Košice – Martin 6:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Hruška (Hovorka), 24. Dudáš (Boltun), 30. Dudáš, 42. Bartoš (Spilar, Suja), 48. Hričina (Boltun, Šmach), 55. Suja (Spilar, Bicek) – 39. Dvořák (Ambroz, Poliaček), 49. Galamboš (Dlouhý, Dvořák)
Mountfield HK – Olomouc 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Červený (Barák), 6. Dej (Bača), 15. Dietz (Köhler), 59. T. Knotek (Dej) – 17. Mikúš (Herman), 33. Laš (J. Knotek, Jaroměřský), 50. Eberle (Jaroměřský, Ondrušek)
Mladá Boleslav – Liberec 2:1
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 20. Pacovský (Stříteský, Vampola), 60. Lenc (Trončinský) – 10. Šimek
Pardubice – Mannheim 1:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Rolinek – 4. Raedeke (Goc, Reul), 12. Akdag (Mathieu), 16. MacMurchy (Mathieu), 22. Ullmann (Goc, Carle), 28. Plachta, 29. Sparre (Kolarik)
Detva – Zvolen 6:2
17:15, konec
Branky a nahrávky: 6. Říha (Zorvan, Srnka), 28. Hrušík (Balko, Videlka), 38. Srnka (Balko, Šimon), 43. P. Fekiač (Říha), 51. V. Fekiač (Huňady), 53. Huňady (V. Fekiač, Sládok) – 33. Magdolén (Tatár), 60. Stena
Banská Bystrica – Trenčín 3:2
17:30, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 40. Surový (Ferleťák), 43. Surový (Maione, Ďatelinka) – 27. Sojčík, 37. Novák (Švec)
Slavia – Kladno 2:1
17:30, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 34. Andrlík (Kadlec, Šafránek), 37. Dušek (Štebih) – 5. Havlůj (Kružík)
Chomutov – Plzeň 5:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Skokan (Flemming, Dlapa), 11. Kudělka (Růžička, Kämpf), 17. Račuk (Skinner, Sklenář), 28. Šťovíček, 29. Flemming (Huml, Kaše) – 33. Kubalík (Indrák, Kracík)
Motor ČB – David Servis 8:2
17:40, konec
Branky a nahrávky: 2. Žálčík (Rob, Babka), 6. Škoda, 7. Prokeš (Žálčík), 22. Rob (Prokeš), 27. Žálčík (Rob), 33. Čermák (Chovan, Žovinec), 40. Žáček (Kuchejda), 42. Žálčík (Rob) – 26. Zich (Ferebauer, Vylíčil), 60. Gulaš (M., Zich)
Tábor – Havlíčkův Brod 6:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Hlaveš (Vaniš), 5. Dvořák, 14. Matušík (Kanov), 15. Vaniš (Kýhos, Kellner), 32. Kellner (Kýhos), 42. Heršálek, 57. Kellner (Kýhos, Vaniš) – 12. Navrátil, 30. Ludvík, 42. Kozlík, 51. Navrátil
Znojmo – Zlín 2:0
18:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 45. Hughesman (Bartoš, Biro), 50. Špaček (Hughesman)
Sokolov – Klášterec nO 5:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Gombár (Říha, Račanský), 23. Gombár (Jirůšek), 26. Kukla, 36. Kašpar (Jirůšek), 47. Kukla (Kuběna) – 5. Vrtek (Hrdlička), 15. Chvojka, 28. Vrtek (Kopica), 46. Tupý (Strunz, Macháček), 51. Huňady, 57. Strunz (Vrtek)
Mor. Budějovice – Technika Brno 7:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Mikeš (Havel), 33. Lupač (Havel), 36. Havel (Mikeš, Mandát), 46. Mikeš (Nováček, Sobotka), 47. Mikeš (Matějka), 57. Havel, 59. Havel (Mikeš) – 14. Brzobohatý (Klaus), 30. Boček (Bustin)
Poprad – Lipt. Mikuláš 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Lichanec (Troliga, Kroták), 48. Štrauch (Zagrapan, Pokovič) – 27. Moravčík (Sukeľ, Marcinko), 33. Števuliak (Oško), 47. Sukeľ (Števuliak, Mezovský)
Pelhřimov – Jindř. Hradec 7:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Port (Filip Kasalý), 13. Kopic, 15. Votápek, 42. Dominik Kasalý (Votápek), 47. Kulík (Kalenda), 56. Port (Martin Hadrava, Adam), 57. Votápek (Vysloužil) – 21. Košťál (Lazorišák, Košař)
Kometa Brno – Chabarovsk 0:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. T.Zohorna (Kuusela, Byvalcev), 9. Ramstedt (T. Zohorna), 60. Ugarov (Taratuchin)
K. Vary – Litvínov 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 47. Vachovec (Dvořák), 51. Dvořák (M. Rohan), 51. Rachůnek (Matuš, Lisov), 60. V. Tomeček (Skuhravý, T. Rohan) – 10. Havlíček (Gula)
Benátky n/J – Most 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Kurka (Pyrochta, Mikyska), 28. Bittner (Kurka), 30. Hrníčko (Plodek), 36. Pyrochta (Král, Víšek), 45. Hrníčko (Plodek, Špaček) – 33. Kubinčák (Divíšek), 57. Divíšek (Kubinčák, Chlapík)
Kadaň – Ústí n/L 1:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 49. Mrázek – 28. Kloz, 36. Doležal, 37. Poulíček, 45. Navarra (Přindiš), 52. Furch
Litoměřice – Anyang Halla 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Švagrovský (Uhlík), 27. Hanták (Kovářů, Chmel), 31. Uhlík (Hanták, Kovářů), 36. Krátoška (Pilař, Jakúbek), 39. Krátoška – 32. Plante (Ki-Sung), 37. Radunske
Servette Ženeva – Sparta 1:2
20:30, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 30. Wick (Kast, Loeffel) – 46. Forman (Uher), rozh. náj. Pech
Osvětim – Tychy 3:7
14:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Piotrowicz (Bezuška), 23. Malicky (Wanat), 59. Kasperlík (Wanat) – 10. Vozdecký (Vítek), 16. Bepierszcz (Kolusz), 16. Kristek (Kůrka, Ciura), 18. Komorski (Vítek, Vozdecký), 28. Galant (Kristek), 30. Kalinowski (Bepierszcz), 37. Bepierszcz (Baginski, Kalinowski)
Havířov – Vsetín 7:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Valchař (Cútt), 7. Pechanec (Maruna, Krisl), 22. Dvořáček (Cútt, Peslar), 30. Kotala (Bednář), 31. Orság (Matula), 33. Lenďák (Meidl, Kotala), 59. Valchař (Štumpf, Bahounek) – 27. Janáček (Kolařík), 52. Daněk (Hořanský, Šilhavý)
Linköping – HC Slovan 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Bergfors (Little), 13. Olimb K. A. (Persson), 45. Gordon (Forsling, Roe), 50. Kristensen (Olimb K. A.) – 26. Nedorost (Jeglič), 46. Viedenský (Jeglič)
Polsko U20 – Šumperk 3:7
16:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Skrodziuk (Jeziorski), 30. Zygmunt (Gościński), 39. Jeziorski (Krok) – 16. Hradil (Vancz), 29. Sedlák (Hroch), 30. Cink, 34. Matějka (Fischer), 37. Vachutka (Hroch), 40. Sedlák (Ostřanský), 60. Ostřanský
Slovensko U20 – Jastrzębie 3:2
19:15, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 14. Osko (Struska, Sloboda), 29. Koziot (Hain), rozh. náj. Váňa – 7. Bigos, 19. Nalewajka R. (Látal, Kulas)
Olomouc – HC Slovan 6:2
14:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Marek (Tomaník, Jelínek), 20. Šťastný (Macuh), 46. Podlaha, 51. Tomaník (Macuh, Hudeček), 54. Jelínek (Macuh), 56. Beier – 33. Alexeev (Dimitriev, Dvonč), 45. Baranov (Vavrušek, Kuzmín)
Jihlava – Motor ČB 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Kristian (Heinrich, Srnský), 40. Geier (Ling, Rezek), 58. Pražák (Kadlec, Ling) – 9. Pixa (Kadilák), 19. Bláha, 22. Bárta (Šulek, Branský), 41. Doktor (Michal), 44. Svoboda (Doktor, Bláha), 57. Bárta
HC Plzeň – Kladno 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Chalupa (Pour), 44. Kačena (Váchal), 49. Vavřička (Chalupa), 52. Kantner (Hanzlík, Kučera), 57. Rubner (Chalupa, Vavřička) – 9. Ikegava (Piovarči), 15. Kubík, 46. Bláha (Ikegava), 58. Kubík (Schildhabel)
Vsetín – Trenčín 4:3
12:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Adamek (Mikulec, Jenáček), 26. Hradil (Pochyly, Pažitka), 36. Adámek, 49. Hradil (Vávra) – 5. Wachal (Pisch), 38. Wachal (Urban), 51. Jaculík (Kuric)
Jihlava B – Soligorsk 14:0
13:45, konec
Branky a nahrávky: 6. Krajíček (Mikeš), 8. Jančí (Mihulka, Mikeš), 12. Hroch (Havel), 14. Mihulka (Dýcková), 18. Krajíček (Mihulka), 25. Jančí, 25. Mihulka (Krajíček), 30. Augusta (Krišta, Havel), 37. Mihulka (Křišta), 49. Havel (Buzek), 55. Jančí (Augusta), 55. Pokorný (Kochrda), 57. Schwarz (Kochrda, Pokorný), 59. Sapík (Rampír, Havel)
Ústí n/L – HC Litvínov 5:2
16:45, konec
Branky a nahrávky: 16. Čermák (J. Tůma, Šešina), 18. Šešina (Čermák), 44. Čermák (J. Tůma), 49. Magasanik (Čermák, J. Tůma), 54. Tot (Costa) – 12. Myšák (Stehlík, Kysela), 43. Myšák (Baláž, Stehlík)