Švýcarsko – Rusko 2:6
12:30, konec
Branky a nahrávky: 15. S. Moser (Du Bois, Ambühl), 20. Praplan (Haas, Schäppi) – 5. Šalunov (N. Gusev, Nestěrov), 47. Kalinin (Grigorenko, Kraskovskij P.), 47. Nestěrov (N. Gusev, Chafizullin), 51. Ničuškin (Mozjakin, Kiselevič), 52. Grigorenko (Kraskovskij P., Tokranov), 60. Tkačov (Mozjakin, Grigorenko)
Finsko – Švédsko 3:1
16:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Tolvanen (Kontiola), 21. J. Peltola (Tolvanen), 31. Manninen (J. Lajunen, Pyörälä) – 32. F. Pettersson (Gustafsson)
Šumperk – Opava 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Vachutka (Cink, Půhoný), 41. Půhoný (Gewiese), 54. Müller (Ostřanský, Gewiese) – 37. Vaněk (Maxner, Rousek)
Val. Meziříčí – Poruba 2011 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Hajda (Matějka, Daněk), 39. Žák (Dvořák, Pořický), 60. Martiník – 32. Fojtík (Finsterle)
Bílina – Sokolov 5:8
17:30, konec
Děčín – Most 6:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Zajan (Zdvořáček, Hašek), 21. Hříbal (Volráb, Hašek), 30. Navarra (Oliverius), 35. Volráb (Zdvořáček), 45. Sladkovský (Navarra, Oliverius), 60. Vacek (Chovanec, Faigl) – 53. Vorobjev (Kubinčák, Hlaváček)
Vrchlabí – Kobra 2:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Urban (Pšurný, Pojkar), 50. Moník (Urban) – 8. Novák (Tuma, Antončík), 14. Hlinka (Jedlička), 15. Matějček (Čurda, Chlapík), 25. Chlapík (Matějček, Čurda), 46. Šteiner, 50. Jedlička (Doležal, Kolařík), 60. Jedlička (Doležal)
Trutnov – Jablonec n/N 5:4
18:00, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 15. T.Půlpán (Bezděk, Fedulov), 22. Svoboda (Fedulov, Kastner), 22. Smékal (Zahradník, Chytráček), 25. Kolář (Martinec), rozh. náj. Kolář – 2. Navyhoštěný (Pavlů), 18. Bříška (L.Tondr, Čechura), 19. Nevyhoštěný, 46. L.Tondr (Homolka)
Letňany – Řisuty 3:2
18:40, konec
Branky a nahrávky: 8. Volek (Beran, Havlůj), 30. Kučera L. (Volek, Havlůj), 58. Volek (Dubský, Lojka) – 38. Patyk (Hampl, Kalla), 60. Krpata (Janeček, Havelka)
Buffalo – Florida 1:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Okposo (Antipin, E. Kane) – 27. Dadonov (Barkov, Huberdeau), 44. McCoshen (Huberdeau, Dadonov), 59. Barkov (Huberdeau, Sceviour), 59. Trocheck (Ekblad)
Washington – Pittsburgh 4:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Carlson (Kuzněcov, Ovečkin), 39. Oshie (Carlson, Eller), 54. Stephenson (Bäckström, Chorney), 58. J. Vrána – 29. Kessel (Rust, Malkin)
Columbus – Carolina 1:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Dubinsky (Motte, Hännikäinen) – 24. J. Staal (Hanifin, T. Teräväinen), 50. J. Staal (T. Teräväinen, Aho), 60. B. McGinn (Williams, D. Ryan)
Toronto – Boston 3:2
01:20, po prodl.
Branky a nahrávky: 40. J. van Riemsdyk (Kadri, Rielly), 59. J. van Riemsdyk (Marner, N. Zajcev), 62. Marleau (Gardiner, Marner) – 36. Bergeron (Marchand, Krug), 55. Pastrňák (Szwarz, Bjork)
Dallas – NY Islanders 5:0
02:40, konec
Branky a nahrávky: 2. J. Klingberg (Ja. Benn, Seguin), 15. G. Smith (Radulov, J. Klingberg), 17. Lindell (J. Klingberg, Hanzal), 28. Janmark, 36. Spezza (Lindell, Hamhuis)
Vegas – Winnipeg 5:2
04:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Sbisa (Perron, Nosek), 16. Perron (Engelland, Haula), 33. W. Karlsson (Engelland, R. Smith), 37. Neal, 38. W. Karlsson (R. Smith, Sbisa) – 16. Lowry (D. Kulikov, B. Tanev), 34. Laine (Byfuglien, Scheifele)
NY Rangers – Edmonton 4:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Rick Nash (K. Hayes, Zuccarello), 36. Bučněvič (Zuccarello, Zuccarello), 39. Rick Nash (Skjei, McDonagh), 60. Grabner (Fast) – 17. Puljujärvi (Nugent-Hopkins, Nurse), 31. McDavid (Lucic, Klefbom)
Ottawa – Colorado 4:3
19:15, konec
Branky a nahrávky: 21. Hoffman (Brassard, E. Karlsson), 30. Mark Stone (E. Karlsson), 48. Oduya (N. Thompson, Pageau), 54. Hoffman – 14. Comeau (Barberio), 29. Kerfoot (E. Johnson, Andrighetto), 31. Andrighetto (Kerfoot, Mironov)
Česko – Finsko 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Rousek (Václavek, Jirásek), 39. Toman (Chrtek) – 5. Laaksonen, 11. Koskenkorva (Päkkilä, Halme), 47. Päkkilä, 60. Haapanen (Latvala)
Slovensko U20 – Švýcarsko U20 3:4
19:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Smolka (Dlapka), 38. Vybíral (bez asistencie), 60. Smolka (Tamáši) – 5. Riva (Egli), 9. Simic, 27. Berni (Leuenberger), 40. Maillard (TS)
Kanada red – Česko 3:2
02:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 16. Lafreniere (Holloway, Coe), 29. Wong (Suzuki, Lafrenière), 59. Parent (Barron, Simoneau) – 8. Najman (Rašín), 38. Pytlík (Peterek, Kubíček)
Kanada white – Česko 1:2
22:40, konec
Branky a nahrávky: 57. Clarke (Lee) – 10. Toman (Najman, Kučeřík), 33. Teplý
Česko – Švýcarsko 5:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Novák (Cikhart), 12. Chlubna (Gut), 27. Meluzín (Baláž, Krutil), 40. Novák (Baláž, Gut), 48. Gut (Chlubna, Bláha) – 15. Moreno (Delémont, Rochette), 17. Rochette (Campagna)
Česko – Japonsko 1:3
13:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Matoušková (Pejšová) – 2. Itoová (Satoová), 28. Wadžimaová (Ušiová), 40. Suzukiová (Cucumiová, Šigaová)
Česko – Německo 4:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Petřeková (Škorpíková), 3. Gruntová (Machková), 38. Gruntová (Habartová), 54. Gruntová (Chladová) – 47. Wallnerová (Bartellová), 58. Willeitnerová, 58. Sterziková (Königová, Mayerová)
Mor. Budějovice – Klatovy 4:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Mikeš (Wasserbauer, Matějka), 29. Kabelka (Pucher, Mikeš), 32. Pelikán (Peroutka, Krutiš), 51. Horký (Kabelka)
Havlíčkův Brod – Žďár n/S 8:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Endál (Třetina, Přidal), 24. Vala (Milfait, Michálek), 31. Kuchta (Kozlík, Ludvík), 32. Endál (Přidal, Třetina), 35. Kulhánek (Vala, Milfait), 39. Kulhánek (Kuchta), 41. Endál, 56. Michálek (T. Semrád) – 19. Střecha (TS)
Písek – Kolín 1:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 19. Sýbek (Polata) – 16. Pipek, 35. Kysela (Prokop, Kozák), 43. Semirád (Malý, Kadlec), 53. Malý (Pýcha, Panna)
David Servis – Tábor 2:3
18:00, po s.n. (1:3)
Branky a nahrávky: 31. Roman Šulčík (Lukáš Kříž, Jiří Ferebauer), 50. Jan Trummer (Lukáš Kříž) – 12. Jiří Severa (Martin Havran), 33. Kamil Černý (Radim Heřman), rozh. náj. Jiří Severa
Pelhřimov – Nymburk 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Kopic (Vsloužil), 50. Kopic (Plachý) – 3. Planý (Stehlík, Bičiště), 12. Kříž (Stehlík), 33. Maršoun (Josefus), 60. Smejkal
Německo – Slovensko 0:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Bakoš (Haščák, Bubela), 48. Haščák (Mikuš, Jánošík), 60. Čerešňák
VUT Cavaliers Brno – Akademici Plzeň 6:4
14:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Pospíšil (Stupka), 11. Svatuška (Štěpánek), 30. Kozel (Štěpánek), 39. Polzer (Maršálek), 45. Sokolík, 57. Polzer – 14. Kurfürst, 30. Baxa, 49. Baxa (Faschingbauer), 52. O.
Havířov – Francie 4:1
14:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Urbančík (Pavlačka), 28. Szturc (Adámek, Bochnak), 38. Adámek (Koubek, Černý), 53. Adámek (Bochnak, Szturc) – 56. Chatellard (Kebets)
Hvězda B – Kobra Praha B 0:0
18:30, odloženo
HC TNP Praha – Žižkov Praha 6:3
20:45, konec
Branky a nahrávky: 8. Bílek (Král, Novák), 12. Mrázek (Mišner, Kazda), 23. Špičan, 26. Mrázek (Šulc), 30. Mišner (Kazda), 58. Neuman – 19. Kašpar (Bíza), 19. Bíza (Kašpar), 46. Kindl
Č. Lípa – HC Turnov 2:6
16:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Minařík (Preussler, Dvořák), 12. Holčák (Krupička, Křepelka) – 18. Šimůnek (Maděra, Hujer), 21. Hanuš (Jágr, Duda), 26. Jágr (Hanuš, Šimůnek), 29. Maděra, 30. Hanuš, 44. Duda (Zákoutský, Jágr)
Nový Jičín B – Bohumín 3:5
16:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Juříček (Palacký, Pernický), 24. Lyzák (Sonnek), 43. Najvar (Fajmon) – 10. Šmíd (Tobola, Zátopek), 17. Ivan (Javín, Holý), 23. Fejko (Tobola, Šmíd), 33. Šmíd (Ivan, Fejko), 39. Mikšan (Holý, Ivan)
Rožnov p. R. – Frýdek-M. "B" 3:2
17:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 47. Valentík (Tůma), 59. Fojtů (Holý), rozh. náj. Kroupa – 39. Mičulka (Vacula, Niedoba), 58. Janečka (Sluštík)
Orlová – Poruba "B" 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Dýrr (Petrák, Vaštík), 8. Juhász (Tomis), 30. Deutsch (Lenomar, Juhász), 44. Grepl (Vaštík, Dýrr) – 22. Chomič, 31. Bijota (Štěpán, Buček), 49. Buček (Gola, Rosypka)
Krnov – Studénka 4:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Kysučan (Michálek), 32. Bednárek (Kysučan), 45. Vlašánek (Kostovský, Polok), 46. Hon (Kysučan, Michálek) – 22. Orszulik (Čáň, Pokorný), 32. Bolek (Janečka), 33. Tomášek (Sochorek, Novák), 38. Sochorek, 42. Pokorný (Lyčka, Pelikán)
H. Benešov – Wolves Č. Těšín 4:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Kovalovský (Fraš, Pělucha), 42. Hejhal (Trubka, Fraš), 56. Vrabel (Kovalovský, Suchý), 60. Hlísta (Bendík) – 23. Malíř (Voznica, Tluszczik), 29. Foltýn, 29. Malíř (Altera), 32. Voznica (Tluszczik), 47. Piecha (Malyjurek), 59. Piecha
Světlá nS – Moravská Třebová 4:1
*19:00, konec
Branky a nahrávky: 46. Kořínek (Dolinský), 51. Doležal (Kořínek, Dolinský), 57. Dolinský (Kořínek), 59. Doležal (Venc) – 50. Faltus
Veselí nLuž. – Strakonice 3:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 7. Novák (Mikeska, Čáp), 11. Benda (Kyml, Krampl), 60. Čáp (Benda) – 3. Růžička (Major), 17. Dlouhý (Všetečka), 39. Škoda (Major), 61. Ruda (Růžička)
Milevsko – Telč 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Fořt (Bílek), 18. Novotný (Suchan, Hamerle), 53. Novotný (Hamerle, Jíška) – 37. Smejkal (Berka)
Břeclav – Kroměříž 3:2
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 10. Zháňal (Průdek, Dora), 40. Gabriška (Hrbatý), 61. Průdek (Weber, Zháňal) – 11. Osina (Hradil, Zavřel), 20. Zavřel (Murín, Gazda)
Rosice – Blansko 4:5
17:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 23. Buhaj (Polzer, Řeřucha), 26. Buhaj, 42. Pospíšil (Kůst), 44. Antal (Pospíšil, Buhaj) – 5. Jakubec (Antoňů), 20. Jílek, 26. Grünwald (Drenčko), 45. Kuběna (Kazda, Bílý), rozh. náj. Hussein
Velká Bíteš – Vel. Meziříčí 1:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 47. Pospíšil (Štěpánek) – 16. Šimka (Vlašín, Sobotka), 19. Vlašín (Ambrož, Dostál), 23. Maštera (Urban), 24. Sobotka (Vlašín, Ambrož), 35. Matov (Urban, Maštera)
Boskovice – Uničov 5:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Hnilička (Dufek, Václavík), 20. Bednář (Šebek, Kárný), 25. Václavík (Surý), 57. Kárný (Hnilička), 65. Kárný (Bednář) – 27. Korhoň (Hromádka), 39. Paška (Čuřík, Korhoň), 54. Korhoň (Navrátil), 56. Žajgla (Čuřík, Korhoň)
Čerti Ostrov – Cheb 5:10
15:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Fencl (Sus), 36. Pfister (Danyo), 42. Fencl (Danyo), 50. Tvrdek (Sus), 52. Pfister (Jäger, Kabyl) – 3. Stoklásek (Strýček), 13. Stoklásek (Strýček), 16. Boušek (Šneberk), 18. Bečvář (Šneberk, Hála), 28. Strýček (Truhlář, Stoklásek), 29. Bečvář (Boušek, Senaj), 40. Boušek (Senaj), 40. Boušek (Bečvář), 54. Řepík (Hála), 59. Boušek (Řepík)
Trstěnice – Mar.Lázně 5:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Večeřa (Pech, Šmíd), 13. Bubla (Salva, Krich), 36. Loskot (Večeřa), 42. Večeřa (Škornička), 54. Pech (Večeřa) – 17. Roth (Kohout, Budka), 30. Himl, 53. Miloš (Markovič), 57. Roth (Kohout)
HC Rokycany – Tachov 10:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Černý (Dorňák, Soukup), 6. Dědič (Pour, Koc), 18. Švík (Geltner, Martinec), 33. Dědič (Pour), 35. Kocman (Koc), 43. Švík (Beran), 43. Černý (Soukup), 52. Nový, 54. Švík (Geltner, Martinec), 60. Švík (Kocman, Beran) – 31. Malý (Beleš, Bača), 36. Bartoš (Malý), 50. Kubeš (Fidler)
Nejdek – Klatovy 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Hromádka (Kopfstein, Mudra), 30. Louthan (Orlich, Gerát), 39. Kopfstein (Troška, Mudra), 42. Louthan (Říha, Václav), 60. Záhora – 27. Kuželík (Brtník), 57. Mrázek (Kuželík)
Kaznějov – Chotíkov 8:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Pejchar (Ruprecht), 27. Baďouček (Urbánek), 29. Potůček (Komanec, Samek), 34. Potůček (Sýkora), 36. Samek (Ruprecht), 39. Komanec (Samek, Pejchar), 47. Samek (Komanec), 55. Hanzlíček (Urbánek, Sýkora) – 24. Zikmundovský (Hajný, Višinger), 39. Šlauf (Benák)
Lev Benešov – Slaný 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Dušek (Polesný), 30. Holeš (Janáč, Holánek), 33. Dušek (Holánek, Šmicr), 42. Janák, 51. Holánek (Holeš), 59. Holeš – 17. Ujfaluši (Slánský), 22. Novák (Kubinčák, Malát), 52. Slánský (Krégl)
Mladá Boleslav B – Rakovník 4:5
17:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 6. Mareš (Trégl), 19. Rovný (Protivný), 40. Trégl (Řečínský, Marček), 55. Rovný (Kristek) – 30. Tolkner (Krejčí, Mikeš), 33. Gebhart, 57. Mikeš (Ambroz), 60. Okegawa (Ambroz), rozh. náj. Okegawa
Poděbrady – Příbram 7:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Bureš (Šafra, Hrdina), 13. Kadlec, 21. Mojžíš (Malinský, Rindoš), 23. Hrdina (Malinský), 27. Velechovský (Žouželka, Malinský), 52. Potocký (Šafra, Hrdina), 59. Kadlec – 3. Hrala (Šmejkal), 18. Kadič (Svoboda), 19. Dragoun (Grubner), 54. Flieger
Vlašim – PZ Kladno 8:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Veselý, 24. Burda (Veselý), 32. Soukup (Burda, Veselý), 36. Burda (Pessr), 42. Burda (Čtvrtečka, Bránský), 46. Matějka (Kucharčík, Trpišovský), 52. Soukup (Burda), 57. Burda (Bauer, Kucharčík) – 7. Potěchin (Macháček), 50. Macháček (Kratochvíl, Potěchin)
Kutná Hora – Neratovice 3:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Tvrdík (Jiráň, Jelínek), 18. Šváb (Jiří Tvrdík II.), 41. Pešek (Siváček) – 14. Macek (Mrázek), 28. Mareček (Pek), 42. Veselý (Rak), 57. Pek (Veselý, Rak), 60. Pek (Horevaj)
V.Popovice – Černošice 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Freisler, 12. Vacek (Kukačka), 32. Medřický (Freisler), 60. Moravec, 60. Kukačka (Dulovec) – 6. Šalamoun (Ureš), 33. Šalamoun
– Litoměřice B 5:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 28. Přeučil (Havlůj, Kunrt), 30. Nedrda (Čmolík), 41. Čmolík (Kunrt, Havlůj), 51. Čmolík (Kunrt, Nedrda), 58. Kousek (Plichta)
HC Lovosice – Roudnice 0:0
19:00, před zápasem