Finsko – Česko 3:4
*23:00, po prodl. (Sk. B)
Branky a nahrávky: 20. Miettinen (Aaltonen, Kokkonen), 48. Kokkonen (Loponen, Puistola), 51. Pärssinen (Heinola, Piiroinen) – 7. Haš (Raška, Barinka), 33. Beránek (Pytlík, Homola), 50. Mužík (Peterek, Pytlík), 62. Teplý (Barinka, Haš)
Slovensko – Švýcarsko 5:3
*23:10, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 13. Jendek (Eliaš), 36. Čajkovič (Turanský, Ilenčík), 53. Mrázik (Chromiak), 57. Chromiak (Sojka, Mrázik), 60. Mrázik (Chromiak) – 22. Fiedler (Schwenninger), 45. Knak (Baragano, Rochette), 53. Knak (Stoffel, Rochette)
Rusko – USA 8:3
03:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 13. Guščin (Lichačjov, Abramov), 17. Lichačjov (Abramov, Guščin), 19. Mironov (Nikolajev, Amirov), 38. Podkolzin (Nikolajev, Gutik), 42. Guščin (Lichačjov), 49. Abramov (Lichačjov), 52. Podkolzin (Mironov), 60. Byčkov (Abramov, Guščin) – 23. Mastrosimone (Miller), 24. Kaliyev (Mancinelli, Silianoff), 29. Colangelo (Reid, Farinacci)
Švédsko – Kanada 3:4
03:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 14. Raymond (Holtz, Söderblom), 48. Holtz (Raymond), 56. Söderblom (Björnfot, Holtz) – 15. Williams (Suzuki, Korczak), 33. Lafreniere (Cozens, Barron), 54. Robertson (Williams, Rees), 58. Dach (Byram, Lafreniere)
Liberec – Mladá Boleslav 5:4
11:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 13. Bulíř (Kvapil, Hudáček), 25. Lenc (Šmíd), 27. Hudáček (Bulíř, Kvapil), 60. Hudáček (Redenbach, Kvapil), 62. Stříteský (Hudáček) – 5. Žejdl (Orsava), 51. Šťastný (Němeček), 57. Pláněk (Bernad, Vondrka), 58. Skalický
Žilina – Lipt. Mikuláš 2:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 42. Huna (Jenčík, Jankovič), 47. Síkela (Galkinš, Hvila) – 31. Piatka (Heikkilla, Sukeľ), 55. Novický (Števuliak)
Olomouc – Třinec 3:2
17:00, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 25. Holec (Kolouch, Jergl), 27. Irgl (Vyrůbalík, Galvas), rozh. náj. Strapáč – 46. Bukarts (Chmielewski, Smetana), 51. Hrňa
Zvolen – Poprad 2:3
17:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 29. Šišovský (Vandane, Pöyhönen), 43. Čarnaok (Demkov) – 39. Fabian (Takáč, Mlynarovič), 44. Paločko (Fabian), rozh. náj. Svitana
Slavia – Litoměřice 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Panna (Valík, Šagát), 38. Kohút (Valík), 40. Heldák (Saňa), 60. Šagát – 39. Kadlec (Kloz)
Třebíč – Vsetín 0:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 24. Jonák (Slováček, Pechanec), 36. Rob (Slováček)
Litvínov – Kladno 5:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 27. Matoušek (Doudera, Válek), 39. Petružálek (Mikúš, Hanzl), 47. Lukeš (Hübl, Myšák), 48. Trávníček (Černý, Gerhát), 51. Mikúš (Hanzl, Petružálek)
Motor ČB – Irtyš Pavlodar 4:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Šimánek (Bradley), 29. Gilbert (Pýcha), 35. Doležal (Heřman), 49. Novák (Kutlák, Endál)
Nový Jičín – Opava 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Lehečka (Chvostek, Michel), 32. Pípa (Lehečka, Chvostek) – 23. Janošík (Hendrych, Spratek)
Havlíčkův Brod – Tábor 7:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Michálek (Milfait), 10. Beneš (Milfait), 30. Kopic (Beran), 32. Voříšek (Beran), 40. Voříšek (Chlubna, Beran), 45. Michálek (Milfait), 48. Beneš (Milfait) – 28. Kalaš (Košař), 46. Seidl (Havran), 55. Seidl (Blažek, Březina)
Kometa Brno – HC Slovan 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Zaťovič (Nahodil, Mueller), 31. Mueller (Nahodil, Plášek) – 12. Chipchura (Sersen, Lunter), 17. Rau (Červený, Řepík), 23. Sukeľ (Sloboda), 33. Rau (Schaus, Řepík), 59. Chipchura
K. Vary – Plzeň 5:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Gorčík (Kovačevič, Šafář), 4. Beránek, 17. Balán (Rachůnek, Flek), 55. Havránek (TS), 59. Balán (Rachůnek) – 16. Eret (Indrák, Kaňák), 19. Gulaš, 58. Gulaš (Nedorost, Pulpán)
Banská Bystrica – Detva 9:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Gabor (Kabáč), 13. Sloboda (Sýkora), 21. Asselin (Faille, Marshall), 24. Faille (Surový, Marshall), 29. Varga (Belluš, Bulík), 41. Zigo (Higgs, Sýkora), 44. Kabáč (Češík, Belluš), 47. Higgs (Zigo, Marshall), 52. Asselin (Zigo, Higgs) – 19. Ščurko (Murček), 22. Žilka (Fekiač), 31. Gabor (Milý, Tomčák)
Klatovy – Sokolov 1:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. J. Roubal (D. Roubal, Červenka) – 27. Rulík, 29. Keszi (Trapl), 39. Zadražil, 45. Hruška (Zadražil, Vodička), 53. Trapl (Čejka), 59. Hotěk (Rohan, Přindiš)
Benátky n/J – Salzburg II 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Burda (Zachar), 60. Braid (Niko, Kolmann) – 5. Rebernig (Klöckl, Pilloni), 49. Pilloni (Varejcka), 53. Witting (Meisaari, Nordberg)
Poruba 2011 – Přerov 7:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Iléš (Hudeček), 4. Tomi, 25. Gazda (Vymazal), 30. Hudeček (Ovčačík), 38. Káňa J. (Ovčačík), 42. Vymazal, 44. Hudeček (Iléš) – 10. Navrátil, 36. Pšurný (Šimeček), 39. Sikora (Pšurný)
Frýdek-M. – Jastrzębie 5:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Mikulík (Kofroň, Christov), 21. Martynek (Przybyla), 25. Przybyla (Hrachovský, Martynek), 34. Rudovský (Martynek, Husák), 45. Motloch (Martynek, Rudovský) – 30. Kasperlik (Sulka, Kulas)
Zlín – Jihlava 6:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 24. Herman (Valenta), 28. Kulda (Šlahař), 29. Popelka (Fořt, Sedláček), 35. Poletín (Řezníček, Fořt), 43. Václavek (Karafiát, Ferenc), 56. Ferenc – 28. Štebih (Půža), 44. Anděl (Skořepa, Váňa)
Pardubice – Davos 2:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Rolinek (Machala, Bubela), 48. Treille (Bubela) – 3. Nygren (Pestoni), 23. Frehner (Heldner), 55. Kessler (Nygren, Stoop)
Mountfield HK – Sparta 5:4
19:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 16. Chalupa (Paulovič), 30. Bičevskis (Paulovič), 40. Chalupa (Cibulskis), 56. Bičevskis (Linhart), 64. Graňák (Dragoun, Paulovič) – 11. A. Kudrna (Kalina), 15. Říčka (Vrána), 19. A. Kudrna (Gregorc, Smejkal), 24. Říčka (Černoch, Jarůšek)
HC Plzeň – K. Vary 1:2
14:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Adamec (Hasman, Malát) – 36. Holub (Berčík, Benda), 56. Jiskra (Stejskal)
Olomouc – Zlín 7:3
12:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Zembol, 12. Václavský (Masere), 16. Přísažný (Zembol), 32. Havel (Nesvatba), 42. Ruda (Fasner), 47. Zembol (Přísažný), 58. Přísažný – 13. Čechmánek (Střítežský), 34. Mojžíš (Ramert), 46. Horský (Matůšů)
Znojmo – Havířov 1:5
08:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Ludvík (Bazala) – 18. Adámek (Juhasz), 23. Adámek (Mastič), 29. Bochnak (Tomeček, Thiel), 45. Thiel (Žídek), 49. Juhasz (Mastič)
Mladá Boleslav – Lidingö 6:2
10:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Závora (Moravčík, Imlauf), 38. Houška (Dotter, Šípek), 40. Simon (Šípek, Sýkora), 54. Dotter (Schulz), 59. Sýkora (Moucha), 60. Simon (Závora) – 13. Křehlik (Fälth), 34. Wilund (Fälth)
Mountfield HK – Znojmo 5:2
13:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Janda (Jakubec, Kašpar), 29. Kukla (Janoušek), 38. Ďuriš (Pěnčík, Janoušek), 49. Sklenář (Kukla), 52. Ďuriš – 17. Bazala (Kobylnik), 25. Kratochvíl (Molnár)
Havířov – Mladá Boleslav 4:2
15:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Dufek K., 39. Adámek (Mastič), 50. Žídek (Janeček, Rewaj), 53. Bochnak (Mastič) – 1. Simon (Dotter), 46. Novák
Lidingö – Mountfield HK 4:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Fälth, 36. Melin (Hamšík), 38. Častek (Fälth), 56. Fälth (Alex) – 3. Sklenář (Řehák), 19. Sklenář (Voňka, Janoušek), 34. Hrabčák (Poppel), 48. Síla, 60. Poppel (Sklenář), 60. Hrabčák (Kukla)