Jihlava – Olomouc 3:0
16:20, konec
Branky a nahrávky: 11. Rabbit (Hamill), 45. Rabbit (TS), 60. Straka (Stříteský)
Pardubice – Mountfield HK 1:3
16:20, konec
Branky a nahrávky: 8. Rolinek (Trončinský, Marosz) – 15. Smoleňák (Červený, Koukal), 29. Vopelka (Zámorský, Zigo), 31. Zigo (R. Pavlík)
Kometa Brno – Litvínov 4:0
16:20, konec
Branky a nahrávky: 14. R. Zohorna (L. Horký, Štencel), 20. J. Krejčík (H. Zohorna, Nečas), 41. Mallet (P. Holík, Vincour), 45. J. Krejčík (Nečas, Mallet)
Plzeň – Zlín 3:2
16:20, konec
Branky a nahrávky: 19. T. Kubalík, 32. Stach (P. Kadlec, Moravčík), 39. Vracovský (Kratěna, D. Sklenička) – 19. Okál (Roberts Bukarts, Freibergs), 32. Okál (Roberts Bukarts, Šťastný)
Mladá Boleslav – Třinec 3:2
16:20, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 21. Orsava (Valský, Žejdl), 59. Pacovský (Lenc, Klepiš), rozh. náj. Lenc – 29. Polanský (Adamský), 57. Martin Růžička (Hrňa)
Chomutov – Sparta 4:2
16:20, konec
Branky a nahrávky: 2. Flemming, 46. Šťovíček (Hlava, Slovák), 52. Šťovíček (Lauko, Dietz), 59. Lauko (Vantuch, Poletín) – 34. T. Voráček (Jarůšek, Kudrna), 37. Kropáček (Černoch)
Vítkovice – Liberec 3:2
16:20, po prodl.
Branky a nahrávky: 10. Olesz (Hrbas, Dej), 22. Szturc, 62. Hrbas – 2. Bulíř (Jánošík, M. Kvapil), 12. Bakoš (Filippi, Bulíř)
Los Angeles – Chicago 3:5
22:00, konec
*Branky a nahrávky: 25. Pearson, 27. Martinez (Kopitar, D. Brown), 38. Iafallo – 14. Oesterle, 51. Anisimov (J. Toews, P. Kane), 55. Hinostroza, 59. J. Toews (P. Kane, Seabrook), 60. P. Kane (Saad, J. Toews)
Boston – Montreal 2:1
23:00, po prodl.
*Branky a nahrávky: 58. DeBrusk (Holden, Krug), 63. Marchand (Krug) – 10. Gallagher
Pittsburgh – NY Islanders 3:2
23:00, po prodl.
*Branky a nahrávky: 39. Hörnqvist (Kessel, Malkin), 52. Brassard (Kessel, Simon), 64. Crosby (J. Schultz, Letang) – 2. Davidson (Jo. Bailey, Lee), 45. Lee (Tavares)
Arizona – Ottawa 2:1
02:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Ekman-Larsson (Keller, Stepan), 35. Martinook (Richardson, Cousins) – 4. Pageau (B. Ryan, Mark Stone)
Washington – Toronto 5:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Kuzněcov (Bäckström, Carlson), 7. Ovečkin (T. Wilson, Bäckström), 17. Bäckström (Kuzněcov, Carlson), 29. Carlson (Stephenson, Beagle), 31. J. Vrána (Kuzněcov, Orlov) – 6. Hyman (R. Polák), 28. Kadri (Marleau, Dermott)
Edmonton – NY Rangers 2:3
04:30, konec
Branky a nahrávky: 26. McDavid (Benning, Talbot), 37. Nugent-Hopkins (McDavid, Sekera) – 1. Kreider (Zibanejad, Gilmour), 28. Zibanejad (Bučněvič, Zuccarello), 30. Carey (C. McLeod, Desharnais)
Colorado – Nashville 3:4
21:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 13. Zadorov (Söderberg, A. Lindholm), 45. Nieto, 55. Rantanen (MacKinnon, Barrie) – 4. Watson (Sissons, Ekholm), 29. Turris, 59. Ellis (P. K. Subban, Johansen), 62. F. Forsberg (Ellis, Arvidsson)
Florida – Philadelphia 4:1
21:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Barkov (Luongo, Yandle), 15. Dadonov (Bjugstad, Ekblad), 39. Dadonov (Barkov), 43. Huberdeau (J. McGinn) – 57. Konecny (Manning, Giroux)
Anaheim – Chicago 6:3
22:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Rakell (Getzlaf, Montour), 7. Perry (Getzlaf, Manson), 23. M. Pettersson (Bieksa, D. Grant), 27. Silfverberg (Cogliano, D. Grant), 47. Silfverberg (Cogliano, Kesler), 55. Perry (Fowler, Getzlaf) – 35. Jurčo (C. Murphy, Keith), 42. Schmaltz (Hinostroza), 58. Schmaltz (DeBrincat, Hinostroza)
New Jersey – Vegas 2:3
23:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Vatanen (Hall, Maroon), 38. Hall – 25. Perron (Hyka, Merrill), 32. Engelland (Theodore, Reaves), 38. Tatar (Perron, Hunt)
Bolzano – Znojmo 4:3
17:45, po s.n. (1:0) (Nad.)
Branky a nahrávky: 28. Monardo (Oleksuk), 35. Frank (Frigo, Bernard), 40. Egger (Micelli, Smith), rozh. náj. Halmo – 15. Číp (Raška, Lattner), 19. Zajíc (Tejnor), 20. Špaček (Číp, Raška)
Čeljabinsk – Nižněkamsk 4:3
12:30, po prodl. (PO, série 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Bailen (Kručinin), 9. Kručinin, 51. Videll (Szczechura, Gynge), 68. Kravcov (Nikitin, Polygalov) – 11. P. Kulikov (Avcin), 52. Nestrašil (Volgin, Everberg), 54. Šiksatdarov
Ufa – Omsk 6:4
12:30, konec (PO, série 1:0)
Branky a nahrávky: 5. S. Garejev (Arzamascev, Kemppainen), 11. M. Majorov (Kemppainen, Soloduchin), 12. Kemppainen (Omark), 38. Omark (Hartikainen, S. Garejev), 51. Larsen (Omark, Hartikainen), 57. Hartikainen (Omark) – 25. Kugryšev (J. Medveděv, I. Michejev), 26. Minejev (Stas), 45. Chochrjakov (Košelev), 47. A. Galimov (Stas)
Jekatěrinburg – Magnitogorsk 2:3
13:00, konec (PO, série 0:1)
Branky a nahrávky: 16. Paré (King), 29. Golyšev (Paré) – 37. Wolski (Lee, Mozjakin), 45. Wolski (Jan Kovář, Lee), 53. Mozjakin (Jan Kovář)
CSKA Moskva – Spartak Moskva 6:0
15:00, konec (PO, série 1:0)
Branky a nahrávky: 11. Šalunov (Nestěrov, I. Sorokin), 28. Grigorenko, 31. Grigorenko (Ničuškin), 42. Popugajev, 58. Naumenkov (Platt, Kaprizov), 60. Šalunov (Šumakov, Kaprizov)
Jaroslavl – N.Novgorod 2:1
15:00, konec (PO, série 2:0)
Branky a nahrávky: 10. Čerepanov (Kadějkin, Kartajev), 59. Kontiola (Kronwall) – 1. S. Kosticyn (Kinrade)
Jokerit – Soči 7:2
15:00, konec (PO, série 1:1)
Branky a nahrávky: 3. Palola (Gilroy), 19. Tolvanen (Lepistö), 22. Norman (Gilroy, Jormakka), 25. Gilroy, 26. Jormakka (Palola), 30. N Jensen (Lepistö), 51. Tolvanen (Lepistö, N Jensen) – 17. Polášek, 41. Lugin (Jokipakka, Blum)
Kazaň – Chabarovsk 3:0
15:00, konec (PO, série 1:0)
Branky a nahrávky: 21. Azevedo (Lander, Sekáč), 31. Kosov (Burmistrov), 51. Galijev (Tkačov)
Petrohrad – Čerepovec 4:3
15:00, po prodl. (PO, série 1:0)
Branky a nahrávky: 13. Kovalčuk (Šipačov, P. Thoresen), 48. Vojnov (Kablukov, Širokov), 57. Šipačov (Kovalčuk), 68. Dacjuk (N. Gusev, A. Bělov) – 27. Kagarlickij (P. Černov), 36. Geraskin (Trubačjov), 60. Jašin (Kagarlickij, P. Černov)
Salzburg – Mountfield HK 6:0
11:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Alanov (Schütz, Vogt), 8. Varejcka (Hadamczik, Alanov), 22. Barinka (Čermák, Hadamczik), 27. Vogt (Hede, Stewart), 36. Jentzsch (Lobach, Hadamczik), 56. Schitz (Jentzsch)
Vsetín – Havířov 2:3
12:30, konec (OUP)
Branky a nahrávky: 47. Matiaško (Ondračka, Půček), 55. Klímek (Půček) – 2. Žídek (Dufek K.), 27. Bambula (Juhász, Mastič), 34. Bambula (Dufek K., Šěvěček)
Chomutov – Havlíčkův Brod 0:2
12:30, konec (Udr.)
Branky a nahrávky: 5. Tecl (Cachnín, Křehlík), 47. Pejchal (Petržilka, Kohout)
HC Litvínov – Třinec 3:6
16:00, konec (Udr.)
Branky a nahrávky: 3. Jindra (Žítek), 11. Dufek (Viedemann), 16. Jindra (Baláž, Kysela) – 9. Bulava (Indrst, Adámek), 19. Geidl (Matěj), 36. Havránek (Krč, Indrst), 40. Geidl (Čmiel, Adámek), 45. Čmiel (Matěj, Bulava), 56. Havránek (Indrst)
Havlíčkův Brod – Kometa Brno 5:3
12:30, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 1. Fiala (Zych, Kopic), 1. P. Vacík (Dáňa, Vyvial), 25. P. Vacík (Vyvial, Dáňa), 34. Dáňa (Kerber, Trupl), 57. Kopic (Fiala) – 46. Fajmon (Masař, Bartes), 48. Meluzin (Malý), 56. Meluzin (Holemý, Masař)
Přerov – Mountfield HK 3:2
12:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 6. Ryšavý (Tarnoczy, Gréč), 29. Zeman (Kleniar, Tarnoczy), 59. Fencl (Kleniar, Tarnoczy) – 20. Janda (Kašpar, Lang), 34. Pelda (Jušta, Moravec)
Nitra – Košice 3:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Kutálek (Slovák, Blackwater), 23. Macík (Versteeg), 58. Kutálek (Slovák, Mikúš) – 29. Nagy (Miklík)
Trenčín – Nové Zámky 4:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Sojčík (Starosta, Radivojevič), 20. Hossa (Hecl, Frühauf), 46. J.Švec (Mikula), 59. Hossa (Hecl)
Žilina – Zvolen 5:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Konečný (Hruška, Kozák), 9. Švihálek (Mendrej), 18. Švihálek, 19. Handlovský, 43. Kozák (Jurík, Švihálek)
Banská Bystrica – Detva 7:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Asselin (Brittain, Gélinas), 8. Trecapelli (Hrnka, Surový), 15. Gabor (Češík, Sedlák), 18. Bortňák (Hohmann, Bubela), 19. Hrnka, 45. Surový (Brittain), 59. Brittain (Ďatelinka, Hrnka) – 4. Žilka (Piačka, Murček), 38. Ščurko (Chovan)
Poprad – Lipt. Mikuláš 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Buc (Vartovník, Petran), 22. Abdul (Paločko ml.), 32. Abdul (Paločko ml.) – 26. Vybíral (Nádašdi, Moravčík), 37. Huna (Langhammer, M. Sukeľ)
Fehérvár – Znojmo 4:2
14:30, konec (ČF)
Branky a nahrávky: 7. Peter (Z. Kiss), 16. Erdely (Almasi), 50. Vertes, 60. Erdely (D. Szabo, Z. Kiss) – 25. Roubal (Piš, J. Rudy), 26. Zmeškal (Svoboda)
Třebechovice p. O. – HC Jičín 1:3
17:00, konec (Fin, série 1:1)
Branky a nahrávky: 20. Beránek – 19. Žalud, 34. Borovec, 38. Průšek (Najman)
Jaroměř – Nový Bydžov 5:4
17:00, konec (3.–4., série 1:0)
Branky a nahrávky: 12. Merkl (Hamáček), 34. Světlík (Mišinec), 47. Světlík, 53. Pekárek (Bujňák, Mišinec), 58. Hamáček – 16. Postolka (Menyhárt, Jebavý), 32. Chára (Nedbal, Mádle), 44. Menyhárt (Chára, Nedbal), 60. Postolka
Trutnov – Opočno 2:3
17:00, konec (Baráž)
Branky a nahrávky: 11. Rail (Žid, Škrabal), 14. Šafář (Vedral, Černík), 44. Šafář (Vedral, Škrabal)
Nová Paka – N. Město n. M. 3:7
17:00, konec (Baráž)
Branky a nahrávky: 6. Hloušek (Hric), 28. Esperka (Spal, Kadeřábek), 36. Šuvara (Hric) – 5. Pfeifer (Chmelář, Rojšl), 19. Popler (Praus), 22. Merka (Rojšl), 24. Řezníček (Popler), 47. Pfeifer (Popler), 50. Praus (Pohl), 55. Pohl (Hanousek)
Gepardi Jablonec – Č. Lípa 4:8
18:00, konec (3.–4.)
Branky a nahrávky: 2. Tomíček (Šnajdr), 14. Tomíček (Herda), 16. Tomíček, 25. Šesták (Tomíček) – 4. Holčák (Preussler), 4. Minařík (Zelinger), 13. Preussler (Holčák), 19. Michajličenko (Průšek, Dvořák), 34. Zelinger (Žák), 37. Preussler (Michajličenko), 57. Dvořák, 60. Krupička (Češka, Holčák)
Česká Třebová – Litomyšl 3:2
17:00, konec (SF, série 3:0)
Branky a nahrávky: 7. Prachař (Šejba), 17. Moučka (Křečan, Škvor), 20. Šejba (Lesák, Jindřich) – 27. Musil (Skoumal), 46. Musil (Skoumal, Mečiar)
Choceň – Chotěboř 5:3
17:00, konec (série 1:0)
Branky a nahrávky: 2. Prachař (Pilař), 7. Prachař (Pilař), 24. Prachař (Nečas), 49. Král (Krejza, Pilař), 55. Pilař (Krejza) – 7. Křesťan (Ludvík), 22. Dvořák (Mendl), 23. Ngyuen (Činčila)
BK Havlíčkův Brod B – Chrudim 6:5
17:00, po s.n. (2:1) (série 1:0)
Branky a nahrávky: 9. Homola, 15. Cejpek (Lacina), 19. Lacina, 23. Beran (Suchý), 48. Beran, rozh. náj. Homola – 1. Urban (Klement), 25. Kišš (Dobiáš), 54. Kalous (Polák), 58. Kišš (Dobiáš), 60. Haltuch
Hlinsko – Moravská Třebová 3:6
17:30, konec (SF, série 0:3)
Branky a nahrávky: 6. Pazourek, 22. Dítě (Sobotka), 51. Hron (Pazourek, Dítě) – 32. Faltus (Langr), 37. Augustin, 38. Rajnoha (Augustin, Čikl), 40. Rajnoha (Pavlovský, Čikl), 45. Augustin (Pavlovský), 47. Pěcha (Langr)
Telč – Hluboká n.V. 11:5
*16:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Berka (Hejl), 5. Berka, 9. Kret, 14. Sokolík (Šalanda), 37. Kret (Sokolík), 40. Smejkal (Bína), 42. Kret (Sokolík), 45. Berka (Bína), 57. Kotrba (Kret), 58. Koreš (Bína), 58. Bína (Berka) – 15. Miler (Oulík, Bělohlav), 28. Miler (Heřmánek), 47. Bělohlav (Miler, Heřmánek), 55. Miler (Král, Žlůva), 56. Miler (Holub, Žlůva)
Veselí nLuž. – Humpolec 4:2
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Čáp (Mikeska, Nehoda), 16. Dušák (Kyml, Čáp), 19. Dušák (Mikeska, Čáp), 52. Vlach (Míchal, Bůžek) – 11. Jelínek (Bambula, Loučka), 32. Loučka (Bambula)
HC Vajgar – HC Vimperk 2:1
17:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 37. Procházka (Lazorišák, Ondřej), rozh. náj. Procházka – 27. Binder (Paule)
Soběslav – Pelhřimov B 15:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Žákovský (Hraňo), 23. Hraňo (Žákovský, Hák), 26. Pánek, 31. Hraňo (Sládek, Žákovský), 34. Pánek (Karpíšek), 41. Hák (Žákovský, Vild), 42. Žákovský (Hák, Vild), 45. Hraňo (Žákovský), 48. Hák (Hraňo, Žákovský), 48. Hák (Žákovský), 53. Hlaveš (Píha), 55. Pauš (Pánek), 56. Pauš (Šafář), 58. Pauš (Karpíšek), 59. Sládek (Žákovský) – 11. Šulák, 29. Štěpán (Svoboda), 50. Štěpán (Zadražil)
Kroměříž – Uh.Ostroh 8:5
*17:00, konec (ČF)
Uh.Brod – Boskovice 3:5
*17:00, konec (ČF)
Branky a nahrávky: 18. Bujáček (Bařinka), 25. Heča (Šiller), 60. Vaněk (Gureň) – 17. Václavík (Skácel, Hnilička), 26. Benýšek (Šmíd), 32. Šebek (Šmahel, Benýšek), 55. Skácel (Benýšek, Hnilička), 60. Hnilička
Cheb – Čerti Ostrov 8:7
*16:30, konec (Fin)
Branky a nahrávky: 5. Stoklásek (Boušek), 25. Boušek, 26. Stoklásek (Boušek), 37. Boušek (Novotný, Stoklásek), 41. Boušek (Stoklásek), 51. Boušek (Stoklásek), 55. Boušek (Truhlář, Novotný), 58. Boušek (Novotný, Stoklásek) – 19. Jäger (Hájek), 23. Troška (Kabyl), 25. Krejsa, 33. Troška, 43. Troška, 46. Krejsa (Bohuslávek), 60. Bohuslávek (Krejsa)
Mar.Lázně – Trstěnice 0:0
18:00, odloženo (3.–4.)
HC Domažlice – Třemošná 7:1
*19:45, konec (SF)
Branky a nahrávky: 4. Polata (Kubík, Jabůrek), 8. Škárka (Polata), 16. Polívka (Polata), 29. Sequens (Polívka, Blumentrit), 32. Polata (Baxa), 44. Faschingbauer (Kulhánek, Polívka), 57. Blumentrirt (Baxa) – 12. Levora (Kepka, Petrlík)
Čáslav – Černošice 2:3
*17:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 37. Ježek (Borovanský), 53. Pipek (Křišťan) – 3. Pulkrab (Kratochvíl, Jobek), 33. Vladyka (Loskot), 52. Krudenc (Staněk)