Vysoké Mýto – Litoměřice 7:2
20:00, konec
Branky: 11. Vácha (L.), 17. Rališ (Šabata), 18. Vágner (Šabata), 20. Michalec (Vladyka), 24. Michalec, 31. Michalec, 32. Novák – 5. Macháček (Sedláček), 19. Taverna (Tichý)
Interobal Plzeň – Slavia 2:2
20:30, konec
Branky: 4. Kasýk (Stejskal), 31. Koc (Holý) – 30. Homola (Stibora), 32. Míča (Salák)
Hradec Králové – Třinec 2:6
20:30, konec
Branky: 14. Semerád (Šejvl), 20. Zdržálek – 10. Baron (Opluštil), 13. Baron (Opluštil), 16. Baron (Opluštil), 17. Baron (pen.), 19. Mendrok (Hudzieczek), 38. Sierota (Kantor)
Zruč n/S – Sparta 4:2
20:30, konec
Branky: 5. Bezstarosti, 18. Marcelo (Fogaça), 19. Fogaça (Vnuk), 22. Belej (Vnuk) – 40. Kiliján, 40. Kubelka (Šafář)
Betis Kadaň – Kladno 5:6
19:30, konec (10)
Branky: 6. Kinský, 8. Haba, 17. Kopta, 18. Kopta, 34. Verner (Sussmilch) – 1. Veselý, 13. Junek, 17. Farkaš, 19. Jaráb, 28. Farkaš, 31. Kaválek
Olympik Mělník – Jablonec n/N 10:2
20:00, konec (10)
Branky: 10. Surmaj, 10. Surmaj (Němec), 15. Gabčo (Surmaj), 19. Surmaj (Gabčo), 22. Gabčo (Surmaj), 26. Lelek (Gabčo), 29. Vokoun (Prieložný), 37. Kitanovič (Vokoun), 39. Kitanovič, 40. Malák (Vokoun) – 9. Mečíř, 39. Suchomel (Krasnický)
Oxyworld Baník Chomutov – Mladá Boleslav 3:4
20:15, konec (10)
Branky: 17. Kasal (Nový), 34. Minařík (Rajnyš), 35. Nový (pen.) – 5. Rajnyš (vla.), 10. Kohnhäuser (pen.), 23. Vaněk (Matouš), 36. Maňas
Jerigo Plzeň – Boca Chotěboř 5:2
20:45, konec (10)
Branky: 5. Vitouš (Lenk), 19. Rous (Vohrna), 21. Vitouš (Malý), 38. Lenk, 39. Bendl – 6. NovotnýP., 17. Staněk (Čáp)
Baník Ostrava – VŠB-TU Ostrava 2:1
20:00, konec (8)
Branky: 11. Romaněnko, 34. Blahuta – 19. Mikyska
Nasan Brno – Ž. Vlci Brno 1:3
20:00, konec (8)
Branky: 10. Hoffmann (Rampula) – 27. Hansl, 34. Starý, 35. Hansl
Atraps-Hombres Brno – Vyškov 4:4
20:00, konec (8)
Branky: 11. Šidla, 20. Míca (Brůna), 29. Míca (Bulušek), 30. Malíř (Šidla) – 19. Bílek (Bačovský), 24. Bílek (Štolba), 30. Štolba (Jindra), 40. Jindra (Bačovský)
Tiradores Ústí n/L – Oranjes Ústí n/L 5:4
19:15, konec (8)
Branky: 4. Kohout, 16. Kohout, 18. Švanda (Skála), 20. Kolátor (Pertl), 27. Šimice – 24. Marič (Walter), 33. Řezníček (Walter), 39. Marič (Řezníček), 50. Walter (Kropáč)
Gardenline Litoměřice "B" – Bosnia EU Teplice 3:3
20:00, konec (8)
Branky: 5. Stejskal, 16. Stejskal, 42. Stejskal – 14. Zigmund, 17. Baftijar, 37. Zigmund