Menu

Hokej »

Euro Hockey Tour

12:00, konec

Branky a nahrávky: 46. Lilja (Bengtsson, Persson) – 31. Kuzmenko (Chafizullin, Barabanov), 39. Ketov, 51. Kuzmenko (Byvalcev, Šalunov), 59. Loktionov (Tělegin, Byvalcev)

16:55, konec

Branky a nahrávky: 13. Ruotsalainen (Pesonen, Kivihalme), 27. Jo. Nättinen (Pesonen), 33. Manninen

Turnaj čtyř (U20)

15:00, konec

Branky a nahrávky: 30. Klemetti (Ylönen), 33. Nyman (Kupari, Heponiemi), 49. Puustinen (Ylönen), 55. Virtanen (Kaskinen)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 15. Hladonik (Plášek), 20. Galvas (Machala), 27. Jeník (Galvas), 30. Teplý (Pour), 54. Galvas (Machala) – 12. Morozov (Denisenko, Kravcov), 18. Denisenko (Kovalenko), 20. Kravcov (Denisenko, Kovalenko), 29. Dorofejev (Kravcov), 30. Denisenko (Kovalenko, Pavlikov), 48. Denisenko (Kovalenko, Kravcov)

Reprezentace do 19 let

16:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Isiguzo (Nevasaari), 19. Jokinen J. (Isiguzo, Nousiainen) – 42. Eret (Sedlák)

Turnaj pěti (U18)

15:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Costmar (Gunler, Broberg), 27. Lawner (Broberg, Costmar), 28. Hedström (Johansson, Henriksson), 37. Costmar (Grewe, Henriksson), 44. Feuk (Costmar), 45. Costmar (TS), 50. Bjersellius (Grewe), 55. Grewe

19:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Pärssinen (Räty), 9. Hakanen (Intonen), 23. Puistola (Nikkanen), 33. Pärssinen – 10. Beránek (Bernovský), 34. Beránek (Peterek), 50. Mužík

Reprezentace do 16 let

16:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 8. Soukup (Brada, Svozil), 9. Pajer (Putz) – 4. Jabola (Robin), 16. Daneyrole (Canonica), 63. Streule (Ramel, Daneyrole)

Euro Hockey Tour (ženy)

19:30, konec

Branky a nahrávky: 3. Mašková (Patočková) – 31. Waidacherová (Staenzová), 35. Stalderová (Rüediová), 48. Forsterová (Christenová), 56. Ryhnerová (Christenová, Ryserová)

Reprezentace žen do 16 let

17:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Sýkorová, 59. Sýkorová (Habartová)

2. liga - Sever a Střed (ČR)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 53. Heldák (Schwamberger, Eliáš) – 4. Bendík (Mrňa, Půlpán T.), 17. Půlpán A. (Urban), 19. Chalupa (Matějček, Hozák), 49. Kastner (Mrňa), 53. Matějček (Hidveghy, Chalupa), 55. Mrňa (Kastner, Bendík), 58. Hidveghy (Chalupa, Matějček)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Havlas (Luštinec, Matějíček), 8. Půhonný (Faltys, Hoskovec), 16. Havlas (Valášek, Luštinec), 29. Luštinec (Matějíček, Valášek), 40. Valášek (Havlas, Luštinec), 60. Kocián (Fořt, Luštinec) – 44. Vacek (Suk)

17:07, konec

Branky a nahrávky: 5. Frk (Havelka), 9. Bříška (Tondr, Abraham), 12. Mulač (Brokeš), 30. Bříška (Mulač, Maďar), 43. Plíhal (Pilař)

17:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 13. Vavřička (Uhlík), 25. Uhlík (Švarc), 35. Kristl (Princl, Hasman), 52. D. Roubal, 64. Matiášek (Slavík) – 15. Kýhos (Přeučil, Mála), 28. Bakrlík (Nedrda), 29. Smolka, 60. Fučík (Kýhos)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Hlinka (Ryzák), 31. Schejbal (Nestrašil, Hlinka), 46. Kysela (Hanták, Ryzák), 52. Šergl (J.Verbík, Nestrašil) – 36. Náprstek (Hampl, Vyskočil)

18:00, po s.n. (1:2)

Branky a nahrávky: 4. Kopta (Kordule, Petráš), 38. Petráš (Volráb) – 22. Sýkora (Brzek), 39. Mašek (Šmejc), rozh. náj. Urban

2. liga - Jih a Východ (ČR)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 12. Čejka (Havlát), 12. Krutiš (Horký), 17. Kliment (Horký, Rytnauer), 18. Horký (Krutiš, Rytnauer), 36. Rytnauer (Krutiš, Kabelka), 38. Kabelka (Rytnauer, Krutiš) – 14. Marek.Hadrava (Martin.Hadrava), 48. Kadlec (Heinrich)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 13. Šmíd (Michálek, Vala), 30. Michálek (Blinka, Šmíd), 55. Semrád (Michálek, Voříšek) – 7. Sýbek (Hanus, Parýzek), 30. Polata (Sýbek, Hučko), 32. Hučko (Sýbek), 40. Sýbek (Polata), 53. J. Šuhaj (Koupal, Matějka), 56. Polata (Hučko, Parýzek)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Bjurkland (Krejčí), 33. Malina (Bjurkland, Kadula), 48. Zelenkov (Hendrych), 55. Chalupa (Hartmann, Herman) – 7. Vaněk (Dvořák, Hořanský), 13. Pořický (Daněk), 14. Seidler (Baroš, Žák), 28. Báchor (Andris, Hořanský), 35. Seidler, 59. Baroš (Seidler)

17:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 18. Kuťák (Stránský), 56. Hovsepyan (Ballner) – 2. Ficek (Mach), 16. Hrubý, 64. Gebauer (Bail)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 7. Kolda (Pleva), 33. Půža (Franek, Stehlík), 36. Stehlík (Bureš), 38. Jícha (Bureš), 45. Franek (Prokš, Kališ), 59. Kunstmüller (Wasserbauer) (TS) – 2. Rolínek, 25. Hřebejk (Procházka, Sumerauer), 26. Rolínek (Michal, Bárta)

NHL

01:00, konec

Branky a nahrávky: 28. Niskanen (Bäckström, Kuzněcov) – 18. Bjorkstrand (N. Foligno, Wennberg), 46. Duclair (Panarin, Werenski)

01:20, konec

Branky a nahrávky: 13. Tavares (Hainsey, Rielly), 22. Kadri (Marleau), 26. Co. Brown (P. Lindholm, Hainsey), 36. A. Johnsson (Gardiner, P. Lindholm), 38. Rielly (Kadri), 53. Ennis – 28. Zajac (Coleman)

01:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 42. Abdelkader (Nyquist), 58. Athanasiou (Nielsen, Kronwall), 65. D. Larkin (Athanasiou, Green) – 38. Shattenkirk (DeAngelo, K. Hayes), 39. Pionk (Zibanejad, Bučněvič)

02:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Pietrangelo (Tarasenko), 26. R. O'Reilly (Schwartz), 34. Schwartz (Bozak, Steen), 53. Steen (Bozak, Parayko)

02:05, konec

Branky a nahrávky: 11. Connor (Scheifele, Wheeler), 14. Scheifele (Wheeler, Morrissey), 46. Ehlers (Wheeler), 51. Laine (Wheeler, Byfuglien), 59. Wheeler (Scheifele) – 43. E. Johnson (Söderberg, Zadorov), 47. Jost (Kerfoot, Barrie)

04:00, konec

Branky a nahrávky: 37. Åberg (H. Lindholm, Montour) – 2. Greenway (J. Eriksson Ek, Coyle), 24. Zucker (Mikael Granlund, Spurgeon), 28. Mikael Granlund (Zucker, Brodin), 51. Brodin (Spurgeon), 57. Mikael Granlund (Zucker, E. Staal)

19:00, po s.n. (2:1)

Branky a nahrávky: 5. Beaulieu (Okposo, Dahlin), 58. Skinner (S. Reinhart, Ristolainen), 59. S. Reinhart (Ristolainen, Dahlin), rozh. náj. Mittelstadt – 39. Eriksson (M. Granlund, Horvat), 40. Virtanen (Roussel), 44. Gudbranson (Eriksson, Roussel)

19:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Giroux, 30. Couturier (Giroux), 45. Couturier (Giroux, Provorov), 59. Patrick (Couturier)

20:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 14. Pitlick (Faksa), 27. Seguin (Honka, Ničuškin), 35. Spezza, 49. Gurjanov (Gleason, Ja. Benn) – 21. Hartman, 41. Johansen (Josi, Arvidsson), 42. Y. Weber (Fiala, Bitetto), 60. Josi (Johansen, F. Forsberg), 63. Ekholm (Turris, P. K. Subban)

Německý pohár

sk 17:00, konec

Branky a nahrávky: 14. Michajlov (Manukyan, Malcev), 42. Okulov (Tkačov, Demidov) – 9. Kudrna (Mikuš)

Krajská liga: Pražský přebor

17:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Král (Horáček), 18. Kazda (Horáček, Mišner), 26. Horáček (Mrázek, Zima), 33. Štěpán (Mišner, Červený), 34. Král (Bílek), 41. Mišner (Kazda), 53. Neumann, 56. Šulc (Štěpán) – 2. Gron

17:00, před zápasem

Krajská liga: Liberecký kraj

16:00, konec

Branky a nahrávky: 10. Novák, 54. Šesták (Holčák) – 6. Miškovský (Zákoutský), 11. Miškovský (Šimůnek), 18. Hanuš, 20. Zbroj (Hanuš), 34. Zákoutský (Hanuš), 48. Bělohorský (Jágr)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 34. Benda (Mečíř), 46. Kolmann (Beníšek, Mečíř), 60. Rubeš (Matějka) – 20. Černý, 45. Prokop (Damnitz)

Krajská liga: Moravskoslezský kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Malíř (Hoďa), 23. Smuž (Malyjurek, Pniok), 34. Zámecznik (Hoďa, Piecha) – 16. Linduška (Pokorný, Sluštík), 60. Jedlička (Lyčka)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Fiala (Slovák, Gottwald), 30. Balcar (Gottwald), 50. Urban, 53. Slovák (Fiala) – 33. Kurowski (Chomič)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Vyvíjal (Vavřík, Vašenka), 20. Kroupa (Krejčí), 23. Kroupa (Cvečka), 38. Fojtík, 41. Holý, 44. Kunčický (Vyvíjal), 47. Vašenka (Vavřík), 47. Holý, 48. Cvečka (Krejčí) – 42. Flegr (Juříček)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 12. Gelnar, 19. Ovčaří (Sysala, Gelnar), 24. Ivan (Ovčaří), 35. Sysala (Gelnar) – 6. Michálek (Tošenovjan), 6. Kubík (Klinar), 11. Tichý (Polok), 21. Vlašánek (Galvas, Michálek), 43. Kilnár (Svoboda, Vysloužil), 55. Vlašánek (Michálek), 60. Polok (Kysela)

Krajská liga: Jihočeský kraj

16:30, konec

Branky a nahrávky: 9. Lander (Tušer), 24. Prášek (Bína), 44. Prášek (Havlík), 48. Lander – 13. Bárta (Pelant), 20. Volf (Řehoř), 29. Jungbauer (Řehoř, Hora), 35. Volf (Řehoř), 45. Volf (Šimoník, Houdek), 46. Brož (Slavík, Jungbauer), 60. Řehoř (Vlk, Škoda)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 25. Suchan, 27. Suchan – 28. Pospíchal (Jankovský), 37. Hubáček (Kadilák), 54. Ošmyk (Pospíchal), 58. Prštický (Syrovátko), 60. Prštický (Jelínek)

17:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 3. Hendrych, 13. Hynek (Hendrych), 18. Bambula (Hubata, Brychta) – 3. Hakl (Lukeš), 4. Krcho (Kadlec, Galistl), 58. Čížek (Kadlec), 62. Čížek (Kadlec)

Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj

17:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 21. Vaculín (Klusák), 23. Budil (Klusák), 61. Dvořáček – 14. Boček (Kousalík), 59. Dupljaku (Sedláček, Boček)

17:00, konec

17:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Kotačka (Studený, Šrenk), 49. Burša, 54. Klouda (Nohál) – 39. Krejčí (Svatuška), 47. Kazlepka (Rafaj)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 29. Střecha (Střecha, Šerý), 47. Střecha (Kochánek), 53. Rašner (Pejchal), 56. Roupec (Sobotka, Křenek) – 3. Gabriška (Klimovič), 33. Gabriška (Klimovič, Papp), 46. Průdek (Gabriška)

Krajská liga: Plzeňský kraj

14:00, konec

Branky a nahrávky: 14. Danyo, 38. Krejsa (Troška), 43. Fencl (Krejsa, Troška), 46. Troška (Fencl), 50. Troška (Krejsa, Fencl) – 2. Fidler (Čadek), 18. Gažík (Fišer), 19. Fidler (Kubeš), 26. Gažík (Bolonin), 35. Fišer (Gažík), 51. Kubeš (Čadek), 52. Jirků (Fišer), 57. Gažík (Fišer)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Karbulka (Krýner), 11. Švík (Martinec, Kocman), 16. Geltner (Švík, Martinec), 20. Nový (Kocman, Vajner), 25. Koc, 27. Geltner (Kocman, Martinec), 29. Krýner (Geltner, Nový), 33. Švík (Kocman), 35. Kocman, 37. Kocman (Švík), 49. Kocman (Švík), 52. Karbulka (Krýner) – 7. Mrkvan (Studnička, Priškin), 15. Priškin (Švagr), 24. Studnička (Mrkvan), 24. Mrkvan (Priškin), 24. Mrkvan (Priškin, Budka), 25. Kosina (Mrkvan), 27. Kordina (Ferenc)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 18. Záhora (Král), 40. Záhora (Jakubal, Gerát), 49. Funk (Majer), 60. Jakubal – 5. Šibra (Šíma, Šrámek), 17. Koukolík (Davídek, Michel)

18:00, odloženo

18:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Sádlo (Večeřa), 8. Šťastný (Kořán, Sádlo), 22. Loskot (Kořán, Šťastný), 43. Sádlo (Brytkov), 57. Šťastný (Kořán) – 9. Mrázek, 15. Čuban (Rajal), 25. Valečka (Kuželík), 25. Pitel (Babka), 27. Topinka (Hochman), 33. Topinka, 52. Vizinger (Rajal), 59. Plánička

Krajská liga: Středočeský kraj

16:30, konec

Branky a nahrávky: 2. Krudenc (Šalamoun), 11. Jobek (Novák), 15. Krudenc, 18. Pulkrab (Formánek), 20. Jobek (Pulkrab), 26. Staněk, 29. Veselý (Jobek), 35. Staněk (Formánek, Pulkrab), 50. Vladyka (Krudenc), 58. Jobek (Formánek) – 38. Vernek (Žalud)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 38. Vacek (Sagan, Pánek) – 5. Krejčí (Medřický, Žoha), 25. Freisler (Hellar, Kukačka), 39. Kukačka (Mareček), 60. Mareček (Freisler)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 28. Šmejkal (Gengel), 29. Beneš (Rejzek), 34. Gengel (Mácha, Šmejkal), 35. Grubner (Gengel), 43. Gengel, 56. Pejsar (Mácha), 60. Svoboda (Pejsar, Pouska) – 41. Křišťan (Sladký, Šulc), 45. Navrátil (Vlach, Pipek)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 27. Macek (Stinka, Janele), 47. Šubrt (Janele), 56. Janele (Macek, Vokurka) – 58. Beňovský (Morkes, Mejzr)

18:15, konec

Branky a nahrávky: 21. Karpál, 45. Kulhavý (Háva), 54. Kučera – 7. Herwig (Svoboda, Soukup), 14. Soukup (Herwig), 20. Horálek (Kucharčík), 24. Matějka (Kucharčík), 30. Horálek (Matějka), 56. Herwig

18:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 2. Pokora (Rak), 2. Horevaj (Važanský, Mareček), 35. Pařík (Prejza), 63. Pokora – 10. Jelínek (Křeček, Tvrdík), 13. Jelínek (Křeček), 59. Jiráň (Křeček, Švejda)

Krajská liga: Ústecký kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 33. Stoklásek, 45. Rosa (Gudera, ml.), 54. Místecký (ml.) – 9. Kuchař (Pokorný), 14. Nenadál (Kuchař, Pokorný), 19. Kuchař (Tintěra, Brandejský), 38. Pokorný (Kuchař), 48. Štosek (Pokorný), 56. Vacek, 57. Vacek (Pokorný)

10. ročník Š.L.A.H. JV CUP 2018/2019

09:15, konec (2)

Branky a nahrávky: 11. Kadlec (D. Václavovic), 37. Rajšl (Kadlec) – 4. Muchka (Kopačka), 7. Kopačka (Pašek), 34. Kopačka (Cvachovec), 45. Cvachovec (Kopačka)