Slovensko – Olympijští sportovci z Ruska 3:2
13:10, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 17. Ölvecký (Graňák), 18. Bakoš, 49. Čerešňák (Haščák, Bakoš) – 3. Gavrikov (Vojnov, Širokov), 5. Kaprizov (N. Gusev, Gavrikov)
USA – Slovinsko 2:3
13:10, po prodl. (Sk. B)
Branky a nahrávky: 18. O'Neill (Roe, Donato), 33. Greenway (O'Neill, Sanguinetti) – 46. Gregorc (Vidmar, Muršak), 59. Muršak (Gregorc, Verlič), 61. Muršak (Tičar, Urbas)
Švédsko – Švýcarsko 1:2
04:10, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 48. Borgqvistová (Olssonová, Nylénová-Perssonová) – 34. Müllerová (Meierová, Stalderová), 52. Stänzová (Meierová, Müllerová)
Korea – Japonsko 1:4
08:40, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 30. Griffinová (Park Yoon-Jung) – 2. Kuboová (H. Tokoová, Ukitaová), 4. Onoová (Kojkeová, Jonejamaová), 52. Kojkeová (Hosojamadaová, Jonejamaová), 59. Ukitaová
Motor ČB – Ústí n/L 8:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Rob (Galamboš, Pajič), 14. Dostálek (M. Bárta, Vráblík), 20. Rob (J. Mikyska, Jonák), 32. M. Bárta (Martin Novák, Galamboš), 33. Čermák (Vampola), 36. M. Bárta (Galamboš), 47. Kutlák (Nedorost, J. Mikyska), 48. Nedorost (Vampola, Kutlák) – 1. Smolka (Roubík), 22. Gengel (Davídek, Bernad), 25. Weinhold (Roubík), 42. Pšenička (Bernad, Krliš), 55. Severa (Smolka, Roubík)
Frýdek-M. – Benátky n/J 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Kofroň (L. Kovář, Kuťák), 32. Kofroň (Przybyla), 39. Štumpf (Pechanec, Klimša), 56. Štumpf (Matyáš, Pechanec) – 29. Bittner (Maier, Psota)
Kadaň – Vsetín 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Tůma (Chrpa, Havlíček), 60. Kůs (Hejcman) – 3. Markovič (Březina, Janáček), 5. Vávra (Kucharczyk), 12. P. Beránek (Protasenja, Kucharczyk), 16. Markovič, 60. Šilhavý (Pokorný, Janáček)
Prostějov – Třebíč 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Divíšek (Nouza, M. Drtina), 24. Havlík (Nouza), 48. Starý (Divíšek), 53. Fiala (Prokeš, Ščotka) – 22. Paták (T. Havránek, Jan Wasserbauer)
Havířov – K. Vary 3:2
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 22. Rác (R. Havel), 35. Tomi (Kotala), 63. R. Havel (M. Kalus) – 20. O. Beránek (Gríger), 40. O. Beránek (Vrdlovec)
Slavia – Kladno 1:2
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 8. Z. Doležal (Zigo, Račuk) – 56. M. Hořava (P. Hořava, J. Strnad), 62. P. Hořava (R. Přikryl)
SHK Hodonín – Poruba 2011 7:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Kadlec (Miklík, Žabčík), 24. Žabčík (Miklík, Hajný), 26. Sedlák (Jurča), 27. Matula (Mojžíš, Sajdl), 27. Matějka (Hladiš), 45. Matula (Miklík, Sajdl), 60. Sajdl (Peš, Mojžíš) – 2. Jaroš (Fišera), 3. Káňa J. (Švarc, Luka), 28. Haas (Luka), 51. Puškár (Švarc), 57. Zachar (Haas, Káňa T.)
Opava – Kopřivnice 7:8
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 5. Wolf (Tichý), 11. Štindl (Vítek, Kiss), 15. Chalupa (Tichý, Tichý), 18. Hartmann (Tichý), 36. Vítek (Chalupa), 40. Slavík (Wolf, Herman), 54. Chalupa (Štindl, Šindelář) – 6. Červenka (Stříž, Marek), 12. Červenka (Stříž), 14. Červenka (Tomášek), 15. Červenka (Marek, Tomášek), 40. Tomášek (Stříž), 58. Vyčesaný (Stříž), 60. Červenka (Stříž), 62. Stříž (Červenka, Pargáč)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 43. Dvořák (Seidler, Vaněk) – 58. Slovák II. (Chvostek), 59. Slovák II. (Hruška)
Most – Řisuty 0:5
17:30, kontumace
Jablonec n/N – Děčín 2:3
18:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 16. Bříška (L.Tondr), 59. Babec (Bříška, Víšek) – 35. Volráb (Petráš, Hašek), 43. Kopta (Oliverius, Zika), rozh. náj. Zika
Kobra – Trutnov 0:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Baránek (Kubinčák), 20. Půlpán A. (Kubinčák, Vácha), 33. Kubinčák (Baránek, Půlpán A.), 35. Kubinčák (Chytráček), 45. Baránek (Půlpán A., Kubinčák)
Sokolov – Dvůr Králové n. L. 5:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Kuběna (Přindiš, Harkabus), 33. Čejka (Strunz), 33. D.Hruška (Harkabus, Pajk), 44. Trapl (Čejka), 53. Trapl (Přindiš, Čejka) – 6. Kocián (Luštinec), 12. Sedláček (Ježek, Kmošek), 59. Ukchin (Petira, Karlík)
Letňany – Bílina 7:5
18:20, konec
Boston – Calgary 5:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Riley Nash (Backes, Grzelcyk), 37. Riley Nash (Schaller, McAvoy), 42. Bergeron (Krug), 50. Bergeron (Marchand, Backes), 57. Chára – 3. S. Bennett (Hathaway), 10. J. Gaudreau (Stajan, Giordano)
Buffalo – Tampa 5:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Baptiste (Girgensons), 22. S. Reinhart (R. O'Reilly, Rodrigues), 36. S. Wilson (C. Nelson, Antipin), 44. R. O'Reilly (Okposo, Ristolainen), 60. S. Reinhart (R. O'Reilly) – 14. Gourde (Kučerov, Hedman), 34. Naměstnikov, 52. Callahan (Sergačjov, B. Point)
NY Islanders – Columbus 1:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Tavares (Lee, Jo. Bailey) – 27. Bjorkstrand (Werenski, Dubois), 40. Dubois (Werenski, Bjorkstrand), 47. Dubinsky (Jenner), 47. Atkinson (Panarin, Werenski)
Philadelphia – New Jersey 4:5
01:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 2. Konecny (Giroux, Gostisbehere), 25. Laughton (M. Raffl, MacDonald), 31. Gudas (Filppula, Weise), 36. Giroux (Voráček, Gostisbehere) – 25. Hall (Vatanen), 34. J. Moore (Zajac, Bratt), 37. Hischier (Bratt), 59. Hall (Hischier, Zajac), rozh. náj. Stafford
Pittsburgh – Ottawa 6:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Guentzel (J. Schultz, Malkin), 26. Guentzel (Kessel, Letang), 31. Malkin (Hagelin, J. Schultz), 32. Aston-Reese (Crosby, Sheary), 51. Letang (Dumoulin, Crosby), 59. Aston-Reese (Dumoulin, Crosby) – 25. Brassard (Mark Stone, Borowiecki), 38. White (M. McCormick, Pyatt), 55. Duchene (Hoffman, E. Karlsson)
Carolina – Los Angeles 7:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Slavin (J. Staal, Pesce), 9. Faulk (Williams, V. Rask), 18. Faulk (Aho, T. Teräväinen), 22. Faulk (Aho, T. Teräväinen), 28. Skinner (V. Rask, Williams), 55. Skinner (Di Giuseppe), 57. Aho (T. Teräväinen) – 32. Kopitar (Muzzin, Toffoli), 38. Toffoli (Pearson, Kopitar), 47. T. Mitchell (Clifford, Doughty)
Detroit – Anaheim 2:1
01:40, konec
Branky a nahrávky: 14. D. Larkin, 36. Nielsen (Mantha, Green) – 57. Henrique (Bieksa, Rakell)
Nashville – St. Louis 4:3
02:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 50. Järnkrok (Ekholm, P. K. Subban), 55. Watson (Ellis), 56. Watson (C. Smith, Ekholm), 62. F. Forsberg (TS) – 16. Bouwmeester (Berglund, B. Schenn), 24. Steen (Stastny, Tarasenko), 29. Schwartz (Steen)
Minnesota – NY Rangers 3:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 4. E. Staal, 5. Parise, 7. M. Foligno (Winnik, J. Eriksson Ek) – 9. Gilmour (DeAngelo, K. Hayes), 32. K. Hayes (Grabner, Pionk)
Winnipeg – Washington 4:3
02:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 15. Scheifele (Byfuglien, Perreault), 52. Little (Roslovic, Byfuglien), 60. Scheifele (Wheeler, Perreault), 63. T. Myers (Scheifele) – 20. Bäckström (Ovečkin, T. Wilson), 32. Burakovsky (Eller, Chiasson), 48. Carlson (Kuzněcov, Connolly)
Vegas – Chicago 5:2
04:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Carpenter (Bellemare, Engelland), 42. Hunt (Perron, C. Miller), 44. R. Smith (W. Karlsson, Schmidt), 45. Perron (Neal), 59. Nosek – 3. Wingels (E. Gustafsson, DeBrincat), 27. DeBrincat (Sharp, Hartman)
San Jose – Arizona 1:2
04:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Bødker (Braun, Vlasic) – 8. Connauton (Cousins, Richardson), 30. Goligoski (Rieder, Fischer)
Finsko – Švédsko 4:2
14:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Talvitie (Ylönen, Virtanen), 20. Talvitie (Riekkinen, Ylönen), 30. Isiguzo (Koskenkorva, Luusuaniemi), 59. Klemetti (Seppälä, Haarti) – 16. S. Johansson (Walfridsson, Sylvegärd), 28. Karlsson (Holmberg, Hedberg)
Česko – Švýcarsko 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Kaut (Hrabík), 27. Navrátil (Kvasnička, Galvas), 41. Machala (Chrtek), 45. Navrátil (Flynn, Galvas) – 25. Müller (Leuenberger, Brunner), 49. Vouardoux (Döpfner.)
Finsko – Česko 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 47. Pärssinen (Miettinen, Lundell), 60. Miettanen (Nikkanen) – 21. Toman (Mlčák), 39. Najman (Morong), 53. Najman (Raška, Lang)
Česko – Čína 7:4
13:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Černá (Šmajdová), 37. Sarnovská (Dýcková), 42. Hájková, 44. Dýcková, 48. Sarnovská, 50. Hrůšová (Černá), 54. Dýcková (Kotounová) – 14. Shuang (Mengying, Kexin), 16. Mengying, 36. Kexin (Mengying), 50. Naiyuan (Yuzi)
Jihlava – Chabarovsk 1:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Jiránek (Čachotský, D. Čermák) – 24. Gorškov (Andrjuchov), 43. Veličkin (Potěchin)
Chomutov – Dynamo Moskva 2:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 30. Havel (Flemming), 50. Hlava (Grman) – 5. Karsums (Varnakov, Nikulin)
Skalica – Pov. Bystrica 2:1
17:00, po prodl. (ČF, série 2:0)
Branky a nahrávky: 60. Horváth (Jarolín, Hujsa), 61. Škápik (Vaškovič, Hujsa) – 34. Ligas (Koleda)
Michalovce – Spišská N. Ves 9:2
17:30, konec (ČF, série 2:0)
Branky a nahrávky: 8. Halás, 11. Balko (Mašlonka, Piatak), 21. Mašlonka (Jokeľ, Piatak), 23. Jokeľ (Kolba), 34. Linet (Brezniak, Meliško), 35. Solomončak (Halás), 41. Hančák (Bánovský, Solomončak), 45. Linet (Brezniak, Fajčák), 59. Meliško (Piatak) – 5. Bdžoch (Svitana, Zwick), 47. Štrauch (Nagy)
Prešov – Osmos Bratislava 3:1
18:00, konec (ČF, série 2:0)
Branky a nahrávky: 5. Šimčák (Chalupa, Mačkovič), 32. Baláž, 54. Valent (Pulščák, Kotzman) – 37. Šalka (Klučiar, Kratochvíla)
Topoľčany – Dubnica 3:2
18:00, konec (ČF, série 2:0)
Branky a nahrávky: 14. Tábi (Minárik), 22. Laššo (Ďurčo, Nemček), 50. Minárik (Tábi) – 53. Ďuriš, 55. Kokavec (Kostev, Hegyi)
Hronov – Nový Bydžov 6:1
18:00, konec (SF, série 1:1)
Branky a nahrávky: 12. Petr, 17. Daňo (Fišer, Petr), 25. Fišer (Daňo), 33. Šejnoha (Fišer), 47. Havelec (Perutek), 60. Šejnoha (Podzimek, Fišer) – 32. Manyhárt (Pilný)
Náchod – Jaroměř 6:3
18:00, konec (SF, série 1:1)
Branky a nahrávky: 29. Verner, 29. Macháň (Hlavatý), 44. Ježek (Havrda), 48. Ježek (Macháň), 48. Hlavatý (Verner, Plíhal), 60. Hlavatý – 11. Čtvrtečka (Světlík), 15. Kačerovský, 26. Světlík (Čtvrtečka)
Poruba "B" – Krnov 0:3
18:00, konec (ČF, série 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Kosina (Vlašánek, Vysloužil), 16. Svoboda (Polok), 36. Kysučan (Dohnal)
Bohumín – Frýdek-M. "B" 6:1
18:00, konec (ČF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 11. Tobola, 14. Šmíd (Fejko), 25. Ovčaří, 36. Ivan (Javín, Mikšan), 46. Putniorz (Ovčaří, Mikšan), 60. Ivan (Putniorz, Mikšan) – 32. Mičulka (Slovák, Gonos)
Orlová – H. Benešov 7:1
18:00, konec (ČF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 28. Zakuťanský (Grepl), 34. Petrák (Hegegy), 35. Deutsch, 38. Rosůlek (Juházs, Pavlas), 39. Petrák, 47. Kytka (Grepl), 53. Zámecznik (Vaštík, Petrák) – 55. Vaněk (Hejhal, Hlísta)
Litomyšl – Chrudim 0:6
18:30, konec (ČF, série 2:2)
Branky a nahrávky: 10. Polák (Koreček, Polák), 28. Novák (Dobiáš, Klement), 29. Klement (Seidler), 37. Kišš (Polák), 41. Haltuch, 49. Hudec (Karásek)
Světlá nS – Česká Třebová 4:5
18:30, konec (ČF, série 1:3)
Branky a nahrávky: 3. Dolinský (Blažek, Šíma), 22. Špatenka (Včela), 25. Včela (Včela), 35. Doležal (Kopecký) – 7. Jindřich (Prachař), 9. Hemský (Fúzik, Moučka), 9. Prachař (Jindřich), 58. Fúzik (Jindřich, Procházka), 60. Včela (Škvor, Hemský)
Litoměřice B – Roudnice 9:6
19:45, konec
Branky a nahrávky: 2. Purma (Vandas), 4. Vandas (Pavlata), 4. Bejček (Domský), 5. Fábry (Rusý), 27. Vandas (Fábry), 30. Pavlata (Šikner), 44. Kauschitz, 58. Purma (Vandas), 58. Rusý (Vaněk) – 4. Lauko (Barcal), 10. Pokorný (Sailer), 35. Pokorný, 38. Kuchař, 50. Sailer (Kuchař), 59. Tintěra