Slovensko – Česko 1:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Zagrapan (Brejčák) – 31. Musil (Lenc), 37. Tomášek (Hanzl)
Novosibirsk – Riga 2:1
14:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Levickij (Sannikov, Ignatovič), 59. Bergström – 38. Kristo (Galiardi)
Barys – Spartak Moskva 2:0
15:30, konec
Branky a nahrávky: 40. St. Pierre (Vey, Dawes), 60. St. Pierre (Sagadajev, Markelov)
Chanty-Mansijsk – N.Novgorod 1:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 50. Koroljov (Kurjanov) – 17. Stoljarov (Kundrátek, Paršin), 38. Rasskazov (V. Kuljomin, Urakov), 60. Galuzin (Stoljarov, Paršin)
Kazaň – Kunlun 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Tkačov (Markov), 29. Malychin (Tokranov, M. Gluchov), 50. Azevedo (Tkačov, Čibisov), 60. Azevedo – 4. Kane (Yip), 26. Ponikarovskij (Lockhart, Jüe)
Nižněkamsk – Vladivostok 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Rau (R. Hanzl, Sexton), 22. Šaripzjanov (Šiksatdarov, Jakimov), 38. R. Hanzl (Sexton) – 2. Morrisonn (Makarenko, Žafjarov), 22. V. Butuzov (K. Voronin)
Soči – Chabarovsk 2:1
18:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 25. Grebenščikov (Garbutt, Pedan), rozh. náj. Ščegolkov – 52. Gubin (Zaseda)
Finsko – Česko 1:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 52. Kuiri (Hämäläinen) – 14. Chytil (Kaut, Havránek), 16. Najman (Safin, Hrabík), 50. Kvasnička (Hrabík, Safin)
Švýcarsko – USA 1:8
15:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Andersson (Rochette, Stoffel) – 13. Kalijev (Nodler, Wendt), 18. Silllianoff (Koster, Mastrosimone), 21. Mastrosimone (Sillianoff, Farinacci), 27. Hale (Miller), 31. Miller (Koster), 33. Christy (Griffin, Svejkovsky), 35. Groll (Bertrand, Hale), 43. Groll (Bertrand, Hale)
Česko – Slovensko 8:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Teplý (Klikorka), 20. Raška, 24. Pšenička (Kubíček, Morong), 28. Pšenička (Vitouch, Kubíček), 40. Raška (Morong, Kubíček), 49. Mužík (Teplý, Kučeřík), 53. Morong (Mužík, Mlčák), 54. Pšenička (Raška)
Liberec – Växjö 3:4
17:00, po prodl. (Sk. E)
Branky a nahrávky: 32. Bakoš, 33. Ordoš, 35. Lakatoš (Bulíř) – 10. Josefsson (Kiiskinen), 21. Brodecki (Fröberg, Bohm), 51. Pettersson (Persson), 63. Rosén
Mountfield HK – TPS 5:1
17:00, konec (Sk. F)
Branky a nahrávky: 13. Vopelka (R. Pavlík), 17. Jarůšek (Barák), 41. Koukal (F. Pavlík, Cingel), 47. Vopelka (Kukumberg), 58. Bednář (Koukal) – 56. Pajuniemi (Nyström, Tallinder)
Kuopio – Malmö Redhawks 6:4
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 26. Gymer (Maione), 40. Kantola (Tavi, Gymer), 46. Jokinen (Lukka), 49. Kantola (Loustarinen), 52. Kantola (Leskinen, Tavi), 59. Luostarinen (Kantola) – 6. Görz, 7. Miele (Rakhshani), 30. Händemark (Forsberg), 31. Olsen (Storm)
HV71 – Mannheim 1:4
18:30, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 32. Stenlund – 7. Raedeke (Plachta), 17. Wolf (Raedeke), 33. MacMurchy (Wolf), 41. Plachta (Colaiacovo, Setoguchi)
Frölunda – Zürich 5:4
18:30, po prodl. (Sk. H)
Branky a nahrávky: 33. Olofsson (Friberg, Lasch), 39. Olofsson (Lasch, Friberg), 57. Donovan (Almquist, Lasch), 60. Lundqvist (Almquist, Friberg), 61. Lasch (Sigalet, Lundqvist) – 6. Pettersson (Nilsson), 25. Pestoni (Herzog, Wick), 34. Herzog (Marti, Pelletier), 58. Schappi
Stavanger – Kometa Brno 1:2
19:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 27. Søberg (Strøm, Kokkala) – 15. V. Němec, 48. Mallet (H. Zohorna, Nahodil)
Davos – Cardiff 10:1
19:45, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 3. Dubouis (Eggenberger, Little), 4. Egli (Kousal, Wieser), 23. Eggenberger (Jorg, Heldner), 32. Wieser (Jorg, Heldner), 34. Jorg (Ambuhl), 36. Dubios (Little, Simion), 36. Kousal (Ambuhl), 50. Jung (Egli, Eggenberger), 54. Sciaroni (Walser, Schneeberger), 56. Nygren (Little) – 41. Martin (Bentivoglio, Hotman)
Bern – Nottingham 5:2
19:45, konec (Sk. F)
Branky a nahrávky: 4. Moser (Noreau), 6. Moser (Ebbett, Noreau), 25. Haas, 28. Meyer (Bodenmann, Noreau), 35. Berger (Bodenmann, Haas) – 22. Shalla (Perlini), 37. Shalla (Perlini)
Gap – EC-KAC 3:6
20:30, konec (Sk. H)
Branky a nahrávky: 12. Thillet (Gutierrez, Bouvet), 22. Thillet (Campbell), 32. Scheid (Glen) – 5. Koch (Regehr), 11. Neal (Fischer, Richter), 15. Ganahl (Bischofberger, Talbot), 17. Neal (Koch, Schumnig), 54. Fischer (Kapstad, Ganahl), 59. Talbot (Bischofberge, Ganahl)
K. Vary – Kladno 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Kohout (Beránek), 26. Harkabus (Flek, Tuominen), 27. Beránek, 48. Kverka (Kohout) – 38. Redlich (Kubík, Štich)
Chomutov – Litvínov 1:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Skokan (Slovák, Mrázek) – 21. Nicholls (F. Lukeš), 54. Černý
Poruba 2011 – Šumperk 7:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Fojtík (Haas, Zachar), 11. Stejskal (Adam), 19. Káňa (Dresler, Luka), 39. Zdeněk (Luka), 40. Káňa (Zdeněk, Slavík), 46. Káňa (Zdeněk, Luka), 54. Káňa (Luka) – 13. Půhoný (Sedlák, Vachutka), 38. Půhoný (Sedlák), 48. Půhoný (Sedlák), 58. Vymazal (Sedlák, Půhoný)
Havířov – Přerov 3:3
18:00, nedohráno
Branky a nahrávky: 8. Cihlář (Bambula), 14. Sikora (Beránek), 24. Postnikov (Beránek, Fronk) – 5. Václavek (Mokrohajský, Běhal), 29. Ferenc (Kratochvíl M.), 36. Goiš (Kratochvíl M.)
Znojmo – Motor ČB 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Stehlík, 2. Číp, 37. Račuk (Číp, Plíhal), 45. Yellow Horn (Němec) – 33. Nedorost (Mucha)
Benátky n/J – Litoměřice 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Bittner (Psota, Havlín), 31. Jeník (Bittner, Psota) – 2. Jebavý (Stříbrný, Dvořák), 19. Šesták (Stříbrný, Šimeček), 37. Málek (Kantner), 54. Strejček (Smetana, Stříbrný), 59. Stříbrný (Pilař)
Kadaň – Klatovy 9:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Tůma (Wágner, Rindoš), 2. Krejčiřík (Macháček), 8. Krejčiřík (Tupý, Blaha), 21. Havel (Černý, Krejčiřík), 31. Macháček (Polák, Szathmáry), 40. Krejčiřík (Tupý), 45. Wágner (Rindoš), 48. Wágner (Rindoš, Trefný), 54. Blaha (Tupý, Havel) – 26. Vracovský (Pacanda), 56. Vondrák (Leština, Piovarči)
Děčín – Jablonec n/N 1:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 45. Chmelař (Balcar, Rubeš) – 13. Havlas (Nevyhoštěný), 25. Žalud, 32. Bříška, 44. Bříška (Nevyhoštěný), 46. Havlas (Víšek), 49. Pavlů (Gecko), 51. Pavlů (Homolka)
Zlín – Jihlava 3:2
18:00, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 12. Ro. Bukarts, 53. Nosek (Honejsek, Ri. Bukarts), rozh. náj. Freibergs – 14. Bryhnisveen (Šidlík, Čachotský), 43. Anděl
Pardubice – Olomouc 1:2
18:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 54. Rolinek (Sýkora), 65. Quenneville (Vondráček) – 12. Laš (Knotek, Škůrek), 36. Jergl (Strapáč)
Sokolov – K. Vary jun. 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Čejka – 5. Horký (Bečka, Pajk), 6. Salnikov (Petrov), 16. Salnikov (Vodička), 23. Salnikov (Kala), 25. Horký (Bečka)
Havlíčkův Brod – Tábor 9:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Třetina (Endál), 31. Voříšek (Přidal, T. Semrád), 32. Kozlík (Milfait), 34. Vala (Kulhánek, Milfait), 45. Endál (Třetina, T. Semrád), 51. Kulhánek, 53. Endál (Třetina), 54. Voříšek (Milfait), 56. Šuhaj (Přidal, Milfait) – 38. Jelínek (Fencl), 59. Urbanec (Březina, Škrdleta)
Frýdek-M. – Prostějov 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Christov (Zahradníček) – 6. Rudovský (Hozák, Nouza), 20. Dvořáček (Holík, Divíšek), 29. Dvořáček (Rudovský), 38. Venkrbec (Luňák), 55. Venkrbec (Luňák, Dvořáček)
SHK Hodonín – Mor. Budějovice 3:4
18:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 4. Jurča (Romančík), 51. Jurča (Vaněk, Romančík), 57. Jurča (Miklík, Mojžíš) – 7. Lupač (Matějka), 18. Mikeš, 54. Havel (Mikeš), rozh. náj. Matějka
Jihlava – Havlíčkův Brod 4:1
11:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Krajiček, 43. Úlovec (Trávník, Vala), 45. Vala, 51. Brož (Smolko, Vala) – 42. Kulhánek (Kohout)
Slavia – Norsko 15:2
12:45, konec
Branky a nahrávky: 5. Brož (Macek), 8. Janča (Turek), 13. Hradil (Brož, Štibingr), 20. Všetečka (Petrák), 24. Hradil (Brož), 26. Klapka (Všetečka), 27. Všetečka (Zderadička), 32. Brož (Všetečka, Štibingr), 35. Kižlin (Štibingr, Brož), 39. Štibingr, 41. Kižlin (Brož, Hradil), 47. Hradil (Kižlin, Hasil), 48. Brož (Searle), 50. Brož, 56. Hradil (Štibingr) – 6. Ronningen (Henriksen), 29. Bordewich (Ellingsen)
Jihlava – Mountfield HK 3:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Brož (Zdarsa), 38. Havel, 52. Chlubna (Menšík) – 15. Perička, 34. Šlaicher (Jušta), 45. Jušta (Moravec), 59. Kašpar