Finsko – Kanada 1:5
15:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 59. Maccelli (Killinen) – 6. Groulx (McIsaac), 28. Addison (Merkley, Veleno), 35. Foote (Hayton, Thomas), 48. McBain (Veleno, Merkley), 56. Fortier (Hayton)
Švýcarsko – USA 1:2
15:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 17. Wetter (Nussbaumer) – 2. Drury (Samuelsson), 38. Hall (Lapointe, Semik)
Slovensko – Rusko 3:9
19:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 1. Kováčik (Melcher, Džugan), 35. Bučko (Kováčik), 54. Sarvaš (Minko) – 8. Šabanov (Ischakov), 20. Ischakov (Rtiščev, Zavgorodnij), 23. Žabrejev (Biljalov, Sokolov), 27. Biljalov (Žabrejev, Sokolov), 31. Žabrejev (Biljalov, Žiljakov), 31. Rotenberg (Zavgorodnij), 44. Guskov (Zavgorodnij, Rotenberg), 48. Rotenberg (Ochoťuk, Žuravljov), 52. Zavgorodnij (Malyšev, Žiljakov)
Česko – Švédsko 3:7
19:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 15. Plášek, 23. Jeník (Gajarský), 42. Plášek (Gajarský, Střondala) – 17. Fagemo (Berggren, Sandin), 19. Olofsson (Jakobsson), 26. Westfält (Gustafsson), 28. Berggren (Gustafsson, Finn Olsson), 37. Hållander (Olofsson, Boqvist), 38. Fagemo (Jakobsson), 47. Gustafsson
Riga – HC Slovan 3:2
15:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Meija (Ševčenko, K. Rēdlihs), 23. Kristo (Gillies, Indrašis), 32. Ševčenko (Rēdlihs, Galiardi) – 4. Buchtele (Kašpar, Ebert), 60. Šťastný (Ramstedt, Taimi)
Zvolen – Poprad 5:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Obdržálek (Šišovský), 16. Novák (Šišovský, Andersons), 22. Asuchak, 38. Chovan (Jurík, Šišovský), 53. Cútt (Novák, Tomčák) – 29. König (Abdul, Bogoslovskij)
Košice – Lipt. Mikuláš 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Jenčík (Suja, Bicek), 4. Kafka (Nagy, Pacan), 18. Kafka (Hovorka, Nagy), 21. Klíma (Pacan, Pulli), 60. Klíma – 19. Rapáč (Paukovček, Suchý), 44. Bača
Vítkovice – Třinec 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Sloboda (Baranka, Tybor), 23. Kucsera (Kolouch), 30. Olesz (Kolouch), 37. Olesz (Zdráhal), 40. Tybor (Květon), 59. Roman (Květon) – 5. Marcinko (Kovarčík), 37. Hrňa, 46. Marcinko (Marosz)
Třebíč – Žďár n/S 5:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 14. David Dolníček (Matěj Novák, Roman Erat), 29. Lukáš Paták, 39. Tadeáš Král (Lukáš Hort), 57. Michal Vodný, 60. Matěj Novák (Tomáš Kaláb) – 2. Ondřej Kovářů (Martin Gregar, Petr Marek), 47. Ondřej Kovářů (Peter Beneš), 58. Miroslav Pytlík (Ferenc Nagy)
Trenčín – Havířov 6:5
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 2. Hossa (Cebák, Bulík), 15. Sojčík (D.Hudec, Holenda), 21. Briestenský (Mikula, Romančík), 30. Sojčík (Trška), 48. Mikula (Romančík), 62. R.Dlouhý (Starosta, Gašparovič) – 9. Gřeš (M.Sikora, Beránek), 32. Tomi, 41. Petran (Sikora, Kanko), 42. Illéš (Pořízek), 56. Sikora (Gřeš)
Litvínov – K. Vary 4:3
17:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 24. Lukeš (Jánský, Hübl), 32. Jánský (Hübl, Pilař), 52. Hořava (Kubát, Trávníček) – 11. Stloukal, 40. Rohan (Kohout), 58. Griger (Tuominen, Stloukal)
Plzeň – Motor ČB 4:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Kracík (Chalupa), 29. Hollweg (Sklenička, Kodýtek), 43. Moravčík (Kodýtek, Kindl), 48. Jones (Kvasnička) – 19. Nedorost (Čermák, Crowder), 23. Prokeš (Heřman, Jáchym)
Prostějov – Frýdek-M. 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 44. Zabloudil, 49. Hozák (Augustín, Švarc) – 8. Rudl (Flok), 17. Klimša (Chmielewski, Franěk), 21. Chmielewski (Klimša, Franěk), 22. Mikulík (Bartek), 38. Bartek (Vrána)
Benátky n/J – Slavia 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Hrníčko (Dlouhý, Kunst), 13. Dlouhý (Průžek, Nezbeda) – 7. Krejčík (Frodl), 26. Krliš (Walter), 43. Šafránek
Přerov – Vsetín 3:4
18:00, po s.n. (2:3)
Branky a nahrávky: 16. Kratochvíl (Plášek), 17. Pšurný (Procházka, Koblar), 32. Plášek (Malina, Kobral) – 6. Markovič (Slováček, Hruška), 40. Hruška (Teper), 54. Vávra (Robinson), rozh. náj. Slováček
Klatovy – David Servis 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Slavík (Kosnar), 26. Michel (Marcel), 48. Vlček, 49. Kučera. (Piovarči) – 34. Stodolovský (Babka, Šulčík), 44. Benda (Randoš., Babka)
Mladá Boleslav – Znojmo 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Pacovský (Lenc), 54. Žejdl (Orsava, Klepiš), 60. Pacovský (Stříteský, Němeček) – 25. Yellow Horn (Němec, Bartoš), 47. Stehlík
Zlín – Olomouc 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Gago (Karafiát, Sedláček), 40. Honejsek (Horák) – 22. Sundher (Holec, Buc)
Jihlava – Kometa Brno 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Hubáček (Diviš) – 1. Zaťovič (Zohorna H.), 4. Süss (Zohorna R.), 19. Svoboda, 37. Dočekal (Süss, Mlynář), 45. Zaťovič (Král)
Jihlava – Motor ČB 4:8
11:45, konec
Branky a nahrávky: 18. Krajíček (Najman, Juda), 35. Filip (Najman), 44. Veleba (Rašín), 56. Najman (Filip, Trávník) – 8. Masopust (Novák), 23. Škola (Krcho), 26. Tisoň (Škola), 28. Vaculík (Krcho), 29. Tisoň (Hubata), 30. Vaculík (Řezáč), 51. Čížek J. (Krcho), 54. Masopust (Řezáč)
Slavia – Letňany 7:1
12:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Vojinovič (Všetečka), 8. Vojinovič (Křenek, Všetečka), 16. Hradil (Brož, Zderadička), 21. Hradil (Brož), 31. Brož (Hradil, Kižlin), 32. Hasil (Vlček), 58. Vlček (Brož) – 47. Zedek (Jelínek)
Olomouc – Mountfield HK 3:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Indrák (Bahounek, Andris), 29. Liška (Hlaváč, Bahounek), 60. Indrák (Andris) – 5. Jakubec (Síla M.), 27. Pěnčík (Müller, Janda), 37. M. (Šánek), 40. Janoušek (Síla M., Janda)