Menu

Hokej »

Tipsport extraliga (ČR)

14:00, konec

Branky a nahrávky: 11. Miromanov (Rolinek, Marosz), 59. P. Sýkora

15:00, konec

Branky a nahrávky: 12. Krajíček (Roberts Bukarts), 14. Cienciala (Gernát, Adamský) – 26. Kolouch, 40. J. Káňa (J. Knotek), 51. Mráz (V. Tomeček)

15:30, konec

Branky a nahrávky: 16. O. Beránek (L. Vágner, Skuhravý), 17. Šenkeřík (Kverka, Stloukal), 32. Skuhravý, 60. Lapšanský (M. Rohan)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 12. Bezúch (Bičevskis, Berger), 15. Linhart (Berger, Miškář), 43. Vincour (Zámorský) – 34. Huml (Valach, V. Růžička), 54. Knot (Koblasa)

17:20, konec

Branky a nahrávky: 4. Zaťovič (P. Holík), 44. P. Holík (Mueller), 59. Nahodil (P. Holík, Štencel) – 12. Gulaš (Pulpán), 45. D. Kindl (Kracík, V. Němec)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 6. Kubát (F. Lukeš, Gerhát), 16. Matoušek (Jurčík), 37. V. Hübl (F. Lukeš, Myšák), 56. J. Mikúš (Petružálek, Sörvik), 59. D. Tůma (Trávníček) – 34. J. Ondráček (Freibergs, Šlahař), 55. Šlahař (Herman)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 5. Lev (Olesz, Trška), 14. Schleiss (Trška, Dej), 17. Lev (Trška, Dej) – 12. Jarůšek (Blain, Košťálek), 14. Forman (T. Pavelka, Kalina)

Příprava NHL

19:00, po s.n. (1:0)

Branky a nahrávky: 18. Lauko (Andersson), rozh. náj. Heinen – 38. Connolly (Djoost, Burakovsky)

19:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Bellows (Eberle, Barzal), 16. Clutterbuck (Cizikas, Dobson), 37. Aho (Kovář, Bellows)

KHL

09:00, konec

Branky a nahrávky: 27. Kane (Jaw), 32. Parlett – 8. Gegeris (Sotnieks, Maione), 19. Myttynen (Maione), 20. Maione (Dzierkals), 37. Myttynen (Maione, Videll)

12:30, konec

Branky a nahrávky: 16. Michajlov (Piganovič, Morozov), 47. Bertrand (K. Alexejev, Šarov) – 15. Galuzin, 22. Varnakov (Galuzin, Šenfeld), 55. Varnakov (Barancev, Šenfeld)

13:00, po s.n. (3:2)

Branky a nahrávky: 11. Valk (Bochenski, Frattin), 40. Cormier (Dietz, R. Starčenko), 46. R. Starčenko, rozh. náj. Frattin – 2. Burmistrov (Pedan, Podjapolskij), 21. Sekáč (Markov, Podjapolskij), 37. Azevedo (Sekáč)

13:30, konec

Branky a nahrávky: 37. Kugryšev (Hartikainen, Omark) – 26. Jo. Nättinen (Ruohomaa, Puustinen), 39. P. Kulikov (Porjadin, E. Galimov), 59. Jo. Nättinen (Bryncev)

DHL Extraliga juniorů

13:00, konec (Sk. C)

Branky a nahrávky: 2. Nikolič (Tlačil, Konečný), 10. Tlačil (Vašíček, Klodner), 24. Tlačil (Klodner, Konečný), 26. Vojinovič (Vašíček), 48. Puczek (Nikolič, Klodner), 56. Klusáček (Jedlička, Filip), rozh. náj. Mikluík – 1. Peterka (Eham, Hede), 33. Polegoshko (Harnisch, Nyman)

16:00, konec (Sk. D)

Branky a nahrávky: 10. Borot (Hradil, Moučka), 34. Tischer (Takáč, Mašín), 37. Takáč (Indrák, Navrátil), 46. Mašín (Tischer, Navrátil), 50. Zmeškal (Hradil), 55. Navrátil (Mašín), rozh. náj. Kylnar – 24. Pawliczek (K. Dufek), 43. Pawliczek (Bambula)

Tipsport Liga (SR)

sk 16:00, konec

Branky a nahrávky: 11. Ručkay (Jurík, Zboril), 29. Ručkay (Jurík, Zaťko), 46. Ordzovesnký (Novák, Rogoň), 60. Pospíšil (Štrauch)

sk 16:00, konec

Branky a nahrávky: 38. Šťastný (Tamáši, Surový), 50. Sloboda (Surový) – 60. Radivojevič (Starosta, Bližňák)

sk 17:00, konec

Branky a nahrávky: 16. Mlynarovič (Koyš, Svitana), 36. Koyš (Svitana), 60. Fabian (Heizer, Svitana) – 20. Dansereau (Langkow, Klempa)

sk 17:30, konec

Branky a nahrávky: 1. Gašpar (Ščurko, Kuklev) – 12. Nagy (Pretnar), 42. Nagy, 44. Kafka (Netík), 51. Hričina (Klíma, Dudáš)

sk 17:30, konec

Branky a nahrávky: 1. Magosi (Crawford), 3. Hajós (Kiss), 32. Kulmala (Vas, Szirányi), 34. Milam (Louiseau), 35. Kiss (Vas), 54. Louiseau (Vas, Crawford) – 35. Hvila (Balej, Žilin), 47. Bárta (Beránek)

1. liga (SR)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 29. Nociar (P.Halama) – 7. Džugan (Havrila), 12. Golián (Havrila), 27. Štefánka (Nahálka, Čenka), 39. Urbánek (Köver), 52. Havrila (Džugan, Maňák)

Erste Bank Young Stars League

14:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Papa (Zsigmond, Galos), 33. Mansson (Gaspar, Barta), 51. Paterka (Peres, Pokornyi) – 12. Matěcha (Kosnar, Piš), 26. Stromko (Del Favero, Fruvirt), 42. Piš (Pílek, Sigmund), 52. Piš (Stromko)

Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj

*17:00, konec

Branky a nahrávky: 31. Heča (Mikulec), 51. Mikulec (Vaněk) – 1. Sršeň (Navrátil), 16. Dobrý (Paška, Kolovratník), 48. Korhoň (Vrána)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Stránský (Flora), 25. Galuška (Stránský), 39. Galuška (Kučera, Mika) – 29. Kůst (Polzer)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 18. Krůžela (Častulík), 19. Bumbal (Plachtovič, Vaněk), 29. Ondra (Holík), 55. Kolařík (Ondra), 60. Holík (Lysák) – 25. Račický (Biolek, Petrčka), 28. Rosendorf (Michálek, Biolek), 33. Račický (Petrčka), 44. Petrčka (Bednář), 52. Michálek (Račický, Grmela), 53. Račický (Štěpánek), 60. Petrčka (Trnka)

Krajská liga: Středočeský kraj

*17:30, konec

Branky a nahrávky: 2. Kratochvíl (Stinka, Janele), 10. Janele (Litera), 17. Škarohlíd (Heran, Litera), 27. Husák (Cicvárek), 49. Husák (Šubrt, Cicvárek), 52. Havel (Cicvárek), 53. Havel (Cicvárek), 55. Stinka (Litera) – 6. Macháček (Kratochvíl), 25. Okegawa (Vyskočil), 25. Kratochvíl (Ambroz), 34. Vlk (Kounovský)

*18:00, konec

Branky a nahrávky: 23. Nejedlý (Žoha) – 19. Tvrdík (Švejda), 26. Jelínek (Tvrdík), 60. Dytrych (Siváček)

*18:30, konec

Branky a nahrávky: 7. Pek (Chvojka), 28. Šimek (Štukheil), 59. Mrázek (Pek) – 3. Formánek, 33. Pulkrab, 36. Formánek, 47. Pulkrab (Vladyka)

16:00, konec

Branky a nahrávky: 31. Beňovský (Procházka), 40. Pomichálek (Kedršť) – 8. Starec (Karpov), 12. Karpov (Fedoročko, Janáč), 59. Holánek (Sládek), 60. Holánek

Krajská liga: Ústecký kraj

*17:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Lauko (Pokorný), 40. Vacek (Čichovský, Štosek), 44. Pokorný (Nenadál, Tintěra), 45. Pokorný (Kuchař), 49. Vacek (Štosek) – 7. Toman (Bartók), 8. Kulich (Polanský, Tenkač), 14. Polanský (Toman, Tenkač), 16. Toman (Tenkač), 36. Kulich (Krpenský), 49. Kulich (Krstev), 53. Kulich (Bartók, Polanský)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Prokeš (Dittrich), 11. Růžek (Srb), 14. Salač (Růžek), 15. Rais (Dalecký), 17. Rais (Kousek), 20. Dalecký (Kousek, Rais), 21. Salač (Růžek, Szakal), 24. Szakal (Salač), 27. Růžek (Szakal, Salač), 32. Dittrich (Hloucha), 48. Svoboda (Salač), 49. Dalecký (Rais, Vavrica), 51. Růžek (Salač, Svoboda) (TS) – 26. Chládek (Černý, Místecký), 43. Gudera (Vitvar)