K. Vary – Mladá Boleslav 5:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. O. Beránek (Raška I, T. Mikúš), 32. Koblasa (Kohout, T. Knotek), 34. T. Rachůnek (Gríger, Flek), 51. T. Mikúš (T. Rachůnek, Graňák), 60. Vondráček (Skuhravý) – 31. Hrbas (Skalický, Zbořil), 39. R. Zohorna (Hrbas, Najman), 43. Skalický (Zbořil)
Vítkovice – Litvínov 2:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 38. Lakatoš (D. Krenželok), 60. Gregorc (D. Krenželok)
Pardubice – Třinec 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Harju (Látal), 24. Hovorka (J. Kolář, Harju), 43. Matýs (Machač), 59. R. Kousal, 60. Mandát – 39. Dravecký (M. Kovařčík), 51. Marcinko (P. Vrána, M. Doudera)
Olomouc – Mountfield HK 0:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Rákos (Jergl, Červený), 56. R. Pavlík (Cingel, F. Pavlík)
Boston – Tampa 3:4
01:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 10. Pastrňák (Bergeron, Krug), 28. Bergeron (Pastrňák, Marchand), 57. Pastrňák (Marchand, Krug) – 20. B. Point (Gourde, Hedman), 31. Joseph (Killorn, Černák), 56. Shattenkirk (Stamkos, B. Point), rozh. náj. Stamkos
Montreal – Minnesota 4:0
01:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Mete (Cousins), 18. Armia (Drouin, S. Weber), 20. Suzuki (Petry, Domi), 53. Gallagher
New Jersey – NY Rangers 5:2
01:08, konec
Branky a nahrávky: 13. Coleman (Zajac, Tennyson), 23. Palmieri, 33. Wood (J. Hughes, Tennyson), 53. N. Gusev, 60. P. K. Subban – 7. DeAngelo (Bučněvič, Skjei), 43. Fast (R. Strome, Br. Smith)
Winnipeg – NY Islanders 1:3
02:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Ehlers (Heinola, Pionk) – 28. Barzal (D. Toews, Jo. Bailey), 40. Barzal (Boychuk, Lee), 60. Jo. Bailey
St. Louis – Vancouver 3:4
02:10, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 15. Fabbri (Bozak, Steen), 23. Pietrangelo (Sundqvist), 24. Tarasenko (Schwartz, B. Schenn) – 23. Ferland (B. Sutter, Edler), 34. J. T. Miller (Motte, T. Myers), 53. Horvat (E. Pettersson, Leivo), rozh. náj. Leivo
Calgary – Detroit 5:1
03:10, konec
Branky a nahrávky: 12. Mangiapane (Giordano), 30. E. Lindholm (Tkachuk, Monahan), 44. S. Bennett (Lucic), 45. D. Ryan, 49. Giordano (Monahan, D. Ryan) – 31. Helm (Mantha, Cholowski)
Arizona – Nashville 5:2
04:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Dvorak (Schmaltz), 11. Kessel (Keller, Stepan), 35. Chychrun (Schmaltz, Goligoski), 46. Kessel (Keller, Stepan), 58. Söderberg (Crouse) – 24. Fabbro (Turris, Ellis), 57. Bonino (Ellis)
Vegas – Ottawa 3:2
04:00, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 5. R. Smith (Marchessault), 14. Holden (Mark Stone, Stastny), rozh. náj. Marchessault – 6. Chabot (Tierney, Co. Brown), 45. Pageau (Ennis, Co. Brown)
Los Angeles – Buffalo 0:3
04:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Mittelstadt (Vesey), 6. Sheary (Mittelstadt, Dahlin), 23. Mittelstadt (Ristolainen, C. Miller)
Poruba – Litomyšl 6:5
17:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 7. Brodek (Topolanský, Stodůlka), 19. Stodůlka (Žídek, Brodek), 31. Žídek (Brodek, Bechný), 40. Stodůlka (Topolanský, Žídek), 42. Topolanský (Brodek, Bechný), 60. Brodek – 4. Bláha (Sajdl), 12. Jakubec (Voříšek), 17. Večeřa (Voříšek, Bláha), 18. Večeřa (Jakubec), 36. Jakubec (Bláha, Večeřa)
Přerov – Havířov 2:3
18:00, po s.n. (0:3) (Sk. B)
Branky a nahrávky: 31. Zmeškal (Hradil), 42. Zmeškal (Kopeček, Hradil) – 16. Byčkov (Čempel, Juhász), 16. Mrkvica (Tomeček), rozh. náj. Kočí
Šumperk – Vsetín 2:3
18:30, po s.n. (0:1) (Sk. B)
Branky a nahrávky: 23. Vogel (Haluza), 53. Šembera (Cekr F.) – 35. Vrána (Riedl), 59. Hilšer (Vavřík, Klímek), rozh. náj. Hilšer
Kobra – Žďár n/S 4:3
18:45, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 7. Káninský (Pelant), 13. Mucha (Pelant, Káninský), 33. Sup (Zmeškal), 46. Stupka (Sousa, Sup) – 21. Hromádka (Malenovský), 37. Augusta (Kochrda, Brúha), 50. Hromádka (Jindra, Malenovský)
Písek – Ústí n/L 6:5
20:00, po prodl. (Sk. A)
Branky a nahrávky: 11. Karbulka (Vajner, Novotný), 31. Krýner (Karbulka), 38. Petřík (Kocour), 41. Egert, 44. Novotný (Krýner), 64. Egert (Fríd) – 5. Brandner (Macel), 7. Harkabus (Šindelář), 16. Harkabus (Štěpánek), 29. Harkabus (Janoušek), 29. Brandner (Šindelář)
Chrudim – Havlíčkův Brod 5:1
20:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 8. Hledík (Heligr), 21. Formánek (Langr), 30. Cimburek (Felcman), 56. Heligr (Hledík), 60. Hledík (Pejzl) – 44. Vacík
Jekatěrinburg – Omsk 1:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Golyšev (Dawes, Macek) – 1. Klinkhammer (Beck, Košelev), 5. Pjanov (Andrighetto, K. Semjonov), 48. K. Semjonov (Andrighetto)
Soči – Novosibirsk 1:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 40. Collins (Ellis, R. Rosén) – 7. Šarov (Milovzorov), 15. J. Peltola (Česalin), 25. Puustinen (Jokipakka), 35. Šarov
Bolzano – Znojmo 9:0
19:45, konec
Branky a nahrávky: 12. Flemming (Isam, Bernard), 17. Sylvestre (Robertson, Bardaro.), 17. Frigo (Frank, Bernard), 30. Deluca (Spinozzi, Schweitzer), 35. Sylvestre (Daly, Alberga), 35. Sylvestre (Flemming), 36. Bernard (Flemming, Frigo), 45. Bardaro (Bernard, Frank), 55. Deluca (Schweitzer, Bernard)
Lipt. Mikuláš – Košice 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Sukeľ (Kriška), 30. Oško (Kriška, Vybiral) – 22. Haščák, 28. Repe, 38. Chovan (Majdan, Haščák), 60. Rapáč (Slovák, Košarišťan)
Michalovce – MAC Budapešť 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Linet (Hričina, Ventelä), 29. Linet (Zekucia, Hričina), 36. Linet (Safaraleyev, Hričina), 45. Giľák (Spilar) – 12. Sofron (McNally)
Poprad – Trenčín 2:3
18:00, po s.n. (1:4)
Branky a nahrávky: 9. Zagrapan (Ulrych, Brejčák), 29. Ulrych (R. Svitana, P. Svitana) – 40. Radjenovič (McCormack), 41. Lapšanský (Valach), rozh. náj. Valach
Zvolen – Nitra 4:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 45. Štrauch (Thompson, M. Halama), 47. Trotter (Bonis, McPherson), 53. Bonis (Trotter, McPherson), 57. Bonis (Trotter, McPherson)
Nové Zámky – Detva 3:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Pospíšil (Jurík, Urban), 15. Jakúbek (Fábry, Mikuš), 60. Urban (Ordzovenský)
Spišská N. Ves – Martin 7:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Vartovník (Kover), 11. Krajňák (Vartovník), 16. Findura (Havrila), 25. Novák, 28. Novák (Vartovník), 39. Koky (Findura), 42. Findura – 10. Brezniak, 17. Murček, 43. Videlka, 58. Murček (Urbánek)
Topoľčany – Pov. Bystrica 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Laššo (Pekarčík, Podstavek), 27. Hrudík (Laššo, Pekarčík), 31. Slávik (Olejník) – 40. Zlocha (Ligas, Drevenák)
Žilina – Skalica 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Pišoja (Halama), 46. Záhradník (Ondruš) – 14. Trnka (Mikéska, Kotzman), 22. Pulščák (Andrisík), 35. Vešutkin, 59. Andrisík (Dvonč, Janík)
Levice – Trnava 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Tužinský (Vorobjev, Šturdík), 28. Kuzma (Tužinský, Tábi), 34. Mihalík (Vorobjev, König), 56. M. Mrázik (Šturdík) – 9. Bobál (Schmidt, Vidovič), 36. Jurák (Hrbáčik, Burian), 43. Hudec (Schmidt, Mrava)
Bratislava Capitals – Dubnica 7:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Varga Róbert (Slovák, Martinelli), 18. Holovič (Slovák, Vašaš), 21. Varga Róbert (Varga Tibor, Martinelli), 29. Varga Tibor (Slovák, Hudec), 41. Buc (Tibor, Martinelli), 53. Varga Tibor (Bača, Buc), 57. Bača (Lukáčik, Slovák) – 19. Ďuriš (Chatrnúch), 44. Luhový (Klimenta, Trška)
SK Karviná – HC Litvínov 8:4
19:15, konec
Frýdek-M. "B" – Bohumín 3:4
18:30, po s.n.
HCK Meteor – Sokol Radobyčice 1:4
18:45, konec
Město Touškov – Sokol Vejprnice 4:4
20:30, konec
Břeclav – HC Boskovice 4:7
16:45, konec
HC Rokycany – Příbram B 4:2
17:00, konec
Černošice – Mělník 4:5
17:45, po s.n.
SHKM Hodonín – Technika Brno 2:7
18:00, konec
Soběslav – Č. Krumlov 12:7
18:00, konec
Orlová – Opava 4:8
19:00, konec
Děčín – Litoměřice 3:4
19:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Šíma (Kouřil), 29. Tůma (Arnold), 45. Tenkrát (Lehký, Kouřil) – 29. Damašek (Svoboda), 36. Chňapko (France), 38. Chňapko (Čichovský, Kylíšek), 48. Chňapko (Svoboda)
Polička – Lanškroun 3:5
19:15, konec
Mostečtí Lvi – Klášterec nO 7:0
19:30, konec
Jaroměř – Nový Bydžov 6:2
19:30, konec
Chotěboř – HC Vajgar 4:5
19:30, po s.n.
Kroměříž – Prostějov 1913 14:2
20:00, konec
Opava – Orlová 5:2
15:15, konec
Karlovy Vary B – Tachov 8:1
17:00, konec
HC DDM Č. Budějovice – Motor ČB B 1:25
17:30, konec
Smíchov 1913 – V.Popovice 3:9
18:30, konec
Opočno – Krkonoše 7:4
19:30, konec
Kopřivnice – Metropolia Silesia 1:6
17:15, konec
Ledeč n. S. – Jihlava 2:15
17:15, konec
Vsetín – Kroměříž 9:4
18:15, konec
Ledeč n. S. – Jihlava 5:15
15:15, konec
Kopřivnice – Metropolia Silesia 4:8
15:15, konec
Vsetín – Kroměříž 8:2
16:15, konec
Tachov – HC Domažlice 9:2
17:15, konec