Kanada – Finsko 4:1
08:40, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 1. Agostaová (Daoustová), 18. Poulinová, 29. Daoustová (Fortinová), 39. Saulnierová (Johnstonová) – 48. Väliläová (Tapaniová, Karvinenová)
USA – Olympijští sportovci z Ruska 5:0
13:10, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 9. Bellamyová (J. Lamoureuxová-Davidsonová, Marvinová), 32. J. Lamoureuxová-Davidsonová (M. Lamoureuxová-Morandová), 32. J. Lamoureuxová-Davidsonová, 35. Marvinová (Pelkeyová), 59. Brandtová (Cameranesiová, Kellerová)
Toronto – Tampa 4:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 12. W. Nylander (Matthews, Gardiner), 24. W. Nylander (Matthews, Marner), 32. Gardiner (W. Nylander, Matthews), 45. J. van Riemsdyk (Bozak) – 36. Killorn (B. Point, Kučerov), 41. Kučerov (Killorn), 42. Gourde (Coburn, Stamkos)
Edmonton – Florida 5:7
03:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Maroon (Auvitu, McDavid), 23. Draisaitl (TS), 30. Caggiula (Russell, Khaira), 47. Slepyšev (Letestu), 55. McDavid (Maroon) – 18. Ekblad (Malgin, Matheson), 27. Malgin (Matheson), 30. Dadonov (Bjugstad, Ekblad), 41. Trocheck (Yandle, Barkov), 47. Trocheck (Yandle, Huberdeau), 51. Dadonov (TS), 59. Trocheck (Huberdeau)
Arizona – Chicago 6:1
03:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Domi (Chychrun, Rieder), 10. Keller (Stepan), 28. Goligoski (Keller, Domi), 30. Rieder (Fischer), 48. Cousins (Goligoski, Connauton), 56. Dvorak (Fischer, Rinaldo) – 25. DeBrincat (J. Toews, Bouma)
Česko – Finsko 2:3
21:30, konec
Branky a nahrávky: 27. Teplý (Blümel), 46. Gajarský (Bernáth, Adámek) – 3. Siikanen (Kokkonen, Petman), 30. Kakko (Tanus, Ranta), 35. Moilanen (Nordgren, Kakko)
Česko – Čína 1:5
17:40, konec
Branky a nahrávky: 51. Sarnovská (Kotounová, Šmajdová) – 5. Kexin (Shuang, Mengying), 21. Mengying (Shuang), 32. Zhang (Zifei, Siyang), 45. Yingying (Yuzi, Zifei), 59. Mengying
Třinec – Technika Brno 6:0
15:00, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 4. Králík (Jurzyca), 10. Hykl, 20. Petrovský (Ramík), 21. Przybyla (Jurzyca, Králík), 25. Chovaniak (Ramík, Petrovský), 58. Chovaniak (Macháček, Wantulok)
Jihlava – Havlíčkův Brod 3:1
16:00, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 2. Zdarsa (Čermák), 36. Havel (Pavelec, Čermák), 59. Zdarsa (Pigl, Čermák) – 1. Fiala (Dymák, Kerber)
Skalica – Pov. Bystrica 5:2
17:00, konec (ČF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 12. Mikéska (Janáč, Jurák), 23. Schmidt (Okoličány), 24. Vereš (Vaškovič, Škápik), 40. Straka (Schmidt), 60. Jarolín (Janáč, Mikéska) – 4. Ligas (Leško), 10. Klíma (Zlocha, Ligas)
Michalovce – Spišská N. Ves 4:1
17:30, konec (ČF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 12. Linet (Brezniak, Fajčák), 25. Mašlonka (Jokeľ, Korenko), 34. Solomonchak (Bánovský, Halás), 56. Hamráček (Mesároš) – 59. Nagy (Krempaský, Turan)
Prešov – Osmos Bratislava 5:1
18:00, konec (ČF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Šimčák (Baláž, Prokop), 11. Pulščák (Mačkovič), 55. Palko (Baláž, Prokop), 56. Tomčák (Mačkovič), 58. Tomčák (Babynets) – 27. Danišovský (Valjent, Brodek)
Topoľčany – Dubnica 2:1
18:00, po s.n. (2:1) (ČF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 39. Laššo (Podstavek, Nemček), rozh. náj. Nemček – 41. Ďuriš (Bobček, Kokavec)