Menu

Hokej »

Turnaj pěti (U17)

15:00, konec

Branky a nahrávky: 43. Jiříček (Ramik, Soukup) – 3. Kliment (Géci, Štefančík), 15. Géci

Reprezentace do 16 let

16:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 1. Lassila (Keihäs, Sulku), 18. Männistö (Jokinen, Konidaris), 47. Kaskimäki (Maurola, Jokinen), 55. Laakso, 64. Nyman (Kolonummi, Rönni) – 29. Hrabík (Cibulka, Hodinář), 36. Přibyl (Hrabík), 49. Hrabík (Bareš, Přibyl), 52. Bareš (Hamara, Přibyl)

Přípravné zápasy

16:30, konec

Branky a nahrávky: 7. Skořepa (Pekr, Černohorský), 50. Fronk – 14. Zohorna (Jergl, Rousek), 30. Mašín (Košťálek), 31. Kantner (Kodýtek, Horký), 69. Sklenička (TS), 73. Kalina (Anděl)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 24. Merta, 29. Maršoun (TS), 32. Wojnar (Maršoun), 55. Zukal (Maršoun, Wojnar) – 14. Lamoureux (Mitchell, Lavallé), 20. Knackstedt (Lamoureux, Huard), 33. Walther (Pleimeier), 46. Knackstedt (Huard, Kretschmann), 47. Hanusch (Mitchell)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Švec (Stříbrný, Bernáth), 10. Vrána (Zadražil), 37. Vracovský, 44. Vracovský (Rohan) – 53. Kropáček (Vitouch, Štohanzl), 58. Korkiakoski (Marcel)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 25. Kapica (Vachovec), 27. Domogala (Kalinowski), 28. Dziurdzia (Kapica), 60. Drzewiecki – 36. Veselý (Tomi), 59. Mrowiec (Cihlář)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 21. Hofmann (Kovář), 34. Martschini (Senteler, Alatalo), 54. Kovář (Zryd) – 19. Zdráhal (Kvasnička), 43. Stránský (Zdráhal)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 16. Suchý (Žovinec, T. Koblížek), 21. Chrpa (J. Svoboda) – 2. Romancev (Česalin), 11. Romancev (Česalin, Šarov), 21. Kazakov (Jakovlev, Alexejev), 52. Česalin (Šaškov), 59. Komarov

17:30, konec

Branky a nahrávky: 7. Filippi (Hudáček), 28. Hudáček (Filippi, Šmíd), 52. Marosz (Lenc) – 7. Suuronen (Rautanen), 51. Oden

17:30, konec

Branky a nahrávky: 11. Stránský, 26. Klikorka (Najman), 27. Zbořil (Skalický), 57. Klepiš (Zbořil, Skalický) – 16. Jánošík, 52. Válek (Lukeš, Helt), 60. Mikúš

18:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Meidl (Chlán), 17. Žalčík (Račuk), 35. Krejčí, 47. Krejčík (Chlán, Ouřada), 52. Jandus (Krejčík, Mrázek)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 20. Kalus (Klimša) – 40. Růžička (Vrána), 44. Haman (Kovařčík), 54. Růžička (Dravecký), 60. Růžička

18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 11. Aubrecht (Bittner), 48. Špaček (Jiruš), 60. Špaček (Duda, Bittner) – 27. Murphy (Farmer, Hammond), 32. George (Hammond), 46. Strodel (Ustorf), 63. Monteith (Hammond)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 17. Kukumberg (Miklík), 19. Abdul (Meszároš) – 15. Vondráček (Kverka), 54. Kohout (Mikúš, Knotek), 56. Kohout (Knotek, Eminger)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Mueller (Bartejs), 15. Kucsera (Bartejs)

18:00, po s.n. (2:1)

Branky a nahrávky: 15. Juráň (Čermák, Voříšek), 25. Kuchta (Pospíchal, Třetina), rozh. náj. Cachnín – 19. Havran (Zayml, Heřman), 29. Heřman (Havelka, Zayml), 41. Kadilák (Černý, Havelka)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 22. Řezáč (Müller, Scheuter), 26. Antonov (Drtil, Scheuter), 45. Haloda M. (Scheuter, Řezáč), 52. Haluza (Drtil), 58. Milfait (Jaroš) – 38. Poliaček (Ligas, Jurášek), 47. Poliaček, 57. Paulíny (Dvořák)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Procházka (Šimeček), 27. Vorobjov (Dvořák), 32. Kučera (Procházka, Šimeček) – 6. Nedrda (Smolka, Kýhos), 9. Drašar (Bakrlík, Mála), 34. Mála (Bakrlík), 41. Nedrda (Smolka, Kýhos), 48. Kýhos (Fučík, Plák), 48. Čejka (Havlík), 50. Mála (Havlůj, Drašar)

18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 3. Bureš (Chlubna), 13. Kovářů (Pleva), 15. Jícha (Kunstmüller, Wasserbauer), 61. Chlubna (Hainrich) – 5. Kysela (Netušil), 34. Pýcha, 47. Šafránek (Zumr, Malý)

sk 18:30, konec

Branky a nahrávky: 2. Šalka, 11. Holovič (Juriga), 23. Slovák (TS), 27. Hudec (Buc, Holovič), 32. Kalináč (Juriga)

Memoriál Zbyňka Kusého

19:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Sedlák (McRae, Matuš), 9. Novák (Sedlák), 11. Gago (Bowles), 39. Beránek (Krejčiřík), 43. Sova (Beránek) – 10. Bezúch (Majdan, Vrábel), 15. Majdan (Skokan, Růžička), 16. Faith (Skokan), 21. Bezúch (Klhůfek)

O pohár hejtmanky Karlovarského kraje

15:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Üffing (Geuss, Sennhenn), 17. Üffing (Chrobot), 22. Bruch (Glötzl, Claster), 34. Üffing (Aichinger, Reuss), 37. Hodi (Korus, Petersen), 51. Glötzl, 60. Chrobot (Üffing) – 9. Jaroš (Pöschl, Prokop), 15. Jaroš (Pöschl, Pech), 45. Jakub (Peter, Dani)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 1. Stowasser (Schumacher), 4. Zap (Ribarik), 9. Majewski (Pilu), 13. Elias (Pilu), 38. Broda (Schumacher) – 9. Bačo (Adámek), 9. Konášek (Holub, Černý), 14. Adámek (Jiskra, Pohanka), 15. Adámek (Jiskra), 17. Bačo (Jiskra), 31. Jiskra (Adámek)

Memoriál Pavla Zábojníka

sk 15:30, konec

Branky a nahrávky: 4. Jääskeläinen (R. Varga), 11. R. Varga, 18. Šoltés, 44. Jääskeläinen (Ďatelinka, Hickmott) – 58. Bowes

sk 19:00, konec

Branky a nahrávky: 11. Bonis (Thompson, Corrin), 27. Maier (Mráz, Tibenský), 50. Špirko (M. Roman) – 18. Glimenko

Zubr Cup

17:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Ondračka (Volf, Klímek), 6. Procházka (Březina, Rehuš), 15. Březina (Rehuš, Procházka), 17. Hořanský (Drtina, Ondračka), 26. Dudáš (Rehuš, Jonák), 53. Karafiát (Volf, Jeřábek), 58. Procházka (Rehuš, Jeřábek) – 9. Šteiner (Ondráček), 18. Hovsepyan (Duda, Brož), 26. Šmerha (Šmíd, Všetečka), 27. Furch (Hovsepyan), 35. Ryzák (Ondráček)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Indrák (Zbořil, Svoboda), 24. Hejcman (Weinhold, Kratochvil), 31. Svoboda (Krisl, Indrák), 54. Zbořil (Šnajnar) – 44. Honejsek (Szturc)

Přípravné zápasy juniorů

16:30, konec

Branky a nahrávky: 33. Pastor (Indrst), 37. Krč (Vacula, Matěj), 60. Krč – 38. Bartes (Vašíček, Snášel)