Menu

Hokej »

Reprezentace do 18 let

17:30, konec

Branky a nahrávky: 42. Matiášek (Přikryl), 57. Přikryl (Šír, Plášek) – 18. Michajlov (Iščakov), 39. Rtiščev (Denisenko), 40. Kizimov, 60. Rtiščev (Misjul)

WSM Liga

17:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Pavlin, 22. Kutlák (Vlček), 35. Crowder (Kutlák)

17:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 31. Divíšek (Rudovský), 40. A. Holík (Havlík, Divíšek), 64. Havlík – 28. J. Strnad (R. Přikryl, Pekr), 41. Svedlund

17:00, konec

Branky a nahrávky: 56. Wágner (Krejčiřík), 57. Rindoš (Adámek, Macháček), 58. Tůma (R. Černý, Hlava) – 3. Tuominen (Davídek), 14. Kverka (Stloukal, Podlipnik), 31. Kohout (Kverka, Krejčí), 34. O. Beránek (Flek, Gríger), 38. Kohout (Podlipnik, Stloukal)

17:00, po s.n.

Branky a nahrávky: 25. Pechanec (Bajtek, Kvasnica), 34. Przybyla (Kaukič), 39. Kvasnica (Bajtek), 42. Klimša (Kvasnica, Pechanec), 59. Kofroň (Mikulík) – 6. Smolka (Roubík), 21. Bernad (Melka), 35. Vrdlovec (Bernad, Husák), 36. Smolka (Melka, Bernad), 43. Husák (Smolka)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 22. J. Holý (Kubica, L. Krejčík), 58. Barák (Kubica, Šafránek), 59. Kubica (M. Ondráček)

17:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 28. Drtil (Matai, Fronk), 64. Matai (Sikora, Krisl) – 32. Pavlas (J. Veselý, Kusý)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 6. Karafiát (Ostrčil) – 8. Půža (Vodný, Spurný), 25. R. Zohorna (Čejka, T. Havránek), 60. Malec

2. liga skupina Západ (ČR)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 6. Alinč, 33. Kellerstein (Alinč), 51. Tupý, 56. Tupý (Kellerstein, Alinč) – 36. Kašpar (Račanský, Trapl)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Jedlička (Doležal), 25. Matějček (Kellner), 41. Doležal (Jedlička, Hlinka), 58. Doležal – 21. Mála (Hrdlička, Kýhos), 35. Gevorkian (Petráš, Mical), 38. Komínek (Procházka, Böhm), 45. Procházka (Zicho), 50. Komínek, 60. Kýhos (Procházka, Polák)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 16. Šťastný (Filip, Abraham), 25. Šimoníček (Bláha), 40. Filip (Moník, Maďar), 57. Filip (Urban, Šťastný), 59. Šimoníček (Bláha, Pojkar) – 26. Keller (Záleský), 45. Babický (Krpata, Kos), 55. Krpata (Babický, Náprstek)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 26. A.Půlpán (Kolář), 35. Smékal, 36. Polívka, 45. Janoušek (Smékal, Malík), 60. A.Půlpán (Kolář, Vácha), 60. T.Půlpán (Kastner) – 19. Faigl (Kopta), 25. Sladkovský (TS), 54. Kaltenböck (Oliverius), 57. Kaltenböck (Hašek)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 17. Peřina, 34. Peřina (Čechura, Víšek), 52. Havlas (Mulač, Pilař), 55. Tondr (Tondr, Bříška), 56. Víšek (Peřina), 56. Homolka (Bříška, Tondr) – 38. Janeba (Pozdnyakov, Hrazdíra)

2. liga skupina Střed (ČR)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Endál (T. Semrád, Milfait), 8. Šuhaj (Milfait, Voříšek), 19. Třetina (Vašíček), 26. Voříšek (Milfait, Vala), 26. Kříž (Kozlík, Přidal), 27. Endál (Třetina, Přidal), 27. Voříšek (Milfait, Šuhaj), 36. Přidal (Kříž, Kozlík), 39. Milfait (TS), 40. Beneš (Kuchta, Vala), 42. Milfait (Voříšek, Vala), 49. Voříšek (Vašíček, Milfait), 53. Ludvík (Kuchta, T. Semrád), 59. Kozlík (Endál, Voříšek) – 15. Martin Hadrava (Mejzlík), 22. Martin Hadrava, 48. Vysloužil (Plachý)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Horký (Čermák, st.), 26. Mikeš (Horký, st.), 34. J., 41. Čermák (Mikeš, Horký) – 15. Kříž (Stehlík, Arnošt), 17. Smejkal (Hierman, Kříž), 23. Stehlík (Arnošt, Smejkal), 25. Stehlík (Smejkal), 26. Bičiště (Maršoun), 33. Kříž (Hierman, Eis), 47. Stehlík (Smejkal), 52. Planý (Rittig)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 5. Pacanda (Walter, Roubal), 17. Uhlík (Pacanda), 37. Uhlík (Roubal), 57. Rubner (Pour, Vavřička), 57. Runbner (Pour) – 6. Štěpánek (Vítek), 33. Vítek (Štěpánek), 46. Vítek (Kunstmüller, Štěpánek)

18:00, po s.n. (0:1)

Branky a nahrávky: 2. Vylíčil (Trummer, Radoš), 7. Sumerauer (Káník), 58. Ferebauer (Škopek, Zayml) – 18. Sýbek (Pašek, Parýzek), 31. Ciboch (Vlk, Suda), 41. Polata (Sýbek), rozh. náj. Sýbek

18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 11. Pechánek (Urbanec, Černý T.), 33. Urbanec (Blažek) – 16. Voženílek (Kadlec, Malý), 52. Panna (Semirád), 63. Panna (TS)

2. liga skupina Východ (ČR)

15:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Škoda (Malina, Štindl), 6. Hartmann (Malina), 11. Rousek (Seidler), 50. Seidler (Rudl, Hartmann) – 20. Luka, 39. Zdeněk (Janota, Káňa), 41. Zdeněk (Kaluža), 46. Káňa (Zdeněk), 51. Luka, 60. Káňa (Kaluža)

17:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 30. Weintritt (Hladiš, Daněk), 37. Studený (Hryciow, Pokorný), 62. Dvořák (Weintritt) – 24. Sluštík (Mrowiec), 25. Poruba (Bail, Tomášek)

17:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 13. Peš (Hložánek, Sedlák J.), 32. Mojžíš (Vaněk), 37. Vrána (Sedlák J.), 53. Vrána (Vaněk) – 11. Kovařík (Vymazal, Králík), 24. Kovařík (Gewiese), 28. Králík (Vymazal), 29. Ostřanský (Hroch), 61. Kovařík (Vymazal, Schejbal)

NHL

01:00, konec

Branky a nahrávky: 37. Hall (Palmieri, Butcher), 41. Palmieri (Severson, J. Moore) – 15. Oshie (Bäckström), 29. Ovečkin (Bäckström, Carlson), 39. J. Vrána (Smith-Pelly, Kuzněcov), 46. Oshie (Bäckström, Kuzněcov), 48. Bäckström (Ovečkin, Oshie)

01:10, konec

Branky a nahrávky: 40. S. Jones (Werenski, Wennberg), 48. Panarin (S. Jones, Werenski), 60. Sedlák (R. Murray) – 15. K. Hayes

03:00, konec

Branky a nahrávky: 12. Landeskog (Rantanen, Andrighetto), 55. Barrie (Rantanen, Andrighetto), 60. Zadorov – 43. Montour (Cogliano, L. Shaw)

03:10, konec

Branky a nahrávky: 20. Ceci (Pyatt, N. Thompson), 39. Brassard (Mark Stone, B. Ryan), 42. Hoffman (Ceci, Turris), 46. Mark Stone (Borowiecki, Brassard), 48. Dzingel (Chabot, Turris), 57. Ch. Wideman (Turris, Z. Smith)

04:30, konec

Branky a nahrávky: 29. Marchessault (R. Smith), 36. Neal (Perron, Eakin), 37. Haula (Sbisa, Leipsic) – 2. Nyquist (Zetterberg, Daley), 35. Zetterberg (Helm, Jensen), 45. Mantha (Zetterberg, Nyquist), 48. Nielsen (Zetterberg, Mantha), 51. Nyquist (Mantha), 55. Glendening (Abdelkader, D. Larkin)

KHL

13:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 5. Šalapov (M. Semjonov, Michajlis), 20. Puškarjov (Southorn, Frattin), 57. Savčenko (Žajlauov, R. Starčenko), 65. Frattin (M. Semjonov, Belgibajev) – 27. Brulé (Wolski, A. Kosticyn), 28. A. Kosticyn (Wolski, Brulé), 49. Brulé (Wolski)

13:00, konec

Branky a nahrávky: 29. O. Li (Byvalcev, T. Zohorna)

13:30, konec

Branky a nahrávky: 44. Šen (Akmaldinov) – 20. Kazakov, 28. Alexandrov (Tkačov, Sabolič), 51. Žafjarov

13:30, konec

Branky a nahrávky: 15. Gynge (Szczechura, Polygalov), 26. Kručinin (Mamajev) – 17. Viedenský (Kašpar)

14:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Česalin (Simakov, Mišarin), 17. Trjamkin (Kuljaš, Michnov) – 14. K. Petrov (Ničuškin), 47. Scott (Nestěrov), 55. Kaprizov (Šumakov, Šalunov)

14:00, konec

Branky a nahrávky: 23. Chabarov (Mozjakin, Kosov), 40. J. Birjukov (Chabarov, Ellison), 44. Osala (Berestennikov, Šenfeld) – 9. Horák (Švec-Rogovoj, Pautov)

Extraliga staršího dorostu

11:00, konec (D)

Branky a nahrávky: 5. Alanov (Schitz, Hadamczik), 28. Barinka (Hadamczik, Alanov), 33. Barinka, 37. Zündel (Alanov, Schütz), 40. Huber (Schütz, Alanov), 47. Lobach (Barinka, Ede), 48. Dube (Peterka, Wirt), 55. Dube (Peterka, Lidner), 60. Huber (Schütz, Jentzsch)

13:00, konec (E)

Branky a nahrávky: 11. Lewandowski (Fridrich, Zapletal), 24. Mrva (Fridrich, Takáč), 35. Beránek (Potočný), 36. Konečný (Beránek), 40. Kylnar (Fridrich, Lednický), 40. Beránek (Konečný, Takáč), 44. Lewandowski (Bernovský, Takáč), 55. Bernovský (Kunc)

13:00, konec (C)

Branky a nahrávky: 12. Nagy (Pytlík, Dospěl) – 20. Silný (Doktor, Beránek), 35. Čížek (Kubíček, Vaculík), 42. Čížek (Beránek, Šafář)

13:30, konec (A)

Branky a nahrávky: 14. Lang (Malát), 37. Mužík (Lang, Kolář), 49. Kolda (Mužík), 57. Šeba (Procházka, Hajžman) – 12. Černý (Zeman, Veselý), 55. Lobodowski (Procházka, Mežnar)

14:30, konec (E)

Branky a nahrávky: 3. Homola (Matěj) – 5. Dvořáček (Pavlas), 49. Jaroněk (Janošek), 51. Lekeš, 59. Světlík (Fajkus, Pröschl)

16:00, po s.n. (0:1) (B)

Branky a nahrávky: 24. Šafářovský (Šeliga, Žůrek), 58. Šeliga (Teplý) – 7. Dani (Najman J., Pika), 53. Pšenička, rozh. náj. Dani

17:20, odloženo (B)

ELIOD extraliga mladšího dorostu

12:00, konec

Branky a nahrávky: 18. Urban (Staněk), 20. Bulva (Urban), 24. Sachr (Kraus), 37. Ticháček (Bulva), 38. Sachr, 48. Urban, 52. Ton (Ticháček), 55. Kraus (Urban, Ton) – 11. Seidler (Korčák), 25. Altrichter

12:00, konec

Branky a nahrávky: 11. Urych (Čech), 16. Štefančík (Vrhel), 58. Prokeš (Vrhel, Gut) – 15. Martinec (Labuzík, Moravec), 19. Labuzík, 21. Moravec (Hofmann), 25. Martinec (Labuzík), 34. Labuzík, 46. Martinec (Hofmann)

13:00, konec

Branky a nahrávky: 25. Šíma (Simon, Zajíček), 40. Haas (Táborský), 59. Kapal (Přenosil)

13:30, konec

Branky a nahrávky: 47. Pastor (Kočí), 50. Ivan (Krška), 51. Tvrdý (Krejsa), 57. Kočí (Smolka, Ivan) – 16. Mácha (Kaplan), 34. Mácha (Kaplan), 54. Horký (Mácha, Kaplan)

14:10, konec

Branky a nahrávky: 23. Krutil (Černý, Tůma), 23. Václavík (Cichoň J., Krutil) – 6. Novák (Hanák), 10. Novák (Hail, Janoch), 15. Novák (Janoch, Hanák), 28. Janoch (Novák), 28. Janoch (Novák), 36. Novák (Hail), 47. Pojar (Novák), 57. Hanák (Janoch, Novák)

14:10, konec

Branky a nahrávky: 20. Šťastný (Štrombach, Darsa), 23. Darsa (Brejcha, Šťastný), 33. Štrombach (Hříbal) – 28. Zemchenkov (Hamara), 29. Vitouch (Kubánek), 37. Guryevskiy (Hamara, Kubánek), 40. Slavíček, 43. Krupička (Mácha), 55. Krupička (Mácha, Bláha)

15:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Kašpárek (Chovaniak), 14. Wardas (Jurzyca), 26. Petrovský (Kyselý), 37. Wardas (Jurzyca), 40. Ramík (Kašpárek), 41. Králík

15:30, konec

Branky a nahrávky: 48. Viktor Weis (Jakub Kaše) – 16. Vojtěch Adamec, 19. Daniel Malák (Tomáš Hollar, Dominik Soukup), 26. Václav Adamec (David Kuchárik, Adam Ženíšek), 28. Adam Ženíšek (David Jiříček, Vladimír Kremláček), 30. Jan Slanina (Tomáš Pánek, Tomáš Hollar), 31. Marcel Marcel, 55. Tomáš Hollar

16:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Marčík (Schweitzer), 58. Heinrich (Orsech, Ambrož) – 1. Handl (Frömel, Bachánek), 7. Chludil (Handl, Bednařík), 18. Frömel (Liss, Hoferek), 27. Riedl (Mikulík), 29. Riedl (Kopčil, Chludil), 37. Bachánek (Frömel)

16:10, konec

Branky a nahrávky: 8. Vondráček, 11. Bockstefel (Mareček), 40. Bílek (Kosina), 43. Matoušek (Vogel), 47. Matoušek (Korčmaroš, Prošek), 60. Pohanka (Remeš, Korčmaroš) – 11. Stehlík (Myšák, Skuhrovec), 17. Skuhrovec (Myšák, Stehlík), 31. Myšák, 37. Stehlík (Jonák), 39. Stehlík (Slavík), 39. Myšák (Baláž), 52. Slavík (Limanovský), 54. Myšák (Baláž, Stehlík), 57. Adámek (Slavík, Limanovský)

Krajská liga: Pražský přebor

17:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Richter (Šohaj, Vaněk), 48. Šnajdr (Kovář, Richter), 53. Kovář (Šnajdr, Richter) – 14. Novák (Erbrt), 23. Suda (Poljanyčka), 37. Čmejla, 47. Hyršl, 47. Poljanyčka, 47. Erbrt (Poljanyčka)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 8. Veselý (Veselý, Novák), 25. Nacházel (Láska, Čermák), 42. Malý (Nedvěd, Novák), 48. Veselý (Slavíček)

19:30, konec

Branky a nahrávky: 5. Valder (Kautský, Neumann), 22. Šulc (Mrázek, Valder), 29. Mišner (Štěpán), 39. Valder (Mrázek, Neumann) – 30. Malovický (Novák, Vencl), 58. Sovík (Jobek)

Krajská liga: Liberecký kraj

16:00, odloženo

18:00, konec

Branky a nahrávky: 14. Knap Daniel (Knap David, Syrovátka Jakub), 17. Maryška Jiří (Špaček Michal, Knap David), 17. Rutkovský Jan (Rudiš Darek, Mizera Filip), 19. Maryška Jiří (Vladimír Martinec), 43. Lemfeld Radek (Rutkovský Jan), 60. Kuch David (Junek Jiří) – 28. Smetaník Martin, 54. Křížek Vladimír (Čejka Michal, Kotrč Jan)

Krajská liga: Moravskoslezský kraj

*19:00, konec

Branky a nahrávky: 40. Krupa (Kysučan, Palacký) – 3. Tomášek (Martinčík, Sochorek), 25. Tomášek (Sochorek, Holanik), 34. Kameníček (Čáň), 42. Štěpjak (Pokorný, Šťubna), 48. Tomášek, 50. Šťubna (Štěpják, Pokorný), 51. Sochorek (Martinčík, Tomášek)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 14. Kysučan (Vlašánek), 15. Havlíček (Nardelli), 37. Polok (Vlašánek) – 3. Buček (Kuncek, Sysala), 7. Vidlák (Rosypka, Štěpán)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Piecha (Foltýn), 14. Altera (Malíř), 22. Malíř (Vydra), 34. Patrman (Hoďa, Piecha), 47. Stružík, 56. Stružík, 57. Foltýn (Piecha) – 8. Heralt (Šváňa), 30. Slovák (Fiala, Niedoba)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Džemla, 50. Fraš, 59. Hejhal – 4. Juházs (Pavlas, Lenomar), 27. Grepl, 45. Juházs (Deutsch, Pavlas), 50. Ferleťjak

18:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Holý (Vlček), 17. Putniorz, 22. Mikšan (Ivan), 35. Šmíd (Fejko, Král), 46. Tobola (Ivan, Mikšan), 60. Putniorz (Javín) – 10. Valentík (Babiš), 14. Vyvíjal, 26. Dostál (Krejčí, Babiš)

Krajská liga: Jihočeský kraj

16:30, konec

Branky a nahrávky: 3. Štěrba (Zadražil), 21. Tušer (Bína, Sokolík), 23. Smejkal (Šebesta, Sokolík), 28. Šebesta (Sokolík), 31. Lupač, 35. Havlík (Havlík), 38. Smejkal (Hauzar), 44. Smejkal (Bína, Sokolík), 46. Sokolík (Kret), 50. Tušer (Kubát, Kret), 51. Sokolík (Kubát), 59. Šebesta – 18. Berka (Šebesta), 48. Vrátný (Urban), 58. Vrátný

17:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Míchal (Mikeska), 24. Janda, 29. Drs (Míchal, Janda) – 14. Březina (Šimoník), 17. Šimoník (Březina, Bárta), 18. Kica (Březina, Procházka), 21. Kica (Procházka), 40. Procházka, 41. Slavík (Kozák, Procházka), 45. Slavík (Šimoník), 48. Slavík, 56. Kica (Kozák, Procházka)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 41. Kořánek (Bláha, Suchan), 51. Čuňát (Štych), 55. Suchan (Štych, Hamerle), 59. Bláha (Nevolný) – 16. Hraňo (Žákovský), 16. Máca (Šafář), 39. Kučera (Píha), 48. Pánek, 56. Píha (Hák), 60. Hák (Hraňo)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Topinka (Srb, Křenek), 3. Dlouhý (Hrubý), 9. Ruda (Hrubý), 13. Hřebíček (Dlouhý), 16. Křenek (Müller), 20. Růžička (Ruda), 29. Hřebíček (Dlouhý, Samohejl), 34. Hrubý (Ruda, Růžička), 38. Růžička (Ruda), 49. Dlouhý (Bednařík), 55. Srb (Samohejl) – 18. Novák (Prštický)

Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Lažek (Kotačka), 11. Červenka (Fridrich), 20. Červenka (Kotačka) – 21. Křenek (Sobotka), 32. Vlašín (Střecha), 33. Křenek (Sobotka), 48. Bula (Krča, Pejchal), 55. Vlašín (Maštera, Dostál)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 13. Vaculín (Gureň), 28. Vaculín (Kovář), 29. Smetana (Kubiš, Kovář), 35. Hladiš (Šiller, Vaněk), 36. Ondra (Gureň, Heča), 38. Heča (Vaculín), 53. Vaculín (Klusák), 59. Hladiš (Šiller) – 2. Jajcay (Zháňal), 19. Gabriška (Hrbatý), 34. Lenkovič (Hrbatý), 43. Abazaj (Klauda), 60. Gabriška (Hrbatý)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 19. Buhaj (Hakl), 33. Majola (Černík, Antal) – 14. Bednář (Špok), 15. Hnilička (Šebek), 26. Václavík (Bednář), 31. Hnilička (Skácel), 52. Kárný (Skácel, Maksa), 55. Hnilička (Benýšek)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Račický (Pospíšil, Trnka), 10. Račický (Trnka, Pospíšil), 23. Račický (Pospíšil, Bednář), 41. Šidák, 45. Šidák (Grmela), 55. Grman (Pospíšil) – 6. Stránský (Flora), 11. Kučera (Tomi), 17. Flora (Stránský, Galuška), 25. Mika (Tomi, Kučera), 29. Stránský (Flora), 31. Rauš (Galuška, Flora), 38. Lekeš, 42. Galuška (Flora), 58. Kučera (Tomi, Kučera), 59. Zalubil (Machálek, Beneš)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 31. Bílý (Kazda), 37. Hanzlík (Bílý), 39. Jílek (Pilát, H.) – 6. Zavřel (Šťastný), 32. Jelínek (Lainka, Osina), 39. Šťastný, 48. Vaněk (Osina), 48. Brada (Gazda), 58. Merta (Jelínek, Osina)

Krajská liga: Plzeňský kraj

17:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Švík (Geltner, Zajíček), 13. Černý (Herzig, Dědič), 17. Geltner (Zajíček, Kocman), 26. Švík (Geltner, Kocman), 33. Dědič (Černý, Nový), 34. Geltner (Nový, Kocman), 36. Geltner (Kocman) – 7. Sýkora (Samek, Růžička), 12. Potůček (Komanec), 25. Sýkora (Ruprecht, Pejchar), 27. Pejchar (Štrunc), 31. Potůček (Samek, Sýkora), 35. Pejchar (Potůček), 39. Potůček (Štrunc, Rovenský), 40. Sýkora (Sýkora), 55. Sýkora

17:30, po s.n. (0:1)

Branky a nahrávky: 4. Kučera (Faschigbauer, Polívka), 9. Faschigbauer (Polívka, Polívka), 13. Jabůrek (Faschigbauer, Polívka), 19. Baxa (Horejš), 20. Faschigbauer (Polívka), 60. Muchka – 10. Funk (Záhora, Majer), 19. Kopfstein (Mudra, Hromádka), 22. Mudra (Kopfstein, Hromádka), 30. Troška (Mudra), 33. Záhora (Louthan), 50. Mudra (Kopfstein, Hromádka), rozh. náj. Záhora

18:15, konec

Branky a nahrávky: 2. Kepka (Dušek), 14. Javornický (Sedlák), 29. Sedláček (Levora, Dušek), 39. Monhart (Koukolík), 56. Dušek (Levora, Sedláček) – 5. Jakubec (Voves, Hajný), 5. Voves (Benák), 13. Hauer (Baar, Setikovský), 33. Hajný (Jakubec, Setikovský), 35. Ceperko (Zikmundovský, Voves), 38. Jakubec, 39. Hauer (Ceperko, Baar), 49. Hauer (Ceperko)

Krajská liga: Středočeský kraj

17:00, odloženo

17:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Starec (Holánek, Sládek), 8. Mrva (Janák, Formánek), 10. Rittig, 17. Kaňka (Dušek, Rittig), 31. Starec (Holánek) – 7. Protivný (Řečínský), 20. Tregl (ml.), 29. Mareš (Tregl, ml.), 58. Kysela (Protivný, Rovný)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 43. Pánek (Veselý), 45. Tuček (Novotný) – 29. Veselý

17:30, konec

Branky a nahrávky: 8. Tvrdík (Siváček), 27. Javůrek (Pešek), 49. Jiráň (Švejda, Tvrdík), 55. Siváček (Pešek) – 25. Pipek (Němec)

18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 24. Medřický (Vacek), 27. Mocek (Freisler), 31. Vacek (Medřický), 55. Vacek (Medřický), 60. Vacek (Žoha), 64. Žoha (Černý, Vacek) – 2. Rindoš (Žouželka), 18. Procházka (Šafra, Mojžíš) (TS), 25. Hrdina, 47. Pácal (Král, Dvořák), 48. Mojžíš

Sledge hokej - Kvalifikace na Paralympijské hry

12:00, konec

Branky a nahrávky: 16. Holm (Kasperi), 34. Ingvarsson (Lundgren, Kasperi), 44. Kasperi (Peter Nilsson), 45. Kasperi (Ingvarsson) – 17. Jaster (Wedde)

15:00, konec

Branky a nahrávky: 29. Geier (Motyčka)