Třinec – Kometa Brno 2:5
15:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Polanský (Martin Růžička, Svačina), 32. R. Vlach (Marcinko, Martin Růžička) – 16. M. Erat (Vincour, J. Krejčík), 21. M. Erat (Hruška, R. Zohorna), 22. L. Čermák (Dočekal), 23. Nečas, 58. J. Krejčík
Litvínov – Plzeň 4:5
15:30, konec
Branky a nahrávky: 1. F. Lukeš (V. Hübl, L. Doudera), 28. Gerhát (F. Lukeš), 38. Baránek (M. Hanzl, Havlíček), 44. F. Lukeš (V. Hübl, Gerhát) – 4. Kratěna (Pour, Moravčík), 17. Stach (Kracík, Gulaš), 28. Kantner (Gulaš, Mertl), 32. Moravčík (Gulaš), 52. Jones (Stach, D. Sklenička)
Mladá Boleslav – Jihlava 3:2
16:30, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 31. Orsava (Valský, Kotvan), 39. Valský (Eminger, Pacovský), rozh. náj. Žejdl – 27. Čachotský (Šidlík), 53. M. Hlinka (Rabbit, Bryhnisveen)
Mountfield HK – Liberec 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Cibulskis (Graňák, Smoleňák), 47. Smoleňák (Koukal), 56. Berger (Vopelka, R. Pavlík) – 36. M. Kvapil (Ševc, Pyrochta)
Olomouc – Chomutov 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 14. J. Knotek (Škůrek, Vyrůbalík), 22. Burian (Houdek, Strapáč), 32. Irgl (Burian, J. Galvas), 56. J. Knotek (Eberle, Čáp), 59. J. Knotek (Eberle) – 25. Vondrka (Dietz, Flemming), 48. Poletín (V. Růžička, Lauko), 55. Koblasa (Vondrka)
Sparta – Pardubice 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Kudrna (Reichenberg, J. Hlinka), 41. Klimek (Pech) – 4. Čáslava (Marosz), 10. Rolinek (Trončinský, P. Sýkora), 16. Poulíček (Wishart, T. Svoboda), 51. Tomášek (Wishart, Holland)
Zlín – Vítkovice 2:1
18:20, konec
Branky a nahrávky: 41. Ferenc (Roberts Bukarts, Freibergs), 57. Šťastný (Freibergs) – 37. Tybor (O. Roman, Sloboda)
New Jersey – Philadelphia 3:5
01:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Bratt (Hischier, Hall), 22. Palmieri (Butcher, Hall), 60. Stafford (Severson, J. Moore) – 15. Couturier (Weal, MacDonald), 32. Simmonds (Giroux, Voráček), 39. Couturier (Giroux, Provorov), 45. Konecny (Provorov, Couturier), 53. M. Raffl (Voráček, Filppula)
Minnesota – Winnipeg 4:1
01:15, konec
Branky a nahrávky: 9. Mikael Granlund (Suter, Spurgeon), 26. Zucker (M. Koivu, Mikael Granlund), 47. Dumba (M. Foligno, Coyle), 54. Dumba (Coyle, M. Foligno) – 41. Perreault (Wheeler, Byfuglien)
Montreal – Boston 3:4
01:15, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 4. Pacioretty (Mete), 26. Deslauriers, 29. Galchenyuk (Drouin, Petry) – 18. Marchand (Bergeron, Heinen), 23. DeBrusk (McAvoy, Chára), 38. Krejčí, rozh. náj. Marchand
Dallas – Colorado 1:4
03:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Ja. Benn (J. Klingberg, Radulov) – 15. Kerfoot (Greer, Girard), 47. MacKinnon (Kerfoot, Zadorov), 59. Comeau (Zadorov), 60. Barberio (Nemeth, J. Bernier)
Vegas – Edmonton 2:3
04:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 30. R. Smith, 40. W. Karlsson (Marchessault) – 29. Maroon (Nurse, McDavid), 44. Caggiula (Maroon, McDavid), 61. Nurse (Caggiula, Draisaitl)
San Jose – Arizona 6:5
04:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. J. Thornton (Pavelski), 11. Pavelski (Burns, J. Thornton), 14. Couture (Donskoi, Burns), 38. Donskoi (Bødker, Dell), 60. Donskoi (Burns, Tierney), 63. Vlasic (Pavelski, J. Thornton) – 10. Stepan (Perlini, Pánik), 13. Goligoski (Stepan), 15. Fischer (Connauton), 44. Ekman-Larsson (Dvorak, Keller), 47. Archibald (Chychrun, Dvorak)
Los Angeles – Anaheim 2:4
05:00, konec
Branky a nahrávky: 49. N. Shore (Folin, Lewis), 54. Kopitar (Forbort, Iafallo) – 7. O. Kaše (Rakell, Getzlaf), 19. Kesler (Montour, O. Kaše), 43. O. Kaše (N. Ritchie), 59. Perry (H. Lindholm)
Chicago – Detroit 0:4
18:40, konec
Branky a nahrávky: 5. D. Larkin (Athanasiou, Bertuzzi), 7. Green (Mantha, Nyquist), 46. Mantha (Zetterberg, Athanasiou), 54. Bertuzzi (Jensen, Frk)
Carolina – Calgary 1:4
21:15, konec
Branky a nahrávky: 56. Stempniak (B. McGinn, V. Rask) – 7. Stajan (Lazar), 19. D. Hamilton (J. Gaudreau, Ferland), 44. D. Hamilton (Tkachuk, J. Gaudreau), 53. Tkachuk (Brouwer, Backlund)
Moser Medical Graz 99ers – Znojmo 3:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Ograjenšek (Nixon), 27. Setzinger (Higgs, Camara), 33. Woger (McLean, Nixon) – 46. Němec (Lakos, Bartoš)
Charlamovova divize – Tarasovova divize 3:4
08:45, po s.n. (0:2)
Černyševova divize – Bobrovova divize 6:5
09:30, po s.n. (2:1)
Charlamovova divize – Bobrovova divize 8:4
10:45, konec
Branky a nahrávky: 2. Bereglazov, 4. Geraškin (Markov, Varfolomějev), 8. Mozjakin (Trjamkin), 22. Mozjakin (Trjamkin), 22. Sexton (Bereglazov), 26. Varfolomějev (Geraškin, Bereglazov), 30. Trjamkin, 30. Geraškin (Varfolomějev, Trjamkin) – 5. Kovalčuk (Tolvanen), 6. Indrasis (Tolvanen), 23. Kalinin (Gusev, Gragnani), 28. Kovalčuk (Gusev, Lepisto)
Salzburg – HC Plzeň 5:0
11:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Barinka (Čermák, Schitz), 11. Lobach (Varejcka, Zündel), 32. Schitz (Čermák, Barinka), 36. Barinka (Čermák, Wirt), 39. Barinka (Schitz, Schütz)
Havířov – Mladá Boleslav 1:2
13:30, konec (Umíst.)
Branky a nahrávky: 46. Dufek K. (Juhász) – 3. Houška V., 10. Zajíček (Houška V., Imlauf)
Warriors Brno – Žďár n/S 1:6
14:30, konec (Umíst.)
Branky a nahrávky: 35. Hubáček (Miloš, Primožič) – 12. Pytlík (Dospěl), 25. Nagy (Pytlík, Dospěl), 34. Konečný (Pytlík, Nagy), 50. Budín (Vašíček, Klodner), 51. Jindra (Kuluris), 51. Černohorský (Pozl, Nagy)
Třinec – Olomouc 4:2
15:00, konec (Umíst.)
Branky a nahrávky: 30. Krč (Havránek, Indrst), 34. Michálek, 38. Michálek (Konderla, Matěj), 58. Havránek (Matěj) – 4. Štefka, 24. Kořenek (Štefka)
HC Litvínov – Vsetín 4:6
18:30, konec (Umíst.)
Branky a nahrávky: 28. Jouza (Šarlinger), 33. Svoboda (Dufek), 52. Svoboda (Šarlinger), 55. Svoboda (Jindra, Dufek) – 12. Pernický (Baďura), 24. Kožený (Půček, Matiaško), 36. Půček (Matiaško, Jenáček), 40. Matiaško (Jenáček, Půček), 46. Vašenka (Petriska, Ondračka), 59. Petriska (Baďura)
Zlín – Vítkovice 2:4
12:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 51. Dluhoš (Handl), 54. Handl (Talafa) – 11. Brada (Plánka), 26. Ivan, 30. Rajčan (Brada), 60. Kocián (Gebauer)
Banská Bystrica – Nitra 6:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Gélinas, 25. Hohmann (Bartánus, Ďatelinka), 28. Ďatelinka (Surový, Hohmann), 28. Hohmann (Rosandič), 41. Hohmann (TS), 52. Bubela (Bartánus, Sedlák) – 3. Paulovič (Krištof, Rais), 52. Lantoši (Slovák, Blackwater), 55. Paulovič (Rýgl, Blackwater)
Nové Zámky – Zvolen 1:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 35. Fábry (Šimun, Šille) – 12. Obdržálek (Drgoň, Steen), 19. Špirko (Puliš), 49. Špirko (Šišovský, Puliš), 59. Obdržálek (Ross, Steen)
Žilina – Poprad 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Hruška, 11. Handlovský (Kozák, Pospíšil), 41. Pospíšil, 51. Konečný (Stupka) – 7. Mlynarovič (Svitana, Buc), 10. Buc (Lichanec, Heizer)
Trenčín – Lipt. Mikuláš 1:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Mikula (Dlouhý, Hecl) – 7. Rud.Huna (J.Sukeľ), 58. R.Rapáč (Suchý, Pacalaj)
Košice – Detva 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Boltun (Klíma, Pulli), 24. Nagy (Spilar, Dudáš), 39. Boltun (Vrábeľ), 46. Pacan (Spilar, Šedivý) – 31. Belluš (Videlka, Murček), 36. Macejko (Šimon, Videlka), 43. Kuklev (Videlka, Surovka)
Győr – Znojmo 2:6
16:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Kemeny (Furst), 54. Furst (Nagy) – 1. Piš, 10. Sigmund (Piš), 12. Hladil (Roubal, Sigmund), 25. Bulín P. (Miščík, Růžička), 41. Brabec (Růžička, Rudy S.), 60. Brabec (Piš, Miščík)
HC 2009 Nýrsko – Marsy Klatovy 5:1
17:45, konec
Branky a nahrávky: 5. Novotný (Kajinek), 14. P. Bouzek (Kajinek), 27. Cvachovec (Václavovic), 29. D. Václavovic (Kopačka), 34. Václavovic (Zdichynec) – 5. Kotlan (Míšek)
Tomahawk – Tango Klatovy 1:2
19:25, konec (13)
Branky a nahrávky: 36. Kopřiva (Matějka) – 31. Šlehuber (Burcal), 34. Mazanec (Gajdušek)
Litoměřice – Litvínov B 5:1
11:15, konec (Nad.)
Branky a nahrávky: 16. Landa (Hozák), 34. Čichovský (Svoboda), 45. Macel (Bartoníček), 47. Hák (Svoboda), 59. Mynařík (Vízner) – 58. Leitner (Minařík, Petretič)
Žižkov Praha – Zbraslav 7:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Bíza (Sedliský) (TS), 12. Straka (Bláha), 22. Kindl (Gross), 47. Krupka (Starý, Kindl), 52. Bíza (Straka, Fojt), 56. Krupka (Kindl), 58. Straka (Bíza) – 4. Šnajdr (Homolka, Schlixbier), 18. Hrubant (Homolka), 27. Sůva (Dongres), 29. Schlixbier (Sůva), 44. Dongres (Sůva)
Opočno – Jaroměř 3:2
17:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 17. Vencl (Šafář), 18. Steklík (Srpek), rozh. náj. Šafář – 18. Kačerovský (Vejman, Hamáček), 39. Koblížek (Kačerovský, Hamáček)
Hronov – Náchod 4:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Šejnoha (Fišer, Dudadík), 34. Fišer, 37. Fišer (Podzimek), 43. Exner (Mlateček, Glos) – 2. Pánek (Kodym), 25. Macháň (Havrda, Komárek), 33. Vondřejc (Havrda), 36. Havrda (Vondřejc), 43. Kodym, 46. Havrda (Janoušek), 60. Macháň
Nový Bydžov – Třebechovice p. O. 8:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Novák (Kozák, Jebavý), 28. Malý (Chára, Kubišta), 28. Jebavý (Hlaváček), 33. Kubišta (Chára), 40. Janoušek (Hlaváček), 43. Janoušek (Malý), 45. Janoušek (Kozák), 49. Menyhárt (Kubišta, Chára) – 6. Vik (Drašnar), 56. Vik (Drašnar, Marša), 59. Wolf (Klemenc)
HC Jičín – Nová Paka 7:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Štěpán (Pletka), 4. Hladík (Průšek), 22. Hladík (Průšek, Pletka), 26. Kollman (Vajsejtl), 27. Nový (Kollman, Pletka), 33. Hladík (Průšek, Žalud), 58. Sedmík (Borovec, Buchar) – 24. Kulhánek (Jebavý)
HC Varnsdorf – Gepardi Jablonec 7:8
16:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Kment (Žďárský), 9. Fojt (Prokop), 12. Fojt (Března), 12. Matějka (Šoltés), 22. Fojt, 34. Damnitz (Kment), 40. Matějka – 2. Šebesta, 25. Tomíček (Herda, Pabiška), 27. Tomíček (Herda), 28. Šebesta (Duda, Šesták), 30. Herda (Burkoň, Tomíček), 44. Tomíček (Herda), 47. Herda (Tomíček), 60. Herda (Tomíček, Pabiška)
Krnov – Poruba "B" 7:2
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Michálek (Galvas), 15. Kosina (Galvas), 18. Kostovský (Havlíček), 25. Kostovský (Michálek, Kysela), 44. Tošenovjan (Polok, Weiss), 47. Kostovský (Kysela), 52. Tošenovjan (Havlíček, Holeš) – 40. Buček (Baca), 53. Rozsypka
Choceň – Chrudim 0:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Štěpánek (Novotný, Machač), 51. Novotný (Brožek), 60. Dobiáš (Novák)
Moravská Třebová – Chotěboř 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Augustin (Kovařík), 40. Faltus (Čikl, Augustin), 40. Langr (Prokop, Bednařík), 53. Langr (Pavlovský, Hradil) – 56. Křesťan (Vácha, Nguyen)
Hlinsko – Česká Třebová 6:5
17:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 1. Chvojka (Velinský), 6. Havel (Dítě), 37. Králíček (Brebera), 37. Beneš (Dítě), 51. Havel (Dítě), rozh. náj. Pazourek – 10. Vlček (Moučka), 24. Škvor (Moučka), 31. Křečan (Pejcha), 44. Fúzik (Jindřich), 57. Hemský (Moučka)
Polička – Světlá nS 4:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Boháček (Hejtmánek, Zobač), 42. Husák (Zobač, Šťěrba), 43. Hejtmánek (Boháček, Zobač), 59. Zobač (Husák, Hejtmánek) – 25. Doležal (Kopecký), 27. Špatenka (Vantuch), 29. Včela (Štros, Vantuch), 33. Štros (Vantuch), 35. Kopecký (Doležal), 60. Doležal
BK Havlíčkův Brod B – Litomyšl 8:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Homola (Cejpek), 19. Jelínek (Pecen), 31. Jelínek (Homola), 31. Szilva (Pecen), 33. Homola, 36. Homola (Beran, Lacina), 37. Piskač (Szilva, Beran), 40. Lacina (Cejpek)
Soběslav – Milevsko 4:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Zajíc (Máca), 37. Píha, 38. Kučera (Smíšek), 49. Hraňo (Hák, Vild) – 15. Suchan (Novotný, Čunát), 17. Fořt (Suchan, Čunát), 18. Radosta (Fencl, Bílek), 24. Müller (Hošek, Nevolný), 24. Novotný (Suchan)
Pelhřimov B – Telč 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Kalenda (Knězů), 33. Vraný (Svoboda, Zadražil), 38. Moucha (Vrátný, Cerhán) – 8. Smejkal (Šebesta), 13. Bína (Smejkal), 30. Šalanda (Koreš), 40. Kret (Taras), 52. Kret (Hejl, Taras), 60. Bína (Smejkal)
Hluboká n.V. – HC Vimperk 2:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Štěpán (Šimek), 31. Černý (Hejda) – 4. Sitter (ml., Fleischman), 23. Binder (Hanzal), 27. Předota (ml.), 41. Paule (Hanzal), 44. Vítovec (Korous), 54. Chaloupka (Binder)
Radomyšl – Veselí nLuž. 6:4
17:40, konec
Branky a nahrávky: 10. Jungbauer (Pěnička), 20. Bárta (Volf), 22. Strnad (Hovora, Procházka), 42. Volf, 60. Slavík (Burkoň) – 4. Mikeska (Krampl, Čáp), 12. Benda (Klimeš), 18. Mikeska (Čáp), 30. Benda (Krampl, Klimeš)
Tábor B – Strakonice 6:5
18:15, po prodl.
Branky a nahrávky: 15. Mařík (Syrovátko), 20. Mařík (Syrovátko), 22. Mařík (Syrovátko), 30. Kadilák (Mařík, Syrovátko), 55. Mařík (Kratochvíl, Jankovský), 61. Syrovátko (Raiterman) – 2. Papež (Topinka, Srb), 9. Srb (Kurečka), 32. Hrubý (Papež, Kovář), 36. Bednařík (Papež), 47. Hrubý (Bednařík, Kovář)
Uh.Ostroh – Velká Bíteš 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Stuchlík (Kučera), 8. Mika, 28. Mika (Polesný, Stuchlík), 32. Zalubil (Polesný, Tomi), 38. Tomi (Kučera, Polesný) – 41. Štěpánek (Grmela, Šidák), 56. Grman (Grmela)
Uničov – Uh. Hradiště 6:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Sršeň (Handl), 11. Korhoň (Handl, Fryč), 14. Axman (Halouska, Čuřík), 18. Navrátil, 25. Čuřík (Axman), 38. Vrána (Navrátil)
Čerti Ostrov – Cheb 10:7
*16:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Tvrdek (Schmied), 1. Kabyl (Bohuslávek), 8. Tvrdek, 19. Tvrdek, 24. Danyo (Bohuslávek), 26. Krejsa (Fencl), 29. Tvrdek (Danyo), 32. Váňa (Danyo), 40. Tvrdek (Troška, Fencl), 45. Kabyl (Jäeger) – 8. Řepík (Stoklásek), 9. Senaj (Stoklásek, Řepík), 10. Salva (Ticháček), 11. Stoklásek (Hála, Řepík), 25. Ticháček (Novotný), 52. Stoklásek (Novotný), 56. Boušek (Řepík, Novotný)
Trstěnice – Mar.Lázně 5:8
*18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Václav (Kadlec), 19. Závorka (Pech, Kadlec), 32. Sádlo (Pech, Loskot), 54. Loskot (Sádlo, Závorka), 56. Václav (Pech, Šmíd) – 4. Sadloň (Mrkvan), 8. Vašíček (Jirušek), 28. Mrkvan (Himl), 36. Mrkvan, 39. Markovič (Jiroušek), 41. Mrkvan, 46. Kosina (Jiroušek), 53. Mrkvan (Jiroušek)
Vlašim – Žabonosy 2:5
*17:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Matějka (Horálek), 36. Matějka (Kucharčík, Slanina) – 11. Beňovský (Hutla), 29. Hutla (Mejzr, Beňovský), 38. Beňovský (Procházka, Mejzr), 45. Beňovský, 47. Mejzr (Beňovský, Procházka)
Slaný – Rakovník 1:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 39. Novák (Kubinčák, Krégl) – 4. Klaus (Tolkner), 9. Tolkner (Klaus), 60. Ambrož (Okegawa)
Čáslav – Kutná Hora 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Borovanský (Kůrka, Muras), 28. Křišťan (Muras, Sladký), 47. Pipek (Kapec), 60. Ježek (Janata, Borovanský) – 27. Jiráň (Javůrek), 55. Siváček
Poděbrady – V.Popovice 1:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Malinský (Rindoš) – 11. Medřický (Vacek), 18. Freisler (Medřický), 20. Freisler (Rejna), 39. Rejna, 44. Medřický (Dulovec)
Louny – Klášterec nO 12:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Gebelt (Dittrich), 5. Veselák, 7. Veselák (Gebelt), 7. Dittrich (Szakal), 10. Szakal (Dittrich), 17. Vojtěchovský (Dittrich), 25. Veselák (Szakal), 43. Szakal, 45. Dittrich (Veselák), 54. Dittrich (Veselák, Szakal), 55. Dittrich (Vojtěchovský, Červíček), 60. Šedivý (Veselák) – 29. Vlášek (Videv, Páleník), 37. Koblitz (Bečka), 52. Vlášek (Bečka, Páleník)
Litoměřice B – HC Lovosice 5:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Cerman (Domský), 31. Drábek (Kauschitz), 38. Cerman (Sýkora), 42. Pavlata, 58. Vízner – 2. Gudera (Gudera, Vilček), 35. Místecký (Mašek, Haken), 46. Gudera, 54. Haken (Mašek)