Menu

Hokej »

Olympijské hry - muži

04:10, konec (C)

Branky a nahrávky: 4. Lepistö (Kontiola, Tolvanen), 16. Pyörälä (J. Lajunen), 38. Tolvanen (Hartikainen, Kemppainen), 39. Kukkonen (Kontiola, Tolvanen), 53. Kemppainen (Tolvanen, Lepistö) – 9. Macek (Ehrhoff, Wolf), 42. Hördler

08:40, konec (C)

Branky a nahrávky: 6. P. Lindholm (Omark, Möller), 17. Lander (Bertilsson), 49. Everberg (Omark, Fransson), 50. Wikstrand (Omark, Everberg)

13:10, konec (A)

Branky a nahrávky: 12. Jan Kovář (Řepík, Sekáč), 17. Řepík (Birner, Francouz) – 8. Min-Ho Čo (Radunske, Swift)

13:10, konec (A)

Branky a nahrávky: 48. S. Moser (Rüfenacht, Ambühl) – 3. R. Bourque (Ch. Genoway, Raymond), 8. Noreau (Lee, Roy), 25. R. Bourque (Roy), 26. Wolski (Noreau), 55. Wolski (Kelly, Ebbett)

Olympijské hry - ženy

04:10, konec (A)

Branky a nahrávky: 41. Coyneová (Deckerová) – 28. Agostaová (Spoonerová, Jennerová), 35. Nurseová (Larocqueová)

08:40, konec (A)

Branky a nahrávky: 45. Šochinová (Běljakovová) – 18. Karvinenová (Hiirikoskiová), 21. Karvinenová (Nuutinenová, Hiirikoskiová), 40. Väliläová, 53. Tuominenová (Hiirikoskiová, Nieminenová), 56. Nieminenová

Turnaj pěti (U19)

12:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Bemström (Holmberg), 9. Karlsson (Holmberg, Hedberg), 11. Johansson, 18. Södergran (Bemström, Hedberg), 26. Johansson (Själin, Emanuelsson), 32. Peterson, 35. Bemström (Hedberg), 57. Walli-Walterholm (Johansson), 58. Sylvegärd (Hedberg) – 29. Bullnheimer (Reichel, Wohlgemuth), 42. Gams (Fischer, Palka)

20:00, konec

Branky a nahrávky: 34. Eret (Nečas, Kaut), 52. Chrtek (Machala), 60. Machala

Reprezentace do 18 let

01:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Plášek (Lauko, Pekař), 8. Blümel (Čajka), 11. Kvasnica (Kropáček), 34. Blümel (Dluhoš), 39. Blümel (Gajarský), 57. Blümel – 5. Farabee (Wahlstrom), 24. Middendorf (DeBoer)

21:30, konec

Branky a nahrávky: 11. Mikhailov (Kizimov), 16. Morozov, 23. Denisenko (Svečnikov, Ochotjuk), 37. Khovanov (TS), 46. Kizimov (Isčakov), 48. Michajlov (Podkozin, Kruglov), 57. Svečnikov (Chovanov), 59. Svečnikov (Kizimov), 60. Malyšev (Ochotjuk) – 8. Lauko (Doktor), 19. Klejna (Blümel, Pekař)

Reprezentace do 17 let

15:00, po s.n. (2:0)

Branky a nahrávky: 27. Söderblom (Söderström, Henriksson), 59. Raymond (Costmar, Johansson), rozh. náj. Raymond – 25. Pytlík (Barinka, Mužík), 33. Kubíček (Toman)

Turnaj čtyř (U16)

14:30, konec

Branky a nahrávky: 18. Rychkov, 43. Guškin (Romko), 47. Kisakov (Kristanov, Burujanov)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 1. Cikhart (Myšák), 30. Chlubna (Krutil, Myšák), 30. Novák, 53. Myšák (Chlubna) – 4. Suni (Hirvonen), 15. Hahl (Niemelä), 33. Räty (Niemi)

NHL

01:00, konec

Branky a nahrávky: 5. D. Moore (Komarov, R. Polák), 8. Kadri, 29. Kadri (Rielly, Dermott), 31. Marner (Kadri, Marleau), 52. Kadri (Marner), 59. Marleau (Komarov, Kadri) – 19. N. Foligno (Wennberg, Kukan), 23. N. Foligno (Wennberg, Bjorkstrand), 35. J. Johnson (N. Foligno, Nutivaara)

03:30, konec

Branky a nahrávky: 36. Söderberg (G. Bourque, Greer), 57. Kerfoot

04:00, konec

Branky a nahrávky: 1. Del Zotto (Horvat, Bärtschi), 9. Horvat (Bärtschi), 34. Boeser (D. Sedin, Horvat) – 8. Dadonov (Bjugstad, Barkov), 14. J. McGinn (Ekblad, Malgin), 18. Petrovic (McCann), 19. Bjugstad (Barkov)

Turnaj Vladimíra Dzurilly

sk 17:00, konec

Branky a nahrávky: 17. Kováčik (Paulíny), 23. Mrázik (Okuliar), 25. Okuliar (Bučko) – 9. Koliachonok (.), 18. Kazyanin (Aksiantsiuk), 34. Salauyou (Krylovich, Aksiantsiuk), 55. Pyshkaila (Alistrau)

ELIOD extraliga mladšího dorostu

17:30, konec (C)

Branky a nahrávky: 4. Martinec (Kluch, Jágr), 48. Slavíček (Rulc, Hofmann), 49. Hofmann (D. Němeček, Černý), 57. Martinec (Labuzík, D. Němeček)

Krajská liga: Moravskoslezský kraj

*18:00, konec (ČF, série 1:0)

Branky a nahrávky: 28. Zakuťanský (Grepl), 34. Petrák (Hegegy), 35. Deutsch, 38. Rosůlek (Juházs, Pavlas), 39. Petrák, 47. Kytka (Grepl), 53. Zámecznik (Vaštík, Petrák) – 55. Vaněk (Hejhal, Hlísta)

18:30, konec (ČF, série 1:0)

Branky a nahrávky: 9. Sluštík (Trubka), 12. Janečka (Tomášek), 32. Pokorný (Čáň), 44. Sochorek (Pokorný, Trubka), 50. Sluštík (Trubka) – 4. Voznica, 30. Malíř (Piecha), 58. Malyjurek (Vydra)

Krajská liga: Pardubický kraj

*18:30, konec (ČF, série 2:2)

Branky a nahrávky: 10. Polák (Koreček, Polák), 28. Novák (Dobiáš, Klement), 29. Klement (Seidler), 37. Kišš (Polák), 41. Haltuch, 49. Hudec (Karásek)

*18:30, konec (ČF, série 1:3)

Branky a nahrávky: 3. Dolinský (Blažek, Šíma), 22. Špatenka (Včela), 25. Včela (Včela), 35. Doležal (Kopecký) – 7. Jindřich (Prachař), 9. Hemský (Fúzik, Moučka), 9. Prachař (Jindřich), 58. Fúzik (Jindřich, Procházka), 60. Včela (Škvor, Hemský)