Menu

Hokej »

Euro Hockey Tour

17:30, konec

Branky a nahrávky: 4. Grigorenko (Loktionov), 12. Nestěrov (Grigorenko, Kaprizov), 35. Pedan (Tělegin, Ketov)

18:20, konec

Branky a nahrávky: 11. Zámorský (D. Kubalík), 35. J. Kolář (Sekáč) – 9. Lilja (Larsson), 29. Sörensen (Bengtsson, Wikstrand), 33. Davidsson (Nygard)

Turnaj pěti (U18)

15:00, konec

Branky a nahrávky: 10. Aaltonen (Nikkanen, Tuomisto), 14. Aaltonen (Tuomisto, Tieksola), 15. Puistola (Loponen), 34. Saarela, 36. Intonen (Tieksola, Mäntykivi), 39. Mäntykivi (Tieksola, Lehtinen), 45. Koskenkorva (Loponen, Nikkanen), 56. Saarela (Nikkanen, Puistola), 60. Puistola (Nikkanen, Loponen) – 22. Fuss (Vouardoux), 44. Marchand, 45. Marchand (Knak)

19:00, konec

Branky a nahrávky: 23. Peterek (Klodner), 55. Raška (Beránek) – 6. Hughes (Fensore, McCarthy), 7. Caufield (Helleson, Hughes), 51. Hughes (Fensore), 51. Hughes (McCarthy), 58. Zegras (Hughes)

World U17 Hockey Challenge

20:30, konec

Branky a nahrávky: 18. Pašin, 49. Čajka (Chusnutdinov, Rychkov), 49. Kochanin (Ponomarjov), 51. Grušnikov (Kiršanov, Kochanin), 52. Ponomarjov (Pašin, Kochanin)

NHL

01:30, konec

Branky a nahrávky: 28. Ovečkin (Carlson, Bäckström), 59. Oshie (Carlson, Kuzněcov) – 13. Crosby (J. Johnson)

04:00, konec

Branky a nahrávky: 28. Calvert (Girard, MacKinnon) – 14. Sissons (Bonino, Ekholm), 18. Sissons (Josi, Bonino), 40. Sissons (Turris, Fiala), 58. Hartman (Bonino, P. K. Subban)

04:30, konec

Branky a nahrávky: 9. Silfverberg (Cogliano, Ja. Larsson), 12. Henrique (Manson, Åberg), 47. Getzlaf (Rakell, Fowler) – 18. Tkachuk (E. Lindholm, Giordano), 47. Jankowski

Německý pohár

sk 15:30, konec

Branky a nahrávky: 30. Simion (Bertschy), 38. Rod (Bertschy), 48. Pestoni (Bertschy, Fuchs) – 2. Bondra (Sukeľ, Malec), 43. Haščák (Puliš)

Krajská liga: Královehradecký kraj

*18:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Gabriel (Tatar), 12. Tatar (Gabriel), 48. Gabriel, 50. Vacek (Chytráček, Špetla), 60. Špetla (Chytráček, Tatar) – 37. Jebavý (Kulhánek, Hlaváček), 52. Jebavý (Kozák), 52. Veselý (Černý), 58. Jebavý (Hlaváček)

*18:00, konec

Branky a nahrávky: 12. Krause (Světlík, Koblížek), 13. Souček (Hamáček, Bujňák), 15. Záliš (Bujňák), 15. Háze (Koblížek, Hamáček), 20. Teubner (Hlavnička, Bujňák), 21. Záliš (Hamáček, Háze), 21. Hlavnička, 22. Koblížek (Kačerovský), 26. Háze (Kotrč), 30. Koblížek (Světlík, Mišinec), 44. Hlavnička (Světlík), 52. Kotrč (Háze) – 52. Verner (Šrenk)

*18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 27. Šafář (Hejduk), 43. Sajdl, 49. Slezák (Sajdl) – 35. Bureš (Krejcar), 47. Bureš (Vencl), 60. Bureš (Vencl), 62. Vlček (Sedláček)

Krajská liga: Moravskoslezský kraj

*18:00, konec

Branky a nahrávky: 23. Mlýnek (Fraš), 34. Vrábel (Krupa), 40. Mlýnek (Fraš), 59. Mlýnek (Suchý), 60. Mlýnek (Kažimír) – 4. Kubík (Malíř, Altera), 8. Malyjurek (Pniok), 44. Pniok (Malíř)

*18:00, konec

Branky a nahrávky: 12. Tichý (Polok), 17. Tošenovjan (Dohnal), 41. Weiss (Tichý, Polok), 46. Weiss (Tichý, Havlíček), 54. Kostovský (Kosina) – 51. Vašenka (Vavřík)

*18:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Chomič (Fejko, Vlček), 20. Fejko (Hegegy), 20. Bolek (Opravil, Vaštík), 21. Juházs (Kasperlík, Kytka), 36. Juházs (Deutsch, Holý), 40. Juházs (Holý, Deutsch), 49. Bolek (Holý), 56. Malík (Šimeček) – 4. Gelnar (Dvořák, Šrámek)

Krajská liga: Pardubický kraj

*18:30, konec

Branky a nahrávky: 11. Fúzik (Dvořák, Křečan), 16. Štefka (Veverka, Daněk), 41. Hemský (Filip, Škvor) – 16. Řehulka (Augustin, Pavlovský), 27. Augustin (Pavlovský), 53. Augustin, 56. Rajnoha (Pavlovský), 60. Pavlovský

*18:30, konec

Branky a nahrávky: 5. Dvořák (Mendl), 11. Hospodka (Žemlička, Krejčí), 15. Kraučuk (Skotar), 15. Suchý (Kraučuk), 22. Dvořák (Mendl), 51. Svoboda (Dvořák), 54. Dvořák (Suchý), 60. Dvořák (Svoboda, Mendl) – 18. Solnička, 32. Boháček (Lenoch), 43. Murín (Vágner, Štursa)

*18:30, konec

Branky a nahrávky: 2. Jakubec (Voříšek, Vomočil), 33. Křesťan – 4. Blažek (Doležal, Šíma), 10. Doležal (Doležal), 18. Bradáč (Blažek), 28. Doležal (Blažek), 57. Blažek (Šíma)

*18:30, konec

Branky a nahrávky: 27. Kišš (Seidler, Burkoň), 30. Novák (Kišš, Seidler), 40. Kišš (Novák, Dobiáš) – 18. Pilař (Černý, Novák), 31. Prachař (Pilař, Mäki), 50. Prachař (Pilař, Mäki), 60. Prachař