HC Litvínov – Plzeň 3:1
17:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 32. Bartoš (Baláž), 52. Berka, 60. Svoboda (Jindra), 63. Bartoš (Havlík) – 1. Eret (Šiller, Matiášek)
Pardubice – Havlíčkův Brod 6:2
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 16. Koffer (Rohlík, Trejbal), 31. Kostka (Nedelka, Rouha), 33. Chára (Nedelka), 34. Jelínek (Koffer), 43. Rohlík (Koffer), 56. Koffer (Trejbal, Chára) – 12. Pokorný, 15. Petržilka (Vaňous, Pokorný), rozh. náj. Pokorný
Žďár n/S – Č. Budějovice 1:4
18:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 35. Vojinovič (Poizl, Konečný), 64. Kouba – 8. Masopust (Káník), 30. Hubata (Masopust), 52. Řezáč (Čížek, Silný), 53. Hubata (Káník, Masopust)
Jihlava – Kometa Brno 2:5
18:15, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 26. Krajíček (Pigl, Smolko), 40. Barák (Trávník) – 3. Minárik (Kučera, Kunc), 27. Minárik (Kadlic), 29. Kadlic (Kunc, Minárik), 35. Kadlic (Kučera, Kučeřík), 44. Kowalczyk (Mlčák), 65. Kunc
Havlíčkův Brod – Pardubice 1:6
15:45, konec (S)
Branky a nahrávky: 35. Kozlík (Dymák), 65. Rauš (Kutlvašr) – 2. Herčík (Novotný, Kloz), 12. Matuška (Novotný, Nekvinda), 16. Kloz (Formánek, Novotný), 18. Formánek (Herčík, Kloz), 34. Formánek (Herčík, Koudelka), 42. Kloz (Herčík, Vojtěch)
Jihlava – Žďár n/S 12:1
16:00, konec (S)
Branky a nahrávky: 1. Pavelec, 8. Polodna (Zdarsa, Báťa), 11. Menšík (Vranka), 13. Polodna (Broža), 26. Broža (Adam), 29. Michalčuk (Báťa), 33. Menšík (Sapík), 35. Chvátal (Sapík), 39. Menšík (Pavelec), 49. Menšík (Melenovský, Vovsík), 58. Pigl (Pavelec), 60. Polodna (Adam), 63. Pavelec (Chvátal, Menšík) – 42. Bačo
Kladno – Plzeň 2:3
16:00, konec (Z)
Branky a nahrávky: 14. Šapovaliv (Procházka, Alscher), 28. Chrenka (Ticháček, Šapovaliv) – 19. Soukup (Hodinář, Hauser), 29. Dáňa (Korčák), 48. Špaček (Jasečko, Hauser), rozh. náj. Jiříček
HK MD Šumperk – Vsetín 3:4
16:15, konec (V)
Branky a nahrávky: 42. Fibigr (Kučera), 51. Kučera (Koutecký), 52. Mann (TS) – 14. Kočí (Půček, Kuchařík), 28. Dědek (Kuchařík, Jurek), 40. Bednařík (Kunst), 57. Kočí (Půček), 61. Kočí
Technika Brno – Warriors Brno 4:1
17:15, konec (V)
Branky a nahrávky: 19. Fornal (Plevka), 28. Maštalíř (Růžička), 29. Hrnčíř (Přidal), 37. Růžička (Šupa) – 18. Hykl (Ambrož, Zelinka), rozh. náj. Havelka
Mladá Boleslav – Tábor 3:5
17:30, konec (S)
Branky a nahrávky: 21. Haas (Gardoň), 21. Hamer (Křepelka), 42. Hamer (Ďurač, Křepelka) – 3. Kundrát (Eremiáš), 17. Nevšímal (Eremiáš), 20. Suchan (Kundrát), 42. Nevšímal (TS), 45. Kundrát (Janda), rozh. náj. Kundrát
Chomutov – Kobra 8:3
17:30, konec (Z)
Branky a nahrávky: 11. Štefančík (Svoboda, Kulich), 15. Štefančík (Döring, Němec), 19. Čech (Príhoda, Pöschl), 30. Čech (Štefančík, Spudich), 32. Kalčík (Pöschl), 39. Perný (Svoboda), 55. Spudich (Němec, Kalčík), 59. Kalčík (Ekrt), 61. Štefančík (Němec) – 17. Výkruta (Tichý), 21. Tichý (Výkruta), 46. Strnad
Sparta – HC Litvínov 1:2
17:30, konec (Z)
Branky a nahrávky: 59. Vitouch (Ludvík, Krupička) – 31. Krocker (Brouček), 57. Dej (Kočárek, Slavík)
Havířov – Zlín 1:2
17:45, po s.n. (1:2) (V)
Branky a nahrávky: 54. Pavlačka (Becher, Zmarzlak) – 55. Laciga (Hoferek), rozh. náj. Laciga
Č. Budějovice – Liberec 2:4
18:00, konec (S)
Branky a nahrávky: 14. Pitel (Březina, Punda), 34. Lukeš – 2. Měchura (Rossmy), 10. Rossmy, 30. Putz (Trunda), 36. Trunda (Plos, Polák), 63. Trunda (Vodlan, Šedivý)
Třinec – Vítkovice 2:5
18:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 2. Ramik (Przybyla, Chovaniak), 57. Petrovský (Chovaniak) – 18. Smolka (Holaník), 29. Melovský (Cubo), 47. Kubík, 48. Petr (Přibyl, Juříček), 51. Petr (Kotásek), 61. Kotásek
K. Vary – PZ Kladno 6:3
18:00, konec (Z)
Branky a nahrávky: 5. Blecha (Hohl), 8. Remeš (Botoš), 17. Sapoušek (März, Petretič), 24. Sapoušek, 38. Remeš (Botoš, Blecha), 60. Sapoušek (Bubanec), rozh. náj. Skuhravý – 3. Šugár (Horn, Redlich), 13. Šugár, 50. Vimmer (Kulich, Hříbal)
Slavia – Třemošná 7:3
18:00, konec (Z)
Branky a nahrávky: 5. Altrichter (Srdínko, Hrdlička), 15. Greguss (Malínek), 33. Hofmann (Hrdlička), 37. Rulc (Slavíček, Hofmann), 44. Brummel (Altrichter), 53. Hofmann (Slavíček, Brummel), 57. Slavíček (Hofmann, Rulc), 61. Hofmann (Rulc) – 25. Lajoš (Schindler), 30. Kozlík (Šmíd), 47. Borák (Houdek, Sieger)
Přerov – Olomouc 5:0
18:45, konec (V)
Branky a nahrávky: 4. Brázda (Závadský, Kaprál), 14. Ryšavý (Holík, Halík), 15. Šilhavý (Halík, Ryšavý), 23. Šilhavý (Holík, Kuncek), 40. Holík (Šilhavý, Štíbr) – rozh. náj. Masare
Jekatěrinburg – Čerepovec 4:0
16:00, konec
Branky a nahrávky: 23. I. Višněvskij (Dawes, Golyšev), 39. Dawes (S. Da Costa), 41. S. Da Costa (Dawes, Alexej Vasilevskij), 46. Dawes (Golyšev, S. Da Costa)
Magnitogorsk – Dynamo Moskva 6:5
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Mozjakin (Jazkov), 13. Antipin (Ljubimov), 15. Wolski (Mozjakin, Ellison), 26. Ellison (Mozjakin, Wolski), 52. Mozjakin (Vereščagin), 63. Ellison – 12. Indrašis (Alexejev), 13. Tarasov (Kagarlickij, Šipačov), 21. Kagarlickij (Hietanen, Tarasov), 31. Šipačov (Kagarlickij), 53. Šipačov (Kagarlickij, Indrašis)
Čeljabinsk – Jaroslavl 1:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Rybakov (Isajev) – 19. Loktionov (Kajumov, Alexejev), 25. Sannikov
CSKA Moskva – Spartak Moskva 2:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Grigorenko (M. Robinson, Vey), 24. Grigorenko (Nestěrov, Vey) – 51. Chochlačov (Zubov, Daugavinš)
Riga – Soči 1:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 56. Videll (Maione, Darzinš) – 3. Kapustin, 11. Točickij (Auvitu), 57. Ščitov (R. Rosén), 59. Rachimullin (Budkin)
HC Slovan – Jokerit 3:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Červený (Taffe, Gelinas), 17. Švarný (Chipchura, Liška), 35. Sersen (Taffe) – 16. Jormakka (Manninen, Lepistö), 27. Manninen (Moses, Lepistö), 41. Anttila (Niemi), 45. H. Ikonen, 46. Manninen (Lepistö)
Boston – Detroit 2:3
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 23. Pastrňák (Kampfer, Marchand), 27. Stempniak (McAvoy, Cehlárik) – 28. Nyquist (Bertuzzi, Rasmussen), 33. Cholowski (Nyquist, Bertuzzi), 61. Zadina (Glendening)
NY Rangers – NY Islanders 3:4
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 20. Bučněvič (Zibanejad), 28. Zibanejad (McQuaid, Bučněvič), 42. Zibanejad (Shattenkirk, Bučněvič) – 6. Pulock (Bailey, Filppula), 35. Pulock (Beauvillier, Filppula), 42. Hickey (Bailey, Barzal), 61. Beauvillier (Barzal, Nelson)
Pittsburgh – Buffalo 5:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Kessel, 20. Kessel (Malkin, Hagelin), 28. Letang (Hornqvist, Crosby), 37. Brassard (Guentzel, Simon), 38. Cullen (Rust, Maatta) – 27. Nylander (Pominville, Scandella)
Montreal – Toronto 3:5
01:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Tatar (Lehkonen, Drouin), 27. Gallagher (Mete, Kotkaniemi), 42. Schlemko (Agostino, Mete) – 19. Kadri (Matthews, Marner), 22. Matthews (Marner, Gardiner), 41. Marner, 41. Kapanen (Lindholm), 55. Marleau (Marner)
Minnesota – Winnipeg 4:3
02:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Staal (Granlund), 35. Pateryn (Seeler, J. T. Brown), 47. Zucker (Granlund, Staal), 56. Spurgeon (Hendricks, Brodin) – 18. Nogier (Copp, Lowry), 29. Veselainen (Byfuglien), 40. Byfuglien (Ehlers, Roslovic)
Colorado – Dallas 1:3
03:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Lewis (Kamenev, Kaut) – 21. Hintz (Honka, Shore), 45. Pitlick (Gurjanov, Dickinson), 50. Honka (Hanley, Dowling)
Anaheim – Los Angeles 7:4
04:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Henrique (Silfverberg, Montour), 13. Šustr (Fowler, Comtois), 23. Comtois (Gibbons, Lindholm), 27. Rakell, 33. Silfverberg (Fowler, Henrique), 37. Comtois (Pettersson, Lunderström), 41. Henrique (Silfverberg) – 18. Wagner (MacDermid), 25. Phaneuf (Armadio, Clague), 26. Etem (LaDue, Iafallo), 33. Pearson (Armadio)
Lipt. Mikuláš – Miskolc 1:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Huna (Nádašdi, Kriška) – 40. Pance (Kulmala, Milam), 44. Pance (Kulmala, Milam), 49. Somogyi (Pance)
Orange 20 – Nitra 2:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Havrila (Svitana), 43. Fafrák – 16. Scheidl, 39. Slovák (Richard, Mezei), 43. Hrušík (Čaládi, Blackwater), 55. Richard (Morrison), 60. Rapáč (Fominykh), 60. Čaládi (Hrušík)
HC MUNI – Gladiators Trenčín 7:4
18:00, konec (1)
Branky a nahrávky: 6. Vomočil (Matov, Polesný), 11. Čtvrtníček (Brabec, Sedláček), 18. Vaverka (Čtvrtníček), 32. Florek (Maršálek, Grman), 40. Ivičič, 42. Vlašín (Polesný), 44. Polesný – 4. Kopecký (Trenčan, Huňa), 15. Trenčan (Huňa, Kopecký), 22. Trenčan (Habšuda, Staňo), 50. Suzakov (Klokov)
Uh.Ostroh – Uničov 5:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Flora (Galuška), 18. Beneš (Stuchlík, Rauš), 46. Galuška (Mika, Žabčík), 48. Mika, 57. Zalubil (Žabčík, Mika) – 44. Korhoň, 58. Navrátil (Dobrý, Kolovratník), 60. Čuřík (Dobrý)
Uh.Brod – Uh. Hradiště 4:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 24. Vaněk (Vosátko), 51. Hladiš (Klusák, Vosátko), 52. Gureň (Klusák, Hladiš), 59. Budil (Mojžíš) – 15. Kotačka (Červenka), 16. Pavlůsek (Nohál), 50. Pavlůsek (Nohál, Kršjak)