Pardubice – Chomutov 1:4
17:20, konec
Branky a nahrávky: 52. P. Sýkora (Perret, Poulíček) – 20. Flemming (Valach, Vondrka), 33. Vondrka (Tomica, Huml), 46. Vondrka, 59. V. Růžička (Sklenář)
Vítkovice – Sparta 6:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 17. D. Květoň, 19. D. Květoň (Dej, Lev), 25. Hrbas (Olesz, P. Zdráhal), 40. O. Roman (Tybor), 47. Š. Stránský (Kurovský), 47. D. Květoň (O. Roman) – 49. T. Pavelka (Kalina, Říčka)
Plzeň – Olomouc 10:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Mertl (Straka), 12. Kindl (Kodýtek, Kratěna), 22. D. Kubalík (Stach, Indrák), 36. Stach (D. Kubalík), 36. Kratěna (Kracík), 44. Indrák (Pulpán, Mertl), 49. D. Kubalík (Stach, P. Kadlec), 50. Mertl (Gulaš, Straka), 53. Mertl (Gulaš), 54. D. Kubalík (Stach, Indrák)
Jihlava – Třinec 0:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Adamský (Polanský, M. Doudera), 26. Jank (Rákos, Martin Růžička)
Litvínov – Mountfield HK 3:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 52. Sörvik (J. Černý), 58. J. Černý (F. Lukeš), 59. Trávníček (Nicholls)
Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Zaťovič (J. Krejčík, M. Erat), 45. M. Erat (J. Krejčík, Zaťovič) – 13. T. Knotek (Urban), 52. Urban (Valský, J. Říha), 56. Urban
Liberec – Zlín 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 47. J. Stránský (Šmíd, Bartovič), 56. Bulíř (Ševc, P. Jelínek), 60. Lakatoš (Pyrochta, Ševc) – 8. Žižka (Rihards Bukarts, Roberts Bukarts), 11. Okál (Freibergs, Řezníček)
Chanty-Mansijsk – Omsk 0:7
16:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Košelev, 19. Everberg (Gustafsson), 25. Pjanov (I. Michejev), 31. Košelev (I. Michejev, Pjanov), 36. Berezin (I. Michejev, Meňšikov), 43. Kugryšev (A. Petersson), 57. Pěrežogin (Fisenko, Martynov)
Ufa – Riga 2:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Omark (Kemppainen), 43. Larsen (Hartikainen, Omark) – 56. McMillan (Kristo)
Kazaň – Spartak Moskva 3:4
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 23. Glinkin (M. Gluchov), 27. Azevedo (Lander, Tokranov), 56. Jarullin (Azevedo, Sekáč) – 4. Stoa (Leščenko), 32. Maxwell (Judin, Mirnov), 36. Maxwell (Mirnov), 65. V. Lajunen (Leščenko, Maxwell)
Nižněkamsk – N.Novgorod 2:3
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 11. Šaripzjanov (Nestrašil, Žerděv), 26. E. Galimov (P. Kulikov) – 36. Barancev (Daugavinš, Jeglič), 39. Barancev (Dugin, Jeglič), 64. Dugin (Kundrátek)
Orange 20 – Poprad 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Čacho (Švarc), 31. Šmída (Marcinek, Smolka) – 34. Vandas (Lichanec, McDowell), 36. Ježek (Matej Paločko), 36. Brejčák (Svitana, Mlynarovič), 47. Matej Paločko (Brejčák, Bondra), 50. Matúš Paločko (Matej Paločko, Bondra)