Florida – Edmonton 3:4
01:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Barkov (J. Jokinen, Ekblad), 36. Sceviour (J. Jokinen, Yandle), 40. Marchessault (Yandle) – 6. Klefbom, 31. Kassian (Gryba, Letestu), 39. Nugent-Hopkins (Eberle, Lucic), 53. Russell (Draisaitl, McDavid)
Philadelphia – Washington 1:4
02:00, konec
Branky a nahrávky: 27. B. Schenn (Manning) – 7. Bäckström (Oshie, Ovečkin), 17. Kuzněcov (Carlson, Williams), 38. Kuzněcov (Williams, Chorney), 55. Oshie (Ovečkin, Bäckström)
Anaheim – Boston 5:3
04:30, konec
Branky a nahrávky: 23. O. Kaše (N. Ritchie, Getzlaf), 28. Rakell (Perry), 34. Manson (N. Ritchie, O. Kaše), 58. Rakell (Perry, Bieksa), 60. Cogliano (Kesler, Silfverberg) – 10. Carlo (Backes), 27. Chára (Backes, Vatrano), 52. Vatrano (Krejčí, K. Miller)
K. Vary – Slavia 7:6
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Procházka (Horký, Hauzr), 5. Vápeník (Hendrych, Svoboda), 14. Procházka (Hauzr), 36. Vodička (Davídek), 56. Davídek (Horký), 57. Kovář (Davídek, Pajk), 63. Čejka – 11. Mareček (Patočka), 25. Hradil (Novák, Špergl), 49. Furch (Heldák), 54. Hradil (Heldák, Kohút), 56. Netolický (Furch, Šregl), 60. Novák (Kohút)
Most – Havířov 2:3
18:00, po s.n. (3:4) (6)
Branky a nahrávky: 31. Babincev (R. Veselý), 56. Havlíček (Rod, Smolka) – 9. Pawliczek (Pořízek), 28. Kanko (Hlinka, Petran), rozh. náj. L. Bednář
CSKA Moskva – Jokerit 2:1
15:00, po prodl. (série 2:0)
Branky a nahrávky: 26. Mamin (Ničuškin), 72. Andronov (V. Žarkov) – 44. Huhtala (Ch. Genoway)
Dynamo Moskva – N.Novgorod 3:2
15:00, po prodl. (série 2:0)
Branky a nahrávky: 14. Fjodorov (Cvetkov, D. Višněvskij), 17. Hietanen (Karsums, Kašpar), 62. D. Višněvskij – 22. Mozer (M. Osipov, Aljajev), 52. Frolov (Lofquist, Daugavinš)
Jaroslavl – Minsk 7:2
15:00, konec (série 2:0)
Branky a nahrávky: 8. Kronwall (Talbot, Kozun), 27. Iljenko (Loktionov), 34. Nakládal (Kronwall, Kozun), 35. Averin (Lugin), 39. Lugin (Rafikov), 41. Loktionov (Kadějkin, Rafikov), 43. Loktionov (Kadějkin, Gavrikov) – 44. Korobov (An. Stěpanov), 53. Ellison (Klinkhammer)
Petrohrad – Viťaz 7:2
15:00, konec (série 2:0)
Branky a nahrávky: 6. Ketov (J. Jakovlev, A. Bělov), 18. Dadonov (Šipačov, Nekolenko), 28. Ketov (Hersley, Chafizullin), 34. Dacjuk (Hersley, Šipačov), 37. Koskiranta (A. Bělov, Širokov), 47. Hersley (N. Gusev, Dadonov), 55. Kovalčuk (A. Bělov) – 39. Švec-Rogovoj (Afinogenov), 54. Jeřábek (A. Černov, Jacenko)
Kladno – Chomutov 2:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Kulma (Ticháček), 43. Klíma (Šimek) – 9. Mežnar (Kastner, Harkabus), 16. Mežnar, 35. Gut (Mežnar)
K. Vary – PZ Kladno 9:4
15:25, konec
Branky a nahrávky: 17. Korčmaroš (Novotný, Tureček), 22. Rozhon, 23. Novotný (Tureček), 24. Rozhon (Matoušek), 33. Rozhon (Matoušek), 35. Krutina (Křemen), 36. Křemen (Rozhon), 37. Korčmaroš (Kosina, Jiskra), 50. Jiskra (Novotný, Stejskal) – 37. Routa (Čermák, Petrus), 39. Čermák (Routa, Petrus), 43. Hašek (Erben), 55. Routa (Petrus)
Vsetín – Přerov 4:2
15:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Lobodowski, 25. Půček (Lukačka, Šánek), 37. Šánek (Mikulík), 46. Šánek (Kuboš, Kunst) – 15. Barveníček (Svozil), 60. Indrák (Svozil, Hanák)
Letňany – Č. Budějovice 4:7
15:40, konec
Branky a nahrávky: 3. Zrcek (Vrba, Pinkas T.), 11. Pinkas T. (Zedek, Krutil), 49. Klikorka, 51. Hlaváč (T. Pinkas, Klikorka) – 1. Čížek (Novák), 11. Novák (Čížek), 20. Tampier (Kubíček, Novák), 30. Houdek (Čížek, Novák), 36. Škvarek (Grossmann), 46. Novák (Kubíček), 50. Čížek (Houdek)
HK MD Šumperk – Poruba 2:6
16:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Kaplan (Mácha), 57. Horký (Plhal, Blaháček) – 8. Gajdoš (Bořuta), 25. Gajdoš (Kotásek), 37. Becher (Krátký, Anlauf), 40. Stodůlka (Anlauf), 47. Stodůlka (Bořuta, Kotásek), 59. Kotásek
Pardubice – Mladá Boleslav 5:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Lašák (Antoníček, Koffer), 24. Jelínek (Pejzl, Zeman), 25. Lašák (Koffer, Jelínek), 36. Secký (Kaštánek), 45. Hledík (Lašák)
HC Plzeň – Sparta 6:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Lang (Kovářík, Mužík), 19. Lang (Mužík, Rohla), 32. Soukup (Lang, Mužík), 34. Soukup (Mužík), 36. Lang, 60. Váchal (Mužík) – 6. Rubeš (Pšenička), 23. Pšenička (Bláha, Prymula), 31. Prymula (Čermák, Pšenička), 40. Rubeš (Truhlář)
Vítkovice – Třinec 6:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Tvrdý (Ivan), 10. Zapletal (Pastor), 35. Ivan (Pastor), 38. Pastor (Tvrdý), 40. Plánka V. (Raška, Zajíc), 45. Plánka V. (Plánka F.) – 19. Srníček (Mituchovič)
Ústí n/L – Kobra 5:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Šindelář (Costa, Šešina), 8. Janoušek (Čermák, Magasanik), 13. Tůma (Šešina), 47. Tůma (Costa), 57. Tůma (Čermák, Šešina) – 26. Fiala (Doležal)
HC Litvínov – Mountfield HK 7:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Jindra (Myšák, Kitzberger), 4. Myšák (Jindra, Kysela), 5. Šarlinger (Kitzberger, Berka), 22. Bartoš (Jindra, Jouza), 29. Jouza (Bartoš, Kitzberger), 41. Bartoš (Stehlík, Kitzberger), 60. Myšák (Jindra) – 15. Jušta (Perička), 28. Síla (Záliš, Morong), 34. Janda, 40. Morong (Síla, Záliš), 43. Morong (Síla, Záliš)
Warriors Brno – Olomouc 3:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 32. Krška (Bazala), 32. Bernovský (Geidl, Krška), 50. Kudrna (Bazala, Krška) – 13. Tomajko (Handl, Pírek)
Zlín – Jihlava 2:3
17:45, po prodl.
Branky a nahrávky: 20. Talafa (Holík, Weintritt), 50. Talafa (Holík, Tad. Dřímal) – 25. Juda (V. Brož, Chlubna), 37. Chlubna (Krajíček, Rašín), 63. Juda (Rašín, V. Brož)
Kometa Brno – Tábor 9:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Jedlička (Bartes), 9. Meluzin (Konečný, Rašovský), 12. Meluzin, 22. Kavický (Kučeřík, Holemý), 32. Holemý (Konečný, Kučeřík), 35. Sedláček (Konečný), 36. Jedlička (Bartes, Holemý), 45. Rašovský (Žák), 54. Hubáček (Sedláček, Vašíček) – 27. Čížek (Chocholoušek), 51. Petřík (Pánek, Šedivý)
Znojmo – Linz 3:5
17:50, konec
Branky a nahrávky: 21. Janás (Oščádal), 22. Zmeškal (Peří), 54. Oščádal (Janás) – 12. Frühwirt, 14. Schwarzbauer (Hochmann), 25. Maurer (Moidl, Rosenberger), 40. Moidl (Waismayer, Kleiss), 42. Moidl (Roth, Schwarzbauer)
Wolves Č. Těšín – Studénka 5:8
*18:00, konec (ČF)
Branky a nahrávky: 16. Malíř (Horák), 31. Ovčaří (Foltýn), 36. Toman, 42. Foltýn (Toman, Niedoba), 42. Michejda (Malyjurek, Horák) – 10. Štěpjak (Sluštík), 11. Šťubna (Vacula), 18. Novák (Štěpják, Sluštík), 20. Tomášek (Šťubna, Bolek), 26. Novák (Šťubna, Štěpjak), 47. Sluštík, 51. Sochorek (Mičulka), 56. Štěpjak (Sluštík)
Chotěboř – BK Havlíčkův Brod B 6:5
18:30, konec (série 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Dvořák (Eis), 24. Činčila B. (Hospodka, Veselý), 27. Dvořák (Eis), 34. Hajšman (Svoboda), 36. Mašek (Činčila B.), 51. Dvořák – 2. Abbrent (Hlídek), 18. Cejpek (Jelínek, Suchý), 42. Rubner (Nguyen, Veverka), 48. Bušek (Nguyen), 56. Szilva (Suchý)
Polička – Litomyšl 1:9
18:30, konec (série 0:1)
Branky a nahrávky: 59. Boháček (Dvořák, Cik) – 11. Starý (Barkoči), 17. Dvořák (Švec), 27. Budina (Voříšek, Vomočil), 39. Starý (Budina, Vomočil), 42. Vomočil (Dvořák), 42. Voříšek (Skoumal, Vomočil), 48. Musil (Budina, Skoumal), 48. Dvořák (Večeřa, Voříšek), 58. Mečiar (Voříšek)
Kroměříž – Boskovice 3:5
*18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Dittrich (Gazda, Nedbal), 5. Šťastný (Gazda, Murín), 16. Dittrich (Murín) – 8. Dufek (Špok, Kárný), 17. Pelikán (Hnilička), 24. Skácel (Hnilička), 30. Maksa (Šebek), 59. Krejčiřík (Sekanina)
Uh.Ostroh – Uh. Hradiště 12:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Maršálek (Flora, Machálek), 13. Mika, 19. Stránský, 29. Stránský, 33. Machálek (Stránský, Flora), 35. Mika (Karpíšek, Galuška), 37. Rauš (Galuška, Mika), 37. Rauš (Flora, Maršálek), 43. Stránský, 51. Mika (Karpíšek), 57. Flora (Machálek, Stránský), 59. Karpíšek (Kučera, Větříšek) – 3. Kotačka (Škubal), 6. Kubal (Lišaník, Burša), 40. Nohál (Lažek, Lišaník), 41. Šlapák (Kotačka), 43. Nohál (Burša)
Uh.Brod – Břeclav 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Ondráček (Pšúrný), 50. Pšúrný (Šiller), 50. Tomek (Holík, Ondráček), 50. Bujáček (Vaculín, Klusák) – 28. Zháňal (Juránek, Papp), 33. Juránek (Blaha, Zháňal), 45. Bolfík (Papp)
Rosice – Blansko 6:9
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Krejčí, 33. Sabol (Jarolím, Novotný), 40. Kazlepka (Jarolím, Novotný), 42. Jarolím (Kazlepka), 54. Krobauer (Buhaj), 58. Fábry – 11. Drenčko (Hoferek, Bílý), 12. Berka, 13. Antal (Drenčko), 28. Kuběna (Bílý), 40. Jílek (Pilát), 43. Hanzlík (Bílý, Vystrčil), 47. Drenčko (Vystrčil), 51. Bílý (Jílek), 60. Jílek (Hanzlík)
Uničov – VHK ROBE Vsetín B 7:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Vrána (Kavlulič), 14. Hanl (Vrána), 20. Hanl, 26. Dobrý (Fryč), 44. Vrána (Hanl), 48. Kavulič (Navrátil, Fryč), 56. Handl (Kavulič, Peč) – 4. Janošek
SHK Hodonín B – Velká Bíteš 2:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 33. Štěpanovský (Venclík), 35. Jurásek (Sedlák) – 7. Touška (Touška), 26. Touška (Grman), 32. Grmela (Štěpánek, Šidák), 40. Pospíšil (Touška), 47. Šíma (Touška)
HC Lovosice – Louny 1:8
19:30, konec (SF)
Branky a nahrávky: 28. Rusý (Vitvar) – 31. Šedivý (Růžek, Veselák), 35. Veselák (Růžek, Kunrt), 35. Gebelt, 35. Dittrich (Derfler, Svoboda), 43. Červíček, 46. Růžek (Kousek), 48. Prokeš, 52. Růžek