J. Korea – Švédsko 1:5
11:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Teswtuide (Ki Sung Kim) – 24. Bergström (Omark, Wikstrand), 26. Lander (Wikstrand), 31. P. Lindholm (Lindström), 50. Everberg (Zackrisson), 57. Engqvist (Bergström, Omark)
Rusko – Kanada 2:0
15:00, konec
Branky a nahrávky: 43. Nestěrov (Grigorenko, N. Gusev), 50. S. Plotnikov (Gavrikov)
Opava – Val. Meziříčí 2:4
15:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Šendera (Seidler, Vaněk), 50. Chalupa (Tichý) – 13. Daněk, 15. Daněk (Hořanský, Kývala), 26. Hořanský (Kývala, Mikel), 38. D. Pokorný (Pořický, Šurý)
Šumperk – Kopřivnice 5:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Vachutka (Cink), 6. Šťáva (Ostřanský), 18. Řezáč (Kovařík, Schejbal), 56. Sedlák (Půhoný), 58. Ostřanský (Fischer, Lehečka)
SHK Hodonín – Nový Jičín 2:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 41. Vrána (Romančík), 46. Vrána (Haloda M.) – 60. Běhal (Adamík, Uhlár)
Dvůr Králové n. L. – Řisuty 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Hrazdíra (Fořt), 35. Hrazdíra (Karlík, Hamerský) – 21. Kalla, 26. Krpata (Kos, Rod), 40. Krpata (Kos, Babický), 42. Rod (Kužel, Kos)
Sokolov – Děčín 4:3
17:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 5. Davídek (Čejka, Michálek), 27. Zadražil (Harkabus), 34. Hohl (Zadražil), rozh. náj. Hohl – 1. Volráb (Zajan, Málek), 12. Hříbal (Málek, Hašek), 16. Kaltenböck (Oliverius, Zdvořáček)
Most – Vrchlabí 0:5
17:30, kontumace
Jablonec n/N – Kobra 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Bříška (L.Tondr, Babec), 38. Bříška (M.Tondr, Moravec) – 23. Šteiner (Novák)
Letňany – Trutnov 7:2
18:40, konec
Buffalo – Carolina 4:5
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 31. Eichel (McCabe, Antipin), 42. McCabe (E. Kane, Eichel), 50. Eichel (McCabe, Okposo), 50. Eichel (E. Kane) – 31. Williams (J. Staal, Hanifin), 43. J. Staal (Slavin, Williams), 45. D. Ryan (Pesce), 47. E. Lindholm (D. Ryan, Aho), 63. Slavin (E. Lindholm, Aho)
NY Rangers – Los Angeles 4:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Kreider (Shattenkirk, Desharnais), 35. K. Hayes (McDonagh, Grabner), 57. Rick Nash, 60. J. T. Miller (Zuccarello, Vesey) – 24. Gáborík (J. Jokinen), 48. T. Mitchell (Gáborík, J. Jokinen)
New Jersey – Dallas 5:2
01:10, konec
Branky a nahrávky: 5. Santini (Gibbons), 20. Coleman (A. Greene, Gibbons), 37. Boyle (Butcher, Zacha), 53. Lappin (J. Hayes, Boyle), 58. Boyle – 7. Hanzal (Seguin, Lindell), 29. Radulov (Janmark, Lindell)
Detroit – Toronto 3:1
01:30, konec
Branky a nahrávky: 26. DeKeyser (Zetterberg, Frk), 32. Daley (Ericsson, Glendening), 50. Tatar (Zetterberg, Kronwall) – 2. Borgman (D. Moore)
Vancouver – San Jose 4:3
04:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 1. M. Granlund (D. Sedin, H. Sedin), 15. M. Granlund (H. Sedin, D. Sedin), 32. Boeser (D. Sedin, H. Sedin), 65. Gagner (Edler) – 11. Burns (Couture, Pavelski), 39. Sörensen (Braun, Hansen), 55. Burns (J. Ward)
Minnesota – Edmonton 2:3
20:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Dumba (Mikael Granlund), 55. Dumba (Stewart, E. Staal) – 30. Nugent-Hopkins (Kassian), 37. Lucic (Draisaitl, McDavid), 49. Puljujärvi (Lucic)
Boston – NY Rangers 2:3
23:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 38. Heinen (Chára, Krejčí), 46. Marchand (Pastrňák, Spooner) – 15. Grabner (K. Hayes, Skjei), 23. J. T. Miller (McDonagh, Skjei), 62. Zuccarello (Shattenkirk, Kreider)
Třinec – Jihlava 3:6
12:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Peterek (Przybyla, Adámek), 14. Kalus (J. Adámek), 41. Peterek (Bartko) – 11. Vala (Najman, Peschout), 16. Peschout, 35. Mareš (Mejzlík, Heinrich), 43. Najman (Peschout, Vala), 55. Hrbatý (Vála), 57. Váňa
Vítkovice – Kometa Brno 2:3
12:15, konec
Branky a nahrávky: 7. Raška (Peterka), 37. Spratek (Raška, Peterka) – 14. Frydrych (Svoboda, Střondala), 20. Matula (Hasoň, Havlát), 50. Mlynář (Krejčí)
Slavia – HC Plzeň 4:3
12:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Šmerha (Patočka), 16. Martínek (Matějka, Šteiner), 29. Martínek (Šmerha, Valík), 40. Matějka (Šteiner, Kohút) – 32. Rubner (Přikryl, Kantner), 33. Hanzlík (Kačena), 58. Chalupa (Kantner, Sysel)
Sparta – Č. Budějovice 4:1
13:45, konec
Branky a nahrávky: 19. M. Jandus (O. Procházka), 32. T. Pšenička (Eliáš), 32. Wojnar (Jeřábek), 35. T. Jandus (Pejchal) – 53. Doktor (Bláha)
Liberec – Pardubice 3:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Krejsa (Burda, Teplý), 28. Janele (Teplý, Burda), 53. Kotyza – 34. Štefka (Pochobradský, Zídek)
Česko – Rusko 4:2
00:30, konec
Branky a nahrávky: 26. Kern (Rousek, Kousal), 40. Gaspar (Vochozka, Chrtek), 44. Hladonik (Havránek), 60. Havránek – 34. Ischakov (Galenjuk, Rtiščev), 54. Romanov (Ischakov, Denisenko)
Norsko – Francie 1:3
12:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Fjellvangová (Behnová) – 14. Passardová (Escuderová), 38. Rozier (Duvinová), 44. Passardová (Escuderová, Duvinová)
Česko – Švýcarsko 1:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Hymlarová (Smetková, Polenská) – 2. Rüediová (Benzová, Staenzová), 28. Benzová (Benzová), 46. Müllerová (Meierová)
Maďarsko U18 – Česko U16 0:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Mazancová (TS), 48. Bartáková (Haasová, D. Pejšová), 49. Mazancová (Nepokojová, D. Pejšová), 59. Škorpíková
Mor. Budějovice – David Servis 5:0
17:00, kontumace
Kolín – Nymburk 4:2
17:07, konec
Branky a nahrávky: 3. Morkes (Zumr, Havelka), 11. Kysela (Barták), 42. Pilný (Morkes, Zumr), 53. Zumr – 2. Hierman, 16. Smejkal (Bičiště)
Klatovy – Písek 3:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 17. Kaňák (Vracovský), 22. Polívka (Krliš, Hlaváček), 60. Krliš (technický gól) – 12. Ciboch (Sýbek)
Žďár n/S – Pelhřimov 3:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Štěpánek (Pytlík, Vítek), 55. Lojek (Gregar), 58. Pytlík (Štěpánek) – 10. Votápek (Kopic, Plachý), 34. Hadrava Martin (Kasalý, Vysloužil), 45. Hadrava Martin (Vysloužil, Kohút), 51. Kasalý (Hadrava Martin)
Tábor – Havlíčkův Brod 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Černý (Severa, Györi) – 8. Vašíček (Endál, Přidal), 8. Milfait (Voříšek), 27. Kříž, 56. Vašíček (Třetina)
Mountfield HK – K. Vary 3:1
12:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Sklenář (Šedivý), 9. Pinkas (Poppel, Hrabčák), 13. Jušta (Sklenář, Šedivý) – 6. Křemen (Zavřel)
Jihlava – Liberec 2:3
12:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 55. Chlubna, 59. Piskač (Juda, Chlubna) – 4. Křepelka (Hájek), 34. Křepelka (Maťátko, Hájek), rozh. náj. Hájek
Pardubice – HC Plzeň 5:4
13:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Jelínek, 28. Jelínek (Leder, Rozlílek), 35. Rouha (Rozlílek), 38. Blažej (Kostka), 48. Poul (Zeman, Chára) – 3. Šeba (Hajžman, Princl), 10. Lang (Mužík, Šiller), 19. Lang (Malát), 33. Hajšman (Adamec)
Slavia – Č. Budějovice 5:0
15:45, konec
Branky a nahrávky: 15. Klapka (Všetečka, Srdínko), 20. Hasil (Křenek, Petrák), 28. Houška (Vlček, Mareček), 42. Klapka (Všetečka), 48. Srdínko (Všetečka, Zderadička)
Vítkovice – Zlín 3:0
16:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Lewandowski (Mrva, Kunc), 34. Tvrdý (Kadula, Ivan), 43. Lewandowski (Takáč)
Zlín – Přerov 2:1
12:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 10. Tomeček (Talafa), 43. Martinec (Prokeš, Kopčil) – 21. Ryšavý (Tarnoczy)
Kometa Brno – Havlíčkův Brod 6:2
14:45, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 12. Masař (Mikulec), 12. Meluzín (Holemý, Žák), 16. Furch, 21. Meluzín, 39. Žák, 54. Kos (Masař, Fajmon) – 12. Vyvial (Fiala), 32. Kopic (Řehout)
Studénka Sledge – Karlovy Vary 2:3
09:45, konec
Branky a nahrávky: 6. Fojtík (Kudrna), 38. Kudrna (Fojtík) – 8. Geier (Berger), 13. Scheinder (Geier), 36. Geier (Berger, Michalčín)
Zlín sledge – Litvínov 5:0
15:30, kontumace
Č.Budějovice – SOHO Olomouc 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Kalegaris (David) – 9. Večeřek (Stašák), 10. Večeřek (Stašák), 27. Večeřek (Ferenčík), 45. Mikuš (Stašák)
HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové 2:7
18:15, konec
Branky a nahrávky: 41. Jiří Krupička (Zapletal, Zdeněk Krupička), 41. Zdeněk Krupička (Zapletal) – 1. Kubeš (Hering), 16. Kubeš (Hering, Motyčka), 17. Michalec (Hering), 21. Motyčka (Kvoch), 31. Doležal (Hering), 35. Kubeš (Hering), 38. Kubeš (Kolek, Hering)
HC MUNI – Gladiators Trenčín 4:3
18:30, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 4. Heža (Grman), 33. Čtvrtníček (Šidák), 39. Čtvrtníček (Kosorin, Kučera), rozh. náj. Vlašín – 6. Smida (Kopunec), 34. Haščič (Šiška, Okuliar), 50. Porubský (Okuliar, Révesz)
Hvězda Praha – Zbraslav 0:0
18:30, odloženo
Lomnice n/P – Frýdlant 10:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Drahoňovský Daniel (Junek Jiří), 8. Knap Daniel (Syrovátka Jakub, Lemfeld Radek), 24. Drahoňovský Daniel (Junek Jiří), 28. Kuch David (Lemfeld Radek, Syrovátka Jakub), 42. Kalfiřt Jakub (Lemfeld Radek), 47. Syrovátka Lukáš (Martinec Vladimír, Junek Jiří), 52. Mizera Filip, 55. Knap David (Kuch David), 56. Knap David (Rudiš Darek), 58. Martinec Vladimír – 9. Beníšek Tomáš (Janda Tomáš), 15. Kotrč Jan (Šír Jakub)
Rožnov p. R. – Wolves Č. Těšín 5:13
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Holý (Kroupa), 11. Kunčický (Babiš), 23. Vaculín (Cvečka), 40. Prycl (Valentík), 54. Vaculín (Cvečka) – 17. Toman (Piecha, Hoďa), 20. Voznica (Malíř, Altera), 22. Toman, 23. Malíř (Altera), 27. Malíř (Voznica, Altera), 38. Voznica (Altera), 39. Altera (Voznica, Malíř), 45. Stružík (Voznica), 57. Hoďa (Toman), 51. Altera (Malíř), 59. Smuž (Godula), 59. Piecha (Faltýn), 60. Altera (Malíř, Voznica)
Krnov – H. Benešov 8:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Bednárek (Svoboda, Vlašánek), 17. Vlašánek, 23. Kysučan (Kostovský, Michálek), 33. Michálek (Kysučan, Bednárek), 35. Polok (Svoboda, Dohnal), 46. Kysučan (Galvas), 56. Vlašánek, 56. Tošenovjan (Galvas) – 13. Vaněk (Lichý), 21. Vrábel (Bendík), 29. Fraš (Hlísta), 37. Fraš (Zikmund)
Frýdek-M. "B" – Orlová 2:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 37. Janečka (Zberovský), 38. Slovák (Mičulka, Vacula) – 46. Dýrr (Petrák), 46. Matějíček (Grepl), 47. Deutsch (Lenomar)
Poruba "B" – Nový Jičín B 0:0
17:15, odloženo
Bohumín – Studénka 4:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Fejko (Tobola, Šmíd), 11. Mikšan (Ivan), 18. Ivan (Ptniorz, Mikšan), 31. Šmíd (Javín) – 1. Lyčka (Sochorek), 3. Novák (Štěpjak)
Humpolec – Strakonice 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Hubata (Bambula), 56. Dolejš – 11. Dlouhý (Samohejl), 14. Kovář (Růžička), 31. Samohejl (Müller), 46. Bednařík (Růžička)
Uničov – Uh. Hradiště 0:0
*18:00, odloženo
Velká Bíteš – Rosice 8:5
14:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Grman (Štěpánek), 35. Pospíšil (Máša, Vojáček), 36. Touška (Florek), 44. Florek (Touška), 48. Florek (Račický, Grman), 52. Pospíšil (Novák, Račický), 57. Pospíšil (Pospíšil, Račický), 59. Račický – 9. Hakl, 15. Krobauer (Hakl), 31. Kazlepka (Antal), 54. Hroudný (Kazlepka), 58. Kazlepka (Pospíšil)
Kroměříž – Vel. Meziříčí 1:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Nedbal (Šťastný) – 6. Matov (Šerý, Sobotka), 16. Maštera (Rozmarín), 17. Krča (Bula, Burian), 28. Sobotka (Krča, Bula), 30. Maštera (Šimka), 43. Burian (Krča, Bula), 50. Matov (Křenek, Sobotka)
Boskovice – Břeclav 5:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Benýšek (Gregorovič, Pelikán), 31. Skácel (Dufek), 38. Šebek (Krejčiřík), 50. Špok (Šebek), 59. Špok (Kárný, Bednář) – 16. Jejcay (Juránek, Lenkovič)
Blansko – Uh.Brod 0:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Tolokonnikov, 11. Koutník (Holík), 26. Vaculík (Heča), 37. Černohous (Vaněk), 45. Venclík (Černohous), 47. Holík, 54. Koutník, 60. Klusák
Kaznějov – HC Rokycany 6:8
16:45, konec
Branky a nahrávky: 9. Samek (Baďouček), 22. Sýkora (Ruprecht), 26. Samek (Baďouček), 28. Samek (Baďouček), 43. Hanzlíček (Dobrý, Markov), 53. Sýkora (Tyll) – 24. Kocman (Geltner), 27. Soukup (Pondělík), 29. Kocman (Dorňák), 33. Kastner (Dědič), 35. Koc, 44. Švík, 49. Geltner (Kocman, Dorňák), 60. Geltner (Kocman, Martinec)
Nejdek – HC Domažlice 1:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 54. Louthan (Florián, Funk) – 6. Polívka (Polívka, Horejš), 13. Horejš (Polívka, Kulhánek), 23. Kučera (Polata, Baxa), 25. Polata (Kučera), 28. Kukhánek (Muchka), 38. Horejš (Kučera, Polívka)
Chotíkov – Třemošná 0:5
18:30, kontumace
Mladá Boleslav B – Černošice 4:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Rovný (Vondrlík), 16. Hradec (Bartoš, Ďurač), 43. Rovný, 55. Ďurač – 15. Červený (Vladyka, Sem), 27. Šalamoun, 28. Formánek (Mráz), 35. Červený (Vladyka), 37. Šalamoun (Loskot)
Lev Benešov – Neratovice 8:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Janák (Starec, Mrva), 9. Janák, 19. Fedoročko (Formánek), 30. Kočí (Polesný, Formánek), 49. Formánek (Kaňka), 52. Starec (Polesný, Kočí), 55. Fedoročko (Dušek), 57. Polesný (Kotýnek, Kaňka) – 8. Litomyský (Horevaj, Pek), 39. Mrázek (Pek)
Vlašim – Příbram 1:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 45. Ondriga (Jäeger, Horálek) – 15. Kadič (Hrala, Mikeska), 21. Kadič, 42. Kadič (Svoboda, Matouš)
Kutná Hora – PZ Kladno 3:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 7. Jelínek (Jiráň, Tvrdík), 45. Šváb (Tvrdík), 64. Švejda (Jiráň, Jelínek) – 38. Kratochvíl (Hulcr, Macháček), 45. Černý (Macháček)
V.Popovice – Mělník 6:5
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 11. Vacek (Medřický), 18. Manas (Rejna), 32. Freisler (Medřický), 32. Manas, 49. Manas (Kukačka), 63. Kukačka (Mocek) – 24. Příhoda (Havel, Šubrt), 26. Novotný (Litera, Vernek), 38. Havel, 41. Příhoda (Havel), 52. Příhoda (Litera)
HC Lovosice – Roudnice 2:10
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Suchánek (Mašek), 49. Chládek (Suchánek) – 5. Brandejský (Čichovský), 8. Brandejský (Nenadál), 15. Brandejský (Lauko), 26. Brandejský (Nenadál), 30. Kuchař (Tintěra), 49. Husák (Richter), 49. Lauko, 51. Kuchař, 54. Richter (Kuchař), 57. Kuchař (Vacek, Pokorný)