, 48. Pavelec (Krčmarský)

13:00, konec

Branky a nahrávky: 51. Fiala (Smetánka, Chymo), 55. Fiala (Smetánka) – 45. Pirner (Pamánek), 60. Kašpárek (Chvojka)

13:30, konec

Branky a nahrávky: 36. Lang (Sopoušek), 44. Oliva (Dostál) – 15. Šimek, 44. Klíma (Mach), 50. Klíma (Mach), 57. Trejbal (Klíma, Mach)

14:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Lučan (Mazanec, Benák), 8. Benák (Hájek), 16. Křemen (Mazanec), 19. Benák, 24. Benák, 28. Lučan (Benák), 30. Benák, 31. Bílek (Sochor), 40. Mazanec (Lučan), 45. Komínek, 45. Lučan (Benák, Mazanec), 46. Křemen (Štulc), 51. Kaiser (Hořejší), 54. Benák, 56. Kaiser (Křemen) – 3. Brytski (Tejkl), 55. Hrdinka (Brytski)

15:15, konec

Branky a nahrávky: 25. Svozil (Tatýrek), 48. Hanák (Kolařík, Svozil) – 18. Kolečkář (Křípal), 24. Modl, 35. Kučera (Raušer), 37. Modl (Dočekal)

15:30, konec

Branky a nahrávky: 5. Česnohlídek (Stojka), 19. Filip (Hudec), 27. Čaloun (Dobner), 54. Stojka (Čaloun) – 1. Marcinek (Holub), 17. Lev, 24. Holeček (Holub), 27. Holeček (Holub), 29. Váňa (Holeček), 29. Mejtský (Sojka), 29. Holub, 34. Mejtský, 44. Rájek (Šabada), 44. Lev (Šabada), 45. Holeček (Holub), 46. Lev (Tůma), 48. Váňa (Černý), 49. Uher (Maxa), 51. Uher (Váňa)

Liga starších žáků ''B''

09:00, před zápasem

09:00, před zápasem

10:15, konec

11:00, konec

Branky a nahrávky: 27. Včeliš (Dubeš) – 13. Kotyk (Langner), 41. Kotyk, 44. Vágenknecht (Kotyk), 46. Langner (Kotyk), 48. Kotyk (Pokorný), 51. Pokorný, 52. Langner (Vágenknecht)

11:00, před zápasem

11:00, konec

Branky a nahrávky: 17. Hoť, 44. Kropáč (Hoť), 49. Hoť (Hoť, Kašpar), 50. Kašpar (Kropáč) – 19. Hambálek (Hermann)

11:00, před zápasem

11:00, konec

11:00, konec

11:00, konec

Branky a nahrávky: 36. Pithart (Havlíček), 46. Kapucián (Paštika) – 2. Nepraš, 3. Krištof (Bedlek), 6. Nedomlel, 7. Nepraš (Hejzlar), 10. Krištof, 18. Bulat, 22. Mathauserová (Petiška), 30. Pavel (Petiška), 39. Pleskač, 42. Krištof (Bulat, Nedomlel), 45. Krištof, 52. Burian (Nepraš), 56. Hejzlar (Pleskač), 58. Krištof (Nepraš)

11:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Bečvář (Kozlík, Kápl), 18. Kápl (Kozlík, Bečvář), 26. Velíšek (Kozlík), 58. Velíšek – 28. Solař, 51. Zralý, 56. Kouba (Kodýdek, Vondrák)

11:00, konec

Branky a nahrávky: 1. Jež (Jandík, Hrubec), 17. Jež, 19. Jež (Hrdý, Skalka), 39. Hrubec (Jandík) – 16. Stuchlík, 29. Lekeš (Zalubil), 41. Kukuliš (Stuchlík), 49. Lekeš (Smetana, Kukuliš), 56. Lekeš (Smetana), 57. Kukuliš (Lekeš), 59. Lekeš (Smetana)

11:00, konec

11:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Maurer (Křička, Šudoma), 16. Maurer (Šudoma), 17. Šudoma (Maurer), 17. Wölfel (Souček), 27. Wölfel (Peškar), 46. Souček (Šudoma), 48. Peškar (Maurer), 51. Maurer (Křička), 52. Maurer, 56. Strauss (Maurer), 57. Karal – 27. Telecký (Kučera), 34. Kučera (Havránek)

11:00, konec

Branky a nahrávky: 13. Pengl (Trnka, Pengl), 47. Pengl (Hrubec, Morvay), 52. Hrubec – 5. Jirásek (Nenadál), 6. Jelínek (Minařík), 6. Štajnc (Šimon), 15. Nenadál (Adelt, Krejný), 17. Šimon (Malá, Štajnc), 24. Jelínek (Walter), 43. Šimon, 53. Štajnc, 54. Jirásek (Adelt), 56. Štajnc, 60. Štajnc (Malá)

11:00, konec

11:30, konec

Branky a nahrávky: 4. Zámečník, 7. Raupach (Paseka), 36. Zámečník (Raupach), 36. Raupach (Paseka) – 15. Hynek (Sochor), 16. Hynek, 22. Malinová (Flaška), 24. Bon (Harant)

11:30, konec

Branky a nahrávky: 33. Vaňous (Šebek) – 7. Daniel (Blažeňák), 11. Klement (Pražák), 16. Jáneš (Tomeš), 20. Klement (Pecháček), 27. Klement (Jáneš), 28. Jirků (Brůna, Hrdina), 36. Hrdina (Sedláček), 45. Šmíd (Blažeňák), 54. Šmíd

11:30, konec

Branky a nahrávky: 6. Dolejší (Šmahel), 33. Šmahel, 38. Roule, 40. Roule (Dolejší) – 5. Kuchař (Smetana), 20. Stránský, 38. Krischke (Broďáková), 45. Zeithaml (Jašurek)

11:45, konec

Branky a nahrávky: 4. Klaus (Hartmann), 6. Hamr (Prokůpek, Hladík), 26. Prokůpek (Hamr), 39. Vait (Prokůpek, Hamr), 42. Hartmann (Vait, Nezbeda), 48. Drahorád (Nezbeda), 50. Prokůpek (Drahorád, Kafka), 53. Prokůpek (Hamr, Kafka), 60. Hlavička (Míček, Barva) – 37. David (Lochovský), 38. Budiač (Frolík), 38. Budiač (Frolík), 57. Podaný (Holý)

12:00, konec

Branky a nahrávky: 23. Bačák (Mahel), 25. Komenda (Voldřich, Jaskula) – 19. Hladký (Janský), 28. Kósa (Balabán)

12:00, konec

Branky a nahrávky: 16. Zengerle

12:00, konec

Branky a nahrávky: 46. Tomáš (Valášek) – 3. Halouzka, 20. Konesz (Halouzka), 33. Szegecs (Pieczonka), 36. Konesz (Tropotanov), 39. Halouzka, 41. Stejskal, 43. Stejskal (Szegecs), 57. Szegecs (Stejskal), 59. Gajdušek (Konesz, Stejskal)

12:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Bouška (Vlna), 28. Kubík

12:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Dautovský (Snopek), 8. Mihálik (Vrhelová, Kalová), 8. Anděl (Dautovský), 18. Dautovský (Kokman), 20. Mihálik (Vrhelová, Kalová), 21. Anděl (Dautovský, Kokman)

12:00, konec

Branky a nahrávky: 34. Hanzák (Pytlík), 46. Vondruška – 9. Vrzal (Karásek), 20. Strnad (Vrzal), 29. Krejčí (Katolický), 60. Vrzal (Krejčí)

12:15, konec

Branky a nahrávky: 18. Hovorka (Kastner), 21. Šiller (Kollmann), 30. Šiller (Mencl), 42. Csabo (Ruchař, Kollmann) – 15. Palaščák (Vlasák), 19. Leinweber (Fáber), 25. Cibulka (Jáchym)

12:30, konec

Branky a nahrávky: 5. Košnar (Zikmund), 45. Zikmund (Čejka) – 3. Kučera (Shpilka), 9. Jína, 17. Jína (Hájek, Ficenec), 18. Kadlec (Moussa, Tomka), 26. Shpilka (Jína), 31. Shpilka, 41. Shpilka

13:30, konec

Branky a nahrávky: 9. Mojžíš (Martínek), 12. Dlouhý (Hájek, Sikes), 14. Hájek, 18. Hájek, 20. Štos, 25. Dlouhý (Hájek, Martínek), 31. Štos (Hájek), 46. Pospíšil

14:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Fábera (Šťastný, Sochůrek), 18. Anděl (Křepelka, Pospíchal), 20. Jirášek (Křepelka), 23. Vlček (Pěček), 40. Botka (Mohyla), 50. Mohyla, 52. Pěček (Fábera, Kovanda) – 16. Degl (Schmiedt)

14:15, konec

Branky a nahrávky: 8. Hozman (Voráč), 13. Pekr (Mojžíšek, Voráč), 17. Koutný (Pekr, Palánek), 19. Hejcman (Šindler), 26. Němec (Koutný), 29. Lukáš (Hejcman), 34. Blahoušek (Procházka), 42. Hozman (Mudrla, Palánek), 45. Mudrla (Koutný), 60. Hejcman (Mojžíšek, Mudrla) – 40. Subik (Holaň, Rusek)

14:30, konec

Branky a nahrávky: 9. Vaníček (Mašín), 11. Daněk (Vtelenský), 12. Viniklář, 27. Vaníček (Daněk), 39. Janoš (Vtelenský), 57. Mašín (Vaníček) – 9. Pessr, 10. Slosiarik, 11. Holejšovský (Holejšovský), 17. Slosiarik, 23. Cettl, 25. Pessr, 34. Holejšovský

14:30, konec

Branky a nahrávky: 51. Flachs (Drahun) – 5. Šmíd (Voljanskij), 7. Krátký (Krejčí), 39. Zima (Hlava), 44. Krátký (Voljanskij, Hlava), 55. Krátký

16:20, konec

Branky a nahrávky: 4. Böhm (Křivánek), 19. Fiedler (Beran), 38. Fiedler – 39. Matoušek (Vlček)

16:25, konec

Branky a nahrávky: 31. Fišer (Rutrle), 34. Fišer, 41. Leder, 42. Rutrle (Liška), 58. Munzar – 8. Bednář (Matyáš), 9. Bednář (Matyáš), 15. Bednář, 19. Bednář, 23. Tichý, 24. Bednář (Tichý, Kubasa), 29. Tichý (Kubasa), 30. Matyáš (Kubasa), 40. Tichý, 44. Preclík, 45. Bednář (Tichý), 50. Preclík (Matyáš), 51. Beránek (Bednář), 60. Bednář (Matyáš)

Liga mladších žáků ''C''

09:00, konec

Branky a nahrávky: 26. Přibyl, 34. Trojna, 53. Přibyl, 58. Přibyl – 3. Mikeš, 8. Mikeš, 18. Mikeš (Šalamoun), 20. Ostalskiy (Mikeš), 21. Mikeš (Ostalskiy), 27. Mikeš, 28. Berger (Mikeš), 29. Keprta (Mikeš), 30. Ostalskiy, 30. Hruška, 31. Ostalskiy, 34. Nosek (Mikeš), 48. Naď

09:30, konec

Branky a nahrávky: 14. Koky (Halada), 16. Leitner (Voženílek), 17. Čermák – 4. Vaněk, 5. Nastoupil (Döring), 32. Hynek (Novák), 37. Král, 37. Čihař, 51. Vaněk (Novák), 53. Sedláček, 60. Novák

09:50, 3. třetina

Branky a nahrávky: 15. Hirš (Jaroš), 52. Strachota, 56. Kinter (Čáp) – 18. Poletín (Šámal, Matějovský), 19. Šámal (Matějovský), 20. Tichý (Prichoďko), 30. Šámal, 32. Tichý (Prichoďko), 38. Matějovský (Šámal, Lorenz), 40. Poletín (Šámal), 41. Šámal (Pšenička), 58. Labuzík (Poletín, Lorenz)

10:00, před zápasem

10:00, 3. třetina

Branky a nahrávky: 1. Jindrák (Kadleček), 12. Marek (Kadleček), 19. Halfar – 4. Netušil, 13. Vaněk (Netušil), 21. Hlinka (Netušil), 21. Adamec (Malínek), 32. Žukovskij (Netušil), 33. Hlinka (Netušil), 35. Malínek (Šeda), 40. Malínek (Němec), 42. Netušil, 43. Netušil (Příhodová), 48. Hlinka (Netušil), 53. Netušil (Příhodová), 54. Žukovskij (Pelikán), 60. Malínek (Žukovskij)

10:00, konec

Branky a nahrávky: 12. Smejkal (Marek), 15. Nečas (Nedorost), 50. Nedorost – 1. Kulich, 3. Štefík, 5. Kulich (Hrubý), 14. Horníček (Hrubý), 22. Hrubý (Doležel), 30. Hrubý, 38. Hrubý (Kulich, Černý)

10:00, konec

Branky a nahrávky: 13. Přibyl (Hájek, Tomek), 33. Přibyl (Tomek), 59. Hájek – 14. Dočekal (Hrodek, Chromý), 22. Slavíček (Lédl), 38. Chromý (Kopecký), 52. Brožek, 55. Lédl

10:00, konec

Branky a nahrávky: 20. Záhejský (Štěpánek), 24. Bednařík (Dostál), 33. Bednařík (Peroutka), 34. Záhejský – 5. Botoš, 6. Mähler (Horváth), 12. Nešvera, 20. Hanek (Dobřemysl), 25. Mähler (Palouš, Botoš), 34. Sztolarik, 36. Mähler (Dobřemysl), 40. Hanek, 46. Dobřemysl (Hanek), 60. Palouš (Nešvera)

10:15, konec

Branky a nahrávky: 8. Ostřížek (Holéczy), 10. Weizer (Stareček), 17. Hudeček (Grzymek), 20. Ostřížek (Hudeček), 24. Grzymek (Ostřížek), 29. Douda, 34. Ostřížek, 37. Bongilaj, 43. Hudeček (Ostřížek, Chýlek), 47. Ostřížek (Hudeček, Grzymek)

10:15, konec

Branky a nahrávky: 6. Koníř (Kocáb), 6. Chvátal (Přibyl), 11. Grabowski (Falta, Čermák), 15. Fink (Linhart), 18. Linhart (Vaněk), 27. Macek, 32. Koníř (Kouba), 37. Zmrhal (Macek), 40. Koníř (Gross, Kouba) – 22. Holejšovský, 22. Holejšovský (Neruda)

10:30, konec

Branky a nahrávky: 8. Bulka, 20. Bílek – 6. Podzimek (Klečacký), 10. Klatovský, 11. Podzimek (Růžička, Kostka), 18. Makovec (Mazouch), 20. Klatovský (Mazouch), 21. Kostka (Klatovský), 22. Klatovský (Bačo), 35. Klatovský, 36. Kostka (Makovec), 52. Podzimek (Bačo), 53. Skoumal (Fuchs)

11:00, konec

Branky a nahrávky: 11. Pluskal (Březina), 23. Slováček (Vogl), 32. Pluskal (Veselý) – 5. Žovinec, 8. Lacina (Daněk), 16. Knopp (Lacina), 25. Daněk (Dragon), 45. Žovinec, 48. Žovinec (Dragon), 55. Daněk (Žovinec, Dragon)

11:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Kachlíř (Hospodka), 13. Hurst (Konvalina), 16. Kharinov, 23. Kachlíř (Hospodka), 34. Hospodka (Kachlíř), 36. Kraučuk (Kharinov, Kachlíř), 37. Kraučuk (Hospodka, Kachlíř), 60. Hospodka (Kachlíř, Mrtka) – 1. Vlček, 9. Kolář (Vrba, Kratochvíl), 17. Vlček (Vaško), 47. Postupa (Krejčík), 49. Postupa (Řehořek), 56. Vlček

11:30, konec

Branky a nahrávky: 28. Rolinek (Valkoun), 29. Vokolek (Mikeska), 32. Křečan (Rolinek), 35. Lempach (Mikeska), 59. Křečan – 36. Pavlík (Novotný), 50. Hornych (Kulhánek), 60. Forejtek (Marek, Černý)

12:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Křepel (Vachovec), 21. Bárek, 23. Fousek, 50. Lučan (Křepel), 52. Černý (Bárek), 55. Černý (Úbl), 57. Bárek (Úbl), 58. Bárek (Úbl) – 14. Švec (Bednář), 19. Topol (Merenus), 21. Novotný (Merenus), 37. Surkov (Vítek, Svoboda)

13:15, konec

Branky a nahrávky: 11. Mozr (Koudela), 14. Rohan (Koudela, Ryšavý), 17. Kratochvíl (Mozr), 46. Ryšavý (Ambruz), 49. Beran (Procházka) – 19. Baborovský (Mráz), 32. Kubín (Šichtař), 40. Kubín, 41. Mráz (Brodecký), 43. Šichtař (Janák), 45. Janák (Baborovský)

13:30, konec

Branky a nahrávky: 12. Kváš (Smetana, Hendrych), 20. Šustík (Konopásek), 27. Kurnat (Hendrych, Vaněk), 30. Šustík (Pospíšil, Šafařovský), 35. Kváš (Čaloun), 48. Šustík (Čaloun, Pospíšil), 51. Pospíšil, 55. Hendrych (Konopásek), 59. Vaněk (Pospíšil) – 4. Dick, 7. Dick, 8. Černohorský (Krása), 16. Černohorský (Šilhavý), 30. Dick, 38. Maulis (Borkovec, Černohorský)

Liga mladších žáků ''D'

09:00, konec

Branky a nahrávky: 25. Březovjáková, 37. Mucska (Barochová, Fabián), 48. Hrdý (Březovjáková), 59. Barochová – 2. Stuchlík, 12. Stuchlík (Jestřábik), 28. Vlk (Korbel), 35. Dobřecký (Kočica), 36. Vlk (Wasserbauer, Kočica), 37. Jestřábik (Polehňa, Korbel), 39. Dobřecký (Vlk), 47. Vlk (Kočica, Dobřecký), 57. Dobřecký (Kočica), 60. Kočica (Vlk, Dobřecký)

09:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Šupka (Majíček, Kaděra), 9. Kaděra (Šupka, Majíček), 11. Grebeníček

09:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Haas – 4. Jebousek (Zahálka)

09:00, konec

09:00, před zápasem

09:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Šorf (Hanusch, Šilhavý), 7. Pavlas – 9. Walter (Mynaříková)

09:00, konec

Branky a nahrávky: 12. Vak (Ryvola), 12. Hnik, 15. Vak (Ryvola)

09:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Daneš (Sekáč)

09:00, konec

Branky a nahrávky: 1. Weiss (Žídek, Glos), 9. Pančura (Dietrich, Grigarčík)

09:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Davídek (Škrdlant, Gjašík), 9. Blengino (Vogeltanz)

09:00, konec

09:00, konec

09:00, před zápasem

09:00, před zápasem

09:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Smékal, 5. Červený, 6. Volf (Slavík) – 10. Věchet (Svatoň, Petr)

09:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Kozel (Krivoňák), 9. Kozel (Benák) – 11. Šimák (Menčík)

09:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Šeda (Suk), 15. Suk (Šeda), 17. Zamastil (Bašek), 23. Orság (Suk), 25. Trenčan (Králíček), 35. Havlíček (Zamastil), 37. Suk (Šeda), 45. Havlíček (Zamastil), 52. Barán (Štěpán), 52. Havlíček, 55. Šeda, 56. Štěpán – 12. Dvořák (Petira), 29. Krapáč, 49. Bedlek (Petiška), 58. Bedlek (Horák)

09:30, konec

09:30, konec

09:30, konec

09:30, konec

Branky a nahrávky: 12. Ressler (Husák), 36. Elis (Oblouk), 42. Beránek (Ressler), 53. Schwach (Oblouk) – 5. Rous, 16. Rous (Baják), 22. Baják, 31. Rous, 39. Bednář (Flekr), 44. Rous, 56. Flekr, 59. Rous, 60. Rous

09:30, konec

Branky a nahrávky: 20. Hlávko (Kubišta), 21. Štěpnička (Koutský), 27. Kňourek (Leugner), 50. Hlávko (Kňourek) – 5. Hovanec, 5. Malcher (Verner), 7. Bohuněk, 8. Bohuněk, 11. Gois (Tichý), 13. Cvrček (Bohuněk), 13. Tichý, 20. Scheuer (Cvrček), 24. Novák, 29. Tichý (Gois), 38. Pfeifer (Vancl), 42. Tichý (Hovanec), 44. Bohuněk, 46. Novák (Janovský), 48. Scheuer (Cvrček), 49. Gois, 49. Gois (Hovanec, Tichý), 51. Scheuer (Bohuněk)

09:45, konec

Branky a nahrávky: 17. Krajdl (Novotný), 26. Matoušek, 28. Šubík (Šubík), 31. Novotný (Krajdl), 45. Krajdl (Bozseník), 49. Krajdl (Šubík), 54. Šubík (Šubík), 57. Šubík (Šubík, Zelenka) – 12. Vlk (Fridrich), 58. Krátký (Fridrich)

09:45, konec

Branky a nahrávky: 2. Jonák, 6. Malíček (Píža), 6. Hrabík, 17. Wood (Píža), 19. Jonák, 32. Jonák (Štolba), 39. Malíček, 40. Plašil, 44. Štolba (Jonák), 45. Pšenička, 48. Wood (Paroubková) – 25. Škvor, 30. Prokop

10:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Tončík (Polášek), 5. Kuchař (Douda), 29. Vrůbel (Kuchař, Douda), 30. Polášek (Bílek), 31. Kuchař (Polášek), 32. Tončík (Macháč), 33. Vrůbel (Konvička), 34. Polášek, 39. Knápek (Tončík), 39. Polášek (Kuchař), 39. Tončík, 40. Kyjanka (Konvička, Polášek)

10:00, konec

Branky a nahrávky: 1. Carda (Albert, Raulič), 4. Nerad (Albert), 21. Carda (Albert, Kadlec), 35. Vaneev (Nerad), 47. Albert – 3. Katolický (Černá)

10:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Toms (Brummel, Routa), 34. Keller, 35. Chylík (Keller, Oh) – 1. Bělík, 17. Mojdl (Fodor, Dyk), 22. Fodor (Voldán), 30. Dyk, 32. Fodor

10:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Ruml, 11. Tkadlec (Hobza), 16. Veselý (Fiala), 16. Veselý (Ruml), 28. Ruml (Veselý), 38. Ruml (Stibůrek), 39. Hobza (Ruml, Tkadlec) – 31. Öztorun (Polák)

10:00, konec

Branky a nahrávky: 28. Valuš (Žalud), 41. Petr, 43. Kubík (Valuš) – 14. Gerstner (Chmelař), 30. Opat (Mudrová, Suldovský), 33. Opat (Panuška, Gerstner), 36. Širlo, 38. Gerstner (Suchý)

10:00, konec

Branky a nahrávky: 18. Rizák (Vobr), 19. Muška (Shrbený, Vobr) – 9. Cháb (Svoboda, Květoň), 11. Svoboda (Schmied), 21. Cháb, 24. Nevšímal (Bartuška), 29. Bartuška (Nevšímal)

10:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Majer (Simon), 13. Lukšan (Šinágl, Kadlec), 15. Lukšan, 46. Lukšan (Říha) – 7. Valenta (Suda), 13. Hodek (Malý)

10:15, konec

Branky a nahrávky: 29. Bohata (Kusý), 33. Lojka – 18. Synek, 24. Skořepová, 26. Zámečník (Marhoun), 31. Skořepová, 34. Skořepová

10:15, konec

Branky a nahrávky: 9. Kaňa – 7. Dvořák (Holík), 26. Holíková (Holík), 39. Malý (Dvořák), 40. Klimt (Jahoda, Marušík)

11:15, konec

11:30, konec

11:30, konec

11:30, konec

11:45, konec

11:45, konec

12:00, konec

12:00, konec

12:15, konec

12:30, konec

12:30, konec

14:00, konec

14:00, konec

14:20, konec

14:25, konec

15:30, konec

16:00, konec

16:30, konec

Branky a nahrávky: 3. Kurek (Sládek), 4. Šmédek (Dolník), 6. Lenertová (Šmédek), 9. Nezpěváková, 11. Kurek, 12. Sládek (Nezpěváková), 36. Szalka (TS), 56. Dolník (Szalka) – 4. Brym, 14. Brym (Horák), 17. Brym, 19. Brym (Horák), 22. Korotvička, 29. Hambálek (Brym), 40. Brym, 42. Žídek (Vrána, Klusák), 56. Žídek (Klusák, Drábek)

Soutěž 5. tříd Jihočeského kraje

12:15, konec

Branky a nahrávky: 5. Marek (TS), 14. Štetka (TS), 38. Musilová (Albrecht, Smolena), 44. Albrecht, 47. Smolena – 2. Kosař, 6. Vostracký (Šíma), 6. Kosař, 9. Záviš (Láf), 12. Kosař (Láf), 14. Kosař, 23. Šíma, 25. Šíma (Vostracký), 27. Vostracký, 31. Vostracký (Šíma), 33. Šíma, 34. Láf (Dvořák), 36. Láf (Kosař), 39. Šíma (Chaloupka), 39. Kosař, 40. Walter, 41. Chaloupka, 42. Záviš, 44. Kosař, 45. Šíma (Chaloupka), 50. Vostracký (Chaloupka), 54. Dvořák, 55. Chaloupka (Šíma), 59. Walter (Láf), 60. Záviš (Láf), 60. Vostracký

12:45, konec

Branky a nahrávky: 5. Leština, 11. Sedlář (Řeřábek), 38. Leština (Řeřábek), 46. Sedlář, 47. Kysilka, 51. Řeřábek (Sedlář), 53. Sedlář (Kysilka), 57. Sedlář (Řeřábek) – 2. Macháček, 3. Doskočil (Pánek), 6. Macháček (Pánková), 17. Doskočil (Novák), 22. Doskočil (TS), 33. Macháček (Pánková), 34. Macháček, 43. Novák, 48. Pánek, 51. Novák (Macháček), 54. Doskočil (TS), 57. Macháček (Beran)

15:10, konec

Branky a nahrávky: 7. Valvoda (Štěpán), 12. Štěpán (Velíšek), 15. Voráček (Kovářík), 25. Hodík (Štěpán), 27. Voráček (TS), 30. Štěpán (Valvoda), 31. Řežábek (Voráček), 37. Hodík (Hašek), 38. Řežábek (Velíšek), 41. Valvoda (Štěpán), 41. Řežábek, 42. Kovářík (Řežábek), 43. Valvoda (Hodík, Velíšek) – 7. Matyska, 58. Malec

Soutěž 5. tříd kraje Vysočina

09:30, konec

14:15, konec

Soutěž 5. tříd Moravskoslezského kraje

11:30, konec

Branky a nahrávky: 14. Tvrdý, 23. Lasák (Chuda), 26. Lasák (Pavlík), 29. Novák (Mareš), 29. Kozák (Chuda), 34. Mareš (Kozák), 50. Kubatík (Hrabina)

11:30, konec

Branky a nahrávky: 6. Tyrna, 7. Tyrna, 10. Prunner (Larysz), 20. Šenkýř, 21. Tyrna, 25. Šenkýř (Prunner) – 13. Vik (Vanduch), 13. Machač (Vik, Marek), 14. Holý, 15. Vik (Machač), 15. Vik, 17. Vik (Machač), 17. Vik (Machač), 17. Vik (Machač), 20. Vik (Machač), 21. Vik (Machač), 22. Marek (Machač), 24. Vik, 24. Vik (Machač, Marek), 25. Vik (Machač), 28. Vik (Marek), 41. Vik, 42. Vik (Machač), 47. Vik, 55. Vik (Machač), 57. Vik (Marek, Machač), 57. Hajda

14:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Myšík, 7. Myšík, 23. Myšík (Veselý, Recman), 25. Recman, 30. Myšík (Lamacz), 35. Veselý (Myšík), 38. Myšík, 39. Veselý, 44. Myšík, 54. Myšík (Uher), 55. Myšík (Gážik) – 33. Chlebík, 37. Helis (Kostková), 50. Helis (Vincenec), 57. Chlebík, 59. Helis

Soutěž 5. tříd Plzeňského kraje

11:45, konec

Branky a nahrávky: 7. Wolf (Šejdl), 15. Wolf (Šejdl), 17. Němec (Hamet), 27. Wolf, 30. Hamet, 33. Šejdl (Tomka, Němec), 35. Tomka (Wolf), 36. Wolf, 43. Wolf (Tomka, Šejdl), 58. Wolf (Tomka, Hamet)

Soutěž 5. tříd Středočeského kraje

10:15, konec

Branky a nahrávky: 1. Meišner (Pinkas), 12. Hrbek, 15. Havlina, 17. Klíma (Havlina), 20. Hrbek, 21. Havlina, 22. Hrbek, 25. Meišner, 28. Meišner, 28. Meišner, 34. Havlina, 46. Luxemburková, 47. Klíma, 55. Meišner – 2. Zeus (Mudra), 8. Čížková, 16. Vltavská, 33. Oplíštil (Zeus), 34. Anděl, 38. Anděl, 41. Anděl, 42. Zeus (Oplíštil), 42. Anděl, 44. Oplíštil (Zeus), 49. Koudela (Starnovský)

14:15, konec

Branky a nahrávky: 5. Kohoutek, 6. Kohoutek (Brožek), 8. Kohoutek, 41. Havlíček, 52. Kohoutek (Šimánek) – 2. Tesařík (TS), 4. Viniklář (Vlček, Mach), 5. Menke (Viniklář), 7. Viniklář (Vlček), 9. Viniklář, 14. Koubek (Vlček), 15. Mach, 19. Koubek, 21. Viniklář (Mach), 27. Viniklář (Mach), 29. Tesařík (Jaroš), 31. Mach, 35. Nedbal (Tesařík), 39. Viniklář (Mach), 40. Mach (Koubek), 43. Vlček (Viniklář), 45. Koubek (Kočvara), 46. Koubek (Mach), 48. Stuška, 58. Lambert (Tesařík), 60. Koubek

14:30, konec

Branky a nahrávky: 8. Vovsík (Vyskočil), 10. Vovsík (Vyskočil), 12. Dvořáková (Pejša), 16. Čermák (Švancar, Pejša), 22. Vyskočil (Vovsík), 24. Pejša (Dvořák), 45. Pejša (Švancar), 55. Vyskočil (Vovsík), 56. Dvořáková (Švancar, Dvořák) – 14. Petrášek (Český)

14:45, konec

Branky a nahrávky: 12. Holoubek (Šubin, Kováč), 20. Šubin, 24. Holoubek, 29. Kováč (Šubin), 30. Kováč (Šubin), 41. Holoubek, 43. Šubin (Petera), 46. Holoubek (Šubin), 48. Kováč (Holoubek), 49. Šubin, 50. Šubin (Křivánek), 51. Holoubek, 55. Kováč, 56. Křivánek – 16. Černý, 23. Štemberová, 25. Skryja, 30. Štemberová, 38. Štemberová, 46. Hrabák, 58. Černý (Štemberová), 60. Makovec (Kružík)

15:00, konec

Branky a nahrávky: 20. Kříž (Ambrožewicz), 47. Dostál, 56. Pospíšil, 60. Kraus (Kříž) – 22. Kohlíček (Lokvenc), 23. Kohlíček (Lokvenc), 24. Melančin (Malík), 28. Lokvenc (Tatíček), 33. Klempíř

Soutěž 5. tříd Ústeckého kraje

09:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Pospíšil (Bohačik), 10. Pospíšil (Divíšek), 13. Pospíšil (Divíšek), 19. Bečka (Pospíšil), 37. Pospíšil, 46. Pospíšil, 49. Pospíšil – 18. Hodek (Mácha), 27. Hamouz (Pobl), 29. Cimrman (Vavák), 34. Mácha (Bartel), 37. Wippler (Hodek), 37. Burnus (Wippler), 37. Vavák, 38. Hodek, 39. Trunec (Wippler), 43. Bartel (Burnus), 49. Mácha (Bartel), 52. Mácha, 54. Trunec (Hodek), 58. Trunec (Hodek), 59. Wippler (Hodek), 60. Burnus

10:00, konec

Branky a nahrávky: 10. Dvořák (Pátek), 15. Opršal, 17. Opršal (Rajchl), 20. Rajchl (Opršal), 24. Pátek (Šindelář), 39. Hagara (Opršal), 44. Pátek (Dvořák), 47. Šindelář (Dvořák), 52. Opršal – 15. Smejkal, 22. Slabyhoud (Sojčík), 28. Sojčík, 29. Jíra, 31. Sojčík, 33. Jíra, 39. Sojčík (Cakl), 40. Murtuzalijev (Falis, Ričl), 52. Slabyhoud

15:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Smetanová (Vohryzka), 5. Gimmler, 9. Gimmler, 11. Kočí, 11. Kočí, 13. Baudyš, 13. Jarůšek, 18. Štrach (Smetanová), 18. Rubeš (Gimmler), 19. Rubeš (Gimmler), 25. Mácha, 25. Smetanová (Štrach), 28. Hauptvogl, 30. Gimmler, 32. Kočí, 40. Rubeš (Gimmler), 40. Gimmler, 41. Rubeš (Gimmler), 41. Rubeš, 44. Gimmler (Baudyš), 45. Rubeš (Gimmler), 46. Vohryzka, 48. Valenta, 49. Rubeš, 54. Baudyš (Rubeš), 57. Gimmler, 58. Valenta (Hauptvogl), 60. Jeřábek (Gimmler, Baudyš) – 1. Hynčica (Pacovský), 26. Petr (Jednorowicz), 27. Pacovský, 31. Hynčica (Svoboda), 39. Hynčica (Petr), 46. Petr (Jednorowicz), 56. Hynčica

Soutěž 5. tříd Zlínského kraje

10:30, konec

Branky a nahrávky: 5. Pavlůsek, 6. Man (Šimoník), 8. Pavlůsek (Mošťková), 25. Tomaštík (Heča, Kundrata), 31. Pavlůsek (Mošťková), 34. Tomaštík, 34. Stehlík, 35. Stehlík (Kundrata, Pavlůsek), 39. Kundrata (Man), 38. Stehlík (Man), 51. Stehlík (Heča, Pavlůsek), 55. Kundrata, 56. Kundrata (Pavlůsek), 59. Suchánek (Šimoník), 60. Stehlík (Man) – 38. Lysák (Kluzáková), 49. Vopatřil, 52. Vopatřil, 57. Kluzák (Pavlíček)

11:45, konec

Branky a nahrávky: 1. Ernst, 3. Pánek (Hoferek), 16. Coufalík (Reisch), 16. Coufalík (Reisch), 27. Mišurec, 37. Riedl, 43. Pažout, 53. Pánek (Kořének)

12:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Bláha (Nedzynski), 8. Bláha (Planka), 11. Nedzynski (Machala), 16. Karola (Spitzer), 25. Krupa (Spitzer), 26. Krupa (Karola), 29. Koňařík (Bláha), 29. Karola (Spitzer), 32. Bláha (Nedzynski), 36. Nedzynski (Koňařík), 38. Karola (Spitzer), 40. Machala (Bláha), 41. Krupa (Nedzynski), 50. Krupa (Koňařík), 51. Bláha (Krupa), 55. Nedzynski (Krupa), 58. Krupa – 54. Janík