Menu

Hokej »

Euro Hockey Tour

17:30, konec

Branky a nahrávky: 6. Šaripzjanov (Burdasov, Kuzmenko), 34. Rafikov (Žafjarov), 46. Rafikov (Burdasov, Okulov) – 31. Pesonen (Lehtonen), 33. Manninen (TS), 48. M. Aaltonen (Rajala, Hietanen), 51. Pesonen (Puljujärvi, Pokka)

18:35, konec

Branky a nahrávky: 25. Jaškin (J. Krejčík), 35. Jan Kovář (A. Nestrašil), 59. Řepík (A. Nestrašil) – 31. Wikstrand (Rödin)

Turnaj pěti (U18)

19:00, konec

Branky a nahrávky: 60. Konečný (Chlubna, Krutil)

World U17 Hockey Challenge

22:00, konec (ČF)

Branky a nahrávky: 11. Lysell (Edvinsson) – 4. Menšík (Ticháček), 13. Sedláček (Měchura, Ryšavý), 18. Brada (Petr Moravec, Svozil), 26. Ryšavý (Svozil, Moravec), 43. Sedláček (Měchura)

Euro Hockey Tour (ženy)

13:00, konec

Branky a nahrávky: 58. Nieminenová (Tuominenová) – 11. Mills (Mlýnková), 49. Mrázová

NHL

02:00, konec

Branky a nahrávky: 25. DeAngelo (Lemieux, Bučněvič), 27. Kreider (Bučněvič, DeAngelo), 29. R. Strome (Fox, Panarin), 49. McKegg (B. Howden), 58. Panarin (R. Strome, M. Staal) – 30. Filppula (Athanasiou, Mantha)

02:42, konec

Branky a nahrávky: 3. McDavid (Draisaitl, M. Smith), 52. Kassian (Draisaitl, McDavid) – 7. Schwartz (Pietrangelo, Perron), 28. Pietrangelo (R. O'Reilly, B. Schenn), 36. Thomas (Schwartz, Faulk), 60. Bozak (Parayko), 60. Barbašev (Pietrangelo, Gunnarsson)

turnaj O Pohár DHL

17:15, po s.n. (2:3) (31)

Branky a nahrávky: 8. Hrubec (Ryba), 37. Silný (Pigl, Novák) – 9. Háva (Stehlík), 26. Stehlík (Jindra), rozh. náj. Kysela

Německý pohár

sk 16:15, konec

Branky a nahrávky: 56. Krivošík (Rosandič, Sukeľ), 57. Kudrna (Hrivík) – 31. Fuchs (Fazzini), 36. Bertaggia (Hischier, Glauser), 38. Moy (Glauser, Kreis), 57. Prassl (Moy), 59. Suter

Krajská soutěž mužů Plzeňského kraje

19:30, konec

Branky a nahrávky: 7. Řapek (Monhart), 28. Král (Matoušek) – 12. Křížek, 22. Dongres (Ryšavý, Živný), 24. Zikmund, 31. Dongres, 39. Kokoška (Boula), 43. Dongres (Zikmund)

20:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Svoboda (Suchánek), 4. Jabůrek (Maxa), 10. Jabůrek (Jonák, Maxa), 13. Suchánek (Fiala), 17. Blumentrit (Suchánek, Bárek), 20. Štefl (Šanda, Bárek), 25. Jonák (Fiala), 43. Jonák (Maxa), 44. Štefl (Šanda) – 1. Šůcha (Mašek, Staněk), 7. Staněk (Mašek, Šůcha), 9. Černoch (Sládek), 28. Polívka (Šůcha)

Liga dorostu

17:30, konec

Branky a nahrávky: 6. Socháň (Klobouček, Chlán), 13. Chlán (Hušák), 20. Vozár (Gimmler, Chlán), 21. Vozár (Gimmler, Chlán), 32. Vozár (Chlán, Gimmler), 49. Klobouček (Beran), 55. Vozár (Novotný, Chlán) – 7. Dautovský (Kokman), 23. Kokman (Karhan), 42. Zahradník (Barantál), 54. Strnad (Karhan)

Liga starších žáků ''A''

18:00, konec

Branky a nahrávky: 26. Middleton (Sladký), 37. Pejchal (Middleton), 60. Middleton – 3. Novotný (Dočekal), 23. Svoboda (Daněček, Eich), 36. Rakus (Kos), 43. Zduba (Pavlík), 43. Takeuchi (Klouda)

Liga starších žáků ''B''

14:30, konec

Branky a nahrávky: 8. Sajdok (Granečný), 14. Švančara (Pohludka), 15. Pavlík (Mikula), 31. Jaglař (Pohludka), 36. Cipko (Sajdok), 41. Sajdok (Granečný, Mikula), 42. Cieslar, 52. Sajdok (Pohludka), 58. Granečný (Pohludka) – 2. Ostřížek, 55. Ostřížek (Matušík)

17:40, konec

Branky a nahrávky: 1. Malý (Makovec, Štulc), 1. Kačena (Čech, Grosskopf), 1. Kačena (Čech, Grosskopf), 9. Skala, 13. Fousek (Makovec, Hofrajtr), 16. Hofrajtr (Fousek, Makovec), 16. Fousek (Makovec), 17. Grosskopf (Čech), 20. Babinec, 20. Živný (Holubec, Popp), 25. Makovec, 31. Fousek (Makovec), 32. Hofrajtr (Makovec, Fousek), 32. Čech (Kačena, Grosskopf), 43. Holubec, 47. Kačena (Grosskopf), 53. Makovec (Fousek)

Liga mladších žáků ''C''

16:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Zahradník (Mátl), 9. Zahradník (Hamák, Brabenec), 14. Hamák, 24. Šebela (Hubáček, Minář), 31. Mátl (Rous), 35. Volf (Minář, Šebela)

Liga mladších žáků ''D'

12:30, konec

Branky a nahrávky: 10. Morcinek (Blahuta), 34. Juřík (Balwar), 36. Kopačka (Morcinek) – 3. Socha (Trnka), 4. Prymusová (Hrček, Hanák)

15:30, konec

Branky a nahrávky: 2. Šrubař (Pánková), 10. Pánková (Slabý, Křiklán), 12. Slabý (Pánková) – 3. Tománek (Šulan), 7. Pitter (Tománek), 17. Tománek (Forman)

Soutěž 5. tříd Ústeckého kraje

17:15, konec

Branky a nahrávky: 4. Rompotl (Gerstner), 13. Gerstner (TS), 20. Rompotl (Gerstner), 23. Snopek (Ujváry, Matějka), 27. Matějka, 60. Rompotl (Gerstner) – 18. Holub, 21. Mach (Butka), 24. Kožíšek (Losos), 29. Germanov (Šidelka), 33. Butka, 40. Butka, 44. Holub (Slabý), 50. Kříž, 51. Losos (Kožíšek)