Menu

Hokej »

Turnaj čtyř (U20)

16:30, konec

Branky a nahrávky: 55. Plášek (Myšák) – 34. Pasic (Lundkvist), 41. Pasic (Fagemo, Broberg)

Reprezentace do 19 let

17:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Přikryl (Klapka, Jelínek), 8. Přikryl (Jelinek), 45. Jelínek (Fridrich, Suhrada), 60. Poppel (Pištěk) – 8. Petman (Tuomisto, Nikkanen), 26. Mäntykivi (Kemppainen, Pärssinen), 34. Laitamäki (Pyyhtiä), 59. Mäntykivi, 59. Matinmikko

Turnaj pěti (U18)

15:00, po s.n. (1:2)

Branky a nahrávky: 10. Malý (Jiruš), 50. Urban (Slavíček) – 8. Helenius (Simontaival), 43. Mäenpää, rozh. náj. Simontaival

World U17 Hockey Challenge

*22:00, konec (ČF)

Branky a nahrávky: 11. Lysell (Edvinsson) – 4. Menšík (Ticháček), 13. Sedláček (Měchura, Ryšavý), 18. Brada (Petr Moravec, Svozil), 26. Ryšavý (Svozil, Moravec), 43. Sedláček (Měchura)

Reprezentace do 16 let

14:15, konec

Branky a nahrávky: 7. Taibel, 51. Schild (Bergen, Taibel) – 10. Prčík (Alscher, Šapovaliv), 12. Hujer (Rymon, Jungwirth), 38. Bareš (Trunda), 39. Slavíček (Hrdlička)

Euro Hockey Tour (ženy)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 36. Mlýnková (Horalková, Mills), 48. Ledlová (Mlýnková, Hymlárová) – 30. Weidenfelderová (Delarbová)

Reprezentace žen do 16 let

19:30, po s.n. (4:3)

Branky a nahrávky: 25. Kozuhová (Peterová, Kehlová), 36. Suarezová, 52. Lendiová, rozh. náj. Martiová – 8. Bartáková, 34. Plosová (Šapovalivová), 34. Jílková

NHL

01:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 49. Matthews (Tavares, Rielly), 63. Tavares (Marner) – 45. Pacioretty

01:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 14. P. Myers, 21. J. van Riemsdyk (Voráček, Giroux), 61. Couturier (Konecny, Provorov) – 34. Chiarot (Cousins, Danault), 45. S. Weber (Drouin)

01:00, konec

Branky a nahrávky: 35. D. Hamilton (Slavin, T. Teräväinen), 56. Aho (Dzingel, Nečas) – 20. Panarin (R. Strome, Fast), 39. Lemieux (DeAngelo, Bučněvič), 42. Bučněvič, 59. Fox (Panarin)

01:08, po prodl.

Branky a nahrávky: 2. Vatrano, 15. Connolly (Strålman, B. Boyle), 21. Barkov (Dadonov), 39. Dadonov (Huberdeau, Barkov) – 1. Carlson (Kempný, Ovečkin), 27. Ovečkin (Kuzněcov, Carlson), 33. Ovečkin (Orlov, Bäckström), 41. T. Wilson (Kuzněcov), 61. T. Wilson (Carlson, Kuzněcov)

01:08, po prodl.

Branky a nahrávky: 1. Cizikas (Pulock, Dal Colle), 27. Clutterbuck (Cizikas, Pelech), 30. Pelech (Barzal, Lee) – 42. McCann (Marino, Dumoulin), 47. Rust (McCann, Malkin), 49. Malkin (Riikola, McCann), 64. Rust

01:40, po prodl.

Branky a nahrávky: 38. Duclair (N. Zajcev, B. Tkachuk), 50. Anisimov (Ennis, Chlapík), 64. Pageau (N. Paul) – 27. D. Brown (Kopitar), 60. Toffoli (Roy, Kovalčuk)

02:30, konec

Branky a nahrávky: 7. DeBrincat (D. Strome, P. Kane), 19. A. Shaw (D. Strome, P. Kane), 55. P. Kane (Keith), 58. Kämpf (Määttä), 60. Saad (Carpenter, Määttä) – 22. J. T. Miller (E. Pettersson, Horvat), 59. Virtanen (Edler, Gaudette)

03:00, konec

Branky a nahrávky: 1. Makar (Nieto, Graves), 18. MacKinnon (Makar, Burakovsky), 26. Donskoi (MacKinnon, Calvert), 26. Graves (Kadri, Jost), 27. Burakovsky (Kameněv, E. Johnson), 28. Nieto (Compher, Graves), 31. Calvert (MacKinnon, Makar), 34. Donskoi (E. Johnson, MacKinnon), 58. Donskoi (Burakovsky, Tynan) – 13. Ellis (Johansen), 22. F. Forsberg (Arvidsson, Johansen), 25. Duchene (Arvidsson, Josi), 53. C. Smith (Bonino, Grimaldi)

03:00, konec

Branky a nahrávky: 24. D. Ryan (Mi. Stone), 30. Monahan (J. Gaudreau, Hanifin), 35. Backlund (Hanifin), 40. Hanifin, 51. J. Gaudreau (Monahan) – 16. J. Hughes (Hall), 26. N. Gusev (J. Hughes)

03:00, konec

Branky a nahrávky: 12. Söderberg (Crouse, Ljubuškin), 33. Chychrun (Grabner, Hinostroza) – 1. Nyquist (S. Jones, Bjorkstrand), 38. Bemström (Atkinson, Nyquist), 51. Bjorkstrand (Dubois, Nyquist)

04:30, konec

Branky a nahrávky: 1. Couture (E. Kane, Sörensen), 6. Meier (Hertl, E. Karlsson), 17. Sörensen (Marleau, Couture), 19. R. Šimek (Hertl, Meier), 38. Hertl (Couture, Burns), 40. E. Kane (Couture, Burns) – 36. Kunin (J. Eriksson Ek), 38. E. Staal (Hartman), 49. Hunt (Kunin), 50. Donato (E. Staal), 56. Zucker (Zuccarello, E. Staal)

20:00, konec

Branky a nahrávky: 36. S. Reinhart (Ristolainen, McCabe), 52. S. Reinhart (Jokiharju, Olofsson) – 4. Kučerov (B. Point, Shattenkirk), 17. Killorn (Hedman, Stamkos), 48. Gourde (Maroon, Paquette)

Krajská liga: Královehradecký kraj

18:15, konec

Branky a nahrávky: 51. Dostál (Šlaicher) – 14. Vejman (Kotrč), 45. Teuber, 59. Šedivý (Vejman)

Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Galuška (Stránský, Flora), 11. Galuška (Mika, Antonovič), 17. Galuška (Flora, Rauš), 22. Galuška, 24. Stránský (Galuška, Vaněk), 38. Stránský (Galuška), 42. Zalubil (Rauš, Beneš), 43. Juračka (Veselý), 49. Rauš (Zalubil), 49. Kučera (Andrýsek, Galuška), 49. Galuška (Stránský) – 15. Šiller (Mojžíš, Kadlic), 46. Heča (Peška), 48. Peška (Stiksa, Budil)

Krajská soutěž mužů Karlovarského kraje

21:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Hofman, 12. Polák (Hofman), 16. Strýček (Horník), 17. Ticháček (Polák), 36. Strýček (Ticháček, Ticháček), 42. Ticháček (Kukla, Ticháček), 45. Polák (Ticháček) – 41. Velek (Mleziva)

Krajská soutěž mužů Plzeňského kraje

18:30, konec

Branky a nahrávky: 37. Neruda, 42. Galis (Štika), 44. Ortmann (Eret) – 7. Kořínek, 12. Babka (Turhobr), 15. Hošťálek (Chalupa), 26. Babka (Hošťálek, Nauš), 35. Hošťálek (Nauš)

Krajský přebor můžu Prahy

18:30, konec

Branky a nahrávky: 4. Král, 11. Káninský (Sovík, Dostál), 19. Káninský (Netolický), 31. Zemánek (Lacina), 32. Král (Lacina), 37. Sovík (Malovický), 47. Káninský (Hrubý), 53. Lacina (Sovík), 60. Dostál (Gron) – 8. Král, 14. Dongres (Dongres), 17. Spurný (Dongres, Sůva), 19. Štefan (Dongres, Sůva), 23. Sůva, 38. Dongres, 43. Sůva (Dongres)

Liga juniorů

17:15, po s.n.

Branky a nahrávky: 2. Darsa, 27. Šťastný (Darsa) – 13. Slavík (Najman, Slavata), 51. Slavík (Slavata), 60. Ladman (TS)

18:15, konec

Branky a nahrávky: 30. Kapoun (Janele), 55. Štryncl (Apatsidis, Kapoun), 59. Skřivánek (Srp) – 38. Najč (Douša)

18:45, konec

Branky a nahrávky: 28. Svoboda (Vedral, Mojdl) – 9. Kalenský (Kohout), 8. Spilka (Egart), 9. Kalenský (Kohout), 22. Pokorný (Kratochvíl), 27. Kohout (Egart)

19:00, konec

Branky a nahrávky: 17. Hrubeš (Müller), 26. Kytka (Pospíšil), 39. Pospíšil (Müller, Miloš), 40. Pospíšil (Ošlejšek), 59. Pospíšil, 60. Müller (Pospíšil) – 15. Kopčil (Tkadlec), 44. Kudlička (Andrýsek), 48. Morev (Andrýsek, Kristek)

19:30, konec

Branky a nahrávky: 28. Volt (Valkoun), 60. Volt (Valkoun) – 36. Bek (Procházka, Hlavatý)

Liga dorostu

09:00, před zápasem

17:00, konec

Branky a nahrávky: 11. Horváth (Varvařovský), 25. Galla (Havlík, Varvařovský), 48. Ondrejka (Dorot, Vican), 54. Ondrejka (Pastor, Šlechta) – 22. Fuksa (Kukačka), 34. Blau (Pišna, Helecz)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 27. Hudeček (Nečas, Šleboda), 57. Böhm (Nečas) – 19. Fluksa (Hylský, Říhošek), 43. Motyka, 46. Říhošek (Hykl)

19:30, konec

Branky a nahrávky: 5. Elis (Procházka, Brúha), 22. Pelikán, 35. Machovský (Šantora), 37. Machovský (Elis), 52. Šantora (Machovský) – 43. Kudrnáč

Liga starších žáků ''A''

14:30, konec

Branky a nahrávky: 29. Pospíšil, 48. Kubiesa (Čmiel), 57. Lipka – 22. Kavan (Szcześniak), 23. Vehovský, 37. Stasjuk

18:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Chromý (Babulík, Janovský), 23. Janovský (Gerych), 30. Páže (Heš), 33. Špaňhel (Jecho), 38. Jecho (Holba), 40. Jecho (Heš), 51. Janovský (Babulík, Gerych), 53. Holba (Heš), 55. Jecho (Holba), 60. Hamrla (Janovský) – 31. Švajda (Holinka), 33. Šindelář (Šišák), 39. Holinka (Šišák)

Liga mladších žáků ''C''

12:30, konec

Branky a nahrávky: 17. Barna (Hladonik), 22. Lizák (Byrtus), 28. Hrabec (Byrtus), 28. Lizák (Dravecký), 34. Byrtus (Richter), 51. Hrabec (Barna), 54. Murin, 56. Barna (Hrabec) – 9. Wardas, 16. Foltýn (Wardas), 40. Vehovský, 60. Vehovský

16:00, konec

Branky a nahrávky: 53. Věchet, 55. Paták (Věchet), 60. Uřičář (Kos) – 12. Vítek (Večerka), 15. Vítek, 28. Vítek, 38. Večerka (Vítek)