Salzburg – Mnichov 1:3
20:20, konec (SF, 1.z. 0:0)
Branky a nahrávky: 14. Rauchenwald (Pallestrang) – 17. Kastner (Voakes), 20. Seidenberg (Joslin), 50. Hager (Ehliz)
Motor ČB – Jihlava 4:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 51. Endál (Babka, Gilbert), 57. Šimánek (Karabáček, Z. Doležal), 59. Z. Doležal (Karabáček, Bradley), 60. Heřman (Pýcha, R. Přikryl) – 18. Anděl (Matějíček, Skořepa), 38. Skořepa (Pekr)
Ústí n/L – Litoměřice 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Krliš, 19. Melka (J. Veselý, Roubík) – 2. Šik (J. Dvořák, Jebavý), 22. M. Kadlec (T. Kvapil), 24. J. Kloz (Helt, Dluhoš), 36. Jícha (Helt, Pavlas), 58. J. Kloz (Pavlas, M. Kadlec)
Havířov – Frýdek-M. 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Bambula (R. Veselý, Kotala), 42. R. Veselý (Kotala, Maruna) – 9. Hladonik (Novotný), 11. Haman (J. Kalus), 36. Hladonik, 60. Kaukič (Husák)
Kladno – Poruba 2011 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Zikmund (Vampola, J. Říha), 20. J. Říha (Jelínek, Nash), 48. T. Kaut (Kružík) – 46. Vymazal (Guman, Illéš), 54. Kanko
Kadaň – Vsetín 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 58. Šulek (Maršoun, Rindoš) – 1. Pechanec (Rob, Jonák), 26. Theoret (Frolo), 43. Kucharczyk (Rác), 52. Rob (Jonák), 59. Kopta (Pitule)
Prostějov – Benátky n/J 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Divíšek (Starý, Nouza) – 37. Bittner (A. Dlouhý), 52. Rychlovský (Najman, Teplý)
Přerov – Slavia 3:2
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 49. Moučka (Hejcman), 60. Sikora (T. Doležal), 64. Zbořil (T. Sýkora) – 3. Šteiner (Heldák, Hrdinka), 50. M. Ondráček (Kubica)
NY Islanders – St. Louis 2:1
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 9. Eberle (Lee), 62. Filppula (Barzal, Beauvillier) – 47. Perron (R. O'Reilly, Bouwmeester)
NY Rangers – Carolina 6:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 2. DeAngelo (Vesey, Nieves), 13. Zibanejad (Kreider, Shattenkirk), 15. Zibanejad (Zuccarello, Kreider), 24. Bučněvič (Zuccarello, Zibanejad), 45. Bučněvič (Zibanejad, Zuccarello), 53. DeAngelo (Naměstnikov, Nieves) – 10. Mäenalanen, 52. Mäenalanen (V. Rask, Faulk)
Columbus – New Jersey 4:1
01:05, konec
Branky a nahrávky: 1. Atkinson (Dubois), 3. Jenner (J. Anderson), 18. Panarin (D. Savard, Atkinson), 22. Dubois (Werenski, Panarin) – 39. Coleman (Müller, Lovejoy)
Montreal – Florida 5:1
01:30, konec
Branky a nahrávky: 21. S. Weber (Drouin, Armia), 31. Danault (S. Weber), 37. Domi (Byron, Tatar), 55. Kotkaniemi (Lehkonen, Jo. Benn), 59. Gallagher – 15. Hoffman (Malgin)
Detroit – Anaheim 3:1
01:30, konec
Branky a nahrávky: 46. Mantha (Athanasiou, D. Larkin), 56. Nyquist (DeKeyser, Vanek), 58. Helm (DeKeyser) – 33. Rakell (N. Ritchie, Getzlaf)
Nashville – Washington 7:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Arvidsson (Ekholm, F. Forsberg), 11. Bonino (Sissons, Watson), 22. Arvidsson (P. K. Subban, Johansen), 33. Arvidsson (Johansen), 35. Grimaldi, 40. Bonino (Ekholm, Hartman), 48. Järnkrok (Fiala) – 28. Bäckström (Carlson, Ovečkin), 57. Oshie (Kuzněcov, J. Vrána)
Winnipeg – Vegas 4:1
02:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Connor (Little), 37. Perreault, 59. Connor (Scheifele, Wheeler), 60. Scheifele (Connor, Wheeler) – 42. Pirri (McNabb, Stastny)
Minnesota – Los Angeles 3:2
02:10, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 31. Niederreiter (J. Eriksson Ek, M. Foligno), 48. E. Staal (Suter, Spurgeon), rozh. náj. Zucker – 37. Kovalčuk (D. Brown, Phaneuf), 58. J. Carter (Kempe, Toffoli)
Dallas – Tampa 0:2
02:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Palát (Stamkos, Gourde), 50. Sergačjov (Cirelli)
San Jose – Pittsburgh 5:2
04:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Sörensen (E. Karlsson, Dillon), 15. Hertl (E. Kane, Dillon), 24. J. Thornton (Pavelski, R. Šimek), 43. Hertl (Braun, E. Kane), 60. Hertl (E. Kane) – 11. Letang (Dumoulin), 59. Brassard (Pearson, Rust)
Třinec – Kometa Brno 2:3
18:00, po prodl. (OPO)
Branky a nahrávky: 33. Havránek, 41. Raška (Plandor) – 7. Malý (Kunc, Kadlic), 46. Minárik (Meluzin, Svozil), 62. Svozil (Kunc, Krejčí)
Mostečtí Lvi – Děčín 4:9
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Kýhos (Polák, Nedrda), 14. Bakrlík (Nedrda, Přeučil), 40. Mical (Přeučil, Havlůj), 46. Bakrlík (Chabr) – 4. Kopta (Zajan, Petráš), 6. Kordule (Málek, Oliverius), 16. Bárdoš (Volráb), 19. Bárdoš (Drašar, Volráb), 24. Balcar (Oliverius), 38. Kordule (Oliverius, Kaltenböck), 39. Balcar (Volráb, Drašar), 51. Kordule (Oliverius, Zajan), 60. Petráš
Bílina – Kobra 8:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Brzek (Heinzl, Sýkora), 24. Šimeček (Procházka, Urban), 39. Procházka (Šimeček), 44. Petržílka (Cikánek, Vošta), 46. Brzek, 50. Urban, 55. Komínek (Procházka), 58. Procházka (Šimeček) – 12. Hlinka (Schejbal, Nestrašil), 27. Šteiner (Šťastný, Šmerha), 49. Šmergl (Nestrašil, Verbík), 58. Kysela (Ryzák, Antončík), 59. Šteiner (Šmerha)
Řisuty – Sokolov 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Kučera J. (Krpata, Kos) – 23. Švec (Vracovský, Vodička), 37. Vrána (Vracovský), 51. Vrána (Šik), 55. Kovařík (Vrána, Kuběna)
Trutnov – Letňany 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Semorád (Kubinčák, Vácha), 31. Semorád (Kubinčák, Vácha), 45. Chára (Poul, Vácha) – 25. Chlouba (Hejda)
Vrchlabí – Kolín 5:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 26. Pilař (Matějček, Vašíček), 27. Matějček (Havránek, Pilař), 32. Chalupa (Urban), 40. Bláha (Jirků), 62. Berger (Hlinka) – 16. Bezděk (Martínek R., Němec), 26. Martínek R. (Barták, Kozák), 30. Malý (Pýcha), 52. Netušil
Jablonec n/N – Nymburk 3:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 17. Maďar (Brokeš, Abraham), 42. Abraham (Babec), 59. Pavlů – 15. Stehlík (Kříž), 31. Josefus (Kolouch, Smejkal), 41. Stehlík (Kříž), 61. Josefus (Kříž)
Písek – Mor. Budějovice 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Hučko (Sýbek, Hanus), 37. Matějka (Hanus, Hučko), 58. Strnad – 15. Rytnauer (Horký, Matějka), 58. Havlát (Ferda, Peroutka)
Pelhřimov – Žďár n/S 2:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Hladoník (D. Adam), 33. Kopic (Kasalý F., Adam) – 8. Stehlík (Kadlec, Hasoň), 13. Stehlík (Kadlec, Kunstmüller), 28. Kuřítko (Prokš, Jícha), 38. Stehlík (Kovářů, Pleva), 44. Krupka (Váňa), 45. Pleva (Wasserbauer, Kuřítko), 57. Jícha (Kunstmuller, Hasoň)
David Servis – Tábor 2:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Ja. Bárta (Vak, Šulčík), 51. L. Kříž (Dudáček)
Šumperk – Orlová 7:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Hroch (Antonov, Gewiese), 9. Plášek (Drtil), 25. Vorobjev (Plášek, Čuřík), 35. Vachutka (Pokorný), 46. Hroch (Romančík, Tolokonnikov), 50. Čuřík, 54. Antonov (Hroch, Haloda M.) – 21. Ballner (Šmíd, Sztruc), 44. Ballner
Kopřivnice – Opava 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Tomášek (J. Mach, Stříž) – 2. Malina (Jaroš, Krejčí), 7. Chujac (Hendrych), 15. Jánošík (Hendrych, Spratek), 53. Chujac (Hermann, Černý)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Paťava (Martiník, Andris), 11. Paťava (Andris), 40. Seidler (Báchor), 51. Pořický (Báchor) – 38. Lehečka (J. Sonnek, Már), 54. Lehečka (Kafka)
Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Koky (Olejník, Zwick), 34. Polomský (Mikula), 54. Ondov (Pischalnikov, Koky), 58. Novák (Vantroba, Findura) – 2. Koleda (Pšurný)
Michalovce – Skalica 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 29. Giľák (Korenko), 37. Giľák (Gavrik, Bojko), 48. Linet (Safaraleyev), 56. Safaraleyev (Gavrik, Giľák), 59. Giľák (Gavrik, Bojko) – 48. Mowrey (Okoličány), 58. Pač (Jurák, Mowrey)
Humenné – Nové Zámky B 11:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Babynets (Patlevič, Kasarda), 10. Vrábeľ (Ondrej), 14. Markuš (Fedorko, Vaško), 14. Vrábeľ (Mačkovič, Majerník), 21. Solomonchak (Babynets, Krajňák), 29. Markuš (Fedorko, Vaško), 33. Ondrej (D. Markuš, A. Markuš), 34. Patlevič (Krajňák, Pavúk), 39. Uhrin (Sirotňák, Pavúk), 55. Hudák (Vrábeľ, A. Markuš), 58. Krajňák (Babynets, Pavúk) – 30. Slávik (Štefánik, Maroš)
Martin – Trnava 10:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Paulíny (Barto), 8. Pacalaj (Poliaček, Pokrivčák), 11. Poliaček (Pokrivčák, Tabaček), 16. Langhammer (Markovič, Oravec), 20. Markovič, 28. Langhammer (Jurášek, Pacalaj), 41. Poliaček (Pokrivčák, Urbánek), 46. Poliaček (Rešetár), 48. Urbánek (Jurášek, Burzík), 50. Rešetár (Barto, Paulíny) – 3. Klema (Šanko, Olša), 19. Hrbáčik (Lukačovič, Kamenický), 32. Mrava (Valo, Burian), 35. Kuna (Szalay, Mrava), 53. Kamenický (Lukačovič, Hrbáčik)
Topoľčany – Prešov 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Šťastný (Pekarčík), 5. Uhnák (Tomčák, Kluka), 45. Uhnák (Kováčik, Kluka), 59. Bystričan (Kalináč) – 3. Halama (Chlepčok, Benko), 20. Halama (Magdolen), 26. Pulščák (Hajda, Marcinek)
Dubnica – Osmos Bratislava 6:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Dvonč, 12. Mikolášek (Kútny, Lantoš), 36. Kútny (Lantoš, Macek), 40. Kanaet (Dvonč), 56. Trenčan (Kanaet), 59. Veshutkin (Lantoš) – 1. Trudman (Pavešic, Rzavský), 4. Pék (Valjent, Rzavský), 25. Prokop (Danišovský, Musliu)
Semechnice – Opočno 1:11
18:00, konec
Branky a nahrávky: 55. Steklík (Čapek, Haklička) – 8. Srpek (Hejduk), 20. Libnar, 26. Sajdl (Srpek, Sajdl), 36. Brožek (Libnar, Mervart), 40. Řehák (Sajdl), 46. Slezák (Brožek), 47. Řehák (Škrabal, Sajdl), 51. Šafář (Lukášek, Černík), 52. Sajdl (Hejduk), 59. Brožek (Mervart), 60. Rail (Slezák, Černík)
Třebechovice p. O. – N. Město n. M. 2:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 43. Šverák (Kostka), 59. Drašnar (Kostka)
Nová Paka – Nový Bydžov 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 56. Nevyhoštěný (Malík) – 18. Kubišta (Chára), 24. Hlaváček (Jebavý), 26. Chára (Zmítko), 48. Kozák (Jebavý), 58. Kubišta (Hejna, Zmítko)
Náchod – Jaroměř 4:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 19. Plíhal (Kodym), 33. Vondřejc (Kodym, Veselý), 34. Škoda (Leeder), 61. Matouš (Veselý) – 9. Hlavnička (Krause, Souček), 35. Hlavnička, 41. Krause (Hlavnička)
Bohumín – Nový Jičín B 4:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Ovčaří, 10. Král (Veselý), 26. Kovalski (Černín), 37. Sysala
H. Benešov – Studénka 3:10
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Hlísta (Pělucha), 14. Zigmund (Suchý, Bendík), 49. Zigmund (TS) – 6. Čán (Štěpják, Martinčík), 7. Pokorný (Sluštík), 26. Čán (Novák, Štěpjak), 29. Čán (Štěpják, Tomášek), 32. Tomášek, 42. Orszulik (Pokorný, Sluštík), 43. Štěpjak (Slovák), 44. Orszulik (Sluštík, Novák), 45. Slovák (Tomášek), 56. Martinčík (Čáň)
Frýdek-M. "B" – Krnov 3:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Kocourek (Pastor), 23. Urban (Vančo-Minařík), 53. Vančo-Minařík (Puzoň, Urban) – 8. Weiss (Tichý), 20. Svoboda (Tichý), 28. Polok (Svoboda), 30. Polok (Weiss), 54. Svoboda (Polok, Weiss), 60. Weiss (Ševčík)
Wolves Č. Těšín – SK Karviná 7:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Široký (Pniok, Malíř), 32. Voznica, 37. Vydra (Altera, Malíř), 43. Matějíček (Malyjurek), 50. Matějíček (Široký, Smuž), 55. Matějíček (Malyjurek), 60. Malíř (Pniok, Ščurek) – 33. Hegegy (Fejko, Orság), 35. Fejko (Zakuťanský, Orság), 45. Fejko (Procházka), 52. Juházs
Česká Třebová – Hlinsko 10:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Hemský (Veverka, Škvor), 3. Fúzik (Filip, Jemelka), 10. Poul (Fúzik), 11. Hemský (Veverka, Škvor), 13. Prachař (Král), 29. Křečan (Filip, Poul), 35. Poul (Filip, Křečan), 41. Fúzik (Filip, Škvor), 49. Hemský (Poul, Šimončic), 55. Fúzik (Prachař) – 8. Fink (Beneš, Plachý)
Litomyšl – Moravská Třebová 7:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Vomočil (Mečiar), 7. Skoumal (Pilavka), 14. Jakubec (Vomočil), 30. Vomočil (Holík, Pazdera), 36. Pilavka (Švec, Bláha), 42. Pilavka (Skoumal, Holík), 54. Křesťan (Jankovský, Mečiar) – 16. Marek (Langr, Faltus), 17. Čikl (Scheuter), 34. Janošek (Čikl, Pavlovský)
Světlá nS – Chrudim 3:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Blažek (Dolinský), 35. Špatenka (Kopecký), 51. Šíma (Blažek) – 7. Polák (Kišš), 8. Javůrek (Kubal, Kišš), 27. Machač, 56. Polák (Karásek), 60. Kišš (Kubal)
Blansko – Rosice 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Antoňů (Jakubec), 46. Antoňů (Drenčko), 49. Sedláček (Berka, Grünwald) – 26. Kožár (Úlehla, Dobiáš)
HC Rokycany – Nejdek 0:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Záhora (Funk), 54. Rizvanovič (Gerát, Jakubal)