Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Mozjakin (Jan Kovář), 59. Filippi (Mozjakin, Ellison) – 4. Szczechura (Jakuceňa)
Toljatti – Jekatěrinburg 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Ashton (Valujskij), 36. A. Strelcov (Bočarov, Ch. Genoway), 46. Bočarov – 27. Ljamin
Jaroslavl – HC Slovan 5:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Kontiola (Talbot, Kronwall), 17. Kartajev (Iljenko, Mosaljov), 17. Kontiola (Nakládal, Kronwall), 34. Korškov (Koledov, Polunin), 46. Lugin (Apalkov) – 6. Skalický (Buchtele, Taimi)
Dynamo Moskva – CSKA Moskva 1:6
18:30, konec
Branky a nahrávky: 27. Kutějkin (D. Višněvskij, Brjukvin) – 23. M. Robinson (Kiselevič, Okulov), 24. Burdasov (Marčenko, K. Petrov), 25. Grigorenko (Ljubimov), 32. Světlakov (Marčenko, Okulov), 37. Kuzmenko (M. Robinson, Okulov), 60. Okulov (Kaprizov, Burdasov)
Petrohrad – Jokerit 2:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Kovalčuk (S. Plotnikov), 57. Širokov (J. Jakovlev, S. Plotnikov)
Česko – Švédsko 4:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Hrabík (Safin, Kvasnička), 31. Kodýtek, 48. Kodýtek, 52. Nečas (Doudera, Kaut) – 12. Fjellström, 17. Thilander (Stal Lyrenäs)
Švýcarsko – Německo 5:4
15:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Gyger (Villa), 14. Burkhalter (Rubin, Baragano), 19. Welter (Schwenninger, Stoffel), 51. Gyger (Baragano, Welter), 57. Fuss (Baragano, Widmer) – 22. Schmidt (Lindner), 33. Alberg (Kinder, Gnyp), 49. Schmidt (Dosch), 55. Kinder
USA – Slovensko 7:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Hale (Bertrand), 30. Farinacci (Sillianoff), 41. Sillianoff (Mastrosimone), 41. Kalijev (Wendt), 51. McWard (Svejkovky), 55. Groll (McWard), 60. Johnson (Boltman, Groll) – 22. Mrázik (Jendek)
Česko – Litoměřice 3:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Mlýnková (Machalová, Erbenová), 21. Machalová (Matoušková, Mlýnková), 49. Pejšová (Kotounová, A. Halounová) – 1. Loimecker (Švalich), 9. Vaněk (Chňapko), 53. Fabry (Kamp), 56. Fabry (Kamp), 57. Matuška (France), 59. Švalich (Kamp, Bacilek), 60. Vydlíčka (Racek)
Wolfsburg – Banská Bystrica 4:3
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 6. Fauser (Furchner, Foucault), 10. Hoehenleitner (Krupp), 35. Riefers (Foucault), 42. Weiss (Ankert, Dixon) – 41. Dame-Malka, 58. Kubka (Gabor, Lamper), 60. Lamper (Gabor, Ďatelinka)
Něman Grodno – Vienna Capitals 5:4
18:00, po prodl. (Sk. C)
Branky a nahrávky: 1. Korshunov (Boyarchuk, Malyavko), 36. Stefanovich (Pasiut, Dorofeyev), 46. Levsha (Remezov), 50. Malyavko (Boyarchuk), 62. Zhidkikh (Pasiut) – 18. Sharp (Holzapfel), 18. Pollastrone (Fraser), 36. Klubertanz (Vause), 53. McKiernan (Brocklehurst, Tessier)
JYP – Zug 3:2
18:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 1. Kolehmainen (Kuukka, Mäenpää), 27. Turkulainen (Suomela, Nattinen), 56. Puustinen (Immonen, Tuppurainen) – 33. Martschini (McIntyre, Stadler), 42. Kast (Roe, Diaz)
Třinec – Esbjerg 9:1
18:00, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 1. Petružálek (Adamský, Linhart), 13. Petružálek (Irgl, Doudera), 18. Rákos (Martin Růžička, Marcinko), 19. Svačina (Cienciala), 33. Martin Růžička (Petružálek, Krajíček), 34. Svačina (Cienciala, Linhart), 46. Jank (Hrňa, Svačina), 49. Rákos (Hrňa, Roth), 51. Adamský (Roth, Polanský) – 22. McMillan (Bruggisser, Crawford)
Salzburg – Tappara 1:6
19:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 5. Duncan (Harris) – 8. Peltola (Mikkola, Jasu), 11. Jasu (Luoto, Nurmi), 18. Karjalainen (Záborský, Lehtonen), 23. Rauhala (Rantakari), 28. Kuusela (Ojamäki), 45. Lehtonen (Peltola, Kemiläinen)
Mnichov – Cracovia 6:2
19:00, konec (Sk. G)
Branky a nahrávky: 18. Kettemer (Aucoin, Abeltshauser), 36. Lauridsen (Wolf, Jaffray), 40. Jaffray (Wolf), 50. Hager (Jaffray, Kahun), 58. Flaake (Matsumoto, Eder), 58. Eder (Abeltshauser, Flaake) – 33. Kapica (Dziubinski, Zíb), 47. Urbanowicz (Bryniczka, Kruczek)
Brynäs – IFK Helsinky 4:3
19:00, po s.n. (3:1) (Sk. G)
Branky a nahrávky: 30. Palushaj (Clark, Granström), 34. Palushaj, 59. Clark (Carlsson, Gundersson), rozh. náj. Clark – 13. Carlsson (Jääskä, Rask), 41. Carlsson (Tyrväinen, Rask), 50. Tamminen (Tyrväinen)
Slavia – Klatovy 6:2
11:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Kubica (Krliš, Tejral), 12. Heldák (Kopta, Holý), 41. Krejčík (Šafránek, Doležal), 46. Jankovský (Kopta, Nedvídek), 50. Heldák, 56. Krejčík (Doležal, Drtina) – 29. Vracovský (Leština, Michel), 55. Topinka (Jonák)
Žďár n/S – Kolín 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Pytlík (Kolda, Střecha), 17. Staněk (Gregar, Smejkal), 34. Vítek (Kunstmüller), 43. Juráň (Pytlík), 47. Kunstmüller (Gregar, Kolda), 58. Střecha – 7. Malý (Hanzl), 57. Kysela (Hyšpler)
Val. Meziříčí – Púchov 6:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Martiník (Hladiš), 20. Martiník (Varga D., Koňařík), 22. Pořický (Peterka), 34. Studený (TS), 37. Daněk (Pořický, Svozílek), 47. Kubo (Dalajka, Studený) – 16. Pišoja (Zúbek, Hrušík L.), 19. Pišoja (Hrušík L.), 25. Bajtala (Haluška), 50. Zúbek (Hrušík L.)
Vrchlabí – Mountfield HK jun. 5:4
18:15, po prodl.
Branky a nahrávky: 19. Krsek (Filip), 26. Matějček (Urban), 47. Oppelt (Abrahám, Filip), 55. Šťastný (Oppelt, Filip), 61. Jirků (Maďar) – 9. Hnik (Havelec, F. Moník), 24. Chalupa (Hroudný), 34. Kynčl (Havelec), 55. D. Matouš (Hejna)
Jihlava – Pardubice 2:1
15:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 46. Vala (Pigl, Filip) – 14. Rozlínek (Chára, Tobiáš)
Vítkovice – Zlín 6:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Kylnar (Kunc), 10. Lednický (Raška, Plánka), 32. Konečný (Lednický), 35. Kunc (Kylnár), 53. Konečný (Fridrich, Kylnár), 58. Plánka (Lednický)
Slavia – Mladá Boleslav 6:3
14:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Svoboda (Bartoš, Jágr), 25. Rulc, 26. Svoboda (Martinec, Černý), 32. Jágr (Moravec, Rulc), 44. Moravec (Bartoš), 54. Čapka – 6. Krédl (Přenosil), 27. Kos (Závora), 31. Dlask (Kapal)