Olomouc – Kometa Brno 1:2
17:00, po s.n. (0:3)
Branky a nahrávky: 58. Burian (Strapáč, J. Galvas) – 17. Mueller (P. Holík, Nahodil), rozh. náj. Kašpar
Poruba 2011 – Litoměřice 4:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Hudeček (J. Káňa, Illéš), 26. Baláž (Toman), 32. Baláž (Toman), 37. Jankovský (Zdeněk, T. Jáchym) – 21. Korkiakoski (J. Kloz), 31. J. Kloz (Pavlas, Korkiakoski), 44. M. Kadlec (J. Kloz), 58. J. Kloz (M. Kadlec), 60. Pavlas (Korkiakoski, Voženílek)
Benátky n/J – Ústí n/L 2:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. T. Hanousek (Jeník, Duda), 6. M. Zachar (Najman, Bittner) – 2. Vrdlovec (L. Volf), 14. Melka (Tůma, M. Vágner), 27. Roubík (Melka, Groh), 29. Melka (Roubík, Tůma), 31. Tůma (Melka, Roubík), 45. T. Jandus (M. Jandus, Březák), 45. Tůma (Látal)
Slavia – Kladno 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. M. Ondráček (L. Krejčík, Šteiner), 32. Furch (Heldák), 39. L. Krejčík (Hrdinka) (TS), 50. M. Ondráček (Saňa, L. Krejčík) – 45. Kubík (Hajný, Nash), 47. Zajíc (J. Strnad), 53. Svedlund (Kružík, Redlich)
Přerov – Kadaň 5:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Navrátil (Zbořil, Moučka), 4. M. Novotný (Plášek ml.), 8. Moučka (Mašín, Navrátil), 18. R. Černý (T. Sýkora, Rachůnek), 22. Plášek ml. (Zbořil, Milan Procházka)
Motor ČB – Prostějov 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Doktor (Čermák, Babka), 14. Z. Doležal (Pavlin, Čermák), 17. Bradley (Plášil, Strmeň), 42. Čermák (Babka) – 13. Nouza (Divíšek), 40. Nouza (Žálčík), 47. Divíšek (Nouza)
Vsetín – Třebíč 4:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Rob (Slováček, Teper), 7. Březina (Kucharczyk), 30. Rob (Jonák, Pechanec), 44. Březina (Rudl, Podešva) – 49. Vodný (M. Novák, Raška), 50. Tadeáš Král (Paták), 60. Nedvídek (Vodný, Kusko)
Jihlava – Havířov 1:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Dostálek (Kajínek, Zeman) – 8. Pořízek (Gřeš), 12. Rehuš (Houdek, Holec), 46. R. Veselý (Rehuš, Dujsík)
Přerov – Vítkovice 0:3
12:00, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 3. Blaško (Beránek, Ivan), 27. Bernovský (Ivan, Fridrich), 47. Lednický (Mrva), 64. Ficek (Lewandowski)
Slavia – Chomutov 2:5
12:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 38. Všetečka (Hradil), 46. Vlček (Všetečka), 64. Všetečka (Brož) – 9. Koláček (Koblížek, Mežnar), 23. Chlán (TS), 31. Chlán (Seeman, Štochl), 51. Gut (Mežnar), 60. Gut (Ouřada, Štochl)
Kladno – HC Litvínov 2:5
12:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 26. Bernat (Husarik), 53. Filip (Bláha) – 21. Bartoš (Bártek, Jouza), 31. Bartoš (Kysela, Havlík), 33. Bartoš (Jouza, Baláž), 37. Bartoš (Fišer), 60. Dufek (Svoboda), 62. Bartoš (Bártek)
Č. Budějovice – Žďár n/S 3:4
12:30, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 16. Čížek (Silný, Šafář), 39. Remta (Pouzar, Káník), 41. Káník (Hrubec, Masopust), 62. Káník (Dudáček, Řezáč) – 11. Vojinovič (Vašíček, Mikulík), 15. Jedlička (Nikolič, Nagy), 16. Puczek (Pětník), 19. Klodner (Puczek)
Havířov – Třinec 2:7
14:00, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 42. Juhász (Mastič, Pawliczek), 44. Thiel – 1. Geidl (Indrst, Čmiel), 20. Indrst (Rufer, Havránek), 21. Čmiel (Indrst, Havránek), 28. Indrst (Rufer, Michálek), 50. Michálek (Pastor, Rufer), 56. Pastor (Urban), 60. Mikler (Šulák, Urban), 63. Rufer (Havránek, Michálek)
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 5:2
16:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 14. Sklenář (Poppel), 18. Poppel (Kukla, Sklenář), 33. Síla (Kukla, Sklenář), 41. Sklenář (Kukla), 49. Kašpar (Janda) – 26. Cachnín (Dudycha, Tecl), 55. Petržilka (Cachnín, Dudycha), 65. Pejchal (Kohout, Vaňous)
Sparta – Liberec 4:6
16:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 14. Rubeš (Slavíček, Gluzman), 36. Schwamberger (Pšenička O., Prymula), 42. Schwamberger (Prymula, Pšenička O.), 52. Vitouch (Čech, Kropáček), 62. Prymula (Pšenička, Prchal) – 4. Rychlovský (Hampl, Šafařovský), 7. Cikhart (Charvát, Dospěl), 8. Žemba (Adamec, Rychlovský), 12. Hájek (Klapka, Drábek), 17. Charvát (Klapka, Drábek), 44. Šafařovský (Rychlovský)
Pardubice – Mladá Boleslav 5:2
16:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 4. Kostka (Bucek, Blažek), 5. Jelínek (Bucek), 9. Chára (Kostka, Dubovčí), 11. Kostka (Rozlílek, Blažej), 33. Koffer (Blažej), rozh. náj. Rozlílek – 18. Grim (V. Houška, Klikorka), 23. Klikorka (Moravčík)
Plzeň – K. Vary 2:3
16:00, po prodl. (Sk. A)
Branky a nahrávky: 18. Eret (Lokajíček), 23. Procházka (Slanina, Adamec) – 25. Křehlík (Prošek, Jiskra), 56. Kořán (Holub), 62. Klejna
Kometa Brno – Jihlava 4:1
17:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 12. Kunc (Minárik, Kučeřík), 12. Popelka, 16. Popelka (Holemý, Sedláček), 56. Studený – 60. Barák (Krajiček)
Salzburg – Olomouc 5:6
17:40, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 27. Peterka (Hede, Nyman), 29. Myklukha (Obu, Menner), 40. Menner (Vogt, Hengelmüller), 42. Hede (Nyman, Peterka), 56. Hede (Peterka, Nyman), 64. Polegoshko (Lindner) – 11. Matiaško (Mácha), 13. Štefka (Podlaha, Dajčar), 19. Mácha (Kalač, Bahounek), 20. Podlaha (Pěcha, Dajčar), 20. Podlaha (Dajčar), 23. Podlaha (Dajčar, Pěcha)
Olomouc – Technika Brno 3:5
11:30, konec (V)
Branky a nahrávky: 24. Přecechtěl (Zembol), 31. Nesvadba (Ševčík), 50. Zembol (Přecechtěl, Stratil) – 16. Přidal, 27. Plevka (Fornal), 33. Fornal, 56. Groch, 60. Přidal (Mareček), rozh. náj. Navrátil
Pardubice – Kometa Brno 2:3
12:00, po prodl. (S)
Branky a nahrávky: 20. Půlpán, 27. Herčík (Kloz) – 31. Sedláček (Brabenec, Svozil), 55. Sedláček (Fajmon), 64. Fajmon (Horký, Sever)
Mountfield HK – Č. Budějovice 8:2
12:00, konec (S)
Branky a nahrávky: 13. Pelda (Marha, Beneš), 27. Budina (Marha, Beneš), 32. Budina (Marha), 32. Moravec (Pajer, Pavlata), 40. Pajer (Budina, Moravec), 51. Pavlata, 51. Budina (Marha, Beneš), 56. Marha (Budina), 62. Marha (Pelda, Moravec) – 23. Březina (Hromada, Kantor), 35. Sochor (Hail)
Vsetín – Třinec 4:3
12:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 9. Babeliak (Turek), 12. Půček, 31. Babeliak (Bednařík), 33. Kočí (Dědek, Jurek), 65. Babeliak (Kunst, Turek) – 26. Hykl (Przybyla), 37. Procházka, 53. Bujak (Andrle)
Plzeň – Sparta 3:2
12:00, konec (Z)
Branky a nahrávky: 10. Soukup (Kupčo), 23. Jasečko (Korčák, Páník), 34. Marcel (Dvořák) – 17. Broš, 51. Vitouch (Theimer), 63. Krupička (Adamec, Tomov)
HC Litvínov – Chomutov 1:2
12:00, konec (Z)
Branky a nahrávky: 60. Hocelík (Vopat, Minařík) – 25. Štefančík (Kalčík, Malant), 39. Príhoda (Kalčík, Pöschl), 65. Štefančík (Svoboda, Němec)
Vítkovice – Havířov 2:4
13:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 4. Kubík (Kotásek, Holaník), 48. Kotásek, 62. Kotásek (Puchala) – 23. Szturc (Křivohlávek), 30. Kubíček (Horváth, Szturc), 32. Vojkůvka (Kubíček, Szturc), 60. Pavlačka (Horváth)
Tábor – Jihlava 2:5
13:30, konec (S)
Branky a nahrávky: 3. Suchan (Nevšímal), 48. Suchan (Budík) – 5. Sapík (Menšík, Melenovský), 21. Melenovský (Chvátal, Sapík), 45. Chvátal (Pavelec), 48. Broža (Pigl), 59. Pigl (Chvátal), 61. Chvátal (Menšík, Pavelec)
Warriors Brno – HK MD Šumperk 2:1
15:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 37. Havelka (Heinrich, Denk), 51. Kopřiva (Havelka), 65. Zavřel (Ambrož) – 26. Fibigr (Koutecký, Kareš)
Zlín – Přerov 5:2
15:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 7. Laciga (Burian, Chludil), 10. Laciga (Šindelek, Chludil), 41. Kráčalík (Šindelek, Chludil), 45. Laciga (TS), 60. Hoferek, 65. Šindelek (Chludil) – 24. Štíbr (Šilhavý), 60. Kuncek (Halík)
Třemošná – K. Vary 0:7
15:00, konec (Z)
Branky a nahrávky: 12. Botoš (Blecha, Remeš), 17. März (Sapoušek), 24. Botoš (Bubanec, Blecha), 27. Remeš (Botoš, Blecha), 38. Blecha (Botoš, Remeš), 53. Prošek (März, Šmajda), 59. Vogel (Remeš, Petretič)
PZ Kladno – Kladno 0:8
15:30, konec (Z)
Branky a nahrávky: 8. Ticháček (Šapovaliv), 29. Koštoval (Alscher, Sojka), 36. Sojka (Koštoval, Hrabík), 47. Ticháček (Bareš), 48. Ticháček, 49. Sojka (Sýkora), 50. Bareš (Koštoval), 50. Chrenka, 63. Hrabík (Koštoval, Bareš)
Liberec – Mladá Boleslav 8:0
16:00, konec (S)
Branky a nahrávky: 13. Vodlan, 14. Šedivý (Putz), 32. Hujer (Tůma, Plos), 35. Plos (Duschka), 38. Hujer (Polák), 46. Hujer (TS), 57. Gajda (Vodlan, Rossmy), 59. Polák (Jenčovský), rozh. náj. Šedivý
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 1:4
17:00, konec (S)
Branky a nahrávky: 59. Doležal (Elis) – 12. Juřica (Matoušů, Beneš), 23. Beneš (Jiráček), 32. Beneš (Juřica, Kuchta), 34. Kozlík (Dymák), 64. Dymák (Dvořák)
Kobra – Slavia 0:5
17:00, konec (Z)
Branky a nahrávky: 24. Hofmann (Rulc, Palát), 25. Altrichter (Brummel), 28. Slavíček (TS), 45. Slavíček (Hofmann, Srdínko), 57. Brummel (Srdínko), 63. Rulc
Ufa – Barys 7:3
13:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Kugryšev (Nazarevič, Omark), 19. Hartikainen (Kugryšev, Omark), 22. Ar. Sergejev (Kadějkin, V. Žarkov), 26. Hartikainen (Kugryšev, Omark), 28. Larsen (Hartikainen, Tkačov), 32. Omark (Hartikainen), 36. Kemppainen (Kugryšev, Omark) – 16. A. Petersson (Dietz, R. Starčenko), 47. Michajlis, 54. Ševčenko
Čerepovec – Viťaz 2:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Rybin (Trubačjov, Kudako), 20. Ashton (Boychuk) – 24. Švec-Rogovoj
Dynamo Moskva – Minsk 5:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Afinogenov, 32. Afinogenov (Šipačov, Koivisto), 36. Kagarlickij (Koivisto, Šipačov), 45. Afinogenov (Hietanen, Koivisto), 56. Petunin (Zackrisson) – 27. Jevenko (Q. Howden), 53. S. Kosticyn (Q. Howden)
Jaroslavl – Petrohrad 0:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Prochorkin (Barabanov, A. Bělov), 36. V. Tichonov (Gavrikov, Ketov)
Omsk – Kunlun 4:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 10. J. Medveděv (Desharnais, Pokka), 39. K. Semjonov (Pěrežogin, Manukjan), 44. Širokov (Franson, Martynov), 59. K. Semjonov (Talbot) – 12. Mertl (Tičar), 59. Beck (V. Lajunen)
Dvůr Králové n. L. – Nymburk 5:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Hoskovec (Starosta), 26. Puhoný (Starosta, Hoskovec), 30. Havlas (Vitebský, Matějíček), 34. Valášek (Filip, Fořt), 37. Valášek (Filip) – 15. Bičiště (Eis), 18. Stehlík (Kříž), 20. Durač (Kříž), 31. Kačírek (Wiencek), 52. Burda (Kačírek, Wiencek), 54. Josefus (Ďurač)
Letňany – Kolín 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Dyrynk (Horák), 56. Šilhan (Chlouba, Procházka) – 7. Zumr (Malý, Hanzl), 28. Šafránek, 45. Malý (Martínek R., Zumr), 48. Martínek Robin (Zumr, Jurnečka)
Mostečtí Lvi – Řisuty 11:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Smolka (Polák), 11. Havlůj (Nedrda, Böhm), 15. Mála (Kýhos), 17. Bakrlík (Smolka), 21. Kýhos (Mála, Kuncl), 24. Mála (Polák, Kuncl), 25. Smolka (Bakrlík, Mical), 39. Mála (Polák, Kuncl), 43. Kuncl (Nedrda), 54. Urbánek (Nedrda, Böhm), 60. Kýhos (Nedrda) – 32. Hampl (Dostál), 40. Urbanec (Kos), 52. Chládek (Krpata), 58. Kolářík (Kos)
Klatovy – Sokolov 0:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Kovařík (Vrána), 26. Zadražil (Rohan), 50. Čurda (Vrána, Šik), 52. Hotěk
Děčín – Kobra 7:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Petráš (Navarra), 10. Volráb (Málek, Zajan), 37. Kordule (Navarra, Zdvořáček), 39. Petráš (Navarra, Kordule), 42. Navarra (Kordule), 44. Sýkora (Málek, Volráb), 45. Drašar – 29. Drahorád (Kasík, Nestrašil), 34. Nestrašil, 46. Šteiner (Drahorád, Šťastný), 54. Šťastný (Nestrašil)
Trutnov – Jablonec n/N 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 42. Tatar, 54. Kalla (Svoboda) – 15. Nevyhoštěný (Mrkvička, Babec), 31. Mulač (Brokeš), 33. Brokeš (Mrkvička, Mulač), 60. Brokeš (Mulač)
Havlíčkův Brod – Tábor 5:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Nepokoj (Milfait, Procházka), 22. Kulhánek (Třetina, Přidal), 29. Kulhánek (Blinka), 34. Milfait (Michálek, Beneš), 59. Procházka (Blinka, Holenda)
Mor. Budějovice – Žďár n/S 1:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Krutiš (Rytnauer) – 8. Franek (Peslar), 29. Franek (Kunstmüller), 45. Gregar (Kališ), 48. Franek, 57. Stehlík (Prokš, Kovářů)
Šumperk – Val. Meziříčí 3:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Pokorný (Vorobjev), 33. Romančík (Plášek), 58. Vachutka (Plášek)
SHK Hodonín – Nový Jičín 3:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Kuba (Růžička), 10. Růžička (Švarc), 25. Charvát (Kobylík, Finsterle) – 19. Poruba (Adamík), 33. Motloch (Pecha, Lehečka), 45. Motloch (Sonnek), 47. Zedník (Poruba, Lehečka)
Orlová – Opava 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Achmetjanov (Šmíd, Golev), 34. Šmíd, 43. Sladkovský (Puškár, Hovsepyan) – 7. Malina (Zouhar, Herman), 10. Herman (Malina, Hartmann), 24. Jánošík (Černý, Šindelář), 27. Chalupa (Šindelář, Černý), 42. Malina (TS), 56. Wolf (Chalupa, Černý)
Písek – David Servis 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Vlček (Bílek, Ciboch), 16. Sýbek (Suda), 23. Strnad (Jabůrek, Rod), 58. Ciboch (Koupal) – 24. Vak (Šulčík, Bárta)
Philadelphia – NY Islanders 2:3
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 9. Gostisbehere (Voráček, Weal), 38. Konecny (Vorobjov) – 37. Kovář (Leddy), 43. Johnston, 62. Pulock (Barzal, Leddy)
Ottawa – Chicago 2:5
01:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Formenton (Skille, Harpur), 12. Duchene (Dzingel, Chabot) – 17. Johnson (D. Sikura, Gustafsson), 33. Kahun (Snuggerud, Massie), 42. Krüger (Martinsen), 49. Martinsen (Krüger, Johnson), 53. Hayden (Kahun)
Toronto – Buffalo 5:3
01:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Hainsey, 2. Engvall (Greening, Sandin), 4. Tavares (Liljegren, Marner), 31. Mueller, 60. Tavares – 1. Oglevie (Nelson), 12. Smith (Baptiste), 27. Thompson
Carolina – Washington 5:1
01:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Zykov (Svečnikov, Slavin), 12. Staal (Slavin, McGinn), 14. Martinook (Foegele), 58. Slavin (Zykov, Staal), 60. Nečas (Foegele, Hamilton) – 13. Bäckström (Ness, Orlov)
Nashville – Tampa 1:5
02:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Josi (Subban, Forsberg) – 8. Erne (Volkov), 10. Erne (Cirelli), 10. Katchouk (Colton, Andreoff), 30. Andreoff (Dumont), 58. Mašín
St. Louis – Columbus 3:0
02:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Blais (Schenn, Kyrou), 14. Maroon (Tarasenko, Dunn), 59. Bortuzzo
Winnipeg – Calgary 4:3
02:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 27. Wheeler (Connor), 37. Byfuglien (Lipon), 59. Little (Griffith, Ehlers), 61. Byfuglien (Wheeler, Scheifele) – 8. Pollock (Mangiapane, Sproul), 24. Dube, 32. Quine (Rychel)
Pittsburgh – Columbus 7:3
21:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Riikola (Angello, Grant), 10. Cullen (Aston-Reese), 31. Letang (Crosby, Guentzel), 33. A.Johnson (Letang, Crosby), 42. Trotman (Aston-Reese, Cullen), 54. Wilson (Hayes, Dea), 56. Cullen (Aston-Reese, Hörnqvist) – 38. Bjorkstrand (Austin, Stenlund), 45. Bjorkstrand (Prapavessis), 51. Bjorkstrand (Hannikainen, Stenlund)
AHC Dynamo – Březová 4:8
12:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Hejduk (Rajšl), 20. Sedláček (Pitel), 29. Sedláček, 39. Čada – 18. Mazanec (Maršoun), 27. Maršoun, 28. Mazanec (Maršoun), 29. Maršoun (Mazanec), 30. Maršoun (Mazanec), 31. Šmerha (Mazavka), 41. Maršoun (Proša), 44. Šmerha (Palkin)
Karlovy Vary – Studénka Sledge 1:2
14:30, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 14. Berger (Forgo, Hrbek) – 33. Flis, rozh. náj. Fojtík
HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc 2:1
16:30, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 5. Frolík, rozh. náj. Krupička – 19. Ferenčík
Litvínov – Zlín sledge 0:14
20:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Julina (Hábl Z.), 2. Stodůlka, 6. Hlinka (Hábl Z.), 9. Palát (Hábl Z.), 10. Julina (Hábl Z.), 16. Hábl D. (Ligda), 18. Palát, 20. Julina, 23. Palát (Stodůlka), 24. Ligda, 30. Hábl D. (Stodůlka), 32. Ligda (Julina), 39. Julina, 41. Stodůlka
Hvězda Praha – Zbraslav 10:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Novák (Hyršl), 10. Fuks (Veselý, Veselý), 18. Novák, 23. Fuks (Veselý, Veselý), 28. Veverka (Velas), 29. Veselý (Veselý, Fuks), 33. Veselý (Fuks), 48. Nacházel (Fuks), 50. Veselý (Fuks, Křivokapič), 53. Fuks (Veselý) – 25. Dongres (Sůva, Hrdlička), 48. Krejčí, 55. Sůva (Dongres), 60. Kovář (Schovánek)
Kobra Praha B – Žižkov Praha 12:7
20:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Djobek (Sovík), 3. Gron (Sovík), 13. Svoboda (Lacina), 14. Sovík, 18. Novák (Sládek, Svoboda), 23. Novák (Petrov, Maciboba), 28. Sovík (Malovický), 34. Djobek (Gron), 36. Kohel (Gron, Malovický), 41. Michalů (Malovický), 48. Malovický (Hart), 58. Lacina (Malovický, Svoboda) – 16. Kindl (Kašpar, Bíza), 27. Kašpar (Hochsteiger), 31. Bíza (Lojka), 36. Kašpar (Lojka), 40. Bíza (Lojka, Kašpar), 44. Fojt (Fencl), 52. Bíza (Lojka)
Rožnov p. R. – Krnov 2:3
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Vyvíjal (Kroupa), 53. Vyvíjal (Skopal) – 38. Dohnal (Galvas, Vlašánek), 55. Michálek (Rybka, Mosler), 62. Galvas (Mosler)
Bohumín – SK Karviná 1:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 60. Ivan (Gelnar, Rosypka) – 6. Dýrr (Holý), 7. Kasperlík, 8. Fejko (Orság), 12. Vlček (Dýrr, Holý), 14. Kasperlík (Juházs), 32. Deutsch (Petrák)
Wolves Č. Těšín – H. Benešov 6:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Smuž (Altera, Malyjurek), 32. Pniok (Voznica), 52. Piecha (Štěpják, Foltýn), 54. Zámecznik (Foltýn, Piecha), 59. Voznica (Malíř, Ščurek), 60. Altera (Smuž, Malyjurek) – 12. Krupka (Mlýnek), 27. Vrábel (Pělucha), 36. Vilinszij (Pražák)
Veselí nLuž. – Humpolec 6:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Dušák (Dvořák), 30. Míchal (Arnold, Míchal), 39. Čáp (Chlaň, Mikeska), 39. Arnold (Míchal), 43. Čáp (Dušák), 46. Bůžek (Benda) – 39. Motl
Milevsko – Hluboká n.V. 6:5
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 15. Seidl (Hamerle), 17. Müller (Seidl), 19. Fořt, 23. Seidl (Hájek, Müller), 38. Radosta (Müller), 63. Radosta – 19. Šesták, 24. Bahula, 26. Matys (Šimek), 31. Mavrenz (Heřmánek), 40. Miler (Dušek)
Boskovice – Uh.Brod 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Bednář (Špok), 26. Špok (Bednář), 34. Skácel (Hnilička, Klaus), 36. Maksa (Skácel), 50. Dufek (Hnilička) – 20. Kotek, 36. Budil (Mikulec), 43. Vaculín (Klusák, Surý), 46. Surý (Bařinka)
Rosice – Brumov 1:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 57. Polzer (Svatuška, Dobiáš) – 6. Ondra (Plachtovič, Vaněk), 17. Vaněk (Bumbal), 54. Vaněk (Ondra)
Velká Bíteš – Břeclav 12:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Rosendorf (Šidák, Grmela), 3. Račický (Florek), 9. Michálek (Petrčka, Novák), 23. Biolek, 27. Štěpánek (Šidák, Grmela), 32. Grmela (Petrčka), 33. Grman (Pernický), 38. Florek (Grman), 39. Petrčka, 52. Rosendorf (Šidák), 57. Grman, 59. Michálek (Rosendorf) – 8. Rýpar (Zháňal), 22. Gabriška, 23. Gabriška (Hrbatý), 29. Sedláček (Gabriška)
Uh. Hradiště – Kroměříž 1:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 53. Červenka – 18. Murín (Merta), 24. Laciga, 30. Merta (Jelínek), 40. Vaněk (Osina), 55. Apolenář (Hubík, Osina)
Blansko – Uh.Ostroh 2:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Novosad (Majola), 43. Šála (Jakubec, Jílek) – 10. Flora Pavel (Rauš), 16. Kučera (Stránský), 21. Mika (Zalubil), 29. Beneš (Stuchlík), 46. Galuška L. (Flora Pavel), 51. Flora Pavel, 60. Mika (Žabčík, Kučera)
Černošice – Králův Dvůr 3:2
16:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Brejcha (Pulkrab), 26. Formánek (Pulkrab), 38. Kratochvíl (Brejcha, Frolík) – 39. Klimeš (Mikáska, Šnaidauf), 41. Kolenatý (Gestberger)
Lev Benešov – Poděbrady 4:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Holánek (Starec), 39. Starec (Holánek), 39. Dušek (Starec, Formánek), 47. Starec (Stejskal, Dušek) – 4. Žemlička (Milaniak), 20. Vernek (Příhoda, Žalud), 21. Příhoda (Vernek, Mojžíš), 29. Strnad (Žemlička), 40. Příhoda (Vernek, Cafourek), 60. Příhoda (Žemlička, Vernek)
Kutná Hora – Vlašim 1:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Jiráň (Švejda) – 28. Svoboda (Trpišovský), 32. Bauer (Soukup, Svoboda)
Mělník – Neratovice 3:2
17:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 32. Litera (Šubrt), 38. Chvátal (Havel), rozh. náj. Havel – 25. Macek (Chvojka), 49. Macek (Chvojka)
V.Popovice – Mladá Boleslav B 6:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Medřický (Vacek), 23. Hellar (Freisler), 53. Toman (Mocek, Medřický), 54. Krejčí (Freisler, Braniš), 57. Medřický (Krejčí), 59. Braniš (Černý) – 4. Vondrlík (Protivný), 34. Mareš (Vajsejtl), 60. Uřídil (Bartoš, Kysela)
Kralupy n. Vltavou – Příbram 3:8
18:15, konec
Branky a nahrávky: 2. Homolka (Řehák), 37. Homolka (Kučera), 39. Roubal (Šebesta) – 7. Rampfel (Šmejkal), 11. Grubner (Gengel), 15. Pejsar (Svoboda, Pouska), 27. Pejsar (Erben, Svoboda), 28. Gengel (Matouš), 34. Beneš, 38. Gengel (Mikeska), 45. Gengel (Furch)
Litoměřice B – Roudnice 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Purma (Votrubec), 19. Vandas (Pavlata), 26. Švalich (Krejča), 44. Pavlata, 47. Vandas (Votrubec) – 9. Vejl (Čichovský), 22. Dvořák (Lauko), 31. Štosek (Tintěra), 53. Pokorný (Štosek)