Chomutov – Kometa Brno 2:4
15:30, konec
Branky a nahrávky: 32. Klhůfek (Knot, V. Růžička), 44. Skokan (Chlouba, Vantuch) – 6. L. Čermák (Dočekal), 7. Nahodil (Mallet, L. Horký), 50. Nahodil (Mueller), 59. Zaťovič (P. Holík, Mueller)
Frýdek-M. – Třebíč 8:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Martynek (Przybyla, Žovinec), 6. Motloch (Zahradníček, Kaukič), 7. Mikulík (Kofroň), 16. Mikulík, 23. Martynek (Žovinec, Przybyla), 31. Peterek (Martynek, Adámek), 37. Žovinec (Adámek, Mikulík), 48. Christov (Žovinec) – 28. Čejka (Nedbal, M. Novák), 39. Raška (Vl. Brož)
Poruba 2011 – Ústí n/L 7:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Hudeček (J. Káňa, Illéš), 29. Toman (Baláž, Ollender), 30. T. Jáchym (Matějíček, D. Krenželok), 38. Kanko (D. Krenželok), 39. Hudeček (Illéš, Dundáček), 54. Ovčačík (T. Jáchym, Zdeněk), 56. Urbanec (Hudeček) – 4. M. Vágner (J. Havel, J. Dlouhý), 9. Krliš (Tůma, Davídek), 43. T. Jandus (Chrpa, L. Volf)
Benátky n/J – Kladno 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Duda (M. Zachar), 31. Husa (Niko, J. Mikyska), 33. Průžek (Najman) – 2. Kubík (J. Říha), 3. Hajný (Zajíc, Zikmund), 5. Kubík (Machač, J. Říha), 27. J. Strnad (Vildumetz), 40. Machač, 55. Vampola (Kružík, J. Strnad)
Slavia – Prostějov 1:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Matějka (Furch) – 20. Račuk (J. Zdráhal), 28. Karpov, 59. Mikliš
Přerov – Motor ČB 1:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Milan Procházka (Goiš, Mašín) – 1. M. Novák (Gilbert, Endál), 3. Endál (M. Novák, Fillman), 11. Bradley (Z. Doležal)
Vsetín – Havířov 2:3
17:30, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 14. Pechanec (Jonák, Březina), 55. Kucharczyk (Jonák, Rob) – 41. Dujsík (L. Bednář), 55. Matai (Pořízek), rozh. náj. Rehuš
Jihlava – Kadaň 7:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Pekr (Anděl, J. Pohl), 24. M. Hlinka (D. Čermák), 29. Pekr (Skořepa), 38. Harkabus (M. Hlinka), 49. Anděl (Pekr, Skořepa), 55. Dostálek (Čachotský), 59. Dostálek (Kajínek)
Mountfield HK – Pardubice 6:0
12:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 11. Kukla (Ďuriš), 23. Pinkas (Pěnčík, Sklenář), 28. Kukla (Poppel), 51. Sklenář, 52. Síla, 58. Ďuriš (Kašpar, Janda)
Jihlava – Žďár n/S 3:5
12:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 26. Juda, 41. Rašín (Juda), 60. Piskač (Barák), 65. Vala – 20. Vojinovič (Klodner), 30. Puczek (Tlačil), 35. Tlačil (Konečný), 37. Poizl (Klodner, Filip), 38. Vašíček (Nikolič, Konečný)
Slavia – Plzeň 3:2
12:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 1. Vlček (Všetečka), 33. Brož, 50. Vlček (Všetečka, Hasil), 62. Vlček (Všetečka) – 15. Eret (Malák), 34. Eret (Pour)
Chomutov – Kladno 3:5
12:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 8. Štochl (Koláček, Váchal), 24. Vrhel (Koblížek, Koláček), 56. Koblížek (Ouřada) – 26. Bláha M., 26. Bernat (Rendla), 40. Bernat (Čermák), 47. Husarik (Bernat), 60. Kvapil (Husarik)
Vítkovice – Vsetín 9:1
13:00, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 3. Fridrich (Ivan), 18. Fridrich (Bernovský), 24. Bernovský, 27. Blaško (Fridrich, Kunc), 35. Bernovský (Ivan, Fridrich), 38. Krška (Tvrdý), 40. Konečný (Ivan), 56. Fridrich (Bernovský, Ivan), 59. Blaško (Lewandowski, Konečný) – 40. Frydrych (Klímek), rozh. náj. Klímek
Havlíčkův Brod – Sparta 3:6
13:15, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 21. Hromádka (Vyvial), 30. Tecl (Kopic, Petržilka), 56. Tecl (Cachnín, Dudycha) – 16. Kropáček (Gajdoš, Vitouch), 19. Havlín (Prymula, Pšenička), 20. Vitouch (Rousek), 22. Rousek (Kropáček), 27. Havlín (Rousek, Kropáček), 55. Prchal (Rousek), 61. Prymula (Rousek)
Třinec – Zlín 3:4
14:30, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 46. Havránek (Čmiel), 47. Macháček (Geidl, Krč), 51. Čmiel (Indrst) – 33. Pavlas (Kočica), 37. Václavek (Talafa), 44. Luža (Sebera, Janošek), 55. Dobiáš, rozh. náj. Handl
Liberec – Mladá Boleslav 1:4
16:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 24. Cikhart (Šafařovský) – 17. Dotter (Závora, Foerster), 33. Klikorka (Hovorka, Moravčík), 51. Moravčík (Houška), 55. Dotter (Houška), ?. Grim
Kometa Brno – Olomouc 6:5
16:30, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 20. Kadlic (Snášel, Matula), 23. Minárik (Popelka), 28. Krejčí (Hubáček), 28. Krejčí (Malý), 41. Krejčí (Kowalczyk, Malý), 47. Minárik (Snášel) – 7. Matiaško (Pěcha, Hlaváč), 14. Podlaha (Bahounek, Štefka), 15. Kalač (Matiaško, Hlaváč), 30. Mácha (Štefka, Rutar), 36. Pěcha (Podlaha, Hlaváč)
K. Vary – HC Litvínov 3:4
17:00, po s.n. (1:2) (Sk. A)
Branky a nahrávky: 15. Holub (Jiskra), 27. Prošek (Křehlík), 30. Klejna (Křemen) – 9. Bartoš (Stehlík, Viedemann), 24. Svoboda (TS), 28. Bártek (Berka, Svoboda), rozh. náj. Jindra
Č. Budějovice – Salzburg 5:4
18:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 9. Řezáč (Čížek, Dudáček), 26. Čížek (Doktor, Silný), 33. Krcho (Dudáček, Svach), 36. Čížek (Hrubec, Řezáč), 39. Masopust (Grossmann), 62. Krcho (Doktor, Dudáček) – 12. Eham, 37. Eham (Hede), 50. Peterka (Wimmer), 58. Myklucha (Varejcka, Harnisch)
Havlíčkův Brod – Jihlava 3:2
10:00, konec (S)
Branky a nahrávky: 12. Juřica (Matoušů, Beneš), 25. Matoušů (Beneš), 33. Dvořák (Beneš, Juřica) – 54. Broža (Chvátal, Menšík), 56. Zdarsa (Chvátal, Pavelec), 64. Menšík (Chvátal)
Zlín – Olomouc 3:2
12:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 27. Kráčalík (Chludil), 30. Šindelek (Hoferek, Chludil), 54. Kráčalík (Chludil, Šindelek), 65. Kráčalík (Burian) – 17. Zembol (TS), 35. Prísažný (Zembol, Lambert)
Přerov – Vítkovice 2:3
12:00, po prodl. (V)
Branky a nahrávky: 9. Ryšavý (Halík), 24. Halík (Juřička, Ryšavý) – 7. Krejsa (Bystroň, Petr), 35. Cubo (Bystroň, Kotásek), 61. Cubo (Petr)
HC Litvínov – Kobra 5:1
12:00, konec (Z)
Branky a nahrávky: 22. Skuhrovec (Hocelík, Dej), 32. Kadár (Skuhrovec), 37. Špaček (Kočárek), 53. Dej (Hocelík), 60. Dej, 65. Skuhrovec (Slavík) – 53. Výkruta (Strnad)
Kladno – Třemošná 7:4
12:00, konec (Z)
Branky a nahrávky: 6. Ullrych (Šapovaliv, Chrenka), 16. Hrabík (Bareš), 27. Chrenka (Alscher, Sojka), 36. Hrabík (Ticháček, Nedvěd), 39. Alscher, 51. Chrenka (Havel), 55. Sojka – 35. Borák (Balák), 38. Holý, 55. Steinbrücker (Pešek), 60. Borák (Albrecht), rozh. náj. Malkovský
Liberec – Tábor 4:0
12:30, konec (S)
Branky a nahrávky: 16. Putz (Masař), 24. Rossmy (Vodlan, Culek), 38. Trunda (Hujer, Culek), 38. Vodlan (Jenčovský, Böhm) – 63. Eremiáš (Janda)
Kometa Brno – Žďár n/S 11:0
12:30, konec (S)
Branky a nahrávky: 3. Brabenec (Prčík, Fajmon), 5. Běhůnek, 11. Kos (Sedláček), 19. Brabenec (Prčík), 33. Sever (Běhůnek), 39. Kos (Brabenec), 40. Šalé (Horký), 46. Sedláček (Brabenec), 50. Sedláček (Holcman), 56. Šalé, 60. Sever, 63. Brabenec
Sparta – PZ Kladno 9:0
12:30, konec (Z)
Branky a nahrávky: 11. Mácha (Ducháč, Krupička), 16. Vitouch (David, Menzel), 21. Vitouch (Theimer, Adamec), 27. Pírs (Kalný), 28. Vitouch (Theimer, Adamec), 36. Straka (Ducháč, Krupička), 40. Ducháč (Krbeček), 60. Pírs, 60. Kalný (Bareš), ?. David (Vitouch, Adamec)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:3
13:00, po s.n. (1:0) (S)
Branky a nahrávky: 30. Plíšek (Haas, Žabka), 35. Plíšek (Peca), 43. Plíšek (Gardoň, Haas), rozh. náj. Haas – 28. Pajer (Pinkas), 50. Giesl (Souček, Jerman), 55. Moravec (Táborský, Pavlata)
Třinec – Warriors Brno 4:3
13:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 23. Przybyla (Ramik, Cienciala), 27. Ramik (Przybyla, Hrůzek), 56. Petrovský (Chovaniak, Hykl), 58. J. Hykl (Chovaniak, Kašpárek) – 29. Boltvan, 45. O. Hykl (Harásek), 54. Lysoněk (Hanák), rozh. náj. Havelka
HK MD Šumperk – Technika Brno 5:2
13:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 1. Trögner (Jaroš), 11. Kučera (Fibigr), 34. Diviš (Minařík, Burda), 37. Koutecký, 55. Fibigr (Kučera), rozh. náj. Mann – 10. Přidal (Kubový, Groch), 19. Přidal (Kubový)
Havířov – Vsetín 5:4
13:30, konec (V)
Branky a nahrávky: 5. Kolat (Bárta), 8. Pavlačka (Bílek, Szturc), 21. Moškoř (Pavlačka), 28. Szturc, 41. Dobeš (Pavlačka), rozh. náj. Pavlačka – 4. Jurek, 29. Půček (Kuchařík), 45. Dědek (Kunst, Jurek), 47. Čajanová (Kočí, Babeliak)
Č. Budějovice – Pardubice 5:6
14:00, po prodl. (S)
Branky a nahrávky: 11. Sochor, 26. Lukeš, 30. Březina, 33. Kašpar (Kantor, Sochor), 54. Kovář (Hála) – 6. Kloz (Herčík), 30. Vašíček (Novotný), 33. Herčík (Kloz, Formánek), 39. Formánek (Kloz, Herčík), 44. Maleček (Kloz), 64. Formánek (Kloz)
Chomutov – Plzeň 0:4
16:00, konec (Z)
Branky a nahrávky: 65. Svoboda – 20. Hauser (Soukup, Marcel), 27. Šiler (Jasečko), 47. Kupčo (Páník, Jasečko), 59. Hauser (Dáňa, Páník)
Magnitogorsk – Čeljabinsk 5:6
14:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Pakarinen (Wolski, Rasmussen), 14. Ljubimov (Varfolomejev), 32. Běreglazov (N. Kuljomin, Mozjakin), 34. Jazkov (Varfolomejev, Běreglazov), 41. Pakarinen (Varfolomejev, Běreglazov) – 2. Stoa (Glinkin, Šinin), 7. Kravcov (Stoa, Glinkin), 22. Polygalov (Kravcov, Želdakov), 25. Szczechura (Gynge, Bergström), 37. Gynge (Bailen), 53. Gynge
Jaroslavl – Čerepovec 4:1
16:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Kutuzov (Ivanov), 23. Nakládal (Kozun, Loktionov), 56. Kontiola (Apalkov, Loktionov), 60. Loktionov (Kozun) – 33. Stránský (A. Kulda, Verjovkin)
Viťaz – HC Slovan 6:4
16:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Makejev (Stoljarov), 16. Rendulić (M. Aaltonen, Mozík), 31. Makejev (A. Nikulin, A. Lazarev), 40. Mozík (Šinkevič, Stoljarov), 48. M. Aaltonen (A. Sjomin, Rendulić), 60. Švec-Rogovoj (Makejev) – 28. Červený (Šimun), 46. Rau (Gelinas, Taffe), 52. Liška (Chipchura), 54. Červený (Gelinas)
Dvůr Králové n. L. – Letňany 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Filip (Puhoný, Karlík), 41. Matějíček (Havlas, Valášek), 57. Luštinec (Tondr, Puhoný) – 2. Doležal (Horák, Švarc), 6. Kohút (Šergl), 29. Beran (Kohut, Gebell), 30. Chlouba (Eliáš, Fabiánek), 30. Šergl (Valík, Šilhan), 52. Kohut (Šergl, Eliáš)
Bílina – Sokolov 3:8
17:30, konec
Branky a nahrávky: 38. Komínek, 39. Urban (Procházka, Novák), 47. Šmejc (Mašek) – 3. Kovářík, 19. Rohan, 29. Michálek, 33. Trapl, 39. Hruška, 51. Zadražil, 57. Hotěk, 60. Kovařík
Mostečtí Lvi – Kobra 4:5
17:30, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 28. Hrdlička (Polák), 36. Fučík (Smolka), 38. Mical (Smolka), 48. Bakrlík (Čmolík, Mical) – 5. Nestrašil (Schejbal), 33. Tuma (Jedlička), 46. Šmerha (Jedlička, Tuma), 59. Nestrašil (Ryzák), rozh. náj. Ryzek
Klatovy – Děčín 4:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Kristl (Tulačka), 24. Houfek (Kristl, Uhlík), 58. Vracovský (Slavík, Tulačka), 60. Vavřička – 25. Navarra (Oliverius), 37. Málek
Vrchlabí – Nymburk 4:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Matějček (Vašíček, Hozák), 20. Matějček, 23. Půlpán (Bendík), 50. Půlpán (Urban)
Trutnov – Kolín 6:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Chytráček (Vácha), 21. Svoboda (Kalla, Vácha), 30. Fedulov (Bezděk, Semorád), 36. Martinec (Svoboda), 43. Tatar (TS), 60. Chytráček (Tatar) – 17. Martínek R. (Pilný), 33. Zumr (Semirád), 45. Zumr
Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 6:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Voříšek (Kulhánek, Třetina), 7. Kulhánek (Semrád, Třetina), 18. Milfait (Michálek, Kopic), 24. Procházka (Voříšek, Kopic), 27. Kozlík (Kopic), 46. Procházka (Voříšek, Blinka) – 3. Horký (Rytnauer), 8. Rytnauer (Krutiš)
Kopřivnice – Nový Jičín 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Tomášek (Marek), 18. Kofroň (Stříž, Pargáč), 29. Tomášek (Suchý), 40. Suchý (Červenka) – 46. Zedník (Sonnek)
Šumperk – Opava 3:2
17:00, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 11. Řezáč, 59. Vorobyev (Haloda M.), rozh. náj. Vachutka – 51. Hartmann (Herman), 51. Černý (Jánošík, Wolf)
SHK Hodonín – Orlová 7:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Matula (Matějka, Sedlák), 23. Kuba (Zabloudil, Ševčík), 24. Růžička (Sedlák), 36. Charvát (Matula), 42. Matula (Miklík, Charvát), 46. Matula (Charvát), 50. Kuba (Švarc, Finsterle) – 26. Kropka, 37. Achmetianov (Golev), 56. Golev (Achmetianov)
Písek – Žďár n/S 3:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 24. Vlček (Bílek), 35. Sýbek (Hučko), 53. Sýbek (Hučko) – 19. Jícha, 22. Peslar (Lojek, Franek), 42. Franek (Hasoň, Peslar), 51. Pleva (Kolda)
Pelhřimov – Tábor 5:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 20. Vysloužil (Mejzlík, Pospíchal), 22. Martin Hadrava (Vysloužil, Port), 27. Martin Hadrava (Vysloužil, Filip Kasalý), 28. Votápek (Vysloužil), 65. Martin Hadrava (Pospíchal) – 23. Matušík (Hrala, Točík), 33. Točík (Duben), 36. Blažek (Heřman, Matušík), 38. Heřman (Hajič)
Calgary – Boston 3:4
08:30, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 20. Monahan (Tkachuk, Lindholm), 41. Giordano (Lindholm, Gaudreau), 60. Giordano (Brodie, Gaudreau) – 14. Frederic (Bakoš, Cehlárik), 16. Donato (Forsbacka-Karlsson), 16. Moore (Cehlárik, Donato), rozh. náj. DeBrusk
Kroměříž – Boskovice 3:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 26. Apolenář (Hubík), 49. Šťastný (Vaněk, Paksi), 54. Šťastný (Osina, Brada) – 2. Špok (Bednář), 8. Benýšek (Šebek), 46. Kárný (Špok, Bendář), 63. Benýšek (Šebek, Krejčiřík)
Uh.Brod – Uničov 2:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Heča (Mikulec), 51. Mikulec (Vaněk) – 1. Sršeň (Navrátil), 16. Dobrý (Paška, Kolovratník), 48. Korhoň (Vrána)
Břeclav – Březina 3:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 9. Klimovič (Sedláček), 20. Zháňal (Klauda, Lenkovič), 54. Lenkovič (Zháňal, Průdek) – 28. Čtvrtníček (Dvořák, Sedláček), 39. Buhaj, 47. Hroudný (Nováček, Kozel), 65. Kozel (Sedláček)
Vel. Meziříčí – Blansko 4:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Střecha (Střecha, Vlašín), 14. Rozmarín (Strnad, Peschout), 40. Bula (Pejchal), 58. Bula (Pejchal) – 10. Antoňů (Drenčko), 53. Šála (Antal)
Uh. Hradiště – SHKM Hodonín 2:14
18:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Burša (Nohál), 57. Kršjak – 9. Peš (Kučera), 14. Venclík (Sajdl), 19. Janás (Směřička, Peš), 21. Jajcay (Janás), 28. Janás, 31. Jajcay (Peš, Janás), 35. Sajdl (Kučera, Venclik), 36. Crlík (Peš), 36. Polesný (Jajcay, Peš), 37. Sajdl (Kučera, Venclík), 39. Janás (Jajcay, Peš), 57. Kučera (Sajdl), 57. Tomi (Kučera, Venclík), 59. Polesný (Směřička, Svoboda)
Mladá Boleslav B – Čáslav 4:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Kollman (Milan, Trégl), 7. Marček (Christov), 8. Milan (Trégl, Kollman), 31. Vaníček (Řečínský) – 12. Pipek (Křišťan), 15. Borovanský (Křišťan), 18. Šlejtr (Navrátil), 20. Lang (Borovanský), 38. Sladký (Borovanský), 57. Tomáš (Borovanský)
Poděbrady – Vlašim 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Šafra (Pácal, Hrdina), 21. Příhoda (Pojkar), 29. Toupal (Strnad, Pojkar), 53. Mojžíš (24) – 40. Kucharčík (J., M.), 56. Slanina (J.)
Králův Dvůr – Kralupy n. Vltavou 3:2
17:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 1. Šnaidauf (Veselý), 58. Žáček (Hamada, Šnaidauf), rozh. náj. Veber – 4. Borkovec (Roubal), 44. Šarše (Kučera, Šebesta)
Příbram – Slaný 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Gengel (Grubner, Tobolič), 16. Kadič (Pejsar, Svoboda), 46. Grubner (Gengel, Mikeska), 60. Gengel – 22. Sekerka
Mělník – Rakovník 8:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Kratochvíl (Stinka, Janele), 10. Janele (Litera), 17. Škarohlíd (Heran, Litera), 27. Husák (Cicvárek), 49. Husák (Šubrt, Cicvárek), 52. Havel (Cicvárek), 53. Havel (Cicvárek), 55. Stinka (Litera) – 6. Macháček (Kratochvíl), 25. Okegawa (Vyskočil), 25. Kratochvíl (Ambroz), 34. Vlk (Kounovský)
V.Popovice – Kutná Hora 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Nejedlý (Žoha) – 19. Tvrdík (Švejda), 26. Jelínek (Tvrdík), 60. Dytrych (Siváček)
Neratovice – Černošice 3:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Pek (Chvojka), 28. Šimek (Štukheil), 59. Mrázek (Pek) – 3. Formánek, 33. Pulkrab, 36. Formánek, 47. Pulkrab (Vladyka)
Klášterec nO – Litoměřice B 4:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Vlášek, 34. Videv (Hartman), 37. Hartman (Vlastník), 58. Procházka – 8. Rusý (Drabek), 10. Domský (Zedek), 31. Drábek, 36. Vandas (Pavlata), 45. Vandas (Pavlata), 50. Domský (Student), 51. Drábek (Pavlata)
Roudnice – Kadaň 5:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Lauko (Pokorný), 40. Vacek (Čichovský, Štosek), 44. Pokorný (Nenadál, Tintěra), 45. Pokorný (Kuchař), 49. Vacek (Štosek) – 7. Toman (Bartók), 8. Kulich (Polanský, Tenkač), 14. Polanský (Toman, Tenkač), 16. Toman (Tenkač), 36. Kulich (Krpenský), 49. Kulich (Krstev), 53. Kulich (Bartók, Polanský)