Třinec – Liberec 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Gernát (Svačina), 56. Hrňa (Martin Růžička, Roth) – 2. L. Krenželok (P. Jelínek, Ševc), 17. P. Jelínek (Stříteský, L. Krenželok), 32. Ordoš (Šmíd, L. Krenželok), 48. J. Vlach (M. Kvapil), 48. Ordoš (L. Krenželok, T. Hanousek)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 2:1
17:20, po prodl.
Branky a nahrávky: 45. Žejdl (Vondrka, Kotvan), 62. P. Musil (Látal, Bernad) – 20. Orsava (M. Erat)
Zlín – K. Vary 5:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Fořt (Nosek, J. Ondráček), 29. P. Sedláček (Šlahař, Gazda), 37. Freibergs (Popelka, Nosek), 49. Herman (Šlahař, Honejsek), 58. Šlahař (Kubiš, Fořt) – 20. Flek (Skuhravý), 40. Kozák (Stloukal), 49. T. Mikúš (Šenkeřík)
Plzeň – Vítkovice 4:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Pulpán (Straka, Kodýtek), 26. Indrák (Jan Kovář, Gulaš), 58. Jan Kovář (Moravčík, Pour), 60. Gulaš (Moravčík) – 9. P. Zdráhal (Kucsera, Š. Stránský), 42. D. Květoň (D. Krenželok, Hrabal)
Chomutov – Litvínov 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Duda (Vantuch, Dietz), 28. J. Stránský (Sklenář, V. Růžička), 39. T. Svoboda (V. Růžička, L. Kovář), 48. Raška (J. Stránský, Knot) – 43. M. Hanzl (Piché)
Pardubice – Sparta 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Machala (L. Horký, Cardwell), 29. J. Kloz, 40. Eklund (Mandát), 51. Machala (Schaus, P. Sýkora) – 28. Jarůšek
Olomouc – Mountfield HK 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Irgl (J. Galvas) – 9. Rosandić (F. Pavlík, Rákos), 40. Smoleňák (F. Pavlík, Koukal), 51. Vopelka (M. Chalupa)
Třebíč – Přerov 2:1
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 56. Nedvídek (Szathmáry, Psota), 63. Szathmáry (Vodný) – 41. Navrátil (Pšurný, R. Černý)
Benátky n/J – Poruba 2011 2:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Maier (Wiencek), 50. D. Špaček (Najman, Klodner)
Frýdek-M. – Jihlava 2:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 24. Zahradníček (Christov, Mikulík), 32. Bartko (Martynek) – 11. Klíma (Skořepa), 60. Čachotský (J. Pohl, M. Hlinka), 61. Pekr (J. Pohl)
Litoměřice – Slavia 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Strejček (Marcel, Jánský), 36. Marcel (Voženílek, Strejček), 40. D. Merta (Jánský), 59. Marcel – 16. Kverka (Vrdlovec), 42. L. Krejčík (Saňa, M. Ondráček), 52. Kverka (Vrdlovec, J. Doležal)
Havířov – Prostějov 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. L. Bednář (Bořuta), 9. R. Veselý (L. Bednář), 17. O. Procházka (Rehuš, F. Seman), 32. Bambula (Kotala, L. Bednář), 60. Pořízek (F. Seman, Rehuš) – 28. Prokeš (V. Meidl, Venkrbec), 50. Divíšek (Čáp, Hanták)
Kladno – Kadaň 8:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Zikmund (Kubík), 26. Machač (Zikmund, Nash), 31. Jelínek (Machač, Zikmund), 41. Jelínek (J. Strnad, Svedlund), 48. Hajný (Zelingr, Vildumetz), 57. J. Říha (T. Kaut), 58. J. Strnad, 60. Lakos (Zelingr, Vildumetz) – 4. Eliáš (Kůs, Šulek), 22. Popela (Homer)
Boston – Chicago 6:3
01:05, konec
Branky a nahrávky: 15. Krejčí (Bergeron, DeBrusk), 16. Heinen (Marchand, Chára), 19. Marchand (Heinen, Bergeron), 39. DeBrusk (Krejčí, Marchand), 48. Cehlárik (Heinen, Krug), 56. Krejčí (Marchand, DeBrusk) – 5. DeBrincat (Kahun, D. Strome), 40. Keith (C. Murphy, Kahun), 45. E. Gustafsson (Keith, P. Kane)
Buffalo – NY Islanders 3:1
01:08, konec
Branky a nahrávky: 17. Skinner (Eichel), 27. Pominville (Eichel), 58. Jo. Larsson (Okposo, Girgensons) – 20. Cizikas (M. Martin, Clutterbuck)
Florida – Dallas 0:3
01:10, konec
Branky a nahrávky: 12. Seguin (Hintz, Radulov), 33. Lindell (Seguin, Ja. Benn), 58. Seguin (Radulov)
Columbus – Washington 3:0
01:15, konec
Branky a nahrávky: 27. Duclair (Bjorkstrand, Werenski), 57. N. Foligno (S. Jones, R. Murray), 60. Panarin (J. Anderson)
Ottawa – Carolina 1:4
01:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Mark Stone (Ceci, Tierney) – 41. Ferland (D. Hamilton), 48. Williams (Ferland, Aho), 50. T. Teräväinen (Niederreiter, Williams), 57. T. Teräväinen (Ferland)
Tampa – Calgary 6:3
01:40, konec
Branky a nahrávky: 12. B. Point (J. T. Miller, Kučerov), 17. Paquette (Martel, Callahan), 18. Kučerov (Strålman, B. Point), 31. Cirelli (Kučerov, Gourde), 37. Gourde (Coburn, Stamkos), 46. Stamkos (Kučerov, B. Point) – 19. Giordano (E. Lindholm, J. Gaudreau), 30. Monahan (E. Lindholm), 55. Monahan (E. Lindholm, J. Gaudreau)
St. Louis – New Jersey 8:3
02:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Pietrangelo (B. Schenn, Tarasenko), 7. Barbašev (Thomas), 16. Schwartz (Bortuzzo, Bozak), 21. R. O'Reilly (B. Schenn), 27. MacEachern (Pietrangelo, Barbašev), 36. Bozak (Parayko), 41. Pietrangelo (Tarasenko, R. O'Reilly), 50. Barbašev (Steen) – 11. Zacha (Agostino), 49. Palmieri (Hischier, Butcher), 53. Müller
Nashville – Detroit 2:3
02:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Arvidsson (Johansen, F. Forsberg), 38. P. K. Subban (Johansen) – 16. Glendening (Jensen, Ehn), 28. D. Larkin (Vanek, Mantha), 45. Athanasiou (Glendening, Jensen)
Minnesota – Philadelphia 4:5
02:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Parise (Mikael Granlund, Spurgeon), 11. Kunin, 14. Kunin (J. Eriksson Ek, Spurgeon), 43. Spurgeon (Suter, M. Foligno) – 3. Ju. Bailey (Varone), 29. J. van Riemsdyk (Simmonds, Gostisbehere), 34. Couturier (Sanheim, Giroux), 47. Giroux (Voráček, Sanheim), 56. J. van Riemsdyk (Couturier, Gostisbehere)
Winnipeg – NY Rangers 4:3
02:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Scheifele (Morrow, Connor), 19. Scheifele (Wheeler), 46. Morrow (Scheifele, Chiarot), 48. Copp (Appleton) – 21. Zibanejad (Kreider, Zuccarello), 40. Bučněvič (R. Strome, DeAngelo), 41. Zibanejad (Shattenkirk, Zuccarello)
Colorado – Toronto 2:5
03:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Compher (Graves, Kerfoot), 49. Kerfoot (Girard) – 4. Kapanen (Matthews), 26. Matthews (Tavares, Marner), 27. Kadri (Tavares, Matthews), 28. Kapanen, 46. Kadri (W. Nylander, A. Johnsson)
Vegas – Arizona 2:5
04:00, konec
Branky a nahrávky: 35. Pirri (Eakin, Merrill), 40. Schmidt (Pacioretty, Stastny) – 30. Oesterle (Stepan, Chychrun), 34. Galchenyuk (Cousins), 50. Cousins (Pánik, Hinostroza), 58. J. Archibald (Stepan, Hjalmarsson), 60. Pánik (Hinostroza, Hjalmarsson)
Kometa Brno – Vítkovice 2:6
16:00, po nadst. prodl. (OPO)
Branky a nahrávky: 10. Kučeřík (Krejčí, Svozil), 34. Švrně (Holemý, Mich.), 65. Kučeřík – 18. Fridrich (Bernovský), 19. Vojtovič (Mar.), 27. Fridrich, 38. Mrva (Vojtovič), 43. Vojtovič (Mrva), 45. Krška (Marc., Konečný)
HC Litvínov – Salzburg 3:4
18:00, po nadst. prodl. (OPO)
Branky a nahrávky: 29. Berka, 47. Jindra (Bartoš, Kadár), 56. Kysela (Jindra, Bartoš), 61. Jindra (Bartoš, Bártek) – 8. Harnisch (Szuber), 24. Eliaš, 32. Harnisch (Hede, Reisnecker), 33. Eliaš (Obu, Borzecki)
Třemošná – Sparta 1:4
16:00, po n.s.n. (2:1) (Nad. C)
Branky a nahrávky: 17. Lajoš (Steinbrücker, Bulka), rozh. náj. Pešek – 40. David (Kalný, Höll), 42. David (Tomov, Kalný), 45. Kalný (Straka), 59. Straka (Ludvík)
Vsetín – HK MD Šumperk 4:2
17:45, po nadst. prodl. (Nad. E)
Branky a nahrávky: 29. Půček (Babeliak, Velikovský), 29. Čajanová (Dořičák), 49. Kočí (Půček, Babeliak), 60. Půček (Babeliak), 65. Dědek (Půček, Babeliak) – 1. Kučera, 6. Fibigr (Kučera)
Magnitogorsk – Viťaz 4:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Matuškin (Ellison), 38. Vereščagin (Ellison), 50. Ellison (N. Kuljomin, Běreglazov), 60. Ellison – 22. N. Komarov (Stasenko, Švec-Rogovoj)
Čeljabinsk – Čerepovec 1:2
15:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 5. Šarov (Borodkin, Šolochov) – 27. Ashton (Trubačjov), rozh. náj. Kinrade
Jaroslavl – N.Novgorod 2:3
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 39. Kozun (Nakládal, Kontiola), 44. N. Averin (Iljenko, Misjul) – 25. Calof (Miele, Volčenkov), 42. Miele (Paršin, Calof), 63. Holm (Žafjarov)
Kazaň – CSKA Moskva 2:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Lander (Postma, Azevedo), 55. Svitov (Postma, Klinkhammer) – 3. Kaprizov (Naumenkov, Marčenko), 4. Grigorenko (Kaprizov), 16. Kaprizov (Marčenko, Naumenkov)
Dynamo Moskva – Jokerit 5:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Volkov (Šipačov, I. Nikulin), 27. Pankratov (Jefremov, Menšikov), 35. Šipačov (I. Nikulin), 44. Indrašis (I. Nikulin, Šipačov), 59. Indrašis (Šipačov) – 24. Lepistö (Regin), 52. Nicklas Jensen (Moses, Kivistö), 58. Norman
Spartak Moskva – Petrohrad 0:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 35. Koskiranta (S. Plotnikov, Barabanov), 43. M. Malcev (Kručinin)
HC Slovan – Minsk 3:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Červený (Sersen, Taffe), 24. M. Sloboda (Sukel', Grman), 47. Taffe (Jánošík, Sersen) – 8. Pulkkinen (Wiercioch), 13. Parfejevec (Drozdov)
Švýcarsko – Česko 0:3
19:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Novák (Chlubna, Gut), 31. Novák (Baláž, Gut), 37. Chlubna (Novák, Gut)
Řisuty – Mostečtí Lvi 5:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 24. Krpata (Kučera J., Patyk), 37. Patyk (Fortelka), 58. Krpata (Kos, Patyk), 59. Krpata (Kos), 63. Fortelka (Potěchin, Patyk) – 5. Bakrlík (Přeučil, Havlůj), 6. Kýhos (Mical, Polák), 28. Přeučil (Mála, Bakrlík), 56. Mical (Kýhos)
Sokolov – Klatovy 8:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Bečvář (Čejka, Michálek), 21. Vodička (Stříbrný, T.Rohan), 23. Čurda (D.Hruška), 27. Kuběna (Čurda, Rulík), 48. Čurda (Hotěk), 50. Čejka (Bečvář), 51. Šik (Vrána), 56. Čejka (Hotěk) – 1. Rubner (J.Roubal, Švarc)
Kobra – Děčín 12:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Nestrašil (Šergl), 16. Ryzák (Nestrašil, Mucha), 18. Ryzák (Patočka), 24. Šergl (Ryzák), 31. Mucha (Patočka), 37. Antončík (Štastný), 38. Šergl (Nestrašil, Verbík), 46. Nestrašil (Šergl), 51. Nestrašil (Šteiner, Šťastný), 51. Patočka (TS), 54. Šergl (Nestrašil), 57. Mucha (Patočka, Šteiner) – 45. Kopta (Petráš), 48. Kuchynka (Kopta, Zukal), 59. Drašar (Volráb, Zukal)
Jablonec n/N – Trutnov 3:2
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 22. Brokeš (Mulač, Čechura), 53. Tondr (Mrkvička), 61. Homolka – 17. Smékal (Suk), 42. Svoboda (Fedulov)
Nymburk – Dvůr Králové n. L. 4:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Eis (Stehlík, Jirásek), 32. Stehlík (Josefus, Kříž), 50. Kolouch (Bičiště, Smejkal), 55. Stehlík (Kříž, Eis) – 5. Sedláček (Fořt, Ježek), 7. Ježek (Franc, Fořt), 7. Havlas (Luštinec, Valašek), 13. Pokorný (Půhoný, Dušek), 29. Valašek (Luštinec, Matějíček), 47. Luštinec (Franc), 57. Dušek (TS), 59. Půhoný (Fořt, Pokorný)
Kolín – Letňany 3:0
18:07, konec
Branky a nahrávky: 1. Šafránek (Jankovský, Malý), 4. Šafránek (Malý, Pýcha), 9. Malý (Jelínek, Šafránek)
David Servis – Písek 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Šulčík (Ji. Bárta, Škopek), 32. Rolínek (Ja. Bárta, Šulčík), 35. Sumerauer (Ji. Bárta, Vak), 47. Kronus (Rolínek) – 4. Parýzek (Hanus, Šuhaj), 22. Červinský (Sýbek, Parýzek)
Tábor – Havlíčkův Brod 3:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Sladkovský (Skočovský), 22. Škrdleta (Pípal), 46. Prášek (Sladkovský, Březina) – 15. Milfait (Matušík, Kopic), 26. Šmíd (Beneš), 29. Michálek (Třetina, Nepokoj), 35. Třetina (Nepokoj, Semrád), 35. Voříšek (Matušík, Milfait), 57. Přidal (Třetina, Šmíd)
Žďár n/S – Mor. Budějovice 3:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 8. Bureš (Kovářů), 9. Prokš (Wasserbauer, Kolda), 23. Pleva (Kolda, Kadlec) – 20. Krutiš (Kliment, Horký), 42. Hačecký, 46. Kadela (Rytnauer, Horký), 61. Rytnauer (Krutiš, Horký)
Val. Meziříčí – Šumperk 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Brunec (Daněk), 7. Pořický (Jenáček, Brunec), 19. Žák (Brunec), 53. Žák (Seidler, Dvořák) – 17. Pokorný (Antonov), 20. Sedlák (Kuťák, Čuřík), 36. Vachutka (Kuťák)
Nový Jičín – SHK Hodonín 2:10
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Zedník (Kališ), 50. Tomeček (Palička) – 13. Kobylík (Jurča), 18. Dresler (Jurčo, Myklík), 30. Ševčík (Matula, Mikéska), 35. Fišera (Šaršok), 36. Franek (Matějka), 41. Matějka (Matula, Mikéska), 49. Matula, 55. Škutchan (Kobylík), 57. Myklík (Jurča), 60. Matula (Matějka)
Opava – Orlová 2:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 49. Šindelář (Spratek, Jaroš), 59. Černý (Jánošík, Malina) – 4. Pacoň (Mrowiec), 21. Macuh (Cihlář, Hovsepyan), 25. Cihlář, 27. Ballner (Tomis), 60. Macuh (Tomis)
Poprad – Zvolen 3:2
17:05, konec
Branky a nahrávky: 3. Kundrík (Buzzeo, Fabián), 5. Zagrapan (Takáč), 58. Buzzeo (Zagrapan) – 24. Zuzin (Obdržálek), 27. Šišovský (Vandane, Fraser)
Banská Bystrica – Košice 5:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 29. FAILLE, 38. MARSHALL, 49. BARTÁNUS, 57. SVOBODA (Lunter), 60. FAILLE (Selleck) – 51. ŠERBATOV
Trenčín – Žilina 3:2
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 39. Sojčík (Bokroš), 60. Radivojevič (Sojčík), 65. Bartovič – 3. Podešva (Beránek, Dubeň), 35. BERÁNEK (Surovka, Matejka)
Nové Zámky – Detva 3:2
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 18. Jurík (Ručkay, Zbořil), 35. Šimun (Pospíšil, Kudla), 64. Ručkay (Zaťko, Košarišťan) – 17. Valent (Török, Sládok), 48. Török (Sládok, Ďaloga)
MAC Budapešť – Nitra 4:7
19:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Dansereau (Dudás, Brown), 30. Klempa (Dansereau, Brown), 30. Pozsgai (Bodó, Macaulay), 36. Klempa (Bodó) – 6. Scheidl (Mccormack, Blackwater), 9. Karbashian (Slovák, Morrison), 10. Bortňák (Rapáč), 12. Korím (Versteeg, Rapáč), 13. Blackwater (Majdan, Slovák), 15. Čaládi (Morrison), 58. Blackwater (Mezei, Lantoši)
Trnava – Nové Zámky B 7:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Lindeman (Poláček), 14. Klema (Szalay), 33. Hrbáčik (Ševčík, Kamenický), 35. Szalay, 40. Hrbáčik (Kamenický), 45. Mrava (Szalay, Poldruhák), 49. Lukačovič (Poláček) – 4. Dobrotina
Prešov – Pov. Bystrica 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Pulščák (Hajda, Hrabčák), 37. Pulščák (P. Pucher st.) – 7. Turan (Niník, Leško), 9. Turan (Rodionov, Bednár), 21. Zlocha (J. Ďurkech)
Zbraslav – Žižkov Praha 9:2
20:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Sůva (Dongres, Dongres), 10. Kasík (Dongres, Sůva), 32. Škutina (Vávra, Kovář), 40. Sůva (Dongres, Dongres), 41. Sůva (Dongres), 49. Dongres (Sůva, Dongres), 51. Spurný (Sůva, Dongres), 56. Dongres (Dongres), 58. Sůva – 11. Sedliský (Táborský, Rosenberg), 38. Klečka (Kašpar, Gross)
Nový Bydžov – Náchod 4:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Kubišta (Chára, Hejna), 13. Jebavý (Hlaváček), 14. Chára (Kubišta, Hejna), 55. Zmítko (Nedbal, Kubišta) – 10. Havrda (Kodym), 11. Maršík (Matouš), 17. Oppelt, 20. Oppelt (Vondřejc), 25. Maršík (Verner), 26. Kodym (Havrda, Macháň), 35. Šimoníček (Vondřejc, Macháň), 58. Šimoníček (Kodym)
Nová Paka – Trutnov 8:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Kadeřábek (Spal), 6. Malík (Kadeřábek, Pulec), 18. Kerekanič (Kloutvor), 33. Šuvara (Kazda, Malík), 49. Hnik, 50. Spal (Kadeřábek), 52. Hidveghy (Hric, Zeman), 55. Šuvara (Kadeřábek, Malík)
Jaroměř – Hronov 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Světlík (Hlavnička), 17. Světlík (Hlavnička), 33. Koblížek (Hlavnička, Světlík) – 30. Petr (Mlateček), 31. Podzimek (Havelec)
N. Město n. M. – Semechnice 13:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Bureš (Vencl, Prouza), 6. Prouza (Řezníček), 8. Řezníček (Prouza), 13. Kozák, 14. Řezníček (Vencl), 17. Vencl (Prouza), 30. Kozák (Petržílek, Bureš), 31. Kozák (Lelka), 37. Bureš, 49. Prouza (Vencl), 49. Bureš (Petržílek, Prouza), 54. Hanousek (Vencl, Bureš), 55. Hanousek (Petržílek)
Česká Třebová – Litomyšl 5:2
18:30, konec (ČF, série 3:1)
Branky a nahrávky: 13. Křečan (Nesvadba, Šejba), 15. Král (Prachař, Daněk), 38. Filip (Fúzik), 42. Dvořák (Křečan, Filip), 45. Krejza (Král, Prachař) – 5. Jankovský (Zahradník, Křesťan), 36. Starý (Budina)
Hlinsko – Moravská Třebová 5:6
18:30, konec (ČF, série 1:3)
Branky a nahrávky: 6. Dítě (Zídek), 13. Cejpek (Homola, Pazourek), 22. Dítě (Gregar, Beneš), 32. Homola (Cejpek, Fink), 39. Dítě (Hron, Zídek) – 10. Faltus (Marek), 11. Fibrich, 20. Augustin (Janošek, Marek), 25. Augustin (Faltus, Čikl), 31. Augustin (Pavlovský, Čikl), 60. Pavlovský (Augustin, Čikl)
Chotěboř – Světlá nS 3:1
18:30, konec (ČF, série 3:1)
Branky a nahrávky: 15. Hospodka (Činčila), 32. Pecen (Dvořák), 40. Vlček (Mašek, Kraučuk) – 8. Blažek (Štros, Dolinský)